Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 8 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
 pbs.twimg.com/media/Cc9pECIWoAE5iAw.jpg


Hehe így kapnánk vissza a Bradfordért adott 2. kört, akinek maradásáért oda meg vissza van DP. Reméljük tényleg jót hoznak ki belőle Filipoval. Reich meg nem rontja el a munkájukat 😊
dande
: D : D ha én lennék a miami gm je biztos nem adnék 2. kört ezért a kupac szarért. Azthiszem az előző szezonban tökéletesen megmutatta seahawks rendszerén kívül mennyit is ér.

De ha adnak is érte 2. kört az kurvajó lesz. Összetehetjük a 2 kezünket.
ano92
Egyértelműen túlfizetett, de kupac szar? Ne már... 😀
evergreen
nyilván hozzávágtunk egy rakat pénzt+ az elején voltak szarabb meccsei, de a rakat szartól szerintem is messze van..
vannak hiányosságai (pl szerelési képessége), de simán maradhatna egy kevésbé kirakat összegért cserébe
azért nekem a rowe+caroll párossal most még vannak/lennének fenntartásaim...és utánuk is nagy a köd
zsojti
ugyan srácok, ne vakítsunk semmit. Még ha szar lett volna a front7 pass siettetésben. aztmondom jólvan jólvan... megértem maxwell lehetne jobb ha kapna helpet. Ha nem két ilyen fasza safety támogatta volna, mint amink volt aztmondom oké oké oké hát ez van. DE NEM. !!!! Egy olyan poor performancot hozott, ami fizetéstől függetlenül is kurvakevés.

Nem jó dolog PFF el példálózni, de azthiszem hűen tükrözi, hogy mennyire volt életképes Maxwell a többi CB-hez képest. OKé, ekkora fizetésért nem kell elite szintet hoznia (DE KELL!), mégcsak bitang jó szintet sem. De Maxwell egy akkora gané szintet mutatott (EGÉSZ ÉVBEN) ami messze nem egy első számú CB-nek elhozott akármi teljesítménye. Legalábbis ez NFL ben harmatgyenge. Kanadában lehet villogna vele, de ez itt kurva kevés. Dime felállásokban a 4. wr-t foghatná ezzel a teljesítményével. És ezt most a fizetésétől elhatárolva mondom.

Lehet hogy most targeted cb volt a csapatban, de nem véletlen mertek felé dobálni.

Aláírom volt szép megmozdulása, de pl. Biggersnek is volt szép megmozdulása mégsem raknám 1. számú cb-nek....

Szerkesztette: ano92

több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 573 — Így remélem megfelelek nektek.....
RyanMath is mehet.... és Murray is megfelelő árért

Szerkesztette: dande2
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 573 — Így remélem megfelelek nektek.....
Pedig azt hittem idén végre nyugibb lesz és nem rólunk szól az OFFS... háát...... jó lenne ha a tényleges szezon is szólna rólunk pozitív értelemben
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Byron NEEEEEEE! XD

több mint 8 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
Hoppá!
Alonso+Maxwell for draft pick?
 twitter.com/AdamSchefter/status/706932421267222529
evergreen
főleg hogy ilb -t keresnek még érthető is lenne.. 😀

több mint 8 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
alonso? hááát...nincs egy milla a fizetése
én sajnálnám
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 573 — Így remélem megfelelek nektek.....
Kiko neeeeeeeeeeeee
több mint 8 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
 pbs.twimg.com/media/Cc9pECIWoAE5iAw.jpg


Hehe így kapnánk vissza a Bradfordért adott 2. kört, akinek maradásáért oda meg vissza van DP. Reméljük tényleg jót hoznak ki belőle Filipoval. Reich meg nem rontja el a munkájukat 😊
dande
: D : D ha én lennék a miami gm je biztos nem adnék 2. kört ezért a kupac szarért. Azthiszem az előző szezonban tökéletesen megmutatta seahawks rendszerén kívül mennyit is ér.

De ha adnak is érte 2. kört az kurvajó lesz. Összetehetjük a 2 kezünket.
ano92
Egyértelműen túlfizetett, de kupac szar? Ne már... 😀
evergreen
nyilván hozzávágtunk egy rakat pénzt+ az elején voltak szarabb meccsei, de a rakat szartól szerintem is messze van..
vannak hiányosságai (pl szerelési képessége), de simán maradhatna egy kevésbé kirakat összegért cserébe
azért nekem a rowe+caroll párossal most még vannak/lennének fenntartásaim...és utánuk is nagy a köd
több mint 8 éve
evergreen Philadelphia Eagles 1 582 — Wentzylvania
Hoppá!
Alonso+Maxwell for draft pick?
 twitter.com/AdamSchefter/status/706932421267222529


#NoPhlyZone
“He played like a freakin’ Hall of Famer. I don’t know how many passes he missed, but he managed the game, got the ball to his receivers, got the ball to the running backs." - Cameron Heyward on Carson Wentz
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Adam Schefter ‏@AdamSchefter
Eagles-Dolphins now trying to finalize trade that will send Kiko Alonso and Byron Maxwell to MIA for draft-pick comp, per league
source.
több mint 8 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Rapoport szerint megfelelő ajánlat esetén nem csak Murray-től válnánk meg, hanem Mathews-tól is. Furábbnál furább hírek. Mondjuk ha a sérülékenységét nézzük, akkor nem annyira, de simán verte tavaly Murray-t. Lehet draftról húznánk futót?
 twitter.com/RapSheet/status/706929170253746177
evergreen
Chip Kelly eltakarított mindenkit akit Roseman hozott, most a kölcsön visszajár. Kissé úgy tűnik.
Shawn84
Akkor Bradford lett volna az első. Nagyon magyarázkodni se kellett volna. Murray hisztizzen máshol, Mathews maradjon.
határbíró
Bradfordal nem volt választásuk. Kellett egy QB.
több mint 8 éve
határbíró Philadelphia Eagles 242
Rapoport szerint megfelelő ajánlat esetén nem csak Murray-től válnánk meg, hanem Mathews-tól is. Furábbnál furább hírek. Mondjuk ha a sérülékenységét nézzük, akkor nem annyira, de simán verte tavaly Murray-t. Lehet draftról húznánk futót?
 twitter.com/RapSheet/status/706929170253746177
evergreen
Chip Kelly eltakarított mindenkit akit Roseman hozott, most a kölcsön visszajár. Kissé úgy tűnik.
Shawn84
Akkor Bradford lett volna az első. Nagyon magyarázkodni se kellett volna. Murray hisztizzen máshol, Mathews maradjon.
több mint 8 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Rapoport szerint megfelelő ajánlat esetén nem csak Murray-től válnánk meg, hanem Mathews-tól is. Furábbnál furább hírek. Mondjuk ha a sérülékenységét nézzük, akkor nem annyira, de simán verte tavaly Murray-t. Lehet draftról húznánk futót?
 twitter.com/RapSheet/status/706929170253746177
evergreen
Chip Kelly eltakarított mindenkit akit Roseman hozott, most a kölcsön visszajár. Kissé úgy tűnik.
több mint 8 éve
evergreen Philadelphia Eagles 1 582 — Wentzylvania
Rapoport szerint megfelelő ajánlat esetén nem csak Murray-től válnánk meg, hanem Mathews-tól is. Furábbnál furább hírek. Mondjuk ha a sérülékenységét nézzük, akkor nem annyira, de simán verte tavaly Murray-t. Lehet draftról húznánk futót?
 twitter.com/RapSheet/status/706929170253746177

Szerkesztette: evergreen


#NoPhlyZone
“He played like a freakin’ Hall of Famer. I don’t know how many passes he missed, but he managed the game, got the ball to his receivers, got the ball to the running backs." - Cameron Heyward on Carson Wentz
több mint 8 éve
evergreen Philadelphia Eagles 1 582 — Wentzylvania
 pbs.twimg.com/media/Cc9pECIWoAE5iAw.jpg


Hehe így kapnánk vissza a Bradfordért adott 2. kört, akinek maradásáért oda meg vissza van DP. Reméljük tényleg jót hoznak ki belőle Filipoval. Reich meg nem rontja el a munkájukat 😊
dande
: D : D ha én lennék a miami gm je biztos nem adnék 2. kört ezért a kupac szarért. Azthiszem az előző szezonban tökéletesen megmutatta seahawks rendszerén kívül mennyit is ér.

De ha adnak is érte 2. kört az kurvajó lesz. Összetehetjük a 2 kezünket.
ano92
Egyértelműen túlfizetett, de kupac szar? Ne már... 😀 Azért még mindig nem Cary Williams-ről vagy Bradley Fletcher-ről van szó, ráadásul szezon második felében már bőven lehozott egy solid teljesítményt, ami ugyan még mindig kevés ennyi pénzért, de azt a savat nem hiszem, hogy megérdemelné az egész éves teljesítménye, amit pl a Falcons meccs után kapott. Szerintem.

Ezzel együtt önmagában tényleg nem ér 2. kört szerintem se. De ha mondjuk mellédobunk még valami aprót (mondjuk 5. kör), akkor megeshet. Még az is lehet, hogy a Dolphins keresett meg minket valami visszautasíthatatlan ajánlattal. 😀

Szerkesztette: evergreen


#NoPhlyZone
“He played like a freakin’ Hall of Famer. I don’t know how many passes he missed, but he managed the game, got the ball to his receivers, got the ball to the running backs." - Cameron Heyward on Carson Wentz
több mint 8 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
 pbs.twimg.com/media/Cc9pECIWoAE5iAw.jpg


Hehe így kapnánk vissza a Bradfordért adott 2. kört, akinek maradásáért oda meg vissza van DP. Reméljük tényleg jót hoznak ki belőle Filipoval. Reich meg nem rontja el a munkájukat 😊
dande
: D : D ha én lennék a miami gm je biztos nem adnék 2. kört ezért a kupac szarért. Azthiszem az előző szezonban tökéletesen megmutatta seahawks rendszerén kívül mennyit is ér.

De ha adnak is érte 2. kört az kurvajó lesz. Összetehetjük a 2 kezünket.

több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 573 — Így remélem megfelelek nektek.....



Hehe így kapnánk vissza a Bradfordért adott 2. kört, akinek maradásáért oda meg vissza van DP. Reméljük tényleg jót hoznak ki belőle Filipoval. Reich meg nem rontja el a munkájukat 😊
több mint 8 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
Grimes cut a láthatáron
Egyre biztosabbnak tűnik a Maxwell deal. Kíváncsian várom, mit kapunk cserébe. Erre azért nem számítottam.
evergreen
Grimes cut a láthatáron
Egyre biztosabbnak tűnik a Maxwell deal. Kíváncsian várom, mit kapunk cserébe. Erre azért nem számítottam.
evergreen
6,5 millio helyet szabadítanának fel, és elvileg 8,5 milkába kerülne ott idénre Maxwell. tehát konkrétan 2 millioval lenne akkor kevesebb helyük, picket is adnának és amúgy maxwell csak fiatalabb semmivel sem jobb szerintem mint grimes 😀 Bár grimes sem feltétlen éri meg azt a 9,5 milliot idénre.

több mint 8 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Grimes cut a láthatáron
Egyre biztosabbnak tűnik a Maxwell deal. Kíváncsian várom, mit kapunk cserébe. Erre azért nem számítottam.
evergreen
Megtörtént
Brent Grimes, CB
Released by Miami (MIA), clearing $6.5M in cap space
több mint 8 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
aztakurva, 22 dead maradna utána. szerintem ez nehéz lesz 😀
ano92
Csak 4.8M.
határbíró
ah, időbe telt mire rájöttem, hogy de megvan xD ja így igen. Elvileg. csak igaza lehet overthecapnek 😀

több mint 8 éve
evergreen Philadelphia Eagles 1 582 — Wentzylvania
Grimes cut a láthatáron
Egyre biztosabbnak tűnik a Maxwell deal. Kíváncsian várom, mit kapunk cserébe. Erre azért nem számítottam.


#NoPhlyZone
“He played like a freakin’ Hall of Famer. I don’t know how many passes he missed, but he managed the game, got the ball to his receivers, got the ball to the running backs." - Cameron Heyward on Carson Wentz
több mint 8 éve
határbíró Philadelphia Eagles 242
idei első körért meg jövő évi másodikért (hogy ne legyek telhetetlen) vihetik 😛
dande
Vagy Dion Jordanért, akiért megkapjuk ugyanezt Kellytől 😀

Közben tárgyalunk Carroll visszaigazolásáról. Carroll és Rowe a két kezdő CB? Szerintem ez rendben lenne.

Szerkesztette: határbíró
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 573 — Így remélem megfelelek nektek.....
Jimmy Kempski ‏@JimmyKempski 44 mp45 másodperccel ezelőtt

Eagles would save $4.9 million on their cap if they were able to deal Byron Maxwell.
3 retweet 2 kedvelés
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 573 — Így remélem megfelelek nektek.....
idei első körért meg jövő évi másodikért (hogy ne legyek telhetetlen) vihetik 😛
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 584 — Apu ökölbeszorított keze
aztakurva, 22 dead maradna utána. szerintem ez nehéz lesz 😀
ano92
Akkor is ha " ők viszik"?
dande
 overthecap.com/player/byron-maxwell/1535

több a dm mint a cap nr.

Azaz drágább tradelni mint a fizuja