Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 8 éve
határbíró Philadelphia Eagles 242
aztakurva, 22 dead maradna utána. szerintem ez nehéz lesz 😀
ano92
Csak 4.8M.
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 573 — Így remélem megfelelek nektek.....
aztakurva, 22 dead maradna utána. szerintem ez nehéz lesz 😀
ano92
Akkor is ha " ők viszik"?
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 582 — Apu ökölbeszorított keze
Értelmetlen lenne szvsz
hacsak nem valami bitang árat adnak érte...

több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 573 — Így remélem megfelelek nektek.....
17 milla van a capben. Osemele max Guardnak jöjjön, de ő ugye a pénz miatt is LT akar lenni. Annak nem kell. Cox-t rendezzük már el, meg Thurmmal egyezzünk meg vhogy, nekem minden más ráadás.
több mint 8 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
aztakurva, 22 dead maradna utána. szerintem ez nehéz lesz 😀

több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Ian Rapoport ‏@RapSheet
The #Dolphins are in talks with the #Eagles on a trade for CB Byron Maxwell, source said. It's in the works,
több mint 8 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
naa, hát azért futásblokkolásban flottul megy a csávó. az meg kéne murraynek nagyon. De amúgy ja lt nek biztos nem tenném be

több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 582 — Apu ökölbeszorított keze
Allen egy G annak sem a legjobb olyan jó munkásember .

Mondjuk a semminél jobb lehet.

több mint 8 éve
nesto28 Philadelphia Eagles 286
Mondjuk nálunk a Guard hiányposzt.(nálam)

több mint 8 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
ááá, Guardként biztos jó lenne. De LT-ként azért nem. Főleg, hogy passz blokkolásban azért nem egy isten verte tehetség.

Meg amúgy is LT Lane Johnsonnak van fenntarvta : D

több mint 8 éve
nesto28 Philadelphia Eagles 286
 www.bleedinggreennation.com/2016/3/5/11164944/nfl-free-agency-rumors-eagles-jeff-allen-chiefs-guard-tackle-doug-pederson-kansas-city-line

azt azért örömteli látni, hogy legalább megpróbáljuk betömködni végre a lyukas posztokat... aztán meg reméljük a legjobbakat
zsojti
Vennénk neki egyébként hasznát? Guardként vagy Peters helyetti LT posztra lenne jó?

több mint 8 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 338 — Invisible man
OFF: van az aláírások közt Cox ha valakit érdekel.
Matthew99
Használatba is vettem . : ) (pont kérni akartam egy ilyet...köszönöm. : D )
Greengo
Akkor megelőztelek. Nincsmit.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 8 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 596 — Eagles fan
OFF: van az aláírások közt Cox ha valakit érdekel.
Matthew99
Használatba is vettem . : ) (pont kérni akartam egy ilyet...köszönöm. : D )


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 8 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 338 — Invisible man
OFF: van az aláírások közt Cox ha valakit érdekel.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 582 — Apu ökölbeszorított keze
Azeért Gardnert se felejtsük el.

több mint 8 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
 www.bleedinggreennation.com/2016/3/5/11164944/nfl-free-agency-rumors-eagles-jeff-allen-chiefs-guard-tackle-doug-pederson-kansas-city-line

azt azért örömteli látni, hogy legalább megpróbáljuk betömködni végre a lyukas posztokat... aztán meg reméljük a legjobbakat
több mint 8 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Jobb lett volna kevesebb garantálttal, gondolom ennek a megemeléséről is szólt az utóbbi napok híre (hogy emeltük az ajánlatot). A 2 év jó hír, szerencsénk volt, hogy valószínűleg a piacon sem lett volna kilátásban neki hosszabb szerződés.
Őszintén szólva dühösebb lettem volna, ha bár egy évre, de megdobtuk volna a majdnem 20 milliós taggel, ami teljesen garanált.

Most úgy bontották le, hogy a 2 év 26 M garantáltból 22 a teljesen garantált, további 4 sérülés esetére. Utóbbira azért van esély, valljuk be. Bár a tavalyi évet elég jól átvészelte, ahhoz képest, hogy miket kapott néha, a nem dobó oldali vállsérülés még hagyján. Azon sem lepődtem volna meg, ha év végére tolószékbe kerül a fal mögött.
Évekre lebontva a garantált a hírek szerint: idén 7 M fizetés és 11 M aláírási bónusz (összesen 18 M), jövőre 4 M garantált fizetés és 4 M sérülés esetére.
Nem hivatalosak a számok, de ha a szezon után elküldjük, akkor alapesetben 9,5 M lenne a dead money jövőre (4 M garantált + 5,5 M aláírás bónusz), ha más csapat leigazolja, akkor ebből eljönne 4 M, és csak 5,5 terhelné a capet. Ideális esetben ez nekem azt jelenti, ha találunk franchise Qb gyanús személyt, akkor jövőre elmegy Bradford, ha nem lesz ilyen egyértelmű a dolog (nem húzunk Qb-t, vagy nem bízzuk rá a csapatot jövőre), akkor még marad Sam.
Az idei pénze nem marad el sokkal a tagtől, ezért nem ártana legalább úgy játszania, mint az év második felében. Legyen jó védelem Schwartz-cal, és akkor nem kell túerőltetnie magukat a támadóknak. 😀


több mint 8 éve
jorge Philadelphia Eagles 491 — kill, maim and destroy
a rams topikot érzelmileg jobban felkavarták az események, mint ezt 😊

a szezon második felében csinált egy 98,5 ratinget, az simán top 10, nekem az jó lesz most egész szezonra majd. nem volt értelmes alternatíva, se FA, se draft, és van jó pár need. szerintem egyértelműen jó move, legalább ez is letudva. és régen ez franchise qb fizu volt, ahogy emelkedik a sapi, átlag fizu lesz (lásd tannehill contract)
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 573 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ez így szerintem rendben van. S ha tudja ismét hozni az év második felétben nyújtottakat, és Schwartz csinál legalább egy akkori Bills szintű védelmet mikor ő ott volt, akkor rossz évünk nem lehet.

Most már tényleg koncentráljunk Coxra!
Illetve innentől elsőre én is OL picket várok.

Szerkesztette: dande2
több mint 8 éve
balintbaba Detroit Lions Florida Gators 3 499 — James Baldberry - he BALD!
 twitter.com/AndrewBrandt/status/704815628423708672?ref_src=twsrc%5Etfw

Ha ez igaz, akkor azért egyből más a leányzó fekvése.

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 8 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 596 — Eagles fan
Nyilván nem volt jobb opció, de akkor is....... : D
Gondolom az idei QB felhozatalban nem láttak meg azt a pluszt amiért érdemes lenne feltradelni , a FA-k között meg szintén nem sok csemege akad...így maradt az, hogy 2 évre még idekötjük Bradfordot (de ez csak félmegoldás). Szerződés részleteire azért kíváncsi leszek...Lehet ez csak egy egyéves megoldás .
Nem fogjuk idén sem megváltani a világot, de remélem azért a PO-ért versenyben leszünk. A fal mindenképpen erősítésre szorul...sztem ez lesz a központban. WR-ek miatt nem kell annyira aggódni a tavalyi drop hegyek tuti nem a skilleken múlott.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 8 éve
cikesz Baltimore Ravens 590
Magyar mentalitás mindig a negatívat látjuk meg először...a pozitív oldalát fogjátok meg srácok:"csak" 2 év 😀
több mint 8 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
én egyáltalán nem várok po-t.

Szar az o fal, szarok az elkapók, van így mostmár egy átlagosan közepesen szar qb-nk. Amíg nem jó a fal, addig futójáték sincs. ???? Ez hol PO? Védelem, na az legalább szép nevekből áll.

több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 582 — Apu ökölbeszorított keze
Mikor egy Kirk 19 milliot akar akkor egy Samu is kb annyit.
El kell fogadni hogy felszöktek az arak.

Erdekes lesz hogy lesz ezután Cox deal

több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Már alig várom EDP videóját 😀😀