Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 5 éve
csipkelli 3 274
Mindenkinek gratulálok, aki Jernigan hátáért imádkozott, játszik. Azért óvatosan a bemelegítéssel!
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Na Philadelphia fanok.
Estére szeretném nektek küldeni azzal kapcsolatban ,hogy Seahawks kikap a Kansas-tól !!

Című számot sok szeretettel 😊
Ja és Boldog Karit skacok 😚😜
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 528 — Így remélem megfelelek nektek.....
A lehetőségek.

több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 528 — Így remélem megfelelek nektek.....
Karácsonyi ajándéknak Texans verést, Boys vagy Hawks vagy Vikes (de lehet egyszerre 😛) vereséget kívánok minden Eagles fannak. 😀

Flye Eagles fly!
dande
Legyünk sportszerűek, legyen csak Cowboys és Seahawks vereség, aztán valaki csak elbassza az utolsó fordulót a kedvünkért 😊
Ja, persze nyerjünk ma, Hicks visszatér, talán Jernigan is.
csipkelli
A Vikes vereség lenne a "legjobb" mert onnantól saját kezünkben a sorsunk.
dande
Úgy látom cselekednem kell.Ha mind a 3 ellenfelet megrakom mixen akkor tuti kikapnak.
MrMiksa
Hajrá!

Ha már Ano nem nagyon jelentkezik idén iszogatni...😊
több mint 5 éve
MrMiksa Philadelphia Eagles 3 685
Karácsonyi ajándéknak Texans verést, Boys vagy Hawks vagy Vikes (de lehet egyszerre 😛) vereséget kívánok minden Eagles fannak. 😀

Flye Eagles fly!
dande
Legyünk sportszerűek, legyen csak Cowboys és Seahawks vereség, aztán valaki csak elbassza az utolsó fordulót a kedvünkért 😊
Ja, persze nyerjünk ma, Hicks visszatér, talán Jernigan is.
csipkelli
A Vikes vereség lenne a "legjobb" mert onnantól saját kezünkben a sorsunk.
dande
Úgy látom cselekednem kell.Ha mind a 3 ellenfelet megrakom mixen akkor tuti kikapnak.

Szerkesztette: MrMiksa
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 528 — Így remélem megfelelek nektek.....
Karácsonyi ajándéknak Texans verést, Boys vagy Hawks vagy Vikes (de lehet egyszerre 😛) vereséget kívánok minden Eagles fannak. 😀

Flye Eagles fly!
dande
Legyünk sportszerűek, legyen csak Cowboys és Seahawks vereség, aztán valaki csak elbassza az utolsó fordulót a kedvünkért 😊
Ja, persze nyerjünk ma, Hicks visszatér, talán Jernigan is.
csipkelli
A Vikes vereség lenne a "legjobb" mert onnantól saját kezünkben a sorsunk.
több mint 5 éve
csipkelli 3 274
Karácsonyi ajándéknak Texans verést, Boys vagy Hawks vagy Vikes (de lehet egyszerre 😛) vereséget kívánok minden Eagles fannak. 😀

Flye Eagles fly!
dande
Legyünk sportszerűek, legyen csak Cowboys és Seahawks vereség, aztán valaki csak elbassza az utolsó fordulót a kedvünkért 😊
Ja, persze nyerjünk ma, Hicks visszatér, talán Jernigan is.
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 528 — Így remélem megfelelek nektek.....
Karácsonyi ajándéknak Texans verést, Boys vagy Hawks vagy Vikes (de lehet egyszerre 😛) vereséget kívánok minden Eagles fannak. 😀

Flye Eagles fly!
több mint 5 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Nekem az egyik kedvenc meccsem ez volt :


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 716 — SuperBowl Champions 2013/2014
Most nekünk nem annyi kell, h két győzelem és egy Minny vereség a Lions vagy a Bears ellen. Mert én már PO lázban égek 😛
Attis
Nekünk nyerni kell mindkettőt, ez alap. S vagy a Dallastól kell két vereség vagy igen a Vikestől egy. Az a vicc, hogy nem a mi győzelmeinkben kételkedem jobban (bár a Texans elég erős), hanem inkább az ellenfelek megfelelő botlása tűnik esélytelennek. Kár lesz,ha pl Elliott eddig egyetlen kihagyott XPj-n múlik majd a dolog (ugye, ha berúgja legutóbb a Boys ellen akkor nincs hosszabbítás, hanem nyerünk...) vagy, hogy a Pantherst sikerült visszaengedni...az még mindig fáj kicsit, főleg látva az ő útjukat....

De hátha 😊
dande
Kiegészítés, a pontosság kedvéért: ...vagy két vereség a Seahawkstól
tûzoltó
Igen, de velük végképp nem számolok, ha a Chiefstől ki is kapnak az Arizonát akkor is verik, ha RW fél lábbal játszik 😊
dande
Chiefs ellen kb az egyetlen eselyunk, ha 70-30 koruli ToP-ot hozunk. Toluk szinte biztos a vereseg. Cards ellen PO-ert, otthon mi leszunk az eselyesek, de vertek mar el ok minket a Centuryn nem is olyan regen. Mindazonaltal nagyon orulnek neki, ha Bennett iden nem menne PO-ba 😀

Szerkesztette: undisputedly
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 528 — Így remélem megfelelek nektek.....
Napra pontosan nyolc éve volt a miracle. Morzsoljunk el egy könnycseppet.

Ui. :jo oreg vagyok bazz
eaglesmcnabb
Aki nem vágná miről van szó, egy kis memóriafrissítés.
iktriad
Itt erre mindenki emlékszik, de a Giants topicba szerintem nem.
Tedd be oda is. 😊
| Na jó, nem kell, nem akarom, hogy kivágjanak. 😊 |

Amúgy a kedvenc 3 meccsembe benne van. | Miracle, Snow Bowl, Super Bowl |
Bolyhos
Ha már itt tartunk én is gondolkoztam ezen, de nekem persze a Super Bowl után (amit azóta sem volt lelkierőm visszanézni) a kedvenc meccsen ugyanúgy 2010-ből mint a Miracle, de a Redskins elleni idegenbeli.
Ha valaki nem látta vagy akkor még nem volt képben:
https://www.youtube.com/watch?v=mSLWk0q_vu8

Amúgy visszagondolva abban a szezonban contender csapatunk volt abszolút, kár a Green Bay elleni playoff zakóért és Akers kihagyott mezőnygólajiért...
Bocs, hogy így nosztalgiázok, de volt érdekesség bőven. Pl. Mark Sanchez vezetésével a New York Jets AFC döntőt játszott ahol Rex Ryan volt a HC. LOL 😀
picksix
Mi az hogy nem volt lelkierőd visszanézni a SBt??? sztem nyerni fogunk😛 😀

Szerkesztette: dande2
több mint 5 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
Napra pontosan nyolc éve volt a miracle. Morzsoljunk el egy könnycseppet.

Ui. :jo oreg vagyok bazz
eaglesmcnabb
Aki nem vágná miről van szó, egy kis memóriafrissítés.
iktriad
Itt erre mindenki emlékszik, de a Giants topicba szerintem nem.
Tedd be oda is. 😊
| Na jó, nem kell, nem akarom, hogy kivágjanak. 😊 |

Amúgy a kedvenc 3 meccsembe benne van. | Miracle, Snow Bowl, Super Bowl |
Bolyhos
Ha már itt tartunk én is gondolkoztam ezen, de nekem persze a Super Bowl után (amit azóta sem volt lelkierőm visszanézni) a kedvenc meccsen ugyanúgy 2010-ből mint a Miracle, de a Redskins elleni idegenbeli.
Ha valaki nem látta vagy akkor még nem volt képben:
https://www.youtube.com/watch?v=mSLWk0q_vu8

Amúgy visszagondolva abban a szezonban contender csapatunk volt abszolút, kár a Green Bay elleni playoff zakóért és Akers kihagyott mezőnygólajiért...
Bocs, hogy így nosztalgiázok, de volt érdekesség bőven. Pl. Mark Sanchez vezetésével a New York Jets AFC döntőt játszott ahol Rex Ryan volt a HC. LOL 😀

Szerkesztette: picksix

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 5 éve
Bolyhos Philadelphia Eagles 64
Napra pontosan nyolc éve volt a miracle. Morzsoljunk el egy könnycseppet.

Ui. :jo oreg vagyok bazz
eaglesmcnabb
Aki nem vágná miről van szó, egy kis memóriafrissítés.
iktriad
Itt erre mindenki emlékszik, de a Giants topicba szerintem nem.
Tedd be oda is. 😊
| Na jó, nem kell, nem akarom, hogy kivágjanak. 😊 |

Amúgy a kedvenc 3 meccsembe benne van. | Miracle, Snow Bowl, Super Bowl |

Philadelphia Underdogs!
több mint 5 éve
ifjuherceg Philadelphia Eagles 56
Napra pontosan nyolc éve volt a miracle. Morzsoljunk el egy könnycseppet.

Ui. :jo oreg vagyok bazz
eaglesmcnabb
Aki nem vágná miről van szó, egy kis memóriafrissítés.
 twitter.com/nflthrowback/status/1075523740560052224
iktriad
álmomban vissza tudnám mondani...
Albérlet az Üllői úton, ócska ingyenes stream, vizsgaidőszak eleje, pótzh-k, házi leadások, káosz, pánik. Ilyen körülmények között ért a Miracle at New Meadowlands
picksix
Mint a Kennedy gyilkosság..😊 Egy Philly-szurkoló pontosan tudja hol nézte, kivel, mit csinált közben..
korodiati
Vagy Antall József halála és a Kacsamesék megszakítása 😀
több mint 5 éve
korodiati Philadelphia Eagles 680 — drkorodiattila@gmail.com
Napra pontosan nyolc éve volt a miracle. Morzsoljunk el egy könnycseppet.

Ui. :jo oreg vagyok bazz
eaglesmcnabb
Aki nem vágná miről van szó, egy kis memóriafrissítés.
 twitter.com/nflthrowback/status/1075523740560052224
iktriad
álmomban vissza tudnám mondani...
Albérlet az Üllői úton, ócska ingyenes stream, vizsgaidőszak eleje, pótzh-k, házi leadások, káosz, pánik. Ilyen körülmények között ért a Miracle at New Meadowlands
picksix
Mint a Kennedy gyilkosság..😊 Egy Philly-szurkoló pontosan tudja hol nézte, kivel, mit csinált közben..
több mint 5 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
Napra pontosan nyolc éve volt a miracle. Morzsoljunk el egy könnycseppet.

Ui. :jo oreg vagyok bazz
eaglesmcnabb
Aki nem vágná miről van szó, egy kis memóriafrissítés.
 twitter.com/nflthrowback/status/1075523740560052224
iktriad
álmomban vissza tudnám mondani...
Albérlet az Üllői úton, ócska ingyenes stream, vizsgaidőszak eleje, pótzh-k, házi leadások, káosz, pánik. Ilyen körülmények között ért a Miracle at New Meadowlands

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 093 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Napra pontosan nyolc éve volt a miracle. Morzsoljunk el egy könnycseppet.

Ui. :jo oreg vagyok bazz
eaglesmcnabb
Aki nem vágná miről van szó, egy kis memóriafrissítés.
 twitter.com/nflthrowback/status/1075523740560052224
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 528 — Így remélem megfelelek nektek.....
Napra pontosan nyolc éve volt a miracle. Morzsoljunk el egy könnycseppet.

Ui. :jo oreg vagyok bazz
eaglesmcnabb
Reméljük jön még 6 idei miracle részünkről, és akkor még több könnycseppet elmorzsolhatunk 😊 én meg vénebb vagyok mint az országút 😛

Ez meg itt, igen, ez itt Foles lába, 😀😀😀

több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Napra pontosan nyolc éve volt a miracle. Morzsoljunk el egy könnycseppet.

Ui. :jo oreg vagyok bazz

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
MrMiksa Philadelphia Eagles 3 685
Egy kis értékelés:

 www.bleedinggreennation.com/2018/12/18/18146525/philadelphia-eagles-jim-schwartz-avonte-maddox-fletcher-cox-rams-win-updates-quotes-texans-nfl?utm_campaign=lovelybuckeye&utm_content=chorus&utm_medium=social&utm_source=twitter

Reméljük Maddox valóban hosszú távon megoldást jelenthet, nem szól közbe neki semmi.
dande
Reméljük, de a helyében én félnék, mert nálunk évek óta átok ül a db-ken. Vagy csak egyszerűen bűnszarok.
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 528 — Így remélem megfelelek nektek.....
Egy kis értékelés:

 www.bleedinggreennation.com/2018/12/18/18146525/philadelphia-eagles-jim-schwartz-avonte-maddox-fletcher-cox-rams-win-updates-quotes-texans-nfl?utm_campaign=lovelybuckeye&utm_content=chorus&utm_medium=social&utm_source=twitter

Reméljük Maddox valóban hosszú távon megoldást jelenthet, nem szól közbe neki semmi.
több mint 5 éve
hden Philadelphia Eagles 339
Kelcet, Jenkinst hiányolom.
Ha nem lenne a Seahawks zseni puntere (Dickson) akkor Johnston is simán lehetne Pro Bowler.
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 572 — Apu ökölbeszorított keze
más dolguk lesz nyugi

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 093 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Cox, Ertz és Brooks mehet majd a Pro Bowlra.
 twitter.com/Eagles/status/1075194130035339265
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 528 — Így remélem megfelelek nektek.....
Most nekünk nem annyi kell, h két győzelem és egy Minny vereség a Lions vagy a Bears ellen. Mert én már PO lázban égek 😛
Attis
Nekünk nyerni kell mindkettőt, ez alap. S vagy a Dallastól kell két vereség vagy igen a Vikestől egy. Az a vicc, hogy nem a mi győzelmeinkben kételkedem jobban (bár a Texans elég erős), hanem inkább az ellenfelek megfelelő botlása tűnik esélytelennek. Kár lesz,ha pl Elliott eddig egyetlen kihagyott XPj-n múlik majd a dolog (ugye, ha berúgja legutóbb a Boys ellen akkor nincs hosszabbítás, hanem nyerünk...) vagy, hogy a Pantherst sikerült visszaengedni...az még mindig fáj kicsit, főleg látva az ő útjukat....

De hátha 😊
dande
Kiegészítés, a pontosság kedvéért: ...vagy két vereség a Seahawkstól
tûzoltó
Igen, de velük végképp nem számolok, ha a Chiefstől ki is kapnak az Arizonát akkor is verik, ha RW fél lábbal játszik 😊