Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 8 éve
balintbaba Detroit Lions Florida Gators 3 499 — James Baldberry - he BALD!
Remélem ezek után Kelly eltrédelteti magát Nashville-be, összejönne az álom Mariota-Murray-Kelly tengely.

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Pont nincs szükség egy túlfizetett Murrayre, aki ráadásul nem is játszott jól. Ugyanez igaz Maxwellre is. Nem kellett volna nekik ennyi pénzt adni az elmebeteg csipkellinek, akkor most nem kéne elcserélni őket. Legalább van ellenérték.

Mehet agholor meg a barbre-gardner duó is.
mustaine
Csak hogy megy velük egy rakat DM is, cserébe pedig nem jön ám sok cap space.

Kb 26M-en vagyunk, levonva a draftot, meg a Howie-féle maradék 5-öt marad kb 2-3 közepes FA-re pénz. Ezen kívül meg marad a draft és a kukázás. Borzalmasan alacsony a roster értéke.

Murray és Maxwell még magyarázható, de Alonso elküldésére semmi szükség nem volt, se pénzügyileg, se minőségileg. Howie megmutatja ki az úr, kb. úgyis mindegy mit csinál, maradni fog a helyén.
Hulkeinstein
Idénre lehet nem jön sok caphely, de a következő években legalább nem kell fizetni egy átlagon aluli cornernek 10 milliót, meg a béna falunk mögött botladozó Murrayre sincs semmi szükség. Bármelyik harmadik-negyedik körös rookie RB hozza azt a szintet rookie pénzért, amit Murray csinált 2015-ben.

Valóban alacsony a roster értéke, DeSean Jacksont is howie rakta ki, McCoyt is ő cserélte el egy térdbetegre. Ja hogy a második körben azért nem tudunk draftolni mert howie eladta azt is bradfordért. Az istenként tisztelt chip kell parádés draftjai?

+1
 twitter.com/Jeff_McLane/status/707000746475130881?s=09

Szerkesztette: mustaine

több mint 8 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Pont nincs szükség egy túlfizetett Murrayre, aki ráadásul nem is játszott jól. Ugyanez igaz Maxwellre is. Nem kellett volna nekik ennyi pénzt adni az elmebeteg csipkellinek, akkor most nem kéne elcserélni őket. Legalább van ellenérték.

Mehet agholor meg a barbre-gardner duó is.
mustaine
Csak hogy megy velük egy rakat DM is, cserébe pedig nem jön ám sok cap space.

Kb 26M-en vagyunk, levonva a draftot, meg a Howie-féle maradék 5-öt marad kb 2-3 közepes FA-re pénz. Ezen kívül meg marad a draft és a kukázás. Borzalmasan alacsony a roster értéke.

Murray és Maxwell még magyarázható, de Alonso elküldésére semmi szükség nem volt, se pénzügyileg, se minőségileg. Howie megmutatja ki az úr, kb. úgyis mindegy mit csinál, maradni fog a helyén.
több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Rég volt már történés a csapat háza táján, ezért gyorsan kicseréljük megint a csapatot 😊

Ez már üti a Raiders és a Browns szintjét is, csak gratulálhatunk az FO-nak, kemény munkával csak elérték a bottom5-ot ligaszinten.Élmény lesz szurkolni jövőre is. Kösz, Howie!
Hulkeinstein
Nem Howie hibája, hogy Kelly szétbarmolta a rostert.

több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Pont nincs szükség egy túlfizetett Murrayre, aki ráadásul nem is játszott jól. Ugyanez igaz Maxwellre is. Nem kellett volna nekik ennyi pénzt adni az elmebeteg csipkellinek, akkor most nem kéne elcserélni őket. Legalább van ellenérték.

Mehet agholor meg a barbre-gardner duó is.

több mint 8 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Rég volt már történés a csapat háza táján, ezért gyorsan kicseréljük megint a csapatot 😊

Ez már üti a Raiders és a Browns szintjét is, csak gratulálhatunk az FO-nak, kemény munkával csak elérték a bottom5-ot ligaszinten.Élmény lesz szurkolni jövőre is. Kösz, Howie!
Hulkeinstein
gondolom úgy volt vele, hogy szarból nem lehet várat építeni, a három jómadár meg nem illett az elképzeléseibe. simán benne van, hogy FA-n, drafton jönnek jobb arcok
Löfli
Ez megy a dream team óta. Mindenki tudja, hogy így nem lehet csapatot építeni, a kontinuitás a kulcs.

Nálunk viszont nem hogy folytonosság nincs, lassan focizni tudó játékos sem. Nézz rá a rosterre, és mondd, hogy nem bottom 5.
több mint 8 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 317 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Rég volt már történés a csapat háza táján, ezért gyorsan kicseréljük megint a csapatot 😊

Ez már üti a Raiders és a Browns szintjét is, csak gratulálhatunk az FO-nak, kemény munkával csak elérték a bottom5-ot ligaszinten.Élmény lesz szurkolni jövőre is. Kösz, Howie!
Hulkeinstein
gondolom úgy volt vele, hogy szarból nem lehet várat építeni, a három jómadár meg nem illett az elképzeléseibe. simán benne van, hogy FA-n, drafton jönnek jobb arcok


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 8 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Rég volt már történés a csapat háza táján, ezért gyorsan kicseréljük megint a csapatot 😊

Ez már üti a Raiders és a Browns szintjét is, csak gratulálhatunk az FO-nak, kemény munkával csak elérték a bottom5-ot ligaszinten.Élmény lesz szurkolni jövőre is. Kösz, Howie!

Szerkesztette: Hulkeinstein
több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Schefter szerint Murrayt Tennesseebe cseréljük

több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na mert ő aztán jobb lenne.......
több mint 8 éve
evergreen Philadelphia Eagles 1 582 — Wentzylvania
 twitter.com/PHLEaglesNation/status/706977106991779840


#NoPhlyZone
“He played like a freakin’ Hall of Famer. I don’t know how many passes he missed, but he managed the game, got the ball to his receivers, got the ball to the running backs." - Cameron Heyward on Carson Wentz
több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
huhuhuhuhu top 10 ben húzhatnánk. Ez azért dúrva. Főleg, hogy elmegy a fél csapat meg alapból is vannak likak 😀

Én amennyire eddig követtem prospecteket, 1/8 on nem húznék OT-t. DE, QB, FS nem kell. WR kéne, de fingom nincs Treadwell mennyire érné meg. -... Inkább akkor már CB Hargreaves III Szerintem ott elérhető lenne még.
ano92
2014- 2.kör, 2015-1.kör után megint1.körös WR?!.
braxa88
Jó de az a 2015. 1. kör milyen? Ő az elkapók Marcus Smith-e.

több mint 8 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
huhuhuhuhu top 10 ben húzhatnánk. Ez azért dúrva. Főleg, hogy elmegy a fél csapat meg alapból is vannak likak 😀

Én amennyire eddig követtem prospecteket, 1/8 on nem húznék OT-t. DE, QB, FS nem kell. WR kéne, de fingom nincs Treadwell mennyire érné meg. -... Inkább akkor már CB Hargreaves III Szerintem ott elérhető lenne még.
ano92
2014- 2.kör, 2015-1.kör után megint1.körös WR?!.
braxa88
Nem szeretem Treadwellt, de az ilyen agholorok mellet kell wr. Ha peters marad van tacklenk. Nekem nem annyira tetszettek ezek az idei tacklek Tunsilon kívül. Treadwellt se szeretem de akkor már inkább ő jöjjön 😀 Guardot meg idén top10 ben? Elég szép reach lenne. Elliott az egyetlen RB aki 1. körös lehet idén ugye? Még max őt tudnám elképzelni. De így, hogy Maxwell trade a kulcs akkor már inkább CB legyen az úgy is kelleni fog, meg tetszene is a pick,

Szerkesztette: ano92

több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
S persze ez sem mindegy Alonso kapcsán:

Richard Pacella
‏@RFIPRAM

@kracze his knee IS a problem. Don't be surprised if he fails his physical.
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
Csak kellett kérni az LB-t, állítólag érdeklődtök Tahir Whitehead iránt 😀
empty taxi
Aha, akkor ha jönne Kendricks maradna ILB?
ano92
sztem WILL lenne Kendricks és Whitehead a MIKE, de lehet h fordítva


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
huhuhuhuhu top 10 ben húzhatnánk. Ez azért dúrva. Főleg, hogy elmegy a fél csapat meg alapból is vannak likak 😀

Én amennyire eddig követtem prospecteket, 1/8 on nem húznék OT-t. DE, QB, FS nem kell. WR kéne, de fingom nincs Treadwell mennyire érné meg. -... Inkább akkor már CB Hargreaves III Szerintem ott elérhető lenne még.
ano92
2014- 2.kör, 2015-1.kör után megint1.körös WR?!.
több mint 8 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
Csak kellett kérni az LB-t, állítólag érdeklődtök Tahir Whitehead iránt 😀
empty taxi
Aha, akkor ha jönne Kendricks maradna ILB?

több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Még azért van egy pár buktató:

Jason La Canfora Hitelesített felhasználó
‏@JasonLaCanfora

Trade not be finalized til Maxwell's agent and Fins work through a restructuring of contract for 2017 which shouldn't be a major issue

mondjuk ezek után jó keddvel akarhat itt játszani, igaz nem feltétlen tőlünk indult a dolog, mi csak nem álltunk ellent 😊
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
Csak kellett kérni az LB-t, állítólag érdeklődtök Tahir Whitehead iránt 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
huhuhuhuhu top 10 ben húzhatnánk. Ez azért dúrva. Főleg, hogy elmegy a fél csapat meg alapból is vannak likak 😀

Én amennyire eddig követtem prospecteket, 1/8 on nem húznék OT-t. DE, QB, FS nem kell. WR kéne, de fingom nincs Treadwell mennyire érné meg. -... Inkább akkor már CB Hargreaves III Szerintem ott elérhető lenne még.

több mint 8 éve
evergreen Philadelphia Eagles 1 582 — Wentzylvania
Az igen. Eksön van.
 twitter.com/RapShect/status/706946903242440704
Szerdán már szinte senki nem lesz itt Kelly embereiből. 😀 Szegény Lurie, ezt most nagyon arcba kapja.
evergreen
ez egy kamu profil (ettől persze még trade blockon van Murray és Mathews is)
markny
Huppsz jogos, ezt most benéztem. 😀
Viszont van helyette egy olyan, hogy elvileg késői körös picket kapunk Murray-ért cserébe, a Dolphins-szal meg helyet cserélünk az első körben, plusz kapunk egy késői köröset.

Persze ez még csak pletyka szint.

Szerkesztette: evergreen


#NoPhlyZone
“He played like a freakin’ Hall of Famer. I don’t know how many passes he missed, but he managed the game, got the ball to his receivers, got the ball to the running backs." - Cameron Heyward on Carson Wentz
több mint 8 éve
markny Tennessee Titans Tennessee Volunteers 675 — tennessean
Az igen. Eksön van.
 twitter.com/RapShect/status/706946903242440704
Szerdán már szinte senki nem lesz itt Kelly embereiből. 😀 Szegény Lurie, ezt most nagyon arcba kapja.
evergreen
ez egy kamu profil (ettől persze még trade blockon van Murray és Mathews is)

több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
több mint 8 éve
evergreen Philadelphia Eagles 1 582 — Wentzylvania
Az igen. Eksön van.
 twitter.com/RapShect/status/706946903242440704
Szerdán már szinte senki nem lesz itt Kelly embereiből. 😀 Szegény Lurie, ezt most nagyon arcba kapja.

Szerkesztette: evergreen


#NoPhlyZone
“He played like a freakin’ Hall of Famer. I don’t know how many passes he missed, but he managed the game, got the ball to his receivers, got the ball to the running backs." - Cameron Heyward on Carson Wentz
több mint 8 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
még akkor lenne kerekebb a történet, ha a kapott ellenértéket odaadnánk a Billsnek egy bizonyos RB-ért 😊 (ha már a mieinket amúgy is áruljuk)

Szerkesztette: zsojti