Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 6 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Burfict ismét hozta magát az éjjel. Egy "szép" late hittet nyomott a KC ellen. Valószínűleg 5 meccs. Egy igazi őstulok. Csak attól félek, hogy megint ráutazik valakire nálunk. Bell, Brown, Bryant hármasból. Esetleg Bent bassza oda. Én örökre zavarnám.
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 276
csak egy kérdésem van: Golden hogy lehet rosteren nfl csapatban?
savanyucukor
jó az ügynöke 😊
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 602 — The only discipline that lasts, is self discipline
Tomlin eléggé berágott a kezdőkre, lekapta őket asszem 3 drive után. Gondolom kellett a zajszűrő az öltözőben. 😀

Amúgy az offense-el nem lesz gondotok idén sem, erős lesz ez nagyon. Bell kel még ide, bár egyáltalán nem értem, hogy még most is minek holdoutol. Oké, jelezte a problémát, de ilyenkor már értelmetlen, nem tudom mit akar elérni. Csak a jövő évi hosszabbítását nehezíti ezzel.

Bryant viszont beast lesz. Nem sokat tudott csinálni, mert folyton túl-alul-elé-mögé dobták, de nem rajta múlt, ha Big Ben lesz ott, azokból mind elkapás lesz. Be is raktam a fantasy sleepereim közé, szerintem szép csendben nagy éve lesz. ha nem sérül le.

A védelmen még sok a szerelni való. A kezdő front7 rendben van, de hátul ez még nem NFL kész történet. Ezzel az offense-el ráértek megszerelni az idény alatt is, de meg kell, mert ha így marad nem lesz értelme SB-ról álmodni.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
savanyucukor Pittsburgh Steelers 19
csak egy kérdésem van: Golden hogy lehet rosteren nfl csapatban?
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 276
Hát ez elég vegyesre sikeredett....
Ami a D-t illeti...már-már megszoktam, hogy az előszezon nem az ő játékterepük, de az alapszakaszra jönnek nem várt jó teljesítmények és feljavul a csapatrész. Muszáj is lesz, mert a sec egyszerűen katasztrófa eddig. Noname QB-k passzait képtelenek leütni, de az elkapó közelében maradni se nagyon megy. Burns se jó, de amit Cocrell-től látok eddig az gyötrelem. Davisnek és Suttonnak voltak szép megmozdulásai, de nagyjából itt vége is. Igaz nagy segítség nem jött az OLB-ktől, ami a nyomást illeti. Ezen kívül a futások ellen sem dolgoztunk hatékonyan. Persze korai lenne bármit kijelenteni, de ez eddig egyértelmű visszalépés. És jaj nekünk ha a Shazier-V.Williams párossal valami történik. Matakevich szépen dolgozott, de messze van nagyon a kezdő szinttől.
Az O nem volt rossz. Az első drive-ban nálam az incomplete passz volt, de inkább Villanueva borzalmas hibája volt bosszantó. Aztán szépen mentünk egészen a RZ-ig, ott megint érezhető volt a megtorpanás, de ez tuti jobb lesz.
LJ az elején olyan megilletődött volt, mint rookie korában, de aztán szépen belejött és bizonyította, hogy egyértelmű no2 QB, Dobbs a fasorban sincs hozzá képest.
Ami viszont rettenetesen zavar az a playhívás. Jött megint ostoba screen, de amikor Terrel Watson drivejában eljutunk 1 yardra, akkor mi a f.szért kell passzjátékot hívni nem értem. Persze attól még LJ-nek nem kell sima INT dobnia, de miért nem lehet ilyenkor futni. (ezt a kérdést persze a Sea szurkolók a SB után tehették fel, de úgy látszik más kárán nem tanulunk)
Ha Bell visszatér nagyon pöpec lesz ez az O és jó látni, hogy ha Conner a pályán, akkor is van élet. Nekem Watson játéka tetszett nagyon, simán őt választanám Tüsszent helyett 53-ba.
Pompás az AB-MB-ER elkapótrió, jó látni őket a pályán, csak ne hívjunk hülyeségeket (erről persze csak álmodozom, de tudom, hogy fogunk sajnos bőven). TE játékunk igazából nincs, de ilyen elkapók mellett az is elég ha JJ blokkolni tud.
JSS-nek is voltak kifejezetten szép megmozdulásai, simán pályára lehet küldeni. Nem tudom miből vannak a térdszalagjai, de nagyon örülök, hogy megúszta azt a csúnya esetet.
több mint 6 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 880 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Tolzien vezette Colts #O elég könnyedén megy át a #D-n! (1. negyed)
több mint 6 éve
zzz888 Pittsburgh Steelers 490 — zal8888@gmail.com
 twitter.com/PFF/status/901025366986436608
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Hát nem ugyanazt néztük. Számomra Dobbs a kiábrándító kategória volt, az az INT-je, amikor levegőben ugrova/dőlve picket dobott, csak annyit mutatott meg, hogy idén még véletlenül sem szabad pályára kerülnie. Konkrétan azon is elgondolkodnék, hogy Houstont tartsam-e inkább rosteren. És LJ >>>>>> Dobbs - legalábbis JELENLEG.

Mielőtt vki félreértené, Dobbs újonc, így követhet el hibákat, nincs is ezzel gond, majd meglátjuk, hol fog tartani 2-3 év múlva, mert LJ-nél a legnagyobb baj, hogy nem tudott kezdő szintűvé fejlődni, vagy úgy egyáltalán komolyabban fejlődni. Viszont ettől még jelenleg LJ kb annyival jobb Dobbs-nál, mint BB LJ-nél.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
Razi Pittsburgh Steelers Minnesota Golden Gophers 511 — kheanton@gmail.com
Azért az FO -t nem irigylem mostanában. Most éppen Gilbert jelentkezett be egy új szerződésért.
több mint 6 éve
kriSTEELan Pittsburgh Steelers 304
Dobbs kapcsán csak annyi a mondás, hogy nincs igazán pozitív meglepetés egy-két momentumon kívül. Az első meccs jó íve után ugyanis kaptam/kaptunk egy átlagos teljesítményt. Jobban mozog a zsebben már most, mint LJ, de ugye nem LJ a szint, és azt sem szabad elfelejteni, hogy egyedi, hogy mennyi lehetőséget kapott kezdőként.
Klemó
Hát pont ez az, hogy egyből mély vízbe lett dobva, és azt azért nem oldotta meg annyira szarul... míg ha minden a forgatókönyv szerint alakul, alapból (Ben), LJ kezdett volna preseason meccseken, ő pedig 3-4 negyedben kapott volna snappeket 2-3. védelmekkel szemben. De majd most szombaton lesz hasonlítási alap LJ-vel, kíváncsi leszek 😊

több mint 6 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 212
Dobbs kapcsán csak annyi a mondás, hogy nincs igazán pozitív meglepetés egy-két momentumon kívül. Az első meccs jó íve után ugyanis kaptam/kaptunk egy átlagos teljesítményt. Jobban mozog a zsebben már most, mint LJ, de ugye nem LJ a szint, és azt sem szabad elfelejteni, hogy egyedi, hogy mennyi lehetőséget kapott kezdőként.
több mint 6 éve
kriSTEELan Pittsburgh Steelers 304
Sajnos csak most volt időm visszanézni a meccsünket. Nem tudom, hogy mi bajotok Dobbs játékával.
Nem vártok túl sokat tőle egyből?
Egy újonc, aki alapból sem egy első körös prospect, így nyilván nem fog tökéletesen játszani.
Nekem kifejezetten tetszik a játéka, sokkal több tökösség, és elképzelés van benne, mint Jones-ba valaha, akitől amúgy is a hideg ráz annyira nulla a játéka. Nyilván tele van még rookie hibákkal, ahogy a legtöbb újonc (főleg a hátsóbb körökből), túlerőltet dolgokat, de ebben az a jó, hogy javítható és ezt kinevelik belőle. Az ösztönei, meg a stílusa nekem kifejezetten tetszik. Ez alatt nem azt értem, hogy megvan BB utódja, de hogy Jones szerepét majd átveheti lassan, az ellen nincs kifogásom az eddig látottak alapján.
laby
Én is furcsáltam az itteni reakciókat, ezek szerint bennem is élénkebben él LJ labda és magabiztos, clutch játéka. ja nem. Én is már most többet látok benne, mint LJ-be valaha is. A fejlődésétől függ, hogy valaha kezdő lesz-e, de backupnak jobb lesz, mint LJ, az tuti.

több mint 6 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Sajnos csak most volt időm visszanézni a meccsünket. Nem tudom, hogy mi bajotok Dobbs játékával.
Nem vártok túl sokat tőle egyből?
Egy újonc, aki alapból sem egy első körös prospect, így nyilván nem fog tökéletesen játszani.
Nekem kifejezetten tetszik a játéka, sokkal több tökösség, és elképzelés van benne, mint Jones-ba valaha, akitől amúgy is a hideg ráz annyira nulla a játéka. Nyilván tele van még rookie hibákkal, ahogy a legtöbb újonc (főleg a hátsóbb körökből), túlerőltet dolgokat, de ebben az a jó, hogy javítható és ezt kinevelik belőle. Az ösztönei, meg a stílusa nekem kifejezetten tetszik. Ez alatt nem azt értem, hogy megvan BB utódja, de hogy Jones szerepét majd átveheti lassan, az ellen nincs kifogásom az eddig látottak alapján.

több mint 6 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 212
Nem az elégedettségről, hanem a rendelkezésre állásról van szó (sajnos). Sem Sutton, sem Golson, vagyis a két nickel corner kanditátus sem edzett még szinte semmit és pont azt láttuk az elmúlt meccsen is, hogy egyelőre középen (és persze safety problémák miatt is) nagyon sebezhetőek vagyunk. No és hogy ha már elérhetőség, Crawford is megsérült. Hozzáteszem viszont rögtön, hogy mivel 3. éves már nem PS eliglible és azt, hogy azért itt van Sutton és Golson is nagyot kell domborítson, hogy ha csak Hiltont ki akarja szorítani.
több mint 6 éve
kriSTEELan Pittsburgh Steelers 304
Az éjjel egy trade kereteben megszereztük CB Dashaun Phillips -et a Redskinstől. Egy center Lucas Crowley ment a fővárosba
polamalu
Hát igen... látszik, hogy nem vagyunk elégedettek a CB sorral... tegnap előtt hoztuk Antonio Crawford-ot, ma ezzel a trade-el Phillips-et, és Cockrell helyett Sensabaugh edzett az első csapattal.

több mint 6 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Az éjjel egy trade kereteben megszereztük CB Dashaun Phillips -et a Redskinstől. Egy center Lucas Crowley ment a fővárosba

Szerkesztette: polamalu
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 276
mondjuk előbb lássuk a 30-ast bizonyítani élesben...mindene megvan hozzá, kérdés hogy ez kijön e majd, amikor kell...egyelőre én jobban bízom abban, hogy elég sok komoly játékos volt már aki holdout után all pro szezont tolt
több mint 6 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Jah, Connert Ben kérte, tehát a ki nevet a végénbe asszem egyértelmű a 30aska mögé bandwagonolók névlistája.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 6 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 212
A csapat moralitása szempontjából nem túl jó ez a távolmaradás, viszont kíváncsi leszek, ha az első 3-4 meccsen hozza a szintet (100+ yard a földön, 30+ a levegőben), akkor hogy fogunk visszagondolni erre a hold outra..
Dodó
Szerintem ez a kérdés irreleváns. Az áhított 15 millát (amiről ez szól) CSAKIS egy egészséges playoff run alapozhatja meg, amelynek ő tevékeny részese. Ha ezt a hold out ellenére hozza, akkor jó esélye van erre, ha meg nem, akkor még arra is jó esélye van, hogy az a 12 is lejjebb megy. Ebben meg a hold out őt akadályozza, de legalábbis nem segíti (Ben elmondta, hogy van néhány új play, ami miatt jó lett volna, ha Bell ott van)
több mint 6 éve
Dodó Pittsburgh Steelers 251
A csapat moralitása szempontjából nem túl jó ez a távolmaradás, viszont kíváncsi leszek, ha az első 3-4 meccsen hozza a szintet (100+ yard a földön, 30+ a levegőben), akkor hogy fogunk visszagondolni erre a hold outra..
több mint 6 éve
Vaspor Pittsburgh Steelers 83
Belső infók szerint az utolsó pre meccs után megy vissza Bell a csapathoz
polamalu
...és ez igen aranyos dolog tőle 😊
Vaspor
Nem aranyos, kötelező megjelennie a szerződés szerint, ott majd megcsapja az új szerelem szaga, Tomlin azt mondta kedvence a 3-0, vagyis a harmincas...
sutianap
...remélem megcsapja annyira, hogy ne legyen annyira "kihaénnem"
több mint 6 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Belső infók szerint az utolsó pre meccs után megy vissza Bell a csapathoz
polamalu
...és ez igen aranyos dolog tőle 😊
Vaspor
Nem aranyos, kötelező megjelennie a szerződés szerint, ott majd megcsapja az új szerelem szaga, Tomlin azt mondta kedvence a 3-0, vagyis a harmincas...


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 6 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 212
Ippeg írni akartam, hogy milyen hálásak lehetünk, hogy azért a tizenix milkáért már így egy-kettő edzést letol a csapattal az első meccs előtt és persze még az is lehet játékra jelentkezik...persze ha a rap lemeze nem készül el, lehet majd csak később jön, várjuk ki a végét... 😊

No majd amikor az első edzésen a Punci-Foster páros nem blokkol olyan határozottan és a Heyward, Tuitt párostól kap egy-egy lángost, no akkor majd gondolkodik a lelkem kicsikét.....rap lemez ide, vagy oda....merthát ugye ez egy csapatjáték zsenialitás ide, vagy oda.

Csak azért örülök neki, mert a rotációra rá leszünk így kényszerítve mindenképpen
több mint 6 éve
Vaspor Pittsburgh Steelers 83
Belső infók szerint az utolsó pre meccs után megy vissza Bell a csapathoz
polamalu
...és ez igen aranyos dolog tőle 😊
több mint 6 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Belső infók szerint az utolsó pre meccs után megy vissza Bell a csapathoz