Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Srácok ez tökéletes, remélem egész idényben megmarad, és érdemes lesz mit beszerezni róla. Ez tűnik torrent oldalnak sőt! Ha tévedek bocs.
dande
tipikus olyan oldal aminek nagyon megörülünk, aztán 2-3 nap mulva az nfl letiltja :/
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 618 — Így remélem megfelelek nektek.....
Srácok ez tökéletes, remélem egész idényben megmarad, és érdemes lesz mit beszerezni róla. Ez tűnik torrent oldalnak sőt! Ha tévedek bocs.
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 618 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hoppá mit találtam!

Könyvjelzőbe vele:

 www.nfl-replay.com/tag/nfl-replay-eagles/
több mint 7 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
PFF ratings:

High Quality: Carson Wentz (QB), Jordan Hicks (LB)
Above Average: Lane Johnson (OT), Vinny Curry (DE)
Average: Jordan Matthews (WR), Nelson Agholor (WR), Zach Ertz (TE), Allen Barbre (OG), Jason Peters (OT), Ronny McLeod (S), Brandon Graham (DE)

A többiek below average és poor értékelést kaptak. Csapat legszarabbja Kelce és Carroll.
ano92
Carrolltól sokkal több kell . Tavaly szépen játszott a sérüléséig...fel kéne pörögnie gyorsan. Kelcenek meg tényleg volt pár szarabb pillanata...pl az az oldalra snap nagyon megmaradt a fejemben.
Wentzet túl Matthewst meg alulértékelik...ja meg amúgy is pff.😀
Greengo
Nem lett az tulertekelve. Matthewsnak meg volt par hibaja hogy siman csak average legyen szerintem.

több mint 7 éve
gyeek LSU Tigers 7 998 — Stromfeld Aurél fan
 twitter.com/BrandonGowton/status/775097520867409921
 twitter.com/EliotShorrParks/status/775097862438936577
 twitter.com/JoshPaunil/status/775097470879670278
evergreen
Gyors nosztalgia? 😉

 bowl.one/forum/nfl-csapatforumok/philadelphia-eagles?page=36

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 7 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Könnyebb ellenfelet nem is kérhettünk volna Wentz első meccsére. Voltak meleg pillanatok, de a második félidőre magabiztos győzelem lett végül. Néha besegített a Browns is, értelmezhetetlen fake punt saját térfélen, safetyre snappelt labda stb.

Wentzre nem lehet nagy panasz első meccsén. Ami legjobban tetszett, hogy nemigen voltak igazi WTF passzai (az utolsó 5 percet nem láttam), pedig az újoncoknak szoktak lenni. Ha eldobta a labdát, az többnyire jó helyre ment, és nem csak checkdownokat és üres embereket talált el, hanem volt pár igen komoly passza 3. downoknál és szűk helyekre is. Azért befigyeltek a dropok megint, főleg Sproles vette fel ma a kampókezet, Matthewsnak is volt kettő, de ő annyi fontos és szép elkapást csinált, hogy a két elejtett rövidebb passz nem is érdemelne szót.
Az elkapók meglepetést okoztak, mert szokatlanul ragadt hozzájuk a labda, remélem Agholornak jót tesz a szép TD.
Persze bőven van még miben fejlődnie Wentznek, még gyorsabban kell olvasnia a játékot, főleg, ha az OL ilyen ingatag marad. De hát életében először játszott élesben profi védelem és tempó ellen, szóval tökéletességet nem vártam amúgy sem.

A támadófalnak van még miben előre lépni, jópár ütés Wentzen az ő lelkükön szárad. Kelce és Barbre sokszor felvette a korcsolyát a nagyobb középső védők ellen.

Az első félidőben védőfaltól én többet vártam passz ellen, kevésszer értek oda Bobra, de szerencsére a második félidőben már jobban jött a nyomás. A linebacker-sor jó lesz, amíg van Hicks, ma is benne volt a keze (szó szerint) egy turnoverben.
A secondarynak volt egy-két igen kellemetlen pillanata, főleg Carrollnak. McKelvin kiesése után felküldtük Brooksot, aki eléggé vakon volt, csak Griffin túldobása miatt nem kaptunk róla TD-t. Nekem azért még mindig kérdéses, hogy Rowe valóban rosszabb volt, mint ő és Mills? Az előszezonban sem úgy nézett ki. Nálam Schwartznál az egyetlen fekete pont, ez az érthetetlen ragaszkodása Brookshoz (amit ő tud, azt kb EJ Biggers is hozta tavaly).

Pedersonnal meg voltam elégedve így elsőre. A redzoneban kissé impotensek voltunk playhívásban (1. off-guard run, 2. off-tackle run, 3. pass) bár látom a végén még begyömöszöltünk egyet a RZ-ból. Én azt hittem, majd többet mozgatjuk Wentzet, például a RZ-ban is, az lehet segített volna. Plusz a tight endeket sem nagyon kerestük ilyenkor.

Ennél csak nehezebb ellenfelek lesznek, remélem majd jobban összecsiszolódnak a csapatrészek, és akkor lesz esély.


több mint 7 éve
evergreen Philadelphia Eagles 1 582 — Wentzylvania
 twitter.com/BrandonGowton/status/775097520867409921
 twitter.com/EliotShorrParks/status/775097862438936577
 twitter.com/JoshPaunil/status/775097470879670278


#NoPhlyZone
“He played like a freakin’ Hall of Famer. I don’t know how many passes he missed, but he managed the game, got the ball to his receivers, got the ball to the running backs." - Cameron Heyward on Carson Wentz
több mint 7 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 889 — !SuPeR6BoWL!
Folytassa Mr. Wentz

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 7 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 599 — Eagles fan
PFF ratings:

High Quality: Carson Wentz (QB), Jordan Hicks (LB)
Above Average: Lane Johnson (OT), Vinny Curry (DE)
Average: Jordan Matthews (WR), Nelson Agholor (WR), Zach Ertz (TE), Allen Barbre (OG), Jason Peters (OT), Ronny McLeod (S), Brandon Graham (DE)

A többiek below average és poor értékelést kaptak. Csapat legszarabbja Kelce és Carroll.
ano92
Carrolltól sokkal több kell . Tavaly szépen játszott a sérüléséig...fel kéne pörögnie gyorsan. Kelcenek meg tényleg volt pár szarabb pillanata...pl az az oldalra snap nagyon megmaradt a fejemben.
Wentzet túl Matthewst meg alulértékelik...ja meg amúgy is pff.😀


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 7 éve
evergreen Philadelphia Eagles 1 582 — Wentzylvania
Indul a hype vonat 😀

 twitter.com/JeffSkversky/status/775072423037267968
Joe Haden is elismerően nyilatkozott Wentz-ről
Főleg a türelmét emelte ki, hogy nem kezd el egyből futkorászni, ha első olvasásra nem talál elkapót, hanem szépen keres másikat.


#NoPhlyZone
“He played like a freakin’ Hall of Famer. I don’t know how many passes he missed, but he managed the game, got the ball to his receivers, got the ball to the running backs." - Cameron Heyward on Carson Wentz
több mint 7 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia
A játéknap képe😊:

 pbs.twimg.com/media/CsGZ-p1WAAAicei.jpg
dande
a nap egyik legszebb elkapása volt, ahogy Peters lehúzta az endzone-ban 😊

Szerkesztette: karmïgran
több mint 7 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
PFF ratings:

High Quality: Carson Wentz (QB), Jordan Hicks (LB)
Above Average: Lane Johnson (OT), Vinny Curry (DE)
Average: Jordan Matthews (WR), Nelson Agholor (WR), Zach Ertz (TE), Allen Barbre (OG), Jason Peters (OT), Ronny McLeod (S), Brandon Graham (DE)

A többiek below average és poor értékelést kaptak. Csapat legszarabbja Kelce és Carroll.

több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 618 — Így remélem megfelelek nektek.....
A játéknap képe😊:





Szerkesztette: dande2
több mint 7 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
 twitter.com/Jeff_McLane/status/775077650973024256
evergreen
Azzal, hogy ma inaktív volt Seumalo, szerintem ki is derült, hogy Wisniewski lenne a LG Johnson eltiltásakor, Barbre pedig menne RT-nek.

több mint 7 éve
evergreen Philadelphia Eagles 1 582 — Wentzylvania
 twitter.com/Jeff_McLane/status/775077650973024256


#NoPhlyZone
“He played like a freakin’ Hall of Famer. I don’t know how many passes he missed, but he managed the game, got the ball to his receivers, got the ball to the running backs." - Cameron Heyward on Carson Wentz
több mint 7 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
kezdetnek nem volt ez rossz...
voltak mélypontok, pl a browns önsafety-je előtt, de jól jöttek ki a dolgok
Wentz király, én a falat, sokkal jobban kárhoztatom a teljesítménye miatt (főleg a két TD közti driveokra gondolok) + a rengeteg büntetés...
a meccs másik negatívuma a CB sor nálam: egy sérülés és egy kicsit éveleji forma Carolltól (bár a PS-ban jól tolta)
+-ok: Barner szépen mozgott: 4 futás 42 yard, Agholor végre mutatott szép dolgokat, a TE játékunk jól ment (főleg az elején), a 2. félidőben megjött a nyomás a DL-tól, Allen megoldotta a dolgát Cox mellett + a FB játéka zseniális volt, Mattehws ma szinte mindent elkapott..ha lenne mögötte egy stabil 2. WR...inkább nem is mondom tovább 😊
több mint 7 éve
evergreen Philadelphia Eagles 1 582 — Wentzylvania
Na ezzel is megvolnánk. Annak ellenére, hogy döcögött a szekér és messze voltunk az olajozott gépezettől (ami valamilyen szinten várható is volt egy ilyen szintű újjászerveződés után), panaszra nem lehet okunk. Bemutatkozott Wentz, nem is akárhogyan: 22/37, 278 yard, 2TD, 0 INT, 101.0. Úgy gondolom, hogy annak ellenére, hogy egy Browns elleni meccsből vétek lenne kiindulni, nem sokan számítottunk ilyen mutatókra az első meccs után, én legalábbis biztosan nem, bár azért a nyomást még nem érzi tökéletesen Carson, de bizonyos esetekben a fal sem könnyítette meg a dolgát. A false startokra is jobban kellene figyelni. Jordan Matthews játékába is visszatért az élet, nagyon érezte egymást ma kettőjük párosa, utóbbi össze is kapkodott 114 yardot meg 1 TD-t. Aztán ne menjünk el szó nélkül Agholor mellett sem, aki szvsz idén meglepetésember lehet, mert a képességei megvannak hozzá, amiből ma sikerült is villantania. Tetszett még Ryan Mathews, reméljük elkerülik a sérülések, vagy említhetném még Ertz-öt is. A védelem oldaláról Carroll picit csalódás volt, a pass rush is nehezen indult be, de azért egy INT csak összejött, a front7 sem volt rossz és a végére kellő nyomás nehezedett RG-re. Összességében úgy gondolom, hogy van még mit csiszolni a csapatrészen, messze még a csúcsteljesítménytől az egység, főleg ha azt nézzük, hogy jóval acélosabb Offense-ek ellen is fogunk még meccselni, de azt se feledjük, hogy a Browns egyetlen TD-je egy ajándék flag után született. Donnie Jones remekelt, ahogyan azt többnyire megszokhattuk tőle és Sproles-nak is volt egy szép visszahordása. A dropokat is jelentősen visszaszorítottuk, de azért most is akadt még vagy 2-3 csúnyán elejtett labda. A meccs jelenetei nálam a sikeresen bevállalt 4. kísérlet és az utána következő Wentz TD passz Agholornak. Annyit azért hozzátennék, hogy lényegében a Browns elrontott snap-je utáni safety-nél dőlt el a meccs végérvényesen, ilyen ajándékokat csak a legritkább esetekben fogunk kapni az ellenféltől, szóval a helyén kell kezelni ezt a W-t (ezzel együtt szerintem bedaráltuk volna őket a végére), de mindenképpen pozitív hangulatban várhatjuk a következő játékhetet. Fly Eagles!


#NoPhlyZone
“He played like a freakin’ Hall of Famer. I don’t know how many passes he missed, but he managed the game, got the ball to his receivers, got the ball to the running backs." - Cameron Heyward on Carson Wentz
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 618 — Így remélem megfelelek nektek.....
Érdekes dolog ez, Wentznek a hosszú, középhosszú passzok szépen megvoltak, a közel álló embereknek screenbe nem bírta odatenni, vagy nem is akarta, annak ellenére, hogys többször üresen voltak, pedig abból is jöhettek volna szépen játékok. Még van ideje fejlődni 😊

A dobó mozdulat nekem is feltűnt, ahogy Skizo is megjegyezte az eredménykövetőbe.
több mint 7 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Wentz nem volt rossz, a mutatott játéka és a statisztikája kifejezetten tetszetős.
Ami nem tetszett, hogy nem érzi a nyomást. Többször előfordult, hogy nagyon közel kerültek hozzá, de nem reagált rá, nem használta ki állítólagos mozgékonyságát. A WR-ek olyan circuscatcheket csináltak, hogy csak lestem. Ha tavaly ezek megvannak, valszeg marad Samu és nem draftoljuk Wentzet. Vicces volt, hogy a hard counttal hogy be lett szopatva többször a Browns D | meg legfőképp Peters 😀 | .
A védelem tetszett, ha azt a néhány mély passzt nem szopjuk be, alig jut a Browns total offense 200 yard fölé. A védőfal és linebackerek egész korrekt játékot mutattak, McLeod is leadott néhány kemény ütést. Jenkinsen befújtak egy kamu DPI-t (vagy d holdingot, nem emlékszem), de ő is jól játszott. McKelvin sérülése nem meglepő, üvegből van a srác, de így sajnos nem sok CB-nk maradt, remélem nem súlyos a sérülése.

több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 618 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hah nyertünk 😊

Látom az eredménykövetőbe elvoltatok, telón néztem, ezért a kettő együtt nem ment. Így csak 350 körüli hsz jött 😉

Így tovább!!!!

Szerkesztette: dande2
több mint 7 éve
balintbaba Detroit Lions Florida Gators 3 500 — James Baldberry - he BALD!
Ha a D# Top 10, akkor a PO abszolút realitás. Tavaly a szezon elott a Skinst tartották az egyik fő 1/1 várományosnak aztán megnyerték a csoportot.
Nekem nagyon tetszik ez az underdog szerep, nincsenek nagy elvárásaim, remélem sikerül túlteljesíteni.
picksix
Nekem is tetszik, látom itteni szerkesztőség sem tartja sokra a csapatunkat, amit meg is értek, a tavalyi szezon után.
Loganre kivancsi leszek, Davis rendszerében állandóan a súllyával üzdött, nem neki való az NT szerepkör. Aztán lehet megmarad olyannak mint Thornton, egy egészen jó játékos, aki csak futás ellen jó.
Offense oldalon a tight endektől remélek sokat, ők segíthetnének legtöbbet Wentznek. Ha a támadók lehoznak legalább egy közepes szezont, akkor simán meglehet a PO.

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 7 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
Ha a D# Top 10, akkor a PO abszolút realitás. Tavaly a szezon elott a Skinst tartották az egyik fő 1/1 várományosnak aztán megnyerték a csoportot.
Nekem nagyon tetszik ez az underdog szerep, nincsenek nagy elvárásaim, remélem sikerül túlteljesíteni.

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 7 éve
zoleagle Philadelphia Eagles 43 — kozakzol@t-online.hu
még 5 óra és 20perc!
több mint 7 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
tippem 10-6
és PO :d
merjünk nagyot álmodni!

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 7 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Tippjáték lesz esetleg filiblogon? Mindig jót szórakoztam, amikor volt...
Ja és éjfél elmúlt 6 percel, dande még sehol?!? 😉
skizofita
Nem valószínű.