Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 8 éve
határbíró Philadelphia Eagles 242
Curry capszámai a következő 5 idényben: $3M, $9M, $11M, $11.25M, $12M.
több mint 8 éve
nesto28 Philadelphia Eagles 286
 www.bleedinggreennation.com/2016/2/4/10917010/demarco-murray-trade-rumors-eagles-philadelphia-cowboys-dallas-seahawks-raiders-contract-running?utm_campaign=bleedinggreennation&utm_content=chorus&utm_medium=social&utm_source=twitter
Shawn84
Szomorú,talán ha nem Kelly rendszerbe talált volna hozzánk..

több mint 8 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
 www.bleedinggreennation.com/2016/2/4/10917010/demarco-murray-trade-rumors-eagles-philadelphia-cowboys-dallas-seahawks-raiders-contract-running?utm_campaign=bleedinggreennation&utm_content=chorus&utm_medium=social&utm_source=twitter
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 573 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ettől tartottam, nem lesz ez olyan egyszerű:

 www.bleedinggreennation.com/2016/2/3/10903928/nfl-insider-eagles-fletcher-cox-new-contract-close-adam-schefter-espn-975-the-fanatic?utm_campaign=bleedinggreennation&utm_content=chorus&utm_medium=social&utm_source=twitter

Szerk: Most látom, ez már tegnapi dolog, de reméljük valóban hamar idejét múlt lesz és megegyeznek.

Szerkesztette: dande2
több mint 8 éve
Giowa Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 534 — Pocsék ST-nk van ma is. ¯\_(ツ)_/¯
Nem tudom, észrevettétek-e, de ami hír rólunk megjelenik kis hazánkban NFL körökben,(fb oldalak) az mind lenéző és degradáló.Ez engem eléggé idegesít. Most a legújabb pl. Curry szerződtetése kapcsán... Szinte minden velünk kapcsolatos cikkben valami ellenszenvet érzek.Full idiótának van beállítva a vezetőségünk, holott szerintem (remélem) tudják mit miért tesznek.
MrMiksa
Üdv a klubban.

több mint 8 éve
MrMiksa Philadelphia Eagles 3 685
Nem tudom, észrevettétek-e, de ami hír rólunk megjelenik kis hazánkban NFL körökben,(fb oldalak) az mind lenéző és degradáló.Ez engem eléggé idegesít. Most a legújabb pl. Curry szerződtetése kapcsán... Szinte minden velünk kapcsolatos cikkben valami ellenszenvet érzek.Full idiótának van beállítva a vezetőségünk, holott szerintem (remélem) tudják mit miért tesznek.
több mint 8 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 016
Mychal Kendricks is expected to play weak-side linebacker in the Eagles' new 4-3 defense.
Kendricks will be new DC Jim Schwartz's next DeAndre Levy. Levy was a do-it-all WILL linebacker under Schwartz, and it earned him a big pay day. Kendricks has the speed and range to make plays sideline-to-sideline, but is coming off a really disappointing 2015. Early projections have Kendricks at WLB, Jordan Hicks at MIKE, and Connor Barwin on the strong side. That'd leave Kiko Alonso as the odd man out. It's possible the Eagles will look to trade Alonso.

ez a felállás akár még tetszene is, de akkor gyönyörű lenne Alonsot eladni a tavalyi után 😀
braxa88
Hátha kell a 9ersnek.😈

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 573 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hm, ez alapján a szándék megvan, hogy Bradford is maradjon........

 www.delawareonline.com/story/sports/nfl/eagles/2016/02/03/eagles-room-bradford-cox/79778868/
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 584 — Apu ökölbeszorított keze
Mi kb ezt csináltuk McPhee-vel, mondhatni bejött. A védelem egyik legjobbja és előtte rotációs playa volt a Ravensnél. Ennyi pénz azonban sok Curryért. Ezek után Cox 70 milla, Malik Jackson 75? És a Jetsnek tagelni kell Wilkersont, mert ő kapna 90-95 millát hülye lenne nem kimenni a piacra... Curryért olyan 30-32 milla a reális...
Tomcsik
Coxért 70 milla bagó lenne
picksix
4 évre nem is 😊

több mint 8 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
Mi kb ezt csináltuk McPhee-vel, mondhatni bejött. A védelem egyik legjobbja és előtte rotációs playa volt a Ravensnél. Ennyi pénz azonban sok Curryért. Ezek után Cox 70 milla, Malik Jackson 75? És a Jetsnek tagelni kell Wilkersont, mert ő kapna 90-95 millát hülye lenne nem kimenni a piacra... Curryért olyan 30-32 milla a reális...
Tomcsik
Coxért 70 milla bagó lenne

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 8 éve
nesto28 Philadelphia Eagles 286
Caffair az aláírásképed nem azért de nagyon jó lett (még ha Sanchez akkor is XO).
Béczkó
Rataxes érdeme.😀 Meg amúgy is, Sancho...! Köztudott,milyen antiBradford vagyok.

több mint 8 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
 www.bleedinggreennation.com/2016/2/3/10901298/vinny-curry-contract-extension-eagles-philadelphia-defensive-end-connor-barwin-trade-4-3-defense?utm_campaign=brandongowton&utm_content=chorus&utm_medium=social&utm_source=twitter
több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Mi kb ezt csináltuk McPhee-vel, mondhatni bejött. A védelem egyik legjobbja és előtte rotációs playa volt a Ravensnél. Ennyi pénz azonban sok Curryért. Ezek után Cox 70 milla, Malik Jackson 75? És a Jetsnek tagelni kell Wilkersont, mert ő kapna 90-95 millát hülye lenne nem kimenni a piacra... Curryért olyan 30-32 milla a reális...

több mint 8 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
 twitter.com/ZBerm/status/694949198198763520

 twitter.com/ZBerm/status/694951177679564800

 twitter.com/ZBerm/status/694955886071062528
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Mychal Kendricks is expected to play weak-side linebacker in the Eagles' new 4-3 defense.
Kendricks will be new DC Jim Schwartz's next DeAndre Levy. Levy was a do-it-all WILL linebacker under Schwartz, and it earned him a big pay day. Kendricks has the speed and range to make plays sideline-to-sideline, but is coming off a really disappointing 2015. Early projections have Kendricks at WLB, Jordan Hicks at MIKE, and Connor Barwin on the strong side. That'd leave Kiko Alonso as the odd man out. It's possible the Eagles will look to trade Alonso.

ez a felállás akár még tetszene is, de akkor gyönyörű lenne Alonsot eladni a tavalyi után 😀
több mint 8 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
3 kezdő DE-t fizetni luxus. Barwin 26.5 sacket hozott össze nálunk 3 év alatt. Ha kivágjuk 4.2 milló, ha elcseréljük 1.2M lesz a dead money.
határbíró
Per pill, ha lesz rá keret nagyobb luxus lenne nem megtartani, azért hiányozna ő nagyon
de majd a dc eldonti kell e neki
több mint 8 éve
határbíró Philadelphia Eagles 242
3 kezdő DE-t fizetni luxus. Barwin 26.5 sacket hozott össze nálunk 3 év alatt. Ha kivágjuk 4.2 milló, ha elcseréljük 1.2M lesz a dead money.
több mint 8 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
Barwin nálam maradna..egyrészt DE nek se lenne utolsó (ott is kéne mélység) másrészt LB poszton egyelőre csak papíron vagyunk erősek : MK és KA is gyenge szezont tolt, Hicks sérülésből jön vissza, és DR sem a jövő embere...
lehet sok a curry-szerződés első blikkre, de én azért jobban belenéznék az egyes kis függelékekbe is 😊
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 573 — Így remélem megfelelek nektek.....
Barwint ne cutoljuk már. Annál sokkal jobb játékos. Akkor szerezzünk vele egy 2.,na jó 3. kört. 😛 Esetleg ha Peterst is hozzácsapjuk lehet belőle második 😊
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Érdekes az idei FO munka nem tudom van e más csapat aki már 4 ilyen kiterjesztést nyélbe ütött volna...

Az,hogy Cox-al és esetleg Samuval mit kezdenek nem lehet tudni,mindenesetre ha Curry ennyit ér akkor Cox bármennyit.

Azt persze nem tudni milyen tárgyalások folytak,valószínű nem ezt rakják le az ügynök elé hanem ennél kisebb összeg van a papíron aztán megy az alku....

Ha Curry lesz a DE és Graham akkor Barwin sorsa is érdekes lesz....
vagy ő LB lesz...kicsit sok lesz a jóból azon a poszton.Kiko,Hicks,Ryans,MK,CB.
És a MSmith srácot is el kéne helyezni valahová,,,,
Janek
Schwartz rendszerében én nem tudom elképzelni, hogy Barwin LB legyen.
Nála az LB-k szinte sosem blitzelnek, na már most Barwin túl veszélyes a QB-ra ahhoz, hogy ezt a skilljét ne használják.
Persze az is benne van, amit braxa mondott, hogy Barwin cut | vagy trade | .


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Én azt sejtem, hogy kicsit túlkompenzálják az előző két évre kapott kritikákat, mikor Kelly-nek _hogy_volt_mersze_ elküldeni olyan sasokat, akik itt vannak már hat éve.

Szóval most mindenki marad, punktum. Curry ügynöke mondott egy árat, rábólintottak.
Höri
Én meg abban bízom amiről több cikk is megjelent, hogy a szerződés csak látszatra nagyon magas, ha részletekben rejlik a dolog kulcsa. magyarul, hogy sok a különböző bónusz és egyéb kitétel amit jelenleg nem látunk. Ennyire elbaszott szerződéseket Roseman soha nem kötött, mindig is smucig volt, nehezen hiszem el hogy most kinyílt a pénzcsap nála.
több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Én azt sejtem, hogy kicsit túlkompenzálják az előző két évre kapott kritikákat, mikor Kelly-nek _hogy_volt_mersze_ elküldeni olyan sasokat, akik itt vannak már hat éve.

Szóval most mindenki marad, punktum. Curry ügynöke mondott egy árat, rábólintottak.

több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Érdekes az idei FO munka nem tudom van e más csapat aki már 4 ilyen kiterjesztést nyélbe ütött volna...

Az,hogy Cox-al és esetleg Samuval mit kezdenek nem lehet tudni,mindenesetre ha Curry ennyit ér akkor Cox bármennyit.

Azt persze nem tudni milyen tárgyalások folytak,valószínű nem ezt rakják le az ügynök elé hanem ennél kisebb összeg van a papíron aztán megy az alku....

Ha Curry lesz a DE és Graham akkor Barwin sorsa is érdekes lesz....
vagy ő LB lesz...kicsit sok lesz a jóból azon a poszton.Kiko,Hicks,Ryans,MK,CB.
És a MSmith srácot is el kéne helyezni valahová,,,,
Janek
én most nem lepődnék meg egy Barwin cuton

Szerkesztette: braxa88
több mint 8 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Mondjuk Graham helyében most rúgnám ki az ügynökömet .. 😀

Már írtam, hogy kedvelem Curryt, de nem vagyok benne száz százalékig biztos, hogy kezdőként bele tud nőni ebbe a szerződésbe, viszont Rosemanék úgy látszik igen. Az, hogy mennyire hatékony volt szituációs passrusherként sajnos nem mindig jelent sokat. Grahamről is hasonló statisztikák voltak, de kezdőként már nem volt annyira hatékony. Szóval nála sem volt olyan egyszerű a dolog, hogy a csereként hozott sack/pressure száma arányosan nőtt volna kezdőként a játékidő növekedésével (viszont meg kell hagyni, sokkal komplettebb játékos lett, mint volt korábban). Viszont az is igaz, hogy Grahamnek csereként soha nem volt 9 sackes szezonja, mint Currynek. Curryben jobban látom a lehetőséget, hogy komoly passrusher legyen kezdőként is, de azért van kockázat ebben a szerződésben.

Sosem tudta rendesen megtanulni a 2-gapes DE szerepkört. Sokat játszottunk 3. downoknál 4 emberes fallal, ahol Curry DE vagy DT volt (ilyenkor sokszor pl. Cox ment 7-es techre DE-nek), és inkább csak támadni kelett. Szóval technikailag jórészt eddig is az agresszív 4 emberes falban érte el az eredményeit.

Szerkesztette: BleedingGreen


több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 584 — Apu ökölbeszorított keze
Érdekes az idei FO munka nem tudom van e más csapat aki már 4 ilyen kiterjesztést nyélbe ütött volna...

Az,hogy Cox-al és esetleg Samuval mit kezdenek nem lehet tudni,mindenesetre ha Curry ennyit ér akkor Cox bármennyit.

Azt persze nem tudni milyen tárgyalások folytak,valószínű nem ezt rakják le az ügynök elé hanem ennél kisebb összeg van a papíron aztán megy az alku....

Ha Curry lesz a DE és Graham akkor Barwin sorsa is érdekes lesz....
vagy ő LB lesz...kicsit sok lesz a jóból azon a poszton.Kiko,Hicks,Ryans,MK,CB.
És a MSmith srácot is el kéne helyezni valahová,,,,