NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 528 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azert a bears a byweekert hajt szoval nekik se mindegy.
Janek
Mármint ha a Rams kikap a 4:11-es Friscotól? Nem igazán reális. Akkor is csak 12-4 mindkettő csapat mérlege. Tovább nem néztem, hogy mi van ha egálra végeznek, de igazából az esély a Rams vereségre nulla...
MrMiksa
Egálnál miénk a tie breaker mert vertük őket...
Tomcsik
Mondom, én csak Nagy s DP jó kapcsolatában tudok bízni, hogy nem adják fel, meg gondolom amíg van esély.
több mint 5 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 981
Azert a bears a byweekert hajt szoval nekik se mindegy.
Janek
Mármint ha a Rams kikap a 4:11-es Friscotól? Nem igazán reális. Akkor is csak 12-4 mindkettő csapat mérlege. Tovább nem néztem, hogy mi van ha egálra végeznek, de igazából az esély a Rams vereségre nulla...
MrMiksa
Egálnál miénk a tie breaker mert vertük őket...

több mint 5 éve
MrMiksa Philadelphia Eagles 3 685
Azert a bears a byweekert hajt szoval nekik se mindegy.
Janek
Mármint ha a Rams kikap a 4:11-es Friscotól? Nem igazán reális. Akkor is csak 12-4 mindkettő csapat mérlege. Tovább nem néztem, hogy mi van ha egálra végeznek, de igazából az esély a Rams vereségre nulla...
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 572 — Apu ökölbeszorított keze
Azert a bears a byweekert hajt szoval nekik se mindegy.

több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 528 — Így remélem megfelelek nektek.....
Lehet, hogy Staley is HC esélyes. Na ő fájna ha elveszítenénk. De megérdemelné.
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 528 — Így remélem megfelelek nektek.....
Eagles fanoknak nem szokás a realitások mentén gondolkodni (tudom, nálam gondolkodni sem szokás 😛) 😊
több mint 5 éve
MrMiksa Philadelphia Eagles 3 685
Én sajnos nem tartom reálisnak, hogy egy biztos PO csapat bármit is kockáztat egy számukra szinte tét nélküli meccsen. Lásd mi tavaly az uccsó meccsünkön a legnagyobb rivális ellen. Tudom, az egy kicsit más szitu volt, ott nem kellett a Boys-t elütni a PO-tól, de valahogy mégis az az érzésem, hogy nem fognak kockáztatni. Ez egy kemény játék, ahol bizonyos kulcsemberek ha lesérülnek, akkor kuka az egész, amit eddig elértek. De ne legyen igazam, ha lehet! Fly Eagles!
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 528 — Így remélem megfelelek nektek.....
Egyébként ha a Bearsnek sikerülne bevinnie minket a POba, mind az 57 másik feliratkozó Eagles fan ugye tudja mi a dolga, mit kell betennie a Bears topicba. 😀😛 😉?

Én azért nem mert 1. tiltja a vallásom 😊 2. nem ismerek olyan oldlakat ahol csöcs gifek vannak 😀
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 528 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ha valami csoda folytán mennénk a POba ott is Foles viszi a csapatot. Wentz már csak jövőre lesz.

Egyébként ne várjátok már "ilyen lelkesen" a meccset 😉


dande
Ezt te gondolod így? Vagy volt erre utaló nyilatkozat/bejelentés?
robby3
Úgy isnersz mint aki magától talál ki ilyeneket? 😛 😉

Pl itt:
Report: Wentz to get scan after season, not expected back for playoffs
 www.thescore.com/nfl/news/1688498

Szerkesztette: dande2
több mint 5 éve
csipkelli 3 274
Gyerünk Macik! Mi itt az Eastben a műtőasztalról is kitoljuk az embert, ha el kell ütni a kedves csoportriválist a playoffból.
több mint 5 éve
robby3 Philadelphia Eagles 85 — robby3
Ha valami csoda folytán mennénk a POba ott is Foles viszi a csapatot. Wentz már csak jövőre lesz.

Egyébként ne várjátok már "ilyen lelkesen" a meccset 😉


dande
Ezt te gondolod így? Vagy volt erre utaló nyilatkozat/bejelentés?
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 572 — Apu ökölbeszorított keze
a mi meccsünk ugye elvileg sima W kell legyen ,ez az alap.

Most a bears kezében vagyunk

több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 528 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ha valami csoda folytán mennénk a POba ott is Foles viszi a csapatot. Wentz már csak jövőre lesz.

Egyébként ne várjátok már "ilyen lelkesen" a meccset 😉

Szerkesztette: dande2
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 528 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ma még ez igaz, reméljük a Bears is segít (meg mi is magunkon), hogy még egy kicsit igaz legyen 😊




Fly Eagles Fly!!!! 😊
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 528 — Így remélem megfelelek nektek.....
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 528 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hangolódásként, hátha folytatódhat 😊











több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 528 — Így remélem megfelelek nektek.....
A Bears komolyan veszi a meccset. Lesz olyan, pl Eddie Jackson, aki nem játszik, de ő kérdőjeles a WC meccsre is, szóval ez teljesen normális. A jelenlegi kultúrába, ami kezd kiépülni nem fér bele egy "leadott" meccs. 2010 sem adtuk le Green Bayben a meccset, szimplán kikaptunk. Ezt a vasarnapit sem fogjuk leadni, az más kérdés, hogy utoljára emlékeim szerint 2011-ben nyertünk Minneapolisban, szóval elmondható, hogy nem nyerni járunk oda. S a fejekben biztos ott motoszkál, hogy jövő héten otthon PO meccs, s idegenben idén finoman szólva sem játszunk jól.
tüsi91
Az a baj hogy nem csak Jackson, de Lynch és Robinson sem valószínű hogy játszik...
Tomcsik
Igazából sok reményt nem fűzök a dologhoz, így is ajándék, hogy legalább a méltóságunk megőrzésére van mód. Nem ezen a meccsen kellene, hogy múljon, az a baj, hogy másik 4-t tudnánk sorolni, amiből ha csak egy meg lett volna, most másképpen állna a helyzet.
több mint 5 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 981
A Bears komolyan veszi a meccset. Lesz olyan, pl Eddie Jackson, aki nem játszik, de ő kérdőjeles a WC meccsre is, szóval ez teljesen normális. A jelenlegi kultúrába, ami kezd kiépülni nem fér bele egy "leadott" meccs. 2010 sem adtuk le Green Bayben a meccset, szimplán kikaptunk. Ezt a vasarnapit sem fogjuk leadni, az más kérdés, hogy utoljára emlékeim szerint 2011-ben nyertünk Minneapolisban, szóval elmondható, hogy nem nyerni járunk oda. S a fejekben biztos ott motoszkál, hogy jövő héten otthon PO meccs, s idegenben idén finoman szólva sem játszunk jól.
tüsi91
Az a baj hogy nem csak Jackson, de Lynch és Robinson sem valószínű hogy játszik...

több mint 5 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Én szurkolok nektek.

Biztatásképpen annyit, hogy 2008-ban ennél sokkal reménytelenebb helyzetben sikerült továbbjutni.

 fuzovelkifele.com/2018/12/mikor-az-utolso-hetre-maradtak-a-legnagyobb-izgalmak/

Az utolsó hét kezdetén az Eaglesnek volt a legkisebb esélye bejutni a rájátszásba. Végül a soros furcsa fintoraként mégis ők jutottak tovább.
Kampman
Emlékszek erre az évre, buliból mentem haza és úgy néztem az eredményt. Csak hitetlenkedtem, hogy mindegyik összejött 😊
Attis
Pár napja linkeltem pont ezt a meccset. Érdemes visszanézni. 😊


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 5 éve
Attis Philadelphia Eagles 247
Én szurkolok nektek.

Biztatásképpen annyit, hogy 2008-ban ennél sokkal reménytelenebb helyzetben sikerült továbbjutni.

 fuzovelkifele.com/2018/12/mikor-az-utolso-hetre-maradtak-a-legnagyobb-izgalmak/

Az utolsó hét kezdetén az Eaglesnek volt a legkisebb esélye bejutni a rájátszásba. Végül a soros furcsa fintoraként mégis ők jutottak tovább.
Kampman
Emlékszek erre az évre, buliból mentem haza és úgy néztem az eredményt. Csak hitetlenkedtem, hogy mindegyik összejött 😊
több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 388
Én szurkolok nektek.

Biztatásképpen annyit, hogy 2008-ban ennél sokkal reménytelenebb helyzetben sikerült továbbjutni.

 fuzovelkifele.com/2018/12/mikor-az-utolso-hetre-maradtak-a-legnagyobb-izgalmak/

Az utolsó hét kezdetén az Eaglesnek volt a legkisebb esélye bejutni a rájátszásba. Végül a soros furcsa fintoraként mégis ők jutottak tovább.
több mint 5 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
A Bears komolyan veszi a meccset. Lesz olyan, pl Eddie Jackson, aki nem játszik, de ő kérdőjeles a WC meccsre is, szóval ez teljesen normális. A jelenlegi kultúrába, ami kezd kiépülni nem fér bele egy "leadott" meccs. 2010 sem adtuk le Green Bayben a meccset, szimplán kikaptunk. Ezt a vasarnapit sem fogjuk leadni, az más kérdés, hogy utoljára emlékeim szerint 2011-ben nyertünk Minneapolisban, szóval elmondható, hogy nem nyerni járunk oda. S a fejekben biztos ott motoszkál, hogy jövő héten otthon PO meccs, s idegenben idén finoman szólva sem játszunk jól.
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 528 — Így remélem megfelelek nektek.....
Minél gyorsabb, annál jobb:

 twitter.com/MichaelKistNFL/status/1077971381759954944
több mint 5 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 244 — Beware the Slim Reaper!
 twitter.com/Eagles/status/1077934644279078918


több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 572 — Apu ökölbeszorított keze
Nyerni kell a tobbi nem rajtunk mulik.
Janek
Ha bejuttok, megnyeritek... Ha nem, ... 😉
nagir
Azert az meg a tavalyinál is hálivudibb lenne...