Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 342
Az okosak szerint így nézünk ki most.

2018 NFL Draft Picks
Round 1
Round 2
Round 3
Round 5 (from 49ers)
Round 5
Round 7 (conditional; from Giants)
Round 7

2019 NFL Draft Picks
Round 1
Round 2
Round 3
Round 4
Round 5
Round 6
Round 7 (from Buccaneers)

Compensatory pick-re jelenleg nem látnak sok esélyt, mondván Wilcox igazolása anulálhatja Timmons elvesztését. Persze jövőre lesz végleges, hogy addig ki mennyi időt tölt rosteren új csapatánál és hogyan szerepel. 6. körös LS nem lesz jövőre talán...
Spy
Comp pickbe Wilcox nem számít, mert az tréd volt. Másrészt Haden sem számít, mert van egy fix dátum és csak az előtt érkező FA-k számítanak. Szóval lesz comp pick Timmonsért. 😉

Amúgy ez a táblázat is mutatja, hogy úgy toltunk all-in holtszezont, hogy egyáltalán nem áldoztuk be a jövőnket.
Soldados
mivel az SB gyozelem eseten [ meg anelkul is ] BB befejezi, felteredelunk egy normalis QB-ert es alig marad pick a tovabbi korokre.
xtaki
Ki tudja mi lesz egy év múlva....ha visszavonul majd tradelünk ha kell, de én nem vennék rá mérget azért.
Egyébként 11 millió még mindig van szabad helyben. Én már nagyon várnék egy Tuitt hosszabbítást.
több mint 6 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 239
Az okosak szerint így nézünk ki most.

2018 NFL Draft Picks
Round 1
Round 2
Round 3
Round 5 (from 49ers)
Round 5
Round 7 (conditional; from Giants)
Round 7

2019 NFL Draft Picks
Round 1
Round 2
Round 3
Round 4
Round 5
Round 6
Round 7 (from Buccaneers)

Compensatory pick-re jelenleg nem látnak sok esélyt, mondván Wilcox igazolása anulálhatja Timmons elvesztését. Persze jövőre lesz végleges, hogy addig ki mennyi időt tölt rosteren új csapatánál és hogyan szerepel. 6. körös LS nem lesz jövőre talán...
Spy
Comp pickbe Wilcox nem számít, mert az tréd volt. Másrészt Haden sem számít, mert van egy fix dátum és csak az előtt érkező FA-k számítanak. Szóval lesz comp pick Timmonsért. 😉

Amúgy ez a táblázat is mutatja, hogy úgy toltunk all-in holtszezont, hogy egyáltalán nem áldoztuk be a jövőnket.
Soldados
mivel az SB gyozelem eseten [ meg anelkul is ] BB befejezi, felteredelunk egy normalis QB-ert es alig marad pick a tovabbi korokre.
több mint 6 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
While Wilcox was traded, he was originally signed by the Buccaneers as a qualifying unrestricted free agent this year, so his compensatory impact carries over with him.
Ezzel indokolnak, de majd elválik tavasszal.
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Az okosak szerint így nézünk ki most.

2018 NFL Draft Picks
Round 1
Round 2
Round 3
Round 5 (from 49ers)
Round 5
Round 7 (conditional; from Giants)
Round 7

2019 NFL Draft Picks
Round 1
Round 2
Round 3
Round 4
Round 5
Round 6
Round 7 (from Buccaneers)

Compensatory pick-re jelenleg nem látnak sok esélyt, mondván Wilcox igazolása anulálhatja Timmons elvesztését. Persze jövőre lesz végleges, hogy addig ki mennyi időt tölt rosteren új csapatánál és hogyan szerepel. 6. körös LS nem lesz jövőre talán...
Spy
Comp pickbe Wilcox nem számít, mert az tréd volt. Másrészt Haden sem számít, mert van egy fix dátum és csak az előtt érkező FA-k számítanak. Szóval lesz comp pick Timmonsért. 😉

Amúgy ez a táblázat is mutatja, hogy úgy toltunk all-in holtszezont, hogy egyáltalán nem áldoztuk be a jövőnket.

Szerkesztette: Soldados


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Az okosak szerint így nézünk ki most.

2018 NFL Draft Picks
Round 1
Round 2
Round 3
Round 5 (from 49ers)
Round 5
Round 7 (conditional; from Giants)
Round 7

2019 NFL Draft Picks
Round 1
Round 2
Round 3
Round 4
Round 5
Round 6
Round 7 (from Buccaneers)

Compensatory pick-re jelenleg nem látnak sok esélyt, mondván Wilcox igazolása anulálhatja Timmons elvesztését. Persze jövőre lesz végleges, hogy addig ki mennyi időt tölt rosteren új csapatánál és hogyan szerepel. 6. körös LS nem lesz jövőre talán...
több mint 6 éve
Razi Pittsburgh Steelers Minnesota Golden Gophers 521 — kheanton@gmail.com
Honnan tudjuk hogy ez jó trade volt? A gopeccesek egyből jönnek trollkodni😊
Razi
 www.youtube.com/watch?v=Pkyy57iMaB0
tomi-tomi
Ilyen okosakat én is tudok:
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
BB és Heyward a két kapitány, a spec teamnek idén nincs vezére.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 115 — capitaine du château de Vienne 1487
Vagy ijen UFA igazolás volt Johnnson is, azt lapát.

Nyilván a Peccbe kinya ral ják a seggét, mikor épp Boldinnal meg Megatronnal smúzolnak....


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Patriots PS-be ment Ayers...ez mondjuk köcsög dolog tőle 😕
Klaci79
Annyira jó volt, vagy miért pont a Pats-hez ment?
tomi-tomi
Mi is alá akartuk.iratni a PS-be, de beintett nekünk. Oda a PS-be aláírt.....
polamalu
Igen, pont ez a baj...azt gondolom, hogy besértődött amiért nem lett az 53 tagja...pedig idén baromi erős a WR corps, úgyhogy szerintem már ezért sem akart kockáztatni, vagyis egész évben a PS-ben ücsörögni. Ott több esélyt lát rá, hogy bekerüljön
Klaci79
Nem, ez nem az ücsörgésről szól. Ülhetne nálunk is a PS-ből ugyanis elhozható lenne bármikor az 53-ba bárkinek. Meg akarja mutatni magát más csapatnak is. A Patriots sokkal inkább épít a gyors lábú játékosokra mint mi, így az a várakozása sztem, hogy gyorsan rosterre kerülhet.

Kicsit inkább az a csúnya, hogy állítólag megmondta, hogy PS-be nem ül be sehol. Nincs baj, ha a Patriots ajánlata felcsigázta, de no, a drafton nem ők hozták el, mi bíztunk benne, nem más.

Más kérdés, hogy Én Hunter, vagy DHB helyett el tudtam volna képzelni, már csak visszahordások miatt is.....persze ettől még, ha kell mi is visszahozhatjuk ugye....
Klemó
Hunter helyett én is, de nagyon ritka, hogy frissen igazolt FA-t nem tartunk meg rosterre, a Colbert-érában talán ha legfeljebb 2 példa akad rá, igaz ebből az egyik idén volt Knile Davis személyében.

Ayers helyében amúgy én is mentem volna, mert nálunk nem sok esélye lenne előrelépni, komoly szerephez jutni. Ha vki lesérül 5-6. WR-nek rosterre kerülhet, de hosszútávon milyen jövő lehet egy olyan csapatban, ahol AB, Bryant, vagy éppen egy 2. körös újonc van?


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 232
Patriots PS-be ment Ayers...ez mondjuk köcsög dolog tőle 😕
Klaci79
Annyira jó volt, vagy miért pont a Pats-hez ment?
tomi-tomi
Mi is alá akartuk.iratni a PS-be, de beintett nekünk. Oda a PS-be aláírt.....
polamalu
Igen, pont ez a baj...azt gondolom, hogy besértődött amiért nem lett az 53 tagja...pedig idén baromi erős a WR corps, úgyhogy szerintem már ezért sem akart kockáztatni, vagyis egész évben a PS-ben ücsörögni. Ott több esélyt lát rá, hogy bekerüljön
Klaci79
Nem, ez nem az ücsörgésről szól. Ülhetne nálunk is a PS-ből ugyanis elhozható lenne bármikor az 53-ba bárkinek. Meg akarja mutatni magát más csapatnak is. A Patriots sokkal inkább épít a gyors lábú játékosokra mint mi, így az a várakozása sztem, hogy gyorsan rosterre kerülhet.

Kicsit inkább az a csúnya, hogy állítólag megmondta, hogy PS-be nem ül be sehol. Nincs baj, ha a Patriots ajánlata felcsigázta, de no, a drafton nem ők hozták el, mi bíztunk benne, nem más.

Más kérdés, hogy Én Hunter, vagy DHB helyett el tudtam volna képzelni, már csak visszahordások miatt is.....persze ettől még, ha kell mi is visszahozhatjuk ugye....
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 342
Patriots PS-be ment Ayers...ez mondjuk köcsög dolog tőle 😕
Klaci79
Annyira jó volt, vagy miért pont a Pats-hez ment?
tomi-tomi
Mi is alá akartuk.iratni a PS-be, de beintett nekünk. Oda a PS-be aláírt.....
polamalu
Igen, pont ez a baj...azt gondolom, hogy besértődött amiért nem lett az 53 tagja...pedig idén baromi erős a WR corps, úgyhogy szerintem már ezért sem akart kockáztatni, vagyis egész évben a PS-ben ücsörögni. Ott több esélyt lát rá, hogy bekerüljön
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Kivágtuk Dangerfieldet, IR-re tettük Suttont, és leigazoltuk újra Steven Johnsont. így 54-en vagyunk, de asszem van vmi szabály, amivel a szezonrajtig lehetünk ennyien. Ha Dangerfield átmegy a waiveren, akkor utána IR-re kerülhet.

Szerkesztette: Soldados


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 507 — 毎日何かを学ぶ
Bell aláírta a tendert 12,1 millió.
dande
Igrn ma reggel azzal kezdtek az edzőközpontban. Ma már talán edzeni is fog a drágaság🤡🤓
több mint 6 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 507 — 毎日何かを学ぶ
Patriots PS-be ment Ayers...ez mondjuk köcsög dolog tőle 😕
Klaci79
Annyira jó volt, vagy miért pont a Pats-hez ment?
tomi-tomi
Mi is alá akartuk.iratni a PS-be, de beintett nekünk. Oda a PS-be aláírt.....
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 582 — Így remélem megfelelek nektek.....
Bell aláírta a tendert 12,1 millió.
több mint 6 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Patriots PS-be ment Ayers...ez mondjuk köcsög dolog tőle 😕
Klaci79
Annyira jó volt, vagy miért pont a Pats-hez ment?

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 342
Patriots PS-be ment Ayers...ez mondjuk köcsög dolog tőle 😕
több mint 6 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Honnan tudjuk hogy ez jó trade volt? A gopeccesek egyből jönnek trollkodni😊
Razi

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 6 éve
Razi Pittsburgh Steelers Minnesota Golden Gophers 521 — kheanton@gmail.com
Honnan tudjuk hogy ez jó trade volt? A gopeccesek egyből jönnek trollkodni😊
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 342
Tényleg sokat ér, csak bírja egészséggel 😊 Dallasban kiváló volt,
AlterEgó
Bazeg le is estem a székrül, az egy jó széfti, ha egészséges.
sutianap
Értem én a lelkesedést, de azért rokokós túlzás vele kapcsolatban a kiváló és a jó jelző.

Imád nagyot ütni - ez fog tetszeni.
Kellemetlenül sokszor repül egy méterre a labdás embertől - lesz hajtépés bőven.
Összességében akár még Mitchell-hez képest is upgrade lehet.

Ehhez a SuperBowl futkorászáshoz meg nem Wilcox a kulcs, hanem a jó imádság: valaki picsázza ki a PO-ban a csalókat, mert a Steelers képtelen rá. 😛
tomi-tomi
addig jár a korsó a kútra...😉
Klaci79
Amíg meg nem basszák a korsóvivő csajt? Szóval megint szívás lesz belőle? 😊)
Wyatt
Addig élvezzétek amíg Brady nem lesz 50, mert akkor már tuti elkapjuk a grabancát 😊
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Tényleg sokat ér, csak bírja egészséggel 😊 Dallasban kiváló volt,
AlterEgó
Bazeg le is estem a székrül, az egy jó széfti, ha egészséges.
sutianap
Értem én a lelkesedést, de azért rokokós túlzás vele kapcsolatban a kiváló és a jó jelző.

Imád nagyot ütni - ez fog tetszeni.
Kellemetlenül sokszor repül egy méterre a labdás embertől - lesz hajtépés bőven.
Összességében akár még Mitchell-hez képest is upgrade lehet.

Ehhez a SuperBowl futkorászáshoz meg nem Wilcox a kulcs, hanem a jó imádság: valaki picsázza ki a PO-ban a csalókat, mert a Steelers képtelen rá. 😛
tomi-tomi
addig jár a korsó a kútra...😉
Klaci79
Amíg meg nem basszák a korsóvivő csajt? Szóval megint szívás lesz belőle? 😊)

több mint 6 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 232
Persze hogy nem fog világot megváltani, nem pro bowl safety, de mi a Golden-Dangerfield párost upgrade-eltük és nem mást. Nekem Mitchellt idézi egy az egyben ahogy játszik. Óriásit üt, de sokszor rossz a szög. Aki ellenünk játszik és középen kap labdát, akkor annak most már Mitchell nélkül is tudnia kell, hogy nagyot kaphat. Nem mondom, hogy bután nekünk ezért kellett, de ahogy írom egyetértek magammal...bután, ezért kellett...😊)
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 342
Tényleg sokat ér, csak bírja egészséggel 😊 Dallasban kiváló volt,
AlterEgó
Bazeg le is estem a székrül, az egy jó széfti, ha egészséges.
sutianap
Értem én a lelkesedést, de azért rokokós túlzás vele kapcsolatban a kiváló és a jó jelző.

Imád nagyot ütni - ez fog tetszeni.
Kellemetlenül sokszor repül egy méterre a labdás embertől - lesz hajtépés bőven.
Összességében akár még Mitchell-hez képest is upgrade lehet.

Ehhez a SuperBowl futkorászáshoz meg nem Wilcox a kulcs, hanem a jó imádság: valaki picsázza ki a PO-ban a csalókat, mert a Steelers képtelen rá. 😛
tomi-tomi
addig jár a korsó a kútra...😉
több mint 6 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Tényleg sokat ér, csak bírja egészséggel 😊 Dallasban kiváló volt,
AlterEgó
Bazeg le is estem a székrül, az egy jó széfti, ha egészséges.
sutianap
Értem én a lelkesedést, de azért rokokós túlzás vele kapcsolatban a kiváló és a jó jelző.

Imád nagyot ütni - ez fog tetszeni.
Kellemetlenül sokszor repül egy méterre a labdás embertől - lesz hajtépés bőven.
Összességében akár még Mitchell-hez képest is upgrade lehet.

Ehhez a SuperBowl futkorászáshoz meg nem Wilcox a kulcs, hanem a jó imádság: valaki picsázza ki a PO-ban a csalókat, mert a Steelers képtelen rá. 😛

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 342
Hoztunk Safety-t Tampából: J.J. Wilcox + 2019 7th-round pick from Tampa Bay in exchange for our 2018 6th-round pick.

kriSTEELan
Bazeg le is estem a székrül, az egy jó széfti, ha egészséges. Occsó, nagyon, Kolbert már most mekkapja az év GMje díjat, alápakoltunk Bennek mindent, amit lehet. S tényleg SB run van, a steelers scoutok már a qbkat figyuzzák, a wyoming meg a usc meccseken is lebuktunk...
Runrunrun
sutianap
Ő (!) egy "jó" safety!
Wong
Süti is ezt mondta, csak más szavakkal 😂
De pont ugyanezt jelenti 😉