Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Valami hihetetlen hajrával végül 5 játékosunk került be a Pro Bowl-ba: Shady, Kelce, Peters, Barwin, Sproles 😊
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
Összefoglalás féle képen is:

MVP: Connor Barwin (nem gondoltam volna, hogy a D-ből lesz erre esélyes bárki is 😀)

OPOY: Jeremi Maclin, még jobb éve lehetett volna, ha a QB-k normálisabban tudnak teljesíteni

DPOY: Itt legyen F. Cox, bár Kendricksen is gondolkodtam, de legyen ő

ROY: Jordan Matthews, nehezen indult, de úgy tűnik nem véletlen szerettük volna annyian. Parkey is jöhetett volna, de azért főleg ezt az utolsó két kihagyott FG-t nehéz elfelejteni

STPOY: ide lehetne az egész visszahordóknak blokkoló illetve falban lévő játékosokat írni, de ha egy ember kell, akor ide azért berakom Parkey-t ennyi kijár neki

L(ooser)POY: sajnos ide is lenne néhány versenyző: de majd mindenki aki a Secben szerepelt (nem akarom csak Fletchert kipécézni, annak ellenére, hogy haragszom rá)

S(urprise)POY: érdekes ellentmondás, hogy ez is a Secből jön, bár nem is mindig annyira hátul játszott: M Jenkins de Grahamet is lehetne ide venni

N(ew)POY (új emberek nálunk, nem rookiek): ez pedig egyértelműen Sproles

Shady-t is talán be lehetne szúrni valahová, de úgy gondolom, bár nem biztos, hogy tehet róla, talán kicsit gyengébb éve volt. Reméljük neki már helye van, az Eagles HOF-ben, amire még rá tesz jövőre egy lapáttal.

| S remélem nem megbocsáthatatlan, hogy Todd Herr és CM végképp kimaradt 😛 |

Szívesebben gondolnánk ezen február után, de ez így alakult. Bízzunk benne, következő idényben tényleg csak 2016 február után kell erre gondolni.

Lehet vitatkozni 😉

Fly Eagles
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ebből egyértelműnek tűnik ha csak nem sikerül vmi csodaüzlet Mariotaért vagy vki elérhetőben meg nem látjuk a zsenit Foles marad Sancho pedig eldöntheti marad e itt backupnak vagy máshol próbál szerencsét. Meglássuk.
több mint 9 éve
Cooltiszo Philadelphia Eagles 190
Hát véget ért ez a szezon is. Annyira kettős volt, hogy erre nehéz jó értékelőt és kitekintőt írni, így inkább csak pár gondolat:

- Mariota jó lenne, de nem fog idekerülni, túl nagy lesz a különbség a mi max ajánlatunk és a kért összeg között.
- Foles lesz a kezdő jövőre, és nagyon make or break éve lesz. Idei gyengélkedések nem fognak beleférni valószínűleg, reméljük letisztul számára pár dolog és újra az 1 évvel ezelőtti Folest látjuk.
- RGIII ha egyáltalán elérhető lesz, számunkra akkor se fogják odaadni 4. körért.
- Kulcsfontosságú Cox, Kendricks és Maclin hosszabbítása.
- Ryans és Cole restructuring vagy out
- Kell OLB, aki ha megy Graham akkor lehet zsebbe is nyúlni és FA-ről hozni, vagy jöhet trade keretében Dion újjáélesztő projektje
- CB kulcsfontosságú. Hoznék draftól és FA-ről is (Maxwell kb a prototípusa a Chip féle CB-knek)
- S prioritás, nem látom honnan fogunk találni Allen pótlást.
- OG is nagyon fontos lesz. Ide lehet hogy szintén zsebbe nyúlnék egy prémium Gruardért FA-ről, Todd és Mathis már 30+-ok.
- ILB draft

Amíg nem lesz jó QB játék, addig nem lesz itt SB közel sem, de én továbbra is látom Folesban a potenciált.
több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
Hírmorzsák:

Fletcher will split first team repetitions at cornerback in practice this week along with Brandon Boykin and Nolan Carroll II. Davis stated that a decision as to who's starting won't be made until the end of the week.

Maclin on contract: "When the time’s right it’ll get done. Both sides have made it clear they want me here. This is the place I want to be."

Trent Cole said he wants to be an Eagle next year and be the rare guy who started and finishes a long career in Philly.

Pat Shurmur said unfortunate Nick Foles couldn't get back sooner. "Really looking forward to what he can do next year." Shurmur said he's judging Nick Foles on his 14-4 starting record over past two seasons.

több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 581 — Apu ökölbeszorított keze
FA piac nyitasakor okosabbak leszunk.
Illetve ha Grahamet itt tartjuk az is jelzes lehet.

több mint 9 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
Szerintem maradjunk a realitás talaján és nézzük ne csak a szurkoló szemével a helyzetet. Kelly nem hiszem, hogy az irányítókban látja a problémát, éppen ezért nem hiszem, hogy váltani fog. Legalábbis nem látom jelét, hogy nagyon irányító lenne nála a kérdés (hangsúlyozom én nem látom). Továbbá, talán azt azért csak észrevette, hogy a védelemben nagyobb problémák vannak, remélem észrevette, hogy NEM az iránytó a legnagyobb problémánk. Remélem, nagyon remélem, hogy nem fogunk őrült módon felmenni Mariotaért, aki koránt sem biztos, hogy beválik majd NFL irányítóként...Szerintem a védelemben sokkal nagyobb problémáink vannak, amit vagy a draftról vagy FA piacról meg kell oldani 😀
Szóval szerintem felejtsük el ezt a mindent egy új irányítóért felfogást, mert ezt addig szajkózzuk, amíg nem alakul ki egy megfelelő védelem Philadelphiában. Hiszen véleményem szerint, egy jó védelem nélkül meg van lőve a csapat (mint azt a mellékelt ábra is mutatja), hiába a jó kis irányító.
És akkor most lehet savazni a hozzászólásomat.
több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Nincs mélységi célpontunk DeSean után. Nem Sanchez a hibás, hanem Parkey, mert 6 pont a lábában maradt. Sanchez remek meccset futott. Nem az irányító az elsőszámú prioritás.



Egy képben összefoglalva akkor, hogy a fenti állítások mennyire igazak 😊 Sacc/kb 4-5 ilyen helyzet van meccsenként. Ha mondjuk ezekből csak 3-at sikerül megdobni (ez már egy közepesnél alacsonyabb stat ilyen helyzetben), akkor is kb. 180 yard pluszunk van. És akkor nem beszéltünk a QB futásokról, meg az INT-ekről, amik szintén javulnának egy jobb QB érkezésével.
több mint 9 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
Nem, az a korrekt SB win egy egész szezonban elit védelemnél kezdődött, majd egy PO-ban remeklő Flaccónál, aki mellé volt egy szintén elit védelem továbbra is.
Nem ugyanaz.Stez
Tavaly láthattuk, hogy Foles is tud villogni azért. Bár akkor volt egy ligaelit mélységi célpontja.

több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nézzétek meg az elmúlt néhány év SB-győzteseit, aztán szerintem fel fog tűnni, hogy az elit QB+offense "egykén", vagy az elit védelem+korrekt QB kombó lesz-e eredményesebb.
Persze a korrekt QB az nálam nem Sanchez, de nem is Foles. Viszont egy ilyen secondary mellett az elsődleges befoltozásnál arra kéne törekedni (FA), a draftra meg maradhat a QB, akár trade Mariotáért/Winstonért, akár mást elvinni.Stez
Tudhatnád, hogy Mariota megszerzése egy vagyon. Főleg olyan csapattól aki QB needes. Ha meg egy korrekt sb win qb Flacconál kezdődik, akkor Folest is lehet azért ott emlegetni. De ahhoz működni kell a futásnak rendesen. Nem szabad hagyni kibontakozni Nicket teljesen 😀

Mindegy, ez úgyis egy olyan döntés lesz a vezetőség részéről, ami van akinek tetszik de van akinek nem.

1.: Nagyon sok kobold aranyat adni Mariotáért, és ezzel ellőni a top draftpickekeket 2-3 évre.
2.: Inkább építeni az elit defet és hagyni Folest navigálni. (Meg valami QB-t összekukázni azt próbálkozni 😀 )

Mert a Jets/Bucs/Titans valahol top5 ben fog végezni és biztos olyan árat kérnek ami nekik kurvajó, nekünk kurva sok.

Amúgy meg ha ilyen Smith 2 -ket draftolunk első körben akkor inkább adjuk el midnenünket Mariotáért... Róla is elhiszem, hogy idő kell neki. De ennyi időért 2. körben is simán elérhető lett volna.ano92
Nem, az a korrekt SB win egy egész szezonban elit védelemnél kezdődött, majd egy PO-ban remeklő Flaccónál, aki mellé volt egy szintén elit védelem továbbra is.
Nem ugyanaz.

több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
@eaglesmcnabb
Írtad, hogy aki Fletcher és Parkey bénázása után is QB-t szid az elvakult, vagy ilyesmi. Mivel nagyobb hiba kihagyni egy 3 pontors FG-t, mint jól dolgát végző Sancheznek kihagyni a full üres Mattewst, és így 6 pontot érő TD-t?

Miért kizáró dolog egyébként átlagosra fejleszteni a sec-et, és az, ha hozunk közben egy jobb QB-t?Eazzy
Nem azt mondtam hogy Sanchez kurvafasza, vagy hogy megoldás hosszú távra, de ha kiszámolod egyszerű matematika:
1:
23+6 az több mint 27.

2.: Sanchez 74%-al passzolt, Parkey meg 33%-al lőtt. NA most az a 74% az szeritnem bőven jó mutató, még akkor is ha PM vagy TB dobja...
Azzal sokra mentünk volna hogy nagy nehezen elviszi Szancsó FG-ig Parkey meg kihagyta volna? ( kiélezettebb lett volna a szituáció mint a másik kettő amit elbaszott, nagyobb esély volt rá hogy kihagyja...)
Szerintem az idei vereségeink közül tlaán ezen a meccsen okolható legkevésbé a QB, de mindenki másképp látja...

Qb kérdésre csak annyit hogy nem kell ide elit Qb szerintem, egy Foles vagy Szancsó szintű bőven elég, annyi extrával, hogyha kell akkor megfutja azt a pár yardot. Modnanom sem kell hogy ez az egy + opció mennyivel bővítené a repertoárt. Remélem RGIII valami csoda folytán ide kerül.eaglesmcnabb
Az utolsó mondatoddal egyet értek teljesen én is.beprobalnam tutira.Eazzy
Valahogy én is megnézném, de tényleg. Egy 4. körre mondják az árát. Azt szerintem simán rá lehetne áldozni.
több mint 9 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 470 — No one likes us, cause no one like us
@eaglesmcnabb
Írtad, hogy aki Fletcher és Parkey bénázása után is QB-t szid az elvakult, vagy ilyesmi. Mivel nagyobb hiba kihagyni egy 3 pontors FG-t, mint jól dolgát végző Sancheznek kihagyni a full üres Mattewst, és így 6 pontot érő TD-t?

Miért kizáró dolog egyébként átlagosra fejleszteni a sec-et, és az, ha hozunk közben egy jobb QB-t?Eazzy
Nem azt mondtam hogy Sanchez kurvafasza, vagy hogy megoldás hosszú távra, de ha kiszámolod egyszerű matematika:
1:
23+6 az több mint 27.

2.: Sanchez 74%-al passzolt, Parkey meg 33%-al lőtt. NA most az a 74% az szeritnem bőven jó mutató, még akkor is ha PM vagy TB dobja...
Azzal sokra mentünk volna hogy nagy nehezen elviszi Szancsó FG-ig Parkey meg kihagyta volna? ( kiélezettebb lett volna a szituáció mint a másik kettő amit elbaszott, nagyobb esély volt rá hogy kihagyja...)
Szerintem az idei vereségeink közül tlaán ezen a meccsen okolható legkevésbé a QB, de mindenki másképp látja...

Qb kérdésre csak annyit hogy nem kell ide elit Qb szerintem, egy Foles vagy Szancsó szintű bőven elég, annyi extrával, hogyha kell akkor megfutja azt a pár yardot. Modnanom sem kell hogy ez az egy + opció mennyivel bővítené a repertoárt. Remélem RGIII valami csoda folytán ide kerül.eaglesmcnabb
Az utolsó mondatoddal egyet értek teljesen én is.beprobalnam tutira.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Minden kedves szurkolótársamnak, Békés Boldog Karácsonyt Kívánok!
több mint 9 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
Nézzétek meg az elmúlt néhány év SB-győzteseit, aztán szerintem fel fog tűnni, hogy az elit QB+offense "egykén", vagy az elit védelem+korrekt QB kombó lesz-e eredményesebb.
Persze a korrekt QB az nálam nem Sanchez, de nem is Foles. Viszont egy ilyen secondary mellett az elsődleges befoltozásnál arra kéne törekedni (FA), a draftra meg maradhat a QB, akár trade Mariotáért/Winstonért, akár mást elvinni.Stez
Tudhatnád, hogy Mariota megszerzése egy vagyon. Főleg olyan csapattól aki QB needes. Ha meg egy korrekt sb win qb Flacconál kezdődik, akkor Folest is lehet azért ott emlegetni. De ahhoz működni kell a futásnak rendesen. Nem szabad hagyni kibontakozni Nicket teljesen 😀

Mindegy, ez úgyis egy olyan döntés lesz a vezetőség részéről, ami van akinek tetszik de van akinek nem.

1.: Nagyon sok kobold aranyat adni Mariotáért, és ezzel ellőni a top draftpickekeket 2-3 évre.
2.: Inkább építeni az elit defet és hagyni Folest navigálni. (Meg valami QB-t összekukázni azt próbálkozni 😀 )

Mert a Jets/Bucs/Titans valahol top5 ben fog végezni és biztos olyan árat kérnek ami nekik kurvajó, nekünk kurva sok.

Amúgy meg ha ilyen Smith 2 -ket draftolunk első körben akkor inkább adjuk el midnenünket Mariotáért... Róla is elhiszem, hogy idő kell neki. De ennyi időért 2. körben is simán elérhető lett volna.

több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nézzétek meg az elmúlt néhány év SB-győzteseit, aztán szerintem fel fog tűnni, hogy az elit QB+offense "egykén", vagy az elit védelem+korrekt QB kombó lesz-e eredményesebb.
Persze a korrekt QB az nálam nem Sanchez, de nem is Foles. Viszont egy ilyen secondary mellett az elsődleges befoltozásnál arra kéne törekedni (FA), a draftra meg maradhat a QB, akár trade Mariotáért/Winstonért, akár mást elvinni.

több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
Kelly press conference kérdések és válaszok, vannak benne érdekességek:
 www.bleedinggreennation.com/2014/12/22/7436267/cranky-chip-kelly-only-cares-about-beating-new-york-giants

Többek közt elmondta, hogy:

- Sanchez fog kezdeni és mindent meg fognak tenni, hogy megverjék az Óriásokat. Nem fog egy fiatalt sem egy jobban teljesítő játékos kárára betenni, mert nem ez a csapat filozófiája. Az játszik, aki legjobban kiérdemli.
- Nem döntötték még el, hogy kezdeni fog-e Fletcher. Itt érdemes megjegyezni, hogy a Skins meccs későbbi szakaszában már Carroll játszott a szélen.
- Nem bánta meg, hogy elküldte Jacksont, viszont elismerte az ellenünk nyújtott jó teljesítményét.
- Arra a kérdésre, hogy elegendő volt-e az, amit a két irányító lehozott, azt válaszolta, hogy nem tudja, és hogy ráérnek foglalkozni a posztonkénti kiértékeléssel januárban, februárban és márciusban. (Azért ez a "nem tudom" rohadtul árulkodó nekem.)
- Marcus Smith II azért nem játszik, mert noha megvannak a képességei, és szokott is belőlük villantani, ez egyelőre még kevés ahhoz, hogy több lehetőséghez jusson. Mindenkinek meg kell dolgoznia a játékpercekért, senkit nem fog igazságtalanul padra nyomni.
- Ezzel kapcsolatban Grahamre is kitért, akit különösképpen dicsért a fejlődése miatt, mind ST-ben mind OLB-ként.
- Valamint azt is elárulta, hogy nem elégedettek a jelenleg kialakult helyzettel, viszont rendkívül jó az irány amit felvett a csapat, szereti a játékosok mentalitását, hozzáállását, és tetszik neki az út amin haladnak. Beszélt még a nüanszokról is, melyek a szoros vereségeket ill. szoros győzelmeket befolyásolják, és, hogy az emberek mindig elfelejtik, hogy sokszor egy győzelem ugyanolyan kevésen múlik, mint egy szoros vereség.

több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Parádésan összeszedett írás arról, hogy miért is kéne lenyugodnunk a 'csába:
 www.bleedinggreennation.com/2014/12/22/7435587/calm-down-eagles-still-rebuilding-chip-kelly

Egy kis ízelítő a cikkből:

"Quarterback is the most important position in all of the 4 major sports. There isn't a good analogue anywhere else. The nice thing about having a quarterback is since you only need one you can spend your resources elsewhere. You can spend on places like defensive backs, line depth, and offensive weapons. The problem is if you don't have one, you need to get one. And to do that you need to spend resources on them. Money, draft picks, whatever, a quarterback has to be on your mind at all times."Highlander
És még hozzátenném ezt is:

In other words, you should spend most of your bullets drafting QBs you think you can use if you don't have a good one. The Eagles thought they had a good one last year; it seems like they don't this year. While we as fans might want them to just try try again with Foles and focus on cornerback or safety, the truth is that their board may indeed be very Quarterback heavy. That's a needed reaction to the curveball they got thrown in Foles' development.

Ezért kell QB. Inkább egyszer tegyünk fel rohadt sok picket egy elit prospectre ,mint hogy minden évben ellövöldözzünk 2-3-at egy lehet hogy jó lesz típusúra.
több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
@eaglesmcnabb
Írtad, hogy aki Fletcher és Parkey bénázása után is QB-t szid az elvakult, vagy ilyesmi. Mivel nagyobb hiba kihagyni egy 3 pontors FG-t, mint jól dolgát végző Sancheznek kihagyni a full üres Mattewst, és így 6 pontot érő TD-t?

Miért kizáró dolog egyébként átlagosra fejleszteni a sec-et, és az, ha hozunk közben egy jobb QB-t?Eazzy
Nem azt mondtam hogy Sanchez kurvafasza, vagy hogy megoldás hosszú távra, de ha kiszámolod egyszerű matematika:
1:
23+6 az több mint 27.

2.: Sanchez 74%-al passzolt, Parkey meg 33%-al lőtt. Azzal sokra mentünk volna hogy nagy nehezen elviszi Szancsó FG-ig Parkey meg kihagyta volna, ( kiélezettebb lett volna a szituáció mint a másik kettő amit elbaszott, nagyobb esély volt rá hogy kihagyja...)
Szerintem az idei vereségeink közül tlaán ezen a meccsen okolható legkevésbé a QB, de mindenki másképp látja...

Qb kérdésre csak annyit hogy nem kell ide elit Qb szerintem, egy Foles vagy Szancsó szintű bőven elég, annyi extrával, hogyha kell akkor megfutja azt a pár yardot. Modnanom sem kell hogy ez az egy + opció mennyivel bővítené a repertoárt. Remélem RGIII valami csoda folytán ide kerül.eaglesmcnabb
Hiába hagyott ki Parkey 2 mezőnygólt, sőt, hiába hagy ki egy rúgó bármennyi mezőnygólt, nincs értelme úgy számolni hogy annyiszor 3 ponttal lenne több egy csapatnak, ahányat kihagyott, mivel ha az elsőt berúgja, akkor már kickoffal folytatódik a meccs, nem pedig a hibázás helyéről, és teljesen más mezőnypozíciót, más játékszituációt szül a dolog, tehát totál megjósolhatatlan, hogy abból mi született volna, így csak annyit mondhatunk biztosra, hogy 3 ponttal tuti több lehetett volna, ha Parkey nem szúrja el. Csak erről sokan megfeledkeznek.

Elit QB meg sztem sem kell feltétlen, viszont láttuk idén, hogy ez a Foles-Sanchez duó által képviselt szint mire volt elég. Hiába pofás a play design, ha egyszer millió ziccert hagynak fenn a pályán, az önmagában nem elég, hogy tudja a lábát használni, jóval többre mennénk szerintem egy olyan irányítóval, aki felismeri a lehetőségeket és odadobja az üres elkapónak a labdát TD-ért meg van karerőssége és pontos ( | ja és persze egy raklapnyi turnovert sem kéne gyártania | ), mintsem fut 5-10 yardot alkalmanként. Persze a legjobb az lenne, ha mindkét szerepre alkalmas lenne, de előbbi szerintem többet ér jóval.

több mint 9 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
@eaglesmcnabb
Írtad, hogy aki Fletcher és Parkey bénázása után is QB-t szid az elvakult, vagy ilyesmi. Mivel nagyobb hiba kihagyni egy 3 pontors FG-t, mint jól dolgát végző Sancheznek kihagyni a full üres Mattewst, és így 6 pontot érő TD-t?

Miért kizáró dolog egyébként átlagosra fejleszteni a sec-et, és az, ha hozunk közben egy jobb QB-t?Eazzy
Nem azt mondtam hogy Sanchez kurvafasza, vagy hogy megoldás hosszú távra, de ha kiszámolod egyszerű matematika:
1:
23+6 az több mint 27.

2.: Sanchez 74%-al passzolt, Parkey meg 33%-al lőtt. NA most az a 74% az szeritnem bőven jó mutató, még akkor is ha PM vagy TB dobja...
Azzal sokra mentünk volna hogy nagy nehezen elviszi Szancsó FG-ig Parkey meg kihagyta volna? ( kiélezettebb lett volna a szituáció mint a másik kettő amit elbaszott, nagyobb esély volt rá hogy kihagyja...)
Szerintem az idei vereségeink közül tlaán ezen a meccsen okolható legkevésbé a QB, de mindenki másképp látja...

Qb kérdésre csak annyit hogy nem kell ide elit Qb szerintem, egy Foles vagy Szancsó szintű bőven elég, annyi extrával, hogyha kell akkor megfutja azt a pár yardot. Modnanom sem kell hogy ez az egy + opció mennyivel bővítené a repertoárt. Remélem RGIII valami csoda folytán ide kerül.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
Parádésan összeszedett írás arról, hogy miért is kéne lenyugodnunk a 'csába:
 www.bleedinggreennation.com/2014/12/22/7435587/calm-down-eagles-still-rebuilding-chip-kelly

Egy kis ízelítő a cikkből:

"Quarterback is the most important position in all of the 4 major sports. There isn't a good analogue anywhere else. The nice thing about having a quarterback is since you only need one you can spend your resources elsewhere. You can spend on places like defensive backs, line depth, and offensive weapons. The problem is if you don't have one, you need to get one. And to do that you need to spend resources on them. Money, draft picks, whatever, a quarterback has to be on your mind at all times."

több mint 9 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Azért azt ebből ne felejtsük ki, hogy Sanchez gyakrolatilag a tavalyi falunk mögött alkotott végig (mínusz Herremans), míg Foles egy szedett vedett brigád mögött.somebody08
na ezzel a 2 szóval gyakorlatilag értelmetlené vált a többi mondanivalód 😀😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 9 éve
rva Dallas Cowboys 4 014 — Me for President!
 fansided.com/2014/12/17/nfl-qb-power-rankings-ranking-week-16-starters/
csak számok, de érdekes olvasmány
(mostani hét még nincs benne)
több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
@Hulk
Én egyet értek veled, csak tisztáztam az elit QB definíciót 😉

@eaglesmcnabb
Írtad, hogy aki Fletcher és Parkey bénázása után is QB-t szid az elvakult, vagy ilyesmi. Mivel nagyobb hiba kihagyni egy 3 pontors FG-t, mint jól dolgát végző Sancheznek kihagyni a full üres Mattewst, és így 6 pontot érő TD-t? Avagy a győzelemért vezetett drive-ban odaadni a lasztit egy olyan dobással, aminél esélyt sem adok a WR-nek? Igen, előtte kurva hatékony volt. Akkor hagyjuk benn, majd ha véletlen eljutunk egy ilyen unclutch emberrel az SB-ig, és a végén elbassza (de ezt a PO-ban bárhol kb), akkor majd örülj, hogy legalább nem Fletcher van hátul 😉

Miért kizáró dolog egyébként átlagosra fejleszteni a sec-et, és az, ha hozunk közben egy jobb QB-t?Eazzy
Na végre valaki hasonlóan gondolkozik mint én, köszi Eazzy 😉
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
Helyes ennyi "jutalom játék" Marknak kijár, reméljük jól megy neki és nem játszunk egy Colts stílusban 😉
több mint 9 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 470 — No one likes us, cause no one like us
@Hulk
Én egyet értek veled, csak tisztáztam az elit QB definíciót 😉

@eaglesmcnabb
Írtad, hogy aki Fletcher és Parkey bénázása után is QB-t szid az elvakult, vagy ilyesmi. Mivel nagyobb hiba kihagyni egy 3 pontors FG-t, mint jól dolgát végző Sancheznek kihagyni a full üres Mattewst, és így 6 pontot érő TD-t? Avagy a győzelemért vezetett drive-ban odaadni a lasztit egy olyan dobással, aminél esélyt sem adok a WR-nek? Igen, előtte kurva hatékony volt. Akkor hagyjuk benn, majd ha véletlen eljutunk egy ilyen unclutch emberrel az SB-ig, és a végén elbassza (de ezt a PO-ban bárhol kb), akkor majd örülj, hogy legalább nem Fletcher van hátul 😉

Miért kizáró dolog egyébként átlagosra fejleszteni a sec-et, és az, ha hozunk közben egy jobb QB-t?

Don't talk the walk, Walk the talk!