Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 6 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
Tényleg sokat ér, csak bírja egészséggel 😊 Dallasban kiváló volt, csak nem kapta meg a nekijáró pízt Jones bácsitól, aztán otthagyta őket mint eb a szaharát. Nem ő volt az első és nem az utcsó.
PFF 24 safety 2016-ban, szóval Daimion Stafford nyugodtan hazamehet Nashville-be, nem beszélve a villámléptű tekülkirály Róbert Gidáról.
AlterEgó
Ezzel így, nem értenék egyet. Akkor többet kértek volna mint egy hatodik kör! 😉
több mint 6 éve
Gizinéni Pittsburgh Steelers Clemson Tigers 522
Tényleg sokat ér, csak bírja egészséggel 😊 Dallasban kiváló volt, csak nem kapta meg a nekijáró pízt Jones bácsitól, aztán otthagyta őket mint eb a szaharát. Nem ő volt az első és nem az utcsó.
PFF 24 safety 2016-ban, szóval Daimion Stafford nyugodtan hazamehet Nashville-be, nem beszélve a villámléptű tekülkirály Róbert Gidáról.
több mint 6 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 115 — capitaine du château de Vienne 1487
Hoztunk Safety-t Tampából: J.J. Wilcox + 2019 7th-round pick from Tampa Bay in exchange for our 2018 6th-round pick.

kriSTEELan
Bazeg le is estem a székrül, az egy jó széfti, ha egészséges. Occsó, nagyon, Kolbert már most mekkapja az év GMje díjat, alápakoltunk Bennek mindent, amit lehet. S tényleg SB run van, a steelers scoutok már a qbkat figyuzzák, a wyoming meg a usc meccseken is lebuktunk...
Runrunrun


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 6 éve
kriSTEELan Pittsburgh Steelers 304
Hoztunk Safety-t Tampából: J.J. Wilcox + 2019 7th-round pick from Tampa Bay in exchange for our 2018 6th-round pick.


Szerkesztette: kriSTEELan

több mint 6 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 507 — 毎日何かを学ぶ
Ayers-t is akartuk PS-be de nem fogadta el az ajánlatot. Állítólag
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Galambos ha még 53-ba nem is került, a PS-ben már ott van
Állítólag Lavon Hooks DE is
A következő pedig: S Jacob Hagen
Toussaint a 4.
Klaci79
Megvan a 10 PS-ember: C Kyle Friend, TE Jake McGee, RB Fitzgerald Toussaint, WR Marcus Tucker, WR Justin Thomas, LB Matt Galambos, S Jacob Hagen, DE Lavon Hooks, LB Farrington Huguenin és CB Dashaun Phillips.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Senkit nem claimeltünk, a tőlünk kivágottak közül pedig Brian Mihalik OT-t kapta fel a Lions.

Szerkesztette: Soldados


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 335
Galambos ha még 53-ba nem is került, a PS-ben már ott van
Állítólag Lavon Hooks DE is
A következő pedig: S Jacob Hagen
Toussaint a 4.

Szerkesztette: Klaci79
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 335
Selection Choice--Round 7, 2018 (Conditional)
több mint 6 éve
kriSTEELan Pittsburgh Steelers 304
Ők még jók lehetnek a tegnap kivágottak közül safetynek:
Bacarri Rambo (Bills), Robert Blanton (DC), Dwight Lowery (LAC)

több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 335
A Bucs-ba megy Ward, 1 évre 5 milláért (állítólag). Sajnálom, de a kezdőkkel tényleg nincs baj, hogy Ward elférjen. Bár Mitchell állapota elég kérdéses.
több mint 6 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 231
Feiler ott van az 53-ban, de nem gondolom, hogy 9 falembert fogunk rosteren tartani. Mivel Dangerfield is sérült Mitchellen túl, így az sem létezik, hogy ne hozzunk safetyt még.
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 335
Nem is lenne Ward-ra pénzünk. Mindenki nem fog apróért jonni. Állítólag 3 komoly érdeklődő is van és mi nem vagyunk köztük.

Szerkesztette: Klaci79
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
- Mivel Bell még nem írt alá, így valszeg holnap IR-re tesszük Suttont és a helyére ír alá Bell.
- Wardra én továbbra sem látok esélyt. Ő kezdeni akar, nálunk nincs kezdő hely.
- engem az lepett meg, hogy 9 OL-embert viszünk.
- érdekes volt a Grimble vs D. Johnson és a Holba vs Canaday csata végeredménye, a többi viszont papírforma.
- én DHB-nak és Allennek nagyon örülök, előbbinek a ST-munkája miatt és a veterán leadership szerepe miatt, utóbbiban látok potenciált.
Soldados
Soldi, most akkor hogyan hozzak Neked Golson-mezt novemberben? 😊
AlterEgó
Csak van még raktáron, így legalább leértékelt lesz. 😀


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
Gizinéni Pittsburgh Steelers Clemson Tigers 522
- Mivel Bell még nem írt alá, így valszeg holnap IR-re tesszük Suttont és a helyére ír alá Bell.
- Wardra én továbbra sem látok esélyt. Ő kezdeni akar, nálunk nincs kezdő hely.
- engem az lepett meg, hogy 9 OL-embert viszünk.
- érdekes volt a Grimble vs D. Johnson és a Holba vs Canaday csata végeredménye, a többi viszont papírforma.
- én DHB-nak és Allennek nagyon örülök, előbbinek a ST-munkája miatt és a veterán leadership szerepe miatt, utóbbiban látok potenciált.
Soldados
Soldi, most akkor hogyan hozzak Neked Golson-mezt novemberben? 😊
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
- Mivel Bell még nem írt alá, így valszeg holnap IR-re tesszük Suttont és a helyére ír alá Bell.
- Wardra én továbbra sem látok esélyt. Ő kezdeni akar, nálunk nincs kezdő hely.
- engem az lepett meg, hogy 9 OL-embert viszünk.
- érdekes volt a Grimble vs D. Johnson és a Holba vs Canaday csata végeredménye, a többi viszont papírforma.
- én DHB-nak és Allennek nagyon örülök, előbbinek a ST-munkája miatt és a veterán leadership szerepe miatt, utóbbiban látok potenciált.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 335
Broncos reporter @TroyRenck said the Steelers could be a landing spot for T.J. Ward. #Steelers
több mint 6 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 115 — capitaine du château de Vienne 1487
Ebbül az ábrábul okosabb nem lettem visszahordásilag. Conner? Hilton? Watson?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 335
 pbs.twimg.com/media/DIvyw2JXcAQTln0.jpg:large
több mint 6 éve
kriSTEELan Pittsburgh Steelers 304
Ayers nem marad practice squadba

több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 335
..és akkor Harrison lesz a long snapper? 😀
Közben a wikin Wardot beírták a Panthershez!
steelwolf
Kameron Canaday az LS.
Amúgy D. Johnson kivágása engem is meglepet. Talán most McDonald miatt annyira nem kellett blokkolo TE, viszont Grimble többször is veszélyes célpont volt. Meglepő, hogy Culáger maradt

Szerkesztette: Klaci79
több mint 6 éve
kriSTEELan Pittsburgh Steelers 304
..és akkor Harrison lesz a long snapper? 😀
Közben a wikin Wardot beírták a Panthershez!
steelwolf
Kameron Canaday, vele harcolt Holba a spotért

több mint 6 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 903 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
..és akkor Harrison lesz a long snapper? 😀
Közben a wikin Wardot beírták a Panthershez!
több mint 6 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 231
No ennyit arról, hogy a Holba gyerek milyen egyedi felépítésű volt....de az tetszik megint, hogy nincsenek bérelt helyek. Aki nem teljesít és nincs is különös track record mögötte, de egyébként a helyén meg van teljesítmény az számíthat rá itt, hogy seggbe lesz rugva.....

Várjuk még meg mi lesz még, mert már rég volt olyan, hogy a vágás utáni 53 lett volna a végleges. Jelenleg kick returner srácunk nem nagyon van, szépen kiszórtunk mindenkit. Kétségtelen, hogy ez a mai időkben nem olyan jelentős pozi, de azért valakinek ezt meg kell tennie. Nekem az Ayers cut ennyiből (is) meglepetés. Nekem egyébként David Johnson kivágása is meglepő. Egy FB poszton is bevethető srác, jól blokkol, jó check down player, ezzel szemben Grimble egy meccsen kívül semmit nem mutatott.
több mint 6 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 903 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Ez így jobb, mint ahogy vártam:
Steelers have traded Ross Cockrell to the Giants for a Pick!

Kemény kritika:
Steelers trade Ross Cockrell to Giants for conditional draft pick. Who guessed someone would give up value for a Steelers corner?
😀
Klaci79
Cockrell tavaly elfogadható játékot hozott, miért nem maradt 3. számú cb-nek?
Csinálják a helyet Wardnak?