Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 616 — Így remélem megfelelek nektek.....
Porból:


| Cox két szereléssel Sproles egy Tdvel Jenkins meg egy elejtett INTl(mily meglepő) vétette magát észre s T Kelce mellette kapott el egy TDt |

Szerkesztette: dande2
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 616 — Így remélem megfelelek nektek.....
Isten éltesse DPt!

Egyébként ahhoz képest, hogy arról volt szó, mindjárt meg lesz a megegyezés/bejelentés, kicsit soká tart, de reméljük tényleg kiderül nemsokára, mire jutottak Coxal. Azért bízom benne 100 milla alatt maradunk.
több mint 8 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
 scontent-ams3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xap1/v/t1.0-9/12631556_1015177141853392_689648539925702576_n.jpg?oh=db1f68e90b564e45786ad7d61c9a998c&oe=57714D78
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Vagy sokkal többet adtok neki. 8D

több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 616 — Így remélem megfelelek nektek.....
Akkor jó hátha kevesebbe is meg tudtunk egyezni
több mint 8 éve
evergreen Philadelphia Eagles 1 582 — Wentzylvania
Ez az eredeti account:
 twitter.com/LesBowen


#NoPhlyZone
“He played like a freakin’ Hall of Famer. I don’t know how many passes he missed, but he managed the game, got the ball to his receivers, got the ball to the running backs." - Cameron Heyward on Carson Wentz
több mint 8 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
A kúrvaéletbe, pedig les Bowenben bíztam 😊
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Kamu hír.

több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 616 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hát öööő csak 6 illetve 5 millát tévedtem.... S nem lefelé
több mint 8 éve
határbíró Philadelphia Eagles 242
 twitter.com/Iesbowen/status/693834124050718722

J.J. Watt signed a 6 year / $100,005,425 contract with the Houston Texans, including a $10,000,000 signing bonus, $51,876,000 guaranteed,
Shawn84
Fake account, kamu híreket gyárt. A héten már alkotott:
 twitter.com/Iesbowen/status/693087506506596352
több mint 8 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
 twitter.com/Iesbowen/status/693834124050718722

J.J. Watt signed a 6 year / $100,005,425 contract with the Houston Texans, including a $10,000,000 signing bonus, $51,876,000 guaranteed,

Szerkesztette: Shawn84
több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Szerintem nem sok játékosra cserélné el egyik csapat sem.

Hát ez az.
Janek
Ha náluk játszana Johnson, úgy értettem. De nyugodtan sorolhatod a fiatal tackle-öket, akire elcserélnéd 😊
Hulkeinstein
Haveinstein,Tyron Smith.....
Janek
Lol azé' Havensteinre nemár 😀

Én Terron Armsteadet is elfogadnám cserébe.

több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 594 — Apu ökölbeszorított keze
Peters 34 éves. Néha sérült, néha nincs kedve játszani, ha nagy hátrányba kerül a csapat.
Lane Johnson ekkora szerződéssel azonnal menjen át a vakoldalra.
határbíró
Azon felül egy óriási játékos ,aki áltlaában pro bowl.
shade28
...volt. Nincs az a Jacksonville a ligában aki bevállalná már a szerződésével és a sérüléseivel. Meg tényleg mintha nem is akarna már játszani, csak kesseli a csekkeket. Cut lesz ebből.
gyeek
Talán talál rá valakit Rózsi.. bár idén egész jó az OL class ...

több mint 8 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Peters 34 éves. Néha sérült, néha nincs kedve játszani, ha nagy hátrányba kerül a csapat.
Lane Johnson ekkora szerződéssel azonnal menjen át a vakoldalra.
határbíró
Azon felül egy óriási játékos ,aki áltlaában pro bowl.
shade28
Pro Bowlra nem feltétlenül a legjobbak mennek, hanem a kedvencek. Peterst idén is beszavazták de ha 20 csapat lenne akkor se lenne ott a helye idén.
több mint 8 éve
gyeek LSU Tigers 7 998 — Stromfeld Aurél fan
Peters 34 éves. Néha sérült, néha nincs kedve játszani, ha nagy hátrányba kerül a csapat.
Lane Johnson ekkora szerződéssel azonnal menjen át a vakoldalra.
határbíró
Azon felül egy óriási játékos ,aki áltlaában pro bowl.
shade28
...volt. Nincs az a Jacksonville a ligában aki bevállalná már a szerződésével és a sérüléseivel. Meg tényleg mintha nem is akarna már játszani, csak kesseli a csekkeket. Cut lesz ebből.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 8 éve
nesto28 Philadelphia Eagles 286
Peters 34 éves. Néha sérült, néha nincs kedve játszani, ha nagy hátrányba kerül a csapat.
Lane Johnson ekkora szerződéssel azonnal menjen át a vakoldalra.
határbíró
Azon felül egy óriási játékos ,aki áltlaában pro bowl.

több mint 8 éve
határbíró Philadelphia Eagles 242
Peters 34 éves. Néha sérült, néha nincs kedve játszani, ha nagy hátrányba kerül a csapat.
Lane Johnson ekkora szerződéssel azonnal menjen át a vakoldalra.
több mint 8 éve
nesto28 Philadelphia Eagles 286
az megvan, hogy Johnson már 26 éves?; és még csak 3 éve van a ligában és minden évet a jobb oldalon töltötte?
pl. TW 27 éves, és 6 éve kezdő LT (többszörös allpro stb.), de
pl. Tyron Smith 25 éves és 5 éve kezdő LT (többszörös allpro?)

szóval annyira már nem is fiatal 😊

szerk. a pénzük:
Johnson: 5 yr(s) / $56,260,000 / 35,5G
Williams: 5 yr(s) / $68,000,000 / 41,25G
Smith: 8 yr(s) / $97,600,000 / 22,18G
sapka
Na jó, de Johnson (aki amúgy 25) fehér. Viccet félretéve, tényleg kicsit sokat kapott, eléggé lutri milyen lesz left tackleként. Egyébként ő maga azt nyilatkozta, hogy teljesen mindegy neki, melyik oldalon játszik.

Amúgy Schwartz azt nyilatkozta, hogy nem leszünk 3-4es two gapes csapat, azt szeretné ha pusztítanának a falembereink, amihez szerinte meg is van az alapanyag.
BalintBaba
Én bízok benne mindenképpen,de egyébként miért lesz LT? Nem számolunk Petersel tovább? Kicsit lehet lemaradtam😀

több mint 8 éve
balintbaba Detroit Lions Florida Gators 3 499 — James Baldberry - he BALD!
az megvan, hogy Johnson már 26 éves?; és még csak 3 éve van a ligában és minden évet a jobb oldalon töltötte?
pl. TW 27 éves, és 6 éve kezdő LT (többszörös allpro stb.), de
pl. Tyron Smith 25 éves és 5 éve kezdő LT (többszörös allpro?)

szóval annyira már nem is fiatal 😊

szerk. a pénzük:
Johnson: 5 yr(s) / $56,260,000 / 35,5G
Williams: 5 yr(s) / $68,000,000 / 41,25G
Smith: 8 yr(s) / $97,600,000 / 22,18G
sapka
Na jó, de Johnson (aki amúgy 25) fehér. Viccet félretéve, tényleg kicsit sokat kapott, eléggé lutri milyen lesz left tackleként. Egyébként ő maga azt nyilatkozta, hogy teljesen mindegy neki, melyik oldalon játszik.

Amúgy Schwartz azt nyilatkozta, hogy nem leszünk 3-4es two gapes csapat, azt szeretné ha pusztítanának a falembereink, amihez szerinte meg is van az alapanyag.

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 8 éve
sapka Washington Commanders 6 583 — sapka
Szerintem nem sok játékosra cserélné el egyik csapat sem.

Hát ez az.
Janek
Ha náluk játszana Johnson, úgy értettem. De nyugodtan sorolhatod a fiatal tackle-öket, akire elcserélnéd 😊
Hulkeinstein
az megvan, hogy Johnson már 26 éves?; és még csak 3 éve van a ligában és minden évet a jobb oldalon töltötte?
pl. TW 27 éves, és 6 éve kezdő LT (többszörös allpro stb.), de
pl. Tyron Smith 25 éves és 5 éve kezdő LT (többszörös allpro?)

szóval annyira már nem is fiatal 😊

szerk. a pénzük:
Johnson: 5 yr(s) / $56,260,000 / 35,5G
Williams: 5 yr(s) / $68,000,000 / 41,25G
Smith: 8 yr(s) / $97,600,000 / 22,18G

Szerkesztette: sapka

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 594 — Apu ökölbeszorított keze
Szerintem nem sok játékosra cserélné el egyik csapat sem.

Hát ez az.
Janek
Ha náluk játszana Johnson, úgy értettem. De nyugodtan sorolhatod a fiatal tackle-öket, akire elcserélnéd 😊
Hulkeinstein
Haveinstein,Tyron Smith.....

több mint 8 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Szerintem nem sok játékosra cserélné el egyik csapat sem.

Hát ez az.
Janek
Ha náluk játszana Johnson, úgy értettem. De nyugodtan sorolhatod a fiatal tackle-öket, akire elcserélnéd 😊
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 594 — Apu ökölbeszorított keze
Szerintem nem sok játékosra cserélné el egyik csapat sem.

Hát ez az.

több mint 8 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Hát én nem nevezném őt elitnek de nagyon nem.
Janek
Akkor hivjuk inkabb Lalinak. (Bar lehet mindegy ki minek hivja.)
ulpianus
Mindegy mi a jelző ő közel sem a top LT tekintve,hogy még RT-nek sem a legjobb eddig....
Janek
Whaaat? Tavaly a PFF-nél a liga legjobb RT-je lett, idén nem néztem, de gyanítom megint hasonló helyen végzett. Mégis mit kéne csináljon? Mert ami a dolga, azt 99%-ban hibátlanul lehozza. Sacket max. 1-2-t engedett, és a futásblokkolásban is leginkább rá lehetett számítani idén. Attól, hogy nem hallani róla, még nem volt rossz idénye, sőt. Falemberekről akkor hallasz, amikor rosszak. Az egy hatalmas eredmény ha sosem emelnek ki külön.
Hulkeinstein
Hát ez itt azért mást mond:

"According to Pro Football Focus, he graded out as the 10th best right tackle and the 25th best overall tackle in 2015. He ranked sixth and 19th in 2014, respectively. As a rookie he finished 26th and 51st."
skizofita
Tavaly határozottan olvastam egy olyan cikket, ahol Johnson lett az év csapatában az RT.
És nem, nem Biblia a pff, a saját véleményemet írtam le Lane-ről. Pont azért említettem meg, hogy ne csak egy szubjektív véleményt hangoztassak. Örülök ha ennyien néztek meg minden Eagles meccset, hogy teljes képetek van róla. Én láttam minden meccsét, és (az én véleményem szerint) nagyon-nagyon jól játszott, nincsenek komoly hibái, sackeket nem enged, és a futás is inkább az ő irányába működött. A blokkjaival nincsen semmi gond.

Aki pedig a pénzt sokallja: A másik lehetőség az volt, hogy egy optiont hívunk le 17-re, ami 2 millióval több, mint a mostani cap száma. Semmi nem mutat arra, hogy nem lesz jó LT, legrosszabb esetben pedig marad elit RT. Ennyire illene bízni a saját játékosunkban, aki eddig semmi okot nem adott a kritikára. Szerintem nem sok játékosra cserélné el egyik csapat sem.
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 594 — Apu ökölbeszorított keze
Majd kiderűl hogy milyen lesz LT-nek.
Innen logikus lenne egy Peters trade .

Csak nem all ilyan jól a cap,hogy egy játékosnak aki még nem is jatszott a posztján maris elit fizut adunk.
Ez eleg nagy riziko