Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 931 — No es importante
 www.phillymag.com/birds247/2015/12/24/eagles-wake-up-call-1-on-1-with-billy-davis/


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 598 — Eagles fan
Boldog Karácsonyt !


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 592 — Apu ökölbeszorított keze
Boldog karácsonyt mindenkinek!
Jézuska kérünk egy szép PO menetelést !

több mint 8 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
Na Logan ugy nez ki out a szezonra...

 www.bleedinggreennation.com/2015/12/23/10660140/bennie-logan-injury-eagles-season-nose-tackle-bad-news
több mint 8 éve
evergreen Philadelphia Eagles 1 582 — Wentzylvania
Peters-re nem számítottam, hogy bekerül, viszont nem értem, hogy Jenkins miért nincs ott. Nálam ő alap lett volna. Na mindegy, Cox nagyon megérdemelte már.


#NoPhlyZone
“He played like a freakin’ Hall of Famer. I don’t know how many passes he missed, but he managed the game, got the ball to his receivers, got the ball to the running backs." - Cameron Heyward on Carson Wentz
több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Amúgy Peters teljesítményén nagyon jól látszik, hogy nem egy All-Pro guard, hanem Allen Barbre szerepel a jobbján.

Ettől függetlenül a false startokból már elegem van.

több mint 8 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
Srácok, srácok. Elkell szomorítsak mindenkit, egyikük sem lesz ott a pro bowlon. Tudjátok, van ez a szabály (vagy csak lehetőség?), hogy aki sb-t játszik és beválogatták pro bowlra az automatice ki is kerül a hawaii csodából.

több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 592 — Apu ökölbeszorított keze
Mondjuk Peters inkabb megszokasbol mehet

több mint 8 éve
balintbaba Detroit Lions Florida Gators 3 499 — James Baldberry - he BALD!
 twitter.com/Eagles/status/679466735578312704?lang=hu

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 8 éve
balintbaba Detroit Lions Florida Gators 3 499 — James Baldberry - he BALD!
A tegnapi meccsen nem verték meg rendre őket
Eazzy
Persze mert inkább szétfutottak . : D

Murrayről meg az a véleményem, hogy nem illik a csapatba. Mennie kéne. Nekem nem hiányzott tegnap sem. Vágja csak a fejeket. Nem sas. Remélem eltudjuk tradelni..............
Greengo
Kicsi rá az esély, cutra meg szinte semmi. Igazából mindkettő fél eléggé megszívná, ha Murray-t most kivágnánk, 2016-ban csak 5 millióval lenne őt drágább megtartani, mint kivágni. Az ő részéről pedig, ha tavalyi legjobb éve után nem kapta meg kb. senkitől az évi 8 milliót, valószínűleg most sem fogja.
Ha trade lenne akkor meg kb. csak mi járnánk szarul. 2016-ban 8 millió lenne a capszáma, trade esetén 4. Ameddig megér nekünk 4 milliót, addig érdemes megtartani.
Nagyon úgy néz ki, hogy Demarco úr jövőre is zöldben fog játszani.

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 8 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
alakul ez a hét is...
Maxwell nagy eséllyel out, Rowe esetében talán van lehetőség arra, hogy felépüljön, a BGN-en azt olvastam Davis Thurmondot is tervezi kitenni szélre (mondjuk biggers meg watkins nem megoldás a skins ellen, ha akarunk valamit) ezzel csak az a baj, ha Jenkins megy slotba akkor a félelmetes Reynolds Maragos S párossal állhatunk fel...atyám 😊
Logan nagy eséllyel szintén nem fog játszani...sőt az ST-ben Ajirotutu is hiányozhat
remek előjelek
több mint 8 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 482 — No one likes us, cause no one like us
Azért most mennyire hiányzik egy jókezű speedster D-Jax ebből a WR corpból....látom a Redskinsnél is jó szarul jártak vele, kezelhetetlen mi? 😀 A jófiúk nálunk meg csak úgy szárnyalnak...jahh nem.
Matthews-al kiváló duó lennének, jobb, mint a Jeremy noyardsaftercatch Maclin-el volt.

Sebaj, draftolunk megint egyet az első 3 körben valahol, közben a fal széthullik. Tetszik nekem ez nagyon.

PO meg minek kell amúgy? Ha jól tudom a Seahawks lesz az ellenfél. Bár legalább egy kis PO rutin jól jöhet Bradfordnak, jövőhéten kezdheti is. Kell majd jövőre, abban biztos vagyok, hogy Ő lesz a kezdőnk, nincs más opció aki valamiféle előrelépés lehetne vele szemben.

Rakjunk egy jó falat elé, kapják el a labdáit, és én elégedett vagyok, plusz DeMeco mehet vissza Dallasba.
A D jó irányban van építve, csak kell egy jobb DC mögéjük.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Összegezve az eddig alakult dolgokat ami a leginkább szomorú az elmúlt offseason mozgásokat tekintve hogy nagyon úgy néz ki egylőre!!! nemhogy win-winre jönne ki a felek számára a dolog de még win-lostra is alig. Az egyedüli Maclin tűnik győztesnek meg talán Boykin ha a Steelers nagyot megy de akár akiket elküldtünk/cseréltünk/leváltottunk, akár mi rosszabb helyzetbe kerültek velünk együtt. Persze még történhet csoda de inkább keserűen gondolunk rá (én legalábbis). Remélem csak eljinxelem 😉

Szerkesztette: dande2
több mint 8 éve
határbíró Philadelphia Eagles 242
Nézzük a jó oldalát a dolgoknak,még kezünkben a PO esély csupán a két utolsó meccset kell nyerni,azt nem is néztem,hogy mi van egy 7-9es 3as holtverseny esetén ahol valami csoda folytán ugye a dallas is megveri a skinst 😊

plusz a szurkoloknak itt van még a londoni esély is
Janek
Verjük a Redskinst, Vikings a Giantset, majd nyer az utolsó fordulóban a Dallas és a Giants? Ekkor is nyerjük a csoportot.
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 592 — Apu ökölbeszorított keze
Nézzük a jó oldalát a dolgoknak,még kezünkben a PO esély csupán a két utolsó meccset kell nyerni,azt nem is néztem,hogy mi van egy 7-9es 3as holtverseny esetén ahol valami csoda folytán ugye a dallas is megveri a skinst 😊

plusz a szurkoloknak itt van még a londoni esély is

több mint 8 éve
evergreen Philadelphia Eagles 1 582 — Wentzylvania
Véletlen megláttam ma a meccs kimenetelét, úgyhogy azt hiszem ez lesz idén az első alkalom, amikor nem nézem vissza. XD Már az összefoglaló is sok. Az a Johnson futott TD extra szégyen volt. Tipszmix.


#NoPhlyZone
“He played like a freakin’ Hall of Famer. I don’t know how many passes he missed, but he managed the game, got the ball to his receivers, got the ball to the running backs." - Cameron Heyward on Carson Wentz
több mint 8 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 598 — Eagles fan
A tegnapi meccsen nem verték meg rendre őket
Eazzy
Persze mert inkább szétfutottak . : D

Murrayről meg az a véleményem, hogy nem illik a csapatba. Mennie kéne. Nekem nem hiányzott tegnap sem. Vágja csak a fejeket. Nem sas. Remélem eltudjuk tradelni..............

Szerkesztette: Greengo


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 8 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 482 — No one likes us, cause no one like us
A tegnapi meccsen nem verték meg rendre őket

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 8 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 598 — Eagles fan
Micsoda, Watkins meg Biggers jobban játszott, mint Maxwell. De hogy úgy legalább egy szinttel.
Eazzy
Watkinst és Biggerst rendre megverik. 1-1 jó pillanatuk van , de ez nem kezdő szint.
Maxin én már csak röhögök. Komolyan mondom azok a szerelési kísérletek amiket bemutat felér egy burleszk jelenettel.(amikor úgy ugrik az ellenfél nyakába, hogy a lábaival is megpróbálja átkulcsolni mert máshogy esélye se lenne levinni) Fel kéne szednie némi izomzatot az offseasonban mert ez így nagyon vicces . : D Amúgy ez Alonsora is ráférne... Nemrég még Smith II-t csesztették a testfelépítése miatt, de elnézve a Maxit és Alonsót hozzájuk képest terminátor. Amúgy meg nem látom Kelly szavai után, hogy a nagyobb mindig jobb. : )

Szerkesztette: Greengo


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ano veled | s miattad | van a baj, túl józanul látod a dolgokat 😉
több mint 8 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 482 — No one likes us, cause no one like us
Micsoda, Watkins meg Biggers jobban játszott, mint Maxwell. De hogy úgy legalább egy szinttel.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 8 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 598 — Eagles fan
Egyébként Bradford nyakába most tényleg semmit nem varnék, végén én a 2 INT-et is annak tudom be, hogy már kb. mindenki szart a meccsre. Inkább a D-vel voltak a bajok. CB-k kiestek, de a cserék nem voltak rosszak, nem rajtuk ment el, mondjuk itt cardinals részről a sok drop sokat segített. ILBk meg az egész D line nem tudom mit csinált...Davis remélem megy év végén a rendszerével együtt.
BalintBaba
Tény, hogy Bradford sokat fejlődött a szezon során , de még mindig nem látom benne a vezéregyéniséget..vagy azt, hogy egy kiélezett szituációban hátára venné az egységet és meccset tudna eldönteni. Jó munkásember aki elvégzi azt amit a fülére mondanak ,de nem több. Ez nem az egyetem itt ennél többre van szükség ha egy csapat hosszú távon is sikeres szeretne lenni. Sztem megbízható csere nem több.
Ami a védelmet illeti...hát elég gyenge lett a tegnapi produkció. CB poszton sztem a cserék cseréi Biggers és Watkins pont annyit nyújtottak amennyit tudnak....azaz semmit.Persze emellett még szét is futottak minket... szval a teljesítményük 0. Egy biztos . Megint rengeteg változtatás lesz az offseasonban. Lassan izgalmasabb mint az alapszakasz. : )


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 8 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
oké, elaludtam. szarvagyok. DE KELLY MEG EGY ARROGÁNS FASZ!

Nem érdekel senki véleménye, bünti mert hisztizel brühühüh és ezen fontos playek mennek el. "LESZAROM AKKOR IS BÜNTIBEN MARADSZ!"

Kit érdekel, hogy arrogáns fasz edzőnk van, ha ezeket a dolgokat egy ilyen 14:0 s szezonnál tolná. Mindenki jót nevetne. De nem nevet senki, mindenki sír! 😕

Jóvolt ez az ismétlés, főleg az eleje ahogy a 60 milliós sztárunk fells nyakán lógott 10 yardot. És ami a legszomorúbb, hogy még mindig nincs vége xD Mert ez a kibaszott Cardinals volt, akik ellen alapból sem volt sok esélyünk. Nem az fáj, hogy kikaptunk hanem hogy egy ilyen fontos idősakban, ilyen fontos meccsen is megy a hiszti meg a sértődöttség (??Meg az ncaa-s nevelési stílus??????? kár, hogy ez nem az ncaa és ezek a srácok nem 18-20 éves tehetségek többé).

több mint 8 éve
balintbaba Detroit Lions Florida Gators 3 499 — James Baldberry - he BALD!
Egyébként Bradford nyakába most tényleg semmit nem varnék, végén én a 2 INT-et is annak tudom be, hogy már kb. mindenki szart a meccsre. Inkább a D-vel voltak a bajok. CB-k kiestek, de a cserék nem voltak rosszak, nem rajtuk ment el, mondjuk itt cardinals részről a sok drop sokat segített. ILBk meg az egész D line nem tudom mit csinált...Davis remélem megy év végén a rendszerével együtt.

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 8 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
Murray miért csak 2 snapet kapott? megsérült az elején?
beltazor
Mellőzés és/vagy bünti (mert panaszkodott)
végig ott ácsorgott az oldalvonal mellett..amikor kellett volna se tették be