Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 8 éve
nesto28 Philadelphia Eagles 286
Milyen régóta vártam már erre,sokan nem tudják talán,de volt pár feltétele ennek:
-Cooper cutolva lesz,ha:
😒 PM visszavonul
😒 JPP kitüzijátékozza magát a Giantsből (folyamatban)
😒 Chip Kelly nem talál büszke tekintetekre.
😒 McCoy korházba pofoz 2 szolgálaton kívüli rendőrt.
😒 Manziel álbajusszal bulizza át az éjszakákat.
😒 Sanchezt nem lövik le a Mexikó-Usa határon.
😒BigBen-t nem gyanusítják meg többet nemi erőszakkal.
caffair
PM visszavonult?
Stez
nincs ott t-betum😊 egyenlore meg mindig vonulgat visszafele.

több mint 8 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Alonsonak olyan szerződése van h nem lenne értelem megválni tőle ..asszem nem éri el az egy milliót sem, de ezt most pontosan nem tudom
meg kell tartani és az új DC keze alatt meg kell nézni mire jut
+ugye idén sérülten is játszott
zsojti
még az újonc szerződése fut, és szezon végén jár majd le.
több mint 8 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
Alonsonak olyan szerződése van h nem lenne értelem megválni tőle ..asszem nem éri el az egy milliót sem, de ezt most pontosan nem tudom
meg kell tartani és az új DC keze alatt meg kell nézni mire jut
+ugye idén sérülten is játszott
több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Jo is lenne tradelni a kis Kiko-t ... F*sznak ennyi draga MLB ide, a fele meg nem is jatszik. RYANS,HICKS,KENDRICKS,ALONSO..
caffair
Mondjuk közülük pont Kiko (és Hicks) keres keveset, de lényegtelen.

több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Milyen régóta vártam már erre,sokan nem tudják talán,de volt pár feltétele ennek:
-Cooper cutolva lesz,ha:
😒 PM visszavonul
😒 JPP kitüzijátékozza magát a Giantsből (folyamatban)
😒 Chip Kelly nem talál büszke tekintetekre.
😒 McCoy korházba pofoz 2 szolgálaton kívüli rendőrt.
😒 Manziel álbajusszal bulizza át az éjszakákat.
😒 Sanchezt nem lövik le a Mexikó-Usa határon.
😒BigBen-t nem gyanusítják meg többet nemi erőszakkal.
caffair
PM visszavonult?

több mint 8 éve
nesto28 Philadelphia Eagles 286
Jo is lenne tradelni a kis Kiko-t ... F*sznak ennyi draga MLB ide, a fele meg nem is jatszik. RYANS,HICKS,KENDRICKS,ALONSO..

több mint 8 éve
nesto28 Philadelphia Eagles 286
Milyen régóta vártam már erre,sokan nem tudják talán,de volt pár feltétele ennek:
-Cooper cutolva lesz,ha:
😒 PM visszavonul
😒 JPP kitüzijátékozza magát a Giantsből (folyamatban)
😒 Chip Kelly nem talál büszke tekintetekre.
😒 McCoy korházba pofoz 2 szolgálaton kívüli rendőrt.
😒 Manziel álbajusszal bulizza át az éjszakákat.
😒 Sanchezt nem lövik le a Mexikó-Usa határon.
😒BigBen-t nem gyanusítják meg többet nemi erőszakkal.

Szerkesztette: nesto28

több mint 8 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
jaaaa, értem. akkor nem szóltam 😀 valahol ovlastam, hogy DE lesz de akkor lehet csak a lehetőségét dobták fel még régebben.

több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 582 — Apu ökölbeszorított keze
Barwin is érdekes lehet azért. Most akkor a 4-3 hogy nézne ki? A két kezdő DE Curry és Graham? Barwinnal mi a helyzet? Megengedhetjük magunknak, ha DE lesz akkor egy ilyen szintű játékos (ennyi pénzért) csere legyen?
ano92
Mychal Kendricks is expected to play weak-side linebacker in the Eagles' new 4-3 defense.
Kendricks will be new DC Jim Schwartz's next DeAndre Levy. Levy was a do-it-all WILL linebacker under Schwartz, and it earned him a big pay day. Kendricks has the speed and range to make plays sideline-to-sideline, but is coming off a really disappointing 2015. Early projections have Kendricks at WLB, Jordan Hicks at MIKE, and Connor Barwin on the strong side. That'd leave Kiko Alonso as the odd man out. It's possible the Eagles will look to trade Alonso.

több mint 8 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
Barwin is érdekes lehet azért. Most akkor a 4-3 hogy nézne ki? A két kezdő DE Curry és Graham? Barwinnal mi a helyzet? Megengedhetjük magunknak, ha DE lesz akkor egy ilyen szintű játékos (ennyi pénzért) csere legyen?

több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 582 — Apu ökölbeszorított keze
Jöhet Peters?
Vagy nem lesz több cut?

több mint 8 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
amúgy nem lógott ki lefelé ebből a wr corpból ami nálunk xD de ennyi pénzért valóban ne maradjon.

több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Én bírtam Coopert, 2013-ban Jacksonnal királyak voltak.
Azóta viszont tényleg nulla a srác, cserébe jó sokat keres, szóval végső soron érthető a döntés.

több mint 8 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
 twitter.com/caplannfl/status/696778933921017856
több mint 8 éve
balintbaba Detroit Lions Florida Gators 3 499 — James Baldberry - he BALD!
Bírtam Coopert.😕

 www.nfl.com/videos/nfl-game-highlights/0ap2000000090998/Hide-and-go-seek

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 568 — Így remélem megfelelek nektek.....
Egy kis pénzfelszabadítás....

Philadelphia Eagles ‏@Eagles 3 p3 perccel ezelőtt

Roster Move: The #Eagles have released WR Riley Cooper

Eagles take $2.4M cap hit this year on release of Cooper but save on his $4.5M salary in 2016 and $8.95M in '17 and '18 salaries.

Szerkesztette: dande2
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 568 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ha JS ilyen vagy hasonló védelmet összerakna, mint a Broncosnak még Folesl is közelébe lennénk a SBnak 😊 Na jó, nyilván nem, de jó lenne ha hamar összetudná rántani a hátsó alakzatot s akkor szép évnek éveknek nézhetnénk elébe.
több mint 8 éve
evergreen Philadelphia Eagles 1 582 — Wentzylvania
Schefter szerint nem tagelitek Bradfordot.
Beki
Nagyon helyes, nem is lenne miből.

Mondjuk ezen nem kicsit szörnyülködnék:
 twitter.com/AdamSchefter/status/696377954218151936
mustaine
Szerencsére azóta már jönnek az ellentétes jelentések. Teljesen értelmetlen húzás lenne, fognám a fejem rendesen. Sok realitása ennek amúgy sem hiszem, hogy lenne. Legalábbis szerintem...


#NoPhlyZone
“He played like a freakin’ Hall of Famer. I don’t know how many passes he missed, but he managed the game, got the ball to his receivers, got the ball to the running backs." - Cameron Heyward on Carson Wentz
több mint 8 éve
határbíró Philadelphia Eagles 242
153M lesz a cap, áthoztunk 7-et az előző évről, tehát nekünk 160 a bűvös szám. Most állunk 138-on, amiben benne már van Ertz-Celek-Johnson-Curry hosszabbítás. És Cox is az ötödik éves opcióval(7.8). Ha új szerződést kap, az első év jó eséllyel kevesebb lesz, ha ez a szándék. Az eddigi hosszabbításoknál volt ennek jele. Még nem cutoltunk/tradeltünk el senkit, 10-20M között hely egész könnyen felszabadulhat. Én nem tagelném, nem tudom mi a vezetés terve, de pénzünk van rá.
több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Schefter szerint nem tagelitek Bradfordot.
Beki
Nagyon helyes, nem is lenne miből.

Mondjuk ezen nem kicsit szörnyülködnék:
 twitter.com/AdamSchefter/status/696377954218151936

Szerkesztette: mustaine

több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Schefter szerint nem tagelitek Bradfordot.
több mint 8 éve
határbíró Philadelphia Eagles 242
Curry capszámai a következő 5 idényben: $3M, $9M, $11M, $11.25M, $12M.
határbíró
Es a garantaltak?
Janek
10M aláírási bónusz, első 2 év fizuja (1+7) teljesen, és még 5 sérülés esetén garantált.
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 582 — Apu ökölbeszorított keze
Curry capszámai a következő 5 idényben: $3M, $9M, $11M, $11.25M, $12M.
határbíró
Es a garantaltak?

több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 568 — Így remélem megfelelek nektek.....
Reméljük mire a 11 millához ér elmondhatjuk hogy megérte, de nem bánom ha már a 3 nál vagy 9 nél ezt mondjuk 😊
több mint 8 éve
határbíró Philadelphia Eagles 242
Curry capszámai a következő 5 idényben: $3M, $9M, $11M, $11.25M, $12M.