Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 8 éve
határbíró Philadelphia Eagles 242
Murray ebben a szezonban 14db 3rd downt, és 1db 4 downt próbált megfutni. Mindegyiket sikerült.
több mint 8 éve
Attis Philadelphia Eagles 247
Akkor viszont az a baj, h ennek kellene SB szezonnak lennie, amikor ideális arányban vannak fiatalok-idősek, nagy pénzért szerződtetett free agentek és újoncszerződésben lévők stb.
Attis
Még lehet ez a SB szezon...
tûzoltó
Természetesen, de ha az is lesz, akkor sem nézünk ki úgy, mint egy kész csapat 😊
Attis
mert utána kinézhetünk úgy? csomó játékos húzna nagyobb fizetésért valahova máshova. Ha SB-t nyerünk is szarabbul fogunk kinézni utána, mint most : D
ano92
pont ezt magyarázom b+ 😀
több mint 8 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
Akkor viszont az a baj, h ennek kellene SB szezonnak lennie, amikor ideális arányban vannak fiatalok-idősek, nagy pénzért szerződtetett free agentek és újoncszerződésben lévők stb.
Attis
Még lehet ez a SB szezon...
tûzoltó
Természetesen, de ha az is lesz, akkor sem nézünk ki úgy, mint egy kész csapat 😊
Attis
mert utána kinézhetünk úgy? csomó játékos húzna nagyobb fizetésért valahova máshova. Ha SB-t nyerünk is szarabbul fogunk kinézni utána, mint most : D

több mint 8 éve
tûzoltó Philadelphia Eagles 852
Akkor viszont az a baj, h ennek kellene SB szezonnak lennie, amikor ideális arányban vannak fiatalok-idősek, nagy pénzért szerződtetett free agentek és újoncszerződésben lévők stb.
Attis
Még lehet ez a SB szezon...
tûzoltó
Természetesen, de ha az is lesz, akkor sem nézünk ki úgy, mint egy kész csapat 😊
Attis
Amennyiben választani lehet, hogy kész csapatként nézzünk ki, vagy csak nyerjük meg az 50, Super Bowlt, ...én hosszas töprengés után a gyűrű megszerzésére szavazok!
több mint 8 éve
Attis Philadelphia Eagles 247
Akkor viszont az a baj, h ennek kellene SB szezonnak lennie, amikor ideális arányban vannak fiatalok-idősek, nagy pénzért szerződtetett free agentek és újoncszerződésben lévők stb.
Attis
Még lehet ez a SB szezon...
tûzoltó
Természetesen, de ha az is lesz, akkor sem nézünk ki úgy, mint egy kész csapat 😊
több mint 8 éve
tûzoltó Philadelphia Eagles 852
Akkor viszont az a baj, h ennek kellene SB szezonnak lennie, amikor ideális arányban vannak fiatalok-idősek, nagy pénzért szerződtetett free agentek és újoncszerződésben lévők stb.
Attis
Még lehet ez a SB szezon...

Szerkesztette: r.baggio
több mint 8 éve
Attis Philadelphia Eagles 247
WR free agentek milyenek lesznek? Jók ezek az újoncok, csak valahogy mi nem találjuk meg a megfelelőt. Agholor csalódás eddig és Matthewsnál is jóval meghatározóbb újoncok-másodévesek vannak szerintem. Igazából sztem normális fal és egy igazi első számú elkapó hiányzik a csapatba, plusz a rúgó poszt is érdekes lesz szerintem. Futónk és def-ünk van, kérdés, hogy ki megy el a szezon végén.
Attis
A probléma az hogy D#ben is kulcsemberek szerződései járnak le. Majdnem mindenkit vissza kéne hozni, és az nem kevés pénz. Namost ha emelkedik a cap az picit segíthet, de úgy is neccesen leszünk. Az erősítés az FA-ról az jóval kisebb lehet csak mint tavaly. Nagyobb névre nem is biztos, hogy marad pénz.

A másik dolog meg, hogy már a 2017es offseasonra is előre kell tekinteni, amikor Cox, Johnson, Logan, Jenkins, Ertz szerződései lejárnak. nekik 2017re nincs szerződésük. Ahhoz, hogy legyen rájuk pénz, (mert ugye nem kérdés, hogy mindet meg kell tartani) már idén úgy kell managelni a capet.
Shawn84
Akkor viszont az a baj, h ennek kellene SB szezonnak lennie, amikor ideális arányban vannak fiatalok-idősek, nagy pénzért szerződtetett free agentek és újoncszerződésben lévők stb.
több mint 8 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia
Még nem hoztuk vissza? Mi ez a teszetoszaság 😀
dande
Amerikában most éjszaka van, mindenki alszik 😊
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Még nem hoztuk vissza? Mi ez a teszetoszaság 😀

Szerkesztette: dande2
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hohó Colts kivágta Toddot, izibe hozni vissza vetminért. Meg is érdemlik a sorsukat hogy őt kirakták 😉
több mint 8 éve
evergreen Philadelphia Eagles 1 582 — Wentzylvania
Az is érezhető volt a Bills ellen, hogy Kelly-ék kezdik végre elengedni Bradford kezét és egyre bevállalósabbak vele, remélem ez az utolsó három alapszakaszmeccsen csak kulminálódni fog. Marha rossz volt látni a túloldalon Tyrod Taylort, de Samnek is van még esélye, hogy meggyőzze a kétkedőket. A legrosszabb eshetőség ugye az, hogy az eddig megszokott ho-hum játékát hozza, ezért a PO se jön össze, Chipék meg mégis letesznek elé valami hosszútávút...
baggio
Meglátjuk, de én nem vagyok benne biztos, hogy az utolsó 3-4 meccs fog dönteni Bradford sorsáról. Kelly-ék is tudják, hogy nem egyszerű Sam helyzete a már említett okok miatt, ráadásul olyan megoldás nincs jelenleg, ami garantáltan jobb lenne nála. Szétnézhetnek FA piacon, vagy draftolhatnak QB-t, de ezek közül mindkettő legalább olyan rizikós (ha nem kockázatosabb), mint Bradford lekötése több évre. Nem tartom elképzelhetetlennek, hogy az általad vizionált worst case scenario lép majd életbe, de amennyire benne van a mellényúlás lehetősége, ugyanannyira benne van az is, hogy jól járunk vele. Nehéz még ezt most megmondani. Én egyébként sejtem, hogy mi lehet a legtöbb ember problémája Bradforddal: Egyszerűen sokak számára az ideális franchise irányító archetípusa összeférhetetlen Bradford alakjával. Ez viszont szerencsére nem zárja ki azt, hogy hosszútávon sikerre vezetheti a csapatot.

Közben a Colts cutolta Herremanst. Just sayin'.


#NoPhlyZone
“He played like a freakin’ Hall of Famer. I don’t know how many passes he missed, but he managed the game, got the ball to his receivers, got the ball to the running backs." - Cameron Heyward on Carson Wentz
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 931 — No es importante
nem dobhatjuk Bradfordot, annyira nem fostos ganéj mint amennyire be van álíltva. Nyilván nem elite, de ha elmegy akkore gyrészt a trade is fölösleges volt, másrészt nem lesz helyette senki. Reális esélyünk jobb QB ra jelen helyzetben nincs.
ano92
Nem beszélve arról, hogy azt szinte senki nem veszi figyelembe, hogy milyen sok időt hagyott ki, ráadásul a felkészülési idő alatt sem végezhetett emiatt teljes értékű munkát, és ennek tetejébe még az elkapói is szétszívatták a legtöbb meccsen (szerintem nem sok csapat lehet, ahol ennyit dropoltak a célpontok). Én könnyen el tudom képzelni, hogy 1 év itt töltött idő után, jobban ismerve a társakat, rendes felkészüléssel a háta mögött szintet lépjen, de ahhoz nem csak ő fog kelleni. Fel kell frissíteni a támadófalat (na igen, erről sem Bradford tehet), Shurmurnak mennie kell, és az elkapóknak is látványosan fel kell javulnia. Nem lepődnék meg, ha újabb WR húzásunk lenne a drafton, aminek annyira nem örülnék, de látva az elkapóink idei teljesítményét, nem zárom ki. Nem tudom, hogy mennyi az esélye egy esetleges rövidtávú szerződéskötésnek, de ha összejönne, akkor akár húzhatunk is Samu mögé egy QB-t a drafton, akiben látunk fantáziát. Érdekes offseason lesz, mint mostanában mindig.
evergreen
Az is érezhető volt a Bills ellen, hogy Kelly-ék kezdik végre elengedni Bradford kezét és egyre bevállalósabbak vele, remélem ez az utolsó három alapszakaszmeccsen csak kulminálódni fog. Marha rossz volt látni a túloldalon Tyrod Taylort, de Samnek is van még esélye, hogy meggyőzze a kétkedőket. A legrosszabb eshetőség ugye az, hogy az eddig megszokott ho-hum játékát hozza, ezért a PO se jön össze, Chipék meg mégis letesznek elé valami hosszútávút...

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
WR free agentek milyenek lesznek? Jók ezek az újoncok, csak valahogy mi nem találjuk meg a megfelelőt. Agholor csalódás eddig és Matthewsnál is jóval meghatározóbb újoncok-másodévesek vannak szerintem. Igazából sztem normális fal és egy igazi első számú elkapó hiányzik a csapatba, plusz a rúgó poszt is érdekes lesz szerintem. Futónk és def-ünk van, kérdés, hogy ki megy el a szezon végén.
Attis
A probléma az hogy D#ben is kulcsemberek szerződései járnak le. Majdnem mindenkit vissza kéne hozni, és az nem kevés pénz. Namost ha emelkedik a cap az picit segíthet, de úgy is neccesen leszünk. Az erősítés az FA-ról az jóval kisebb lehet csak mint tavaly. Nagyobb névre nem is biztos, hogy marad pénz.

A másik dolog meg, hogy már a 2017es offseasonra is előre kell tekinteni, amikor Cox, Johnson, Logan, Jenkins, Ertz szerződései lejárnak. nekik 2017re nincs szerződésük. Ahhoz, hogy legyen rájuk pénz, (mert ugye nem kérdés, hogy mindet meg kell tartani) már idén úgy kell managelni a capet.
több mint 8 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
ok, hogy nem jók az elkapók, de az a legutóbbi meccsen is látszott, hogy sam sok esetben nagyon nem látja meg az üres wr-eket..persze az elején sokat droppoltak, de ez azért eléggé árnyalja a képet
plusz, ami nem szimpatikus bradfordban az a rengeteg alibi passz, ami után rendre beledöngölik az elkapókat a földbe...
több mint 8 éve
Attis Philadelphia Eagles 247
WR free agentek milyenek lesznek? Jók ezek az újoncok, csak valahogy mi nem találjuk meg a megfelelőt. Agholor csalódás eddig és Matthewsnál is jóval meghatározóbb újoncok-másodévesek vannak szerintem. Igazából sztem normális fal és egy igazi első számú elkapó hiányzik a csapatba, plusz a rúgó poszt is érdekes lesz szerintem. Futónk és def-ünk van, kérdés, hogy ki megy el a szezon végén.
több mint 8 éve
evergreen Philadelphia Eagles 1 582 — Wentzylvania
nem dobhatjuk Bradfordot, annyira nem fostos ganéj mint amennyire be van álíltva. Nyilván nem elite, de ha elmegy akkore gyrészt a trade is fölösleges volt, másrészt nem lesz helyette senki. Reális esélyünk jobb QB ra jelen helyzetben nincs.
ano92
Nem beszélve arról, hogy azt szinte senki nem veszi figyelembe, hogy milyen sok időt hagyott ki, ráadásul a felkészülési idő alatt sem végezhetett emiatt teljes értékű munkát, és ennek tetejébe még az elkapói is szétszívatták a legtöbb meccsen (szerintem nem sok csapat lehet, ahol ennyit dropoltak a célpontok). Én könnyen el tudom képzelni, hogy 1 év itt töltött idő után, jobban ismerve a társakat, rendes felkészüléssel a háta mögött szintet lépjen, de ahhoz nem csak ő fog kelleni. Fel kell frissíteni a támadófalat (na igen, erről sem Bradford tehet), Shurmurnak mennie kell, és az elkapóknak is látványosan fel kell javulnia. Nem lepődnék meg, ha újabb WR húzásunk lenne a drafton, aminek annyira nem örülnék, de látva az elkapóink idei teljesítményét, nem zárom ki. Nem tudom, hogy mennyi az esélye egy esetleges rövidtávú szerződéskötésnek, de ha összejönne, akkor akár húzhatunk is Samu mögé egy QB-t a drafton, akiben látunk fantáziát. Érdekes offseason lesz, mint mostanában mindig.

Szerkesztette: evergreen


#NoPhlyZone
“He played like a freakin’ Hall of Famer. I don’t know how many passes he missed, but he managed the game, got the ball to his receivers, got the ball to the running backs." - Cameron Heyward on Carson Wentz
több mint 8 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
nem dobhatjuk Bradfordot, annyira nem fostos ganéj mint amennyire be van álíltva. Nyilván nem elite, de ha elmegy akkore gyrészt a trade is fölösleges volt, másrészt nem lesz helyette senki. Reális esélyünk jobb QB ra jelen helyzetben nincs.

több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Spoiler

| nagyon hiányzik az a miami elleni győzelem....... |
több mint 8 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 598 — Eagles fan


Szerkesztette: Greengo


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 592 — Apu ökölbeszorított keze
Soroljam hol varnak szivesen?

több mint 8 éve
balintbaba Detroit Lions Florida Gators 3 499 — James Baldberry - he BALD!
Kelly mester szavai a mai napon: "We've always wanted Sam here. We wouldn't have traded for him to have him for one year."
határbíró
Először megijedtem, aztán eszembe jutott, hogy Chip Kellyről van szó. Kíváncsi vagyok mi lesz a sorsa Bradfordnak, ezzel a középszar teljesítménnyel nem hiszem, hogy lenne olyan franchise aki megdobná egy hosszútávúval.

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 8 éve
határbíró Philadelphia Eagles 242
Kelly mester szavai a mai napon: "We've always wanted Sam here. We wouldn't have traded for him to have him for one year."
több mint 8 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 482 — No one likes us, cause no one like us
Igen, az INT-re értettem.

Én egyébként azt támogatom, hogy minél több necces elkapás legyen megadva, mert általában ezek komoly erőfeszítést igényelnek, és rendben van.
De itt egyértelmű volt, hogy nem fogta rendesen, de még földet is ért.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 8 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia
Ezt most nem tudom melyikre írtad, de ha a Cooperére, akkor legyen nem elkapás, de akkor a McKelvin Int sem az 😀 Ez a fő bajom/bajunk. Különösen ha a megdönthetetlen nem megdönthetetlen bizonyíték kérdését nézzük.
dande
szerintem az INT-re gondolt
tény, hogy nem volt végig Cooper mindkét kezében a labda, viszont tuti nem ért földet.. ebből a szempontból tényleg eldönthetnék, mivel volt ez kisebb effort mint pl mikor Suggs (tavaly) vagy Barnidge (idén) a lábszárai közé szorította a labdát bukfenc közben és úgy lett meg az 'elkapás'
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Se nem kontrollálta, de még földet is ért. Van ilyen sajnos.
Eazzy
Ezt most nem tudom melyikre írtad, de ha a Cooperére, akkor legyen nem elkapás, de akkor a McKelvin Int sem az 😀 Ez a fő bajom/bajunk. Különösen ha a megdönthetetlen nem megdönthetetlen bizonyíték kérdését nézzük.