Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 276
Bryant megkapta az engedélyeket...edzhet a csapattal!
Klaci79
mi a forrás? én mindenhol ezt olvasom:
 www.behindthesteelcurtain.com/nfl-pittsburgh-steelers-news/2017/8/4/16095502/nfl-says-steelers-martavis-bryant-has-yet-to-satisfy-all-requirements-before-returning-to-the-field
Spy
Roto:
According to an NFL spokesman, "conditionally" reinstated WR Martavis Bryant has yet to receive full reinstatement because he has not yet satisfied the league's requirements.
"He would be permitted to participate in all preseason activities, including practices and games, once he satisfies requirements," league spokesman Brian McCarthy said Friday. It's entirely unclear what those "requirements" are, but the Pittsburgh Post-Gazette suggests they involve arrangements for "clinical resources." McCarthy said there is "no timetable" for the league to decide whether or not Bryant has fulfilled his "requirements."

Látom, hogy nincs "timetable" úgyhogy húzhatjak meg az időt. Egyszerűen nem értem, ha valakit 1 évre eltiltanák, akkor minek meg szórakozni vele hónapokkal később is.

Szerkesztette: Klaci79
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 276
Tomlin szerződését 2020-ig meghosszabbították

Szerkesztette: Klaci79
több mint 6 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Bryant megkapta az engedélyeket...edzhet a csapattal!
Klaci79
mi a forrás? én mindenhol ezt olvasom:
 www.behindthesteelcurtain.com/nfl-pittsburgh-steelers-news/2017/8/4/16095502/nfl-says-steelers-martavis-bryant-has-yet-to-satisfy-all-requirements-before-returning-to-the-field
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 276
Bryant megkapta az engedélyeket...edzhet a csapattal!
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 276
Shazier ma visszatért, majd újra megsérült 😕
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 276
Na ma lesz az első edzés, amin már zebrák is lesznek.
több mint 6 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Orndoff Sérült Hullámon, sajnálom, szurkoltam neki...jöhet Inaki Újfalusi
Spy
Ugymondanám inkább eldugtuk sérültlistára. Grimbli-Johanzon párossal veretjük le az évet, nagy meccs volt a spotért.
sutianap
ez sajnos nem volt kérdés, nem látnak benne sokat, és egyelőre nem emelkedett ki, úgy olvasom. PS lehetett volna neki a cél eredetileg is Odom-al volt versenyben max. project posztért. Bár hozzáteszem, amyennyire ki van pattintva Grimbe, annyira nem szerepel kiemelkedően (pl. dehidratáltság miatt hagyott abba edzést-ami nála már tavaly is téma volt, blokkolás továbbra sem erőssége stb) A teljes TE group-unkból lehetne kb. egyet összegyúrni, ha továbbra is overall TE-t szertnénk-bár nem húztunk idén, ez azt is jelentheti, hogy nem ebben az irányban tapogatózunk- végülis Green sem volt túl sokoldalú, csak a kis vidám természete és mosolya miatt nem tudtunk ellenállni neki
Spy
Jó volt Orndoff, klasszik TE amit mi keresünk, ami felé ment elkapta, Odomot simány elnyomták. Azt nézem Héli üstökösünk nagyon megszórta a rövidpasszokat, s ebben Nix, Davis, Conner, Johnson, Grimble szépen dolgozott - ha nem hoztuk vona vissza Johnsont akkor nyitott lenne. Így Grimble és szerintem Jesse is kap egy év respektet, aztán előszedhetjük Orndoffot, mert elvileg az ő spotja az Jesse helye lenne. Eraktuk a kisraktárba, aztán majd lássuk.
sutianap
az a Kittle húzás ne hiányozna úgy...
több mint 6 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Orndoff Sérült Hullámon, sajnálom, szurkoltam neki...jöhet Inaki Újfalusi
Spy
Ugymondanám inkább eldugtuk sérültlistára. Grimbli-Johanzon párossal veretjük le az évet, nagy meccs volt a spotért.
sutianap
ez sajnos nem volt kérdés, nem látnak benne sokat, és egyelőre nem emelkedett ki, úgy olvasom. PS lehetett volna neki a cél eredetileg is Odom-al volt versenyben max. project posztért. Bár hozzáteszem, amyennyire ki van pattintva Grimbe, annyira nem szerepel kiemelkedően (pl. dehidratáltság miatt hagyott abba edzést-ami nála már tavaly is téma volt, blokkolás továbbra sem erőssége stb) A teljes TE group-unkból lehetne kb. egyet összegyúrni, ha továbbra is overall TE-t szertnénk-bár nem húztunk idén, ez azt is jelentheti, hogy nem ebben az irányban tapogatózunk- végülis Green sem volt túl sokoldalú, csak a kis vidám természete és mosolya miatt nem tudtunk ellenállni neki
Spy
Jó volt Orndoff, klasszik TE amit mi keresünk, ami felé ment elkapta, Odomot simány elnyomták. Azt nézem Héli üstökösünk nagyon megszórta a rövidpasszokat, s ebben Nix, Davis, Conner, Johnson, Grimble szépen dolgozott - ha nem hoztuk vona vissza Johnsont akkor nyitott lenne. Így Grimble és szerintem Jesse is kap egy év respektet, aztán előszedhetjük Orndoffot, mert elvileg az ő spotja az Jesse helye lenne. Eraktuk a kisraktárba, aztán majd lássuk.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 6 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Orndoff Sérült Hullámon, sajnálom, szurkoltam neki...jöhet Inaki Újfalusi
Spy
Ugymondanám inkább eldugtuk sérültlistára. Grimbli-Johanzon párossal veretjük le az évet, nagy meccs volt a spotért.
sutianap
ez sajnos nem volt kérdés, nem látnak benne sokat, és egyelőre nem emelkedett ki, úgy olvasom. PS lehetett volna neki a cél eredetileg is Odom-al volt versenyben max. project posztért. Bár hozzáteszem, amyennyire ki van pattintva Grimbe, annyira nem szerepel kiemelkedően (pl. dehidratáltság miatt hagyott abba edzést-ami nála már tavaly is téma volt, blokkolás továbbra sem erőssége stb) A teljes TE group-unkból lehetne kb. egyet összegyúrni, ha továbbra is overall TE-t szertnénk-bár nem húztunk idén, ez azt is jelentheti, hogy nem ebben az irányban tapogatózunk- végülis Green sem volt túl sokoldalú, csak a kis vidám természete és mosolya miatt nem tudtunk ellenállni neki
több mint 6 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Ward, Kendall Simmons, Ike Taylor, Alan Faneca and Charlie Batch is ott van TC-n intern-ként. És ne felejtsük, télen minimum egy WR edzőt kell találnunk. (Ward szárnyai alá vette JuJu-t).
Egy ember nekem azért hiányzik, sajnálom, hogy így zárult Troy-al. ő is a "ha ő beszél, te hallgatod" kategória. Sokat tudna segíteni ebben az időszakban pl. Davis-nek. Remélem, egyszer rendeződik majd a viszony
több mint 6 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Orndoff Sérült Hullámon, sajnálom, szurkoltam neki...jöhet Inaki Újfalusi
Spy
Ugymondanám inkább eldugtuk sérültlistára. Grimbli-Johanzon párossal veretjük le az évet, nagy meccs volt a spotért.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 6 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Orndoff Sérült Hullámon, sajnálom, szurkoltam neki...jöhet Inaki Újfalusi
több mint 6 éve
zzz888 Pittsburgh Steelers 490 — zal8888@gmail.com
állítólag hosszabbítunk tomlin papával is
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 276
Azért ezt viszont nagyon jó olvasni....mármint a másik AB szemszögéből....hatalmas a csata köztük állítólag (egyébként Cocrell és Hunter között is).

"Antonio Brown’s catch percentage is shockingly low. Compare his 43.8 to what he did all last camp, 74.6%. You can credit a lot of that to Artie Burns’ improved coverage. No touchdowns either. Had 16 of those last camp."
Klemó
még a végén....

Training camp touchdown catches.

Justin Hunter: 4
Rest of Team: 6
több mint 6 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 210
Azért ezt viszont nagyon jó olvasni....mármint a másik AB szemszögéből....hatalmas a csata köztük állítólag (egyébként Cocrell és Hunter között is).

"Antonio Brown’s catch percentage is shockingly low. Compare his 43.8 to what he did all last camp, 74.6%. You can credit a lot of that to Artie Burns’ improved coverage. No touchdowns either. Had 16 of those last camp."
több mint 6 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Bell meg közben Miami-ban....hogy miért csinálja ezt még nem tudom:
 twitter.com/Steel_Curtain4/status/892462977827426304
Klaci79
Hogy a lába gyorsabban pörögjön. Meg az irányváltások gyorsabbak legyenek, vagy nem ez volt a kérdés lényege 😀
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 276
Conner sérülése annyira nem súlyos (szerencsére), hogy már a hét második felében edzésbe állhat. Golson sérülése sem komoly szerencsére, de neki még várnia kell a visszatérésre.
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 276
Közben LJ sérülése miatt Dobbs kap nagyobb szerepet és nem is rossz. 14/12 elkapás volt nála. Csak DB és Nix ejtett el labdát tőle.
több mint 6 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Bell meg közben Miami-ban....hogy miért csinálja ezt még nem tudom:
 twitter.com/Steel_Curtain4/status/892462977827426304
Klaci79
Az derék dolog, hogy azért edz
De
MIAMI
Édesistenem
Ebbül megin spanglizás lesz


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 276
Azért nem lehet egyszerű első számú CB-ként AB ellen védekezni edzésen:
 twitter.com/Steel_Curtain4/status/892190540745367552
 twitter.com/EVackert/status/892191966968115200
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 276
Bell meg közben Miami-ban....hogy miért csinálja ezt még nem tudom:
 twitter.com/Steel_Curtain4/status/892462977827426304
több mint 6 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 210
Connert vizsgálják éppen a városban. Felkötött kézzel közlekedett egyelőre, ami lehet elővigyázatosság is.

Hozzáteszem, hogy eddig az edzők nagyon elégedettek voltak vele, így nagyon nagy kár lenne, ha hosszabb időre kiesne, mert így össze tudna szokni Bell hiányában az első csapattal (is).
több mint 6 éve
astroid Pittsburgh Steelers 513
Hétfőn L. Jones, Tuitt és Shazier szenvedett sérülést...fasza
Klaci79
Fasza...remélem az egész szezonra letudjuk ezeket a szarokat. Lehet tudni milyen súlyosak?
Gergőke
Elvileg nem súlyosak, inkább Conner sérülése lehet problémásabb, arról nagy a csend
több mint 6 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 656 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Hétfőn L. Jones, Tuitt és Shazier szenvedett sérülést...fasza
Klaci79
Fasza...remélem az egész szezonra letudjuk ezeket a szarokat. Lehet tudni milyen súlyosak?

" class="embed">
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 276
Hétfőn L. Jones, Tuitt és Shazier szenvedett sérülést...fasza