Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 616 — Így remélem megfelelek nektek.....
Az a durva, hogy azt érzem ilyen-olyan megszólalásokból, elöl kb senkit nem éri meg draftolni 😊. Ilyen béna lenne az idei draft class?

Közben az MW Schwartz reuninon elmarad, mert MW delfin lett évi 8 milláért......

Szerkesztette: dande2
több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Mondjuk a Bears meg a Buccaneers elé van értelme bemenni, mert Stanley > Conklin.

több mint 8 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
Nehéz. Én az egyetlen értelmét a feltradenak így látnám csak. Ha valóban Maxwell megy miami, és ezzel feltradelünk 1/8 ra akkor draftolni Hargreavest. Én idénre nem látok más játékost akiért megérné be tradelnünk top10 be. Ha OT kell azt eredeti helyen is találunk. OG nemhogy top10 ben de eredeti helyünkön se jöjjön : D DE ért miért menjünk be? Mindkét oldalon meg van oldva szerintem bőven. Graham és Curry sem öreg, mögéjük depth meg jöhet későbbi körökben akár. WR is lenne elérhető eredeti helyen ha az kellene.

Max még valóban az 1/8 at el tradelni 1.+2. körért. Ez még fasza ötlet.

több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 616 — Így remélem megfelelek nektek.....
A Murray tradeől sem tudjuk még, hogy mi jön ki, érdekes lesz az is.
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 594 — Apu ökölbeszorított keze
A közvélemény az,hogy nincs top 2 játékosnál több ,van egy masszív 20-30 solid játékos,itt nem lehetett cél az 5 helyes felmenetel QB nem kell és ugye a SF az 1/7 ....

több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Nekem is Hargreaves ugrott be elsőre, na mindegy majd meglátjuk. Sok értelmét nem látom egyelőre (inkább egy második kört kellett volna szerezni), de majd kiderül idővel.

több mint 8 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
Kérdés, hogy kiért mozogtunk fel 1/8-ra.
mustaine
remélem hargreavsért : D
ano92
Elliottért 😀
braxa88
nee, azért mondjuk csak ne már. értem én hogy jó futó de 1/8 ra ne oda húzzunk már : D

több mint 8 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
Bosa úgysem lesz elérhető. Meg amúgy minek(Lawsonra ugyanez). Conklin tán 13. helyen is elérhető lenne? Stanley meg szerintem egy nagy kupac szar.

több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Kérdés, hogy kiért mozogtunk fel 1/8-ra.
mustaine
remélem hargreavsért : D
ano92
Elliottért 😀
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 616 — Így remélem megfelelek nektek.....
Már itt is ezen spekulálnak:

Matt Lombardo
‏@MattLombardo975

Mel Kiper Jr. Lists Joey Bosa, Ronnie Stanley, Shaq Lawson or Jack Conklin as potential #Eagles targets if pick swap is in play with Miami.
több mint 8 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
Kérdés, hogy kiért mozogtunk fel 1/8-ra.
mustaine
remélem hargreavsért : D

több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Kérdés, hogy kiért mozogtunk fel 1/8-ra.

több mint 8 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
1/8 rol már vissza lehet tradelni 1+2. körért 😀

Szerkesztette: ano92

több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 616 — Így remélem megfelelek nektek.....
Legutóbbi info a Phins traddel kapcsolatban, helycsere a Phinsel első körben (8. helyre előre, a Phins a mi 13. helyünkre) illetve még kapjuk a Phins 4. körét.

Tudom telhetetlen vagyok, de ez nekem még mindig kicsit kevés lenne. Hiányzik az 2. kör na.

Szerkesztette: dande2
több mint 8 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Olcsó, de átmeneti megoldás McKelvin, aki Schwartz védelmében korábban jól működött. 2013-ban évi 5,6 millióért írt alá Williams, 2,6-ért Fletcher. McKelvinnek hasonló lesz a szerepe, de jutányosabb áron, és lehet, hogy többet nyújt majd mint az előbbiek. Corner továbbra is jöhet a drafton.


több mint 8 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
nemhát. szolíd kis cb. Ha kaki lesz valszeg olcsón meg is lehet majd tőle szabadulni. Tetszik (y)

(nem akarom savazni Maxwellt már tényleg xD de látjátok évi 3 milkáért is lehet átlag cb-t találni 😀 off vége)

több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 594 — Apu ökölbeszorított keze
az tán nem gáz

több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 616 — Így remélem megfelelek nektek.....
2 évre 6 azaz 3 per év


Matt Lombardo
‏@MattLombardo975

IMO, the #Eagles upgraded the CB position today and to do it for $3 million per year is a monumental victory.

Szerkesztette: dande2
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 594 — Apu ökölbeszorított keze
2 évre 6 vagy per év???

több mint 8 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
Ian Rapoport–Verified account ‏@RapSheet

The #Eagles announced they signed CB Leodis McKelvin. I'm told it's a 2-year deal worth just over $6M.
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 616 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ha úgy szedegeti ki a labdákat az ellenfél elkapóinak kezéből, mint legutóbb Celekéből, akkor jó lesz 😊
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 594 — Apu ökölbeszorított keze
Még van fél óra 10 ig.

Akkor Maxi tényleg helloka

több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
2évre:


Szerkesztette: braxa88
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 594 — Apu ökölbeszorított keze
Gondolom CD Sanchez helyett lenne a 2.QB.

több mint 8 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
#Eagles reached out on another ex-Bills player who played for Jim Schwartz, per sources: LB Nigel Bradham. 26-yr old has 38 career starts.