Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Most nekünk nem annyi kell, h két győzelem és egy Minny vereség a Lions vagy a Bears ellen. Mert én már PO lázban égek 😛
Attis
Nekünk nyerni kell mindkettőt, ez alap. S vagy a Dallastól kell két vereség vagy igen a Vikestől egy. Az a vicc, hogy nem a mi győzelmeinkben kételkedem jobban (bár a Texans elég erős), hanem inkább az ellenfelek megfelelő botlása tűnik esélytelennek. Kár lesz,ha pl Elliott eddig egyetlen kihagyott XPj-n múlik majd a dolog (ugye, ha berúgja legutóbb a Boys ellen akkor nincs hosszabbítás, hanem nyerünk...) vagy, hogy a Pantherst sikerült visszaengedni...az még mindig fáj kicsit, főleg látva az ő útjukat....

De hátha 😊
dande
Kiegészítés, a pontosság kedvéért: ...vagy két vereség a Seahawkstól
tûzoltó
Igen, de velük végképp nem számolok, ha a Chiefstől ki is kapnak az Arizonát akkor is verik, ha RW fél lábbal játszik 😊
több mint 5 éve
tûzoltó Philadelphia Eagles 852
Most nekünk nem annyi kell, h két győzelem és egy Minny vereség a Lions vagy a Bears ellen. Mert én már PO lázban égek 😛
Attis
Nekünk nyerni kell mindkettőt, ez alap. S vagy a Dallastól kell két vereség vagy igen a Vikestől egy. Az a vicc, hogy nem a mi győzelmeinkben kételkedem jobban (bár a Texans elég erős), hanem inkább az ellenfelek megfelelő botlása tűnik esélytelennek. Kár lesz,ha pl Elliott eddig egyetlen kihagyott XPj-n múlik majd a dolog (ugye, ha berúgja legutóbb a Boys ellen akkor nincs hosszabbítás, hanem nyerünk...) vagy, hogy a Pantherst sikerült visszaengedni...az még mindig fáj kicsit, főleg látva az ő útjukat....

De hátha 😊
dande
Kiegészítés, a pontosság kedvéért: ...vagy két vereség a Seahawkstól
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Most nekünk nem annyi kell, h két győzelem és egy Minny vereség a Lions vagy a Bears ellen. Mert én már PO lázban égek 😛
Attis
Nekünk nyerni kell mindkettőt, ez alap. S vagy a Dallastól kell két vereség vagy igen a Vikestől egy. Az a vicc, hogy nem a mi győzelmeinkben kételkedem jobban (bár a Texans elég erős), hanem inkább az ellenfelek megfelelő botlása tűnik esélytelennek. Kár lesz,ha pl Elliott eddig egyetlen kihagyott XPj-n múlik majd a dolog (ugye, ha berúgja legutóbb a Boys ellen akkor nincs hosszabbítás, hanem nyerünk...) vagy, hogy a Pantherst sikerült visszaengedni...az még mindig fáj kicsit, főleg látva az ő útjukat....

De hátha 😊
több mint 5 éve
Attis Philadelphia Eagles 247
Most nekünk nem annyi kell, h két győzelem és egy Minny vereség a Lions vagy a Bears ellen. Mert én már PO lázban égek 😛
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 572 — Apu ökölbeszorított keze
Kar hogy a tampa mar beleszaril az egeszbe

több mint 5 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 245 — Beware the Slim Reaper!
Az első félidőt átaludtam, de úgyis a 2. félidőben volt a lényeg. 😀

Legalább alkottunk valamit, amire pozitívan lehet majd visszagondolni a szezonból, ami eddig inkább a hülye vereségekről volt emlékezetes. Kicsit azért keserédes ez a győzelem is, mert mindig eszébe jut az embernek, hogy mi lett volna, ha korábban nem csesszük el a szezont (többször is).
Pozitívum viszont, hogy tragikus vereségek után sem esett szét a csapat, felálltunk a Saints utáni vereség után és a múltheti borzalom után is. Csak sajnos tartósan nem sikerül lendületbe jönni (eddig 😀).

Ha kiegyensúlyozottabb a játékhívás, abból általában jó dolgok sülnek ki: most 28-szor kapták a handoffot a futók, a múlt heti penetránsan alacsony 10 futókísérlettel szemben.

Maddox remek húzásnak tűnik. Eddig volt slot és külső corner, meg safety. Mindenhol legalább elfogadható játékot nyújtott, de nem meglepően talán most volt a legjobb, amikor a szélen játszhatott, ahol az egyetemen is sokat játszott. Douglas-t sem kellett volna mellőzni eddig. Kellett neki 1-2 meccs, hogy belejöjjön, de nem nagy a küldönbség az alap kezdőinkkel szemben. A legjobban szerelő cornerünk (messze).
Cox és Bennett előtt le kalappal, érdemi rotáció nélkül tartják magukat a védőfalban már meccsek óta, és nem is akármilyen teljesítménnyel.

A végén Jimbo majdnem elpreventálta a győzelmet, de addigra már elfáradt a védőfal, nem volt nyomás, így nemigen lehetett máshogy védekezni ezzel a secondaryval.

Nem engedtük, hogy a Cowboys 0 szerzett ponttal masírozzon a rájátszásba. Legalább kelljen egy kicsit dolgozniuk érte. 😉


több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 572 — Apu ökölbeszorított keze
Grat a győzelemhez!

A legnagyobb öröm az, hogy végre láttam a jó öreg Darren cikkcakkban futni! Jó egészséget neki és kitartást, kívánok még neki pár jó meccset!

Maxi riszpekt, hogy felépült abból, amiből mindenki már eltemette...
Kájzerszóze
remélem eljut a top 5-be

 www.pro-football-reference.com/leaders/all_purpose_yds_career.htm

több mint 5 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 101 — playoffs???
Grat a győzelemhez!

A legnagyobb öröm az, hogy végre láttam a jó öreg Darren cikkcakkban futni! Jó egészséget neki és kitartást, kívánok még neki pár jó meccset!

Maxi riszpekt, hogy felépült abból, amiből mindenki már eltemette...



több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Mivan?
peach
Bundi probalgatja a szarkazmust.
ulpianus
Sajnos nem valami sikeresen 😕
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Mondjuk így elvileg magyarázható az önmagához képest gyengébb teljesítmény. Csoda hogy nem lett komolyabb gond.

Foles megkapja a lehetőséget, hogy eladja magát vhová.
dande
Csak egy kérdés ? Mi van ha Folesel megint Super Bowlt nyertek ??? (Mint tavaly ,mondjuk most kevesebb rá az esély)Akkor is elakarod küldeni a csapattól???
Ez elméleti kérdés csupân!
Mert ahogy fentebb írtam elméletben minden csapat a Super Bowlra hajt!És egy irányító megitélése nagyban függ attól hány gyűrűje is van !??
Rózsa Sándor
Akkor elméletben eltradeljuk 3 első körért a raidersel.
Janek
Wentzet vagy Folest?
hden
Erre utaltam !!
A lenti írásom ironiával értendő !
A ("TAKARODJ") NEM VÉLETLEN VAN ZÁROJELBEN ÉS IDÉZŐJELBEN
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Mivan?
peach
Bundi probalgatja a szarkazmust.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 258 — a new hope (again)
Na szóval Folesnek nincs helye ebben a csapatban ! Wentzel simán előrébb tartanánk! Meg ezt a béna Ramst vele simán vertük volna nem csak így izgulóssan......
De hát nekünk csak Folesunk van bezzeg a Wentz!
Nem baj jővőre kereshet magának szépen uj csapatot ez a Foles mert nálunk Wentz az igazi irányitó.Ővele tudunk nyerni ő visz minket a POba na és tavaly ő nyert nekünk Super Bowlt !!!!


Szóval Nick Foles ("TAKARODJ")
Remélem érzitek az iróniát skacok de tényleg csupán elméletileg 😜

Ja és gratula a hajnali gyözelemhez !
Rózsa Sándor
Mivan?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Na szóval Folesnek nincs helye ebben a csapatban ! Wentzel simán előrébb tartanánk! Meg ezt a béna Ramst vele simán vertük volna nem csak így izgulóssan......
De hát nekünk csak Folesunk van bezzeg a Wentz!
Nem baj jővőre kereshet magának szépen uj csapatot ez a Foles mert nálunk Wentz az igazi irányitó.Ővele tudunk nyerni ő visz minket a POba na és tavaly ő nyert nekünk Super Bowlt !!!!


Szóval Nick Foles ("TAKARODJ")
Remélem érzitek az iróniát skacok de tényleg csupán elméletileg 😜

Ja és gratula a hajnali gyözelemhez !
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Lehet ha JJWt írok hamarabb megvan. Igen róluk 😊
dande
ha Hopkins csak DH lett volna, még mindig az erdőben kóricálok

summázná valaki, mi történt hajnalban? sajnos nem láttam a meccset
köszönöm 😊
karmïgran
Semmi különös, csak sikerült újra megmutatni kicsit, hogy miért vagyunk mi (még) a bajnokok😊

Egyébként a védelem tartotta magát, labdákat szerzett végre, Gurley tudta úgy ahogy életben tartani a Rams O-t.
A támadósornak is ment, megyegetett a futás , Foles megdobta a passzokat amikor kellett. Csak ő nem Ertzzel találja meg a hangot, hanem Jefferyvel. Ez látszott is a meccsen. Ertznek gyenge napja volt. Reméljük azért ez majd alakul.
Akkor vált neccesé a dolog, amikor RZ-ben Talib bravúrosan lehalászta Foles passzát ami épp Ertz felé ment, és utána hozták majdnem vissza a meccset. Sajnos Elliot a végén kihagyott egy 53 yardos FG-t (előtte 3 nem könnyűt berúgott), ezért sem sikerült időben lezárni a meccset.

Ami a legfontosabb, volt végre szív és tűz. Ezt kell megtartani.
több mint 5 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia
Lehet ha JJWt írok hamarabb megvan. Igen róluk 😊
dande
ha Hopkins csak DH lett volna, még mindig az erdőben kóricálok

summázná valaki, mi történt hajnalban? sajnos nem láttam a meccset
köszönöm 😊
több mint 5 éve
MrMiksa Philadelphia Eagles 3 685
Az első meccs az utóbbi 4 évben, amit nem néztem meg úgy, hogy közben megtehettem volna, hogy éjszakázok 😀 Sajnos figyelmetlen voltam, és beleszaladtam az eredménybe, de nem bánom! Várom, hogy visszanézhessem a meccset 😉
több mint 5 éve
nexion218 3 966 — Washington Gyapotkombájnz fan
Nem lehet, hogy a Michael Vick korszakra akar utalni? 😛
nexion218
közben leesett, hogy a Texansról van szó
Watt, Clowney, Hopkins, Watson, Thomas - ha nem tévedek
karmïgran
Én viszont a dande-féle gif-re gondoltam, amin a zígölsz playa kutyának öltözik....😉

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nem lehet, hogy a Michael Vick korszakra akar utalni? 😛
nexion218
közben leesett, hogy a Texansról van szó
Watt, Clowney, Hopkins, Watson, Thomas - ha nem tévedek
karmïgran
Lehet ha JJWt írok hamarabb megvan. Igen róluk 😊
több mint 5 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia
Nem lehet, hogy a Michael Vick korszakra akar utalni? 😛
nexion218
közben leesett, hogy a Texansról van szó
Watt, Clowney, Hopkins, Watson, Thomas - ha nem tévedek
több mint 5 éve
nexion218 3 966 — Washington Gyapotkombájnz fan
Fogalmam sincs, hogy fogjuk meg JWt JCt DaHt DWt DTt de reméljük újabb csoda jön 😊
dande
nekem sincs, mert nem tudom, kikről van szó 😊
karmïgran
A lényeg, hogy mi tudjuk kik vagyunk😊

 twitter.com/LaneJohnson65/status/1074541910423830528
dande
Nem lehet, hogy a Michael Vick korszakra akar utalni? 😛

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Kivettek a feket a csapatbol. Es ismet kiderult, Venc lelketlen fenybenjaro!

több mint 5 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 802 — !SuPeR6BoWL!
SB run indul?
ThundersNFL
Mondom én...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Fogalmam sincs, hogy fogjuk meg JWt JCt DaHt DWt DTt de reméljük újabb csoda jön 😊
dande
nekem sincs, mert nem tudom, kikről van szó 😊
karmïgran
A lényeg, hogy mi tudjuk kik vagyunk😊

 twitter.com/LaneJohnson65/status/1074541910423830528
több mint 5 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia
Fogalmam sincs, hogy fogjuk meg JWt JCt DaHt DWt DTt de reméljük újabb csoda jön 😊
dande
nekem sincs, mert nem tudom, kikről van szó 😊
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Fogalmam sincs, hogy fogjuk meg JWt JCt DaHt DWt DTt de reméljük újabb csoda jön 😊