Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

9 hónapja
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 116 — capitaine du château de Vienne 1487
ugyse tudunk faszt se, mer a lényeg Nagyi lenne, hamár a firstRBbiznicboom körtelenfonba benne van

legalabb idén valami teljesítményt rakjon le

az én elvárásaim nem magasak
1. működő, stabil futás - ahogy egy eslőköröstől elvárható
2. az ezennaz alapon felépített passzjáték, - gamemanager
3. scrip, script, script - a két első drive meg 2minit működjön - pontszerzésben
4. aztán jöhet Kanada a trick-kekkel
5. a többire otta MasterD 😎

szóva lássuk Nagyit, aztán lehet pánikolni - mongyuk Kúk/Zík elérhető...

Szerkesztette: sutianap


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
9 hónapja
Klemó Pittsburgh Steelers 5 234
Pickett jól mozgott, ez kétségtelen, de azért ez egy felscriptelt drive volt és bár ugye Canada életében ezek nem jelentettek eddig előnyt, de azért remélem már idén ezt legalább kinőttük és igenis jelent valamicskét. Ezzel azt akarnám mondani, hogy a Bills ellen vélhetően 3-4 drive-ban már azért jobban látni fogjuk mi változott és valós(abb) képünk lehet a "Pickett and Co"-ról. Mert azért ne feledjük. Ez előszezon...akkor is, ha rossz, akkor is ha jó.
9 hónapja
badsco Pittsburgh Steelers 319
 steelersdepot.com/2023/08/two-middle-fingers-to-modern-passing-game-former-nfl-qb-bashes-matt-canadas-playcalling/

ezt erdemes megnezni. egyreszt canada-t ekezi, masreszt kenny-t dicseri
xtaki
Nem fogom védeni Canadát, de: 1. most voltak értelmesebb playhívások, 2. nehogymá' az első preseason meccsen azt kérjük számon, hogy miért nem mutatja be a teljes playbook-palettát... Kicsit átesett már a ló túloldalára ez a dolog is.
badsco
nyilvan van benne igazsag es van benne tulzas. Egyreszrol a sajat business-t nyomja, hogy hat tanuljanak tole, masreszt lathattuk, hogy 2 eve nincs semmi igazan kreativ a Canada hivasokban.
Viszont Kenny-ben bizhatunk az elso drive utan. roppant kivancsi leszek a regular season-re.
xtaki
Arra én is, nagyon tetszett, hogy Kenny mennyire érezte a zsebet és rendkívül jól mozgott benne, simán elnyújtva egy-egy playt, amíg kialakult a szeparáció. Persze nem egy elit D ellen (AFC-ben jó pár ilyen lesz), de akkor is reménykeltő. Visszatérve a playbookra, nekem ennyi bőven elég volt belőle egyelőre, majd nyissuk ki jobban éles meccseken, én már annak is örültem, hogy nem középfutás-középfutás-screen volt az állandó játékhívás... 😊
9 hónapja
xtaki Pittsburgh Steelers 3 241
 steelersdepot.com/2023/08/two-middle-fingers-to-modern-passing-game-former-nfl-qb-bashes-matt-canadas-playcalling/

ezt erdemes megnezni. egyreszt canada-t ekezi, masreszt kenny-t dicseri
xtaki
Nem fogom védeni Canadát, de: 1. most voltak értelmesebb playhívások, 2. nehogymá' az első preseason meccsen azt kérjük számon, hogy miért nem mutatja be a teljes playbook-palettát... Kicsit átesett már a ló túloldalára ez a dolog is.
badsco
nyilvan van benne igazsag es van benne tulzas. Egyreszrol a sajat business-t nyomja, hogy hat tanuljanak tole, masreszt lathattuk, hogy 2 eve nincs semmi igazan kreativ a Canada hivasokban.
Viszont Kenny-ben bizhatunk az elso drive utan. roppant kivancsi leszek a regular season-re.
9 hónapja
badsco Pittsburgh Steelers 319
 steelersdepot.com/2023/08/two-middle-fingers-to-modern-passing-game-former-nfl-qb-bashes-matt-canadas-playcalling/

ezt erdemes megnezni. egyreszt canada-t ekezi, masreszt kenny-t dicseri
xtaki
Nem fogom védeni Canadát, de: 1. most voltak értelmesebb playhívások, 2. nehogymá' az első preseason meccsen azt kérjük számon, hogy miért nem mutatja be a teljes playbook-palettát... Kicsit átesett már a ló túloldalára ez a dolog is.
9 hónapja
xtaki Pittsburgh Steelers 3 241
 steelersdepot.com/2023/08/two-middle-fingers-to-modern-passing-game-former-nfl-qb-bashes-matt-canadas-playcalling/

ezt erdemes megnezni. egyreszt canada-t ekezi, masreszt kenny-t dicseri
9 hónapja
Klemó Pittsburgh Steelers 5 234
Amit még kiemelnék az Spencer Anderson játéka. Olyat sokszor látunk, hogy tükörbe bal és jobb oldalon játszik. Azt viszont keveset, hogy guard és tackle pozit cserél és ráadásul mindegyik helyzetben szépen helyt is áll. Ugyan nem játszott centert még, de biztos vagyok benne, hogy azt is fog majd. Eddig a Green-Spencer csata erősen utóbbira billent...sőt, nagyjából csata sincs...
9 hónapja
Klemó Pittsburgh Steelers 5 234
Első drive. Szép, de azért a hiányos Buccs D ellen. De persze azt kell megverni, aki ott van. Szépen mozgott a kezdő szett és már jött is a következő.


Kwon, Herbig és Austin. Talán róluk szólt a tegnap. Herbig volt az nekem aki leginkább meglepett abból a szemszögből, hogy a méreteihez képest mennyire képes volt folyamatosan terrorizálni. Austin szépen bemutatta, hogy a sebességére lehet építeni és egy az egyben akár a szélen safey help nélkül nem hagyható. Ez volt a Rudolph-Austin TD play egyértelműen. Ilyen pedig nekünk nem volt tavaly. Semi DJ-nek, sem Pickensnek ilyen végsebessége nincs. Kwon pedig szerintem azért volt nekünk feltűnő, mert ilyen domináns LB játékot már rég láttunk nálunk. Kíváncsi vagyok hogy folytatja, de nagyon élt, hihetetlen lelkesen játszott és elképesztő sebességgel is. Benton is folyamatosan nyomást gyakorolt, csak volt egy kis bokasérülése, így nem volt annyit a pályán.

B. Jones nekem annyit hozott, amit vártam. A végén láthatóan elfáradt és a friss 53-ba igyekvő srácok láthatóan nagyon meg akarták verni. A legtöbbet ő volt a pályán és szépen dolgozott az idő nagy részében. Idő kell, tapasztalat, és játékperc. Majd az előszezon végén látjuk hol tart. Kezdő szinte biztos nem lesz, de szinte biztos vagyok benne, hogy RT-ben is ki lesz próbálva, hiszen swing tackle pozi lesz az övé.

No és igen. Sajnos Green ott folytatta C-ben, ahol abbahagyta. Valaki Hörbinek küldje már el a playeit. Talán többet már nem emlegeti, hogy milyen kár, hogy túllépünk rajta. 😀

Ami azért meglepett, hogy mindig szokott lenni egy-egy jó és kiemelkedő teljesítmény az 53-on túlról. Ilyet nem nagyon láttam. A Buccs tarcsi csapata sokkal jobban akarta és jobb is volt. Ez természetesen semmit nem jelent.

Szerkesztette: Klemó
9 hónapja
Klemó Pittsburgh Steelers 5 234
Ez a dazn app micsods szar. Rosszabb, mint a gamepass volt.
xtaki
A Game Pass-al mi baj volt? Szerintem semmi.
KeyG
Én nem gondolom, hogy az app szar lenne. Sőt, a TV-s smart apphoz képest van előrelépés is bőven. Az ottani gamepass ugyanis rakat szar volt. Ráadásul úgy multi platform a cucc, hogy megjegyzi, hogy adott helyen mit csináltál és onnan folytathatod minden más platformon.

Összességében a kezelhetősége az appnak kicsit rosszabb valóban, de nagyon enyhén. Összességében viszont Én elégedettebb vagyok.
9 hónapja
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Nick Herbig post-game: “I feel like I was born to be a Steeler. I’m supposed to be here. I’m supposed to be wearing the Black and Gold. I feel the Black and Gold running through my veins right now."
9 hónapja
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Az LT poszt nagyon nem egyértelmű, és ráadásul Jones egy éves kezdő volt Georgiában.
Lásd Andrew Thomas, aki miatt egy ideig röhögött a Giantsen a fél liga, most meg elit szinten játszik. Simán lehet csak annyi, hogy idő és tapasztalat kell neki.
9 hónapja
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 369
Alexander nagyon jól kezdett és ez a Herbig gyerek is letette a névjegyet. És nem az a 4.negyedes csapat volt akkor még a pályán, bár persze nyilván kérdéses, mit tud majd kezdő csapatokban. Igaz ott a saját oldalán is komoly nevek lesznek körülötte.
Összességében baromi jó volt ezt a meccset látni, nekem még Rudi játéka is tetszett. Látszott hogy a TD-nél egy cél volt, emelje ki, aztán lássuk mit tud CAIII. White volt halovány ma, de a ez a DJ, Pickens, CAIII trió nagyon jól nézett ki. Így pedig ARII-nek is könnyebb dolga lehet, remélem látunk a korábbi formájából. És akkor megkapta a labdát Freiermuth és Washington is.
Harris-t kíméljük, de Warren és MCFarland is jól nézett ki, bár utóbbiban még nem tudok hinni.
Br. Jones volt aki rengeteget volt pályán, kellett is neki és tuti a következő két meccsen sem lesz ez másképp. 1 nagy hibája volt, kár volt érte, azon kívül nem tűnt rossznak, annyira jónak sem, hogy Moore helyét rábíznám.
9 hónapja
xtaki Pittsburgh Steelers 3 241
Turbót kibaszhatnánk, Grennel együtt
a visszahordásainkkal kell még valamit kezdeni
Gróf de sutianap
mind a 4 qb kapott idot, de szerintem iden meg turbot nem fogjuk kivagni. nem is tudom mennyit tudnank sporolni rajta.
Green rettenetes teljesitmenyt nyujtott, mint backup center, szerintem nem fogjuk rosterre tenni.
9 hónapja
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 116 — capitaine du château de Vienne 1487
Turbót kibaszhatnánk, Grennel együtt
a visszahordásainkkal kell még valamit kezdeni


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
9 hónapja
kriSTEELan Pittsburgh Steelers 304
Amúgy egy kérdés, ha Green az 53-as, akkor a negyedik negyedben hogyan lehetett egy fehér LB az 53as mezben? Nem igazán értettem.

Kwiatowski volt szinten 53as, azóta megnéztem...
badsco
Kwon és McFarland is azonos szàmban volt... #26,
Biztos elfogytak a betűk 😆
steelwolf
Előszezonban még lehet O-ba és külön D-be is azonos, itt még 90 ember van, a visszavonultatott mezzámok és a posztonkénti korlátozások miatt szinte nem is lehetne máshogy megoldani.
Amikor majd eljön az 53-ra szűkítés ott ha két azonos számú bent maradna, akkor jön a kőpapirolló, és egyik választ mást.

9 hónapja
KeyG Baltimore Ravens 8 173
Ez a dazn app micsods szar. Rosszabb, mint a gamepass volt.
xtaki
A Game Pass-al mi baj volt? Szerintem semmi.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
9 hónapja
kicsi joe Pittsburgh Steelers 95
Két unsung hero, aki szerintem marha jól játszott: Benton és Anderson. Bentont ha nem duplázták, akkor mindig összenyomta a zsebet, Andersont meg kipróbáltuk RT-RG-LG poziban is és mindenhol megcsinálta a dolgát.

Ps: Greent felejtsük el, bármilyen poszton is szeretne játszani...
9 hónapja
xtaki Pittsburgh Steelers 3 241
Ez a dazn app micsods szar. Rosszabb, mint a gamepass volt.
9 hónapja
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 914 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Amúgy egy kérdés, ha Green az 53-as, akkor a negyedik negyedben hogyan lehetett egy fehér LB az 53as mezben? Nem igazán értettem.

Kwiatowski volt szinten 53as, azóta megnéztem...
badsco
Kwon és McFarland is azonos szàmban volt... #26,
Biztos elfogytak a betűk 😆
9 hónapja
badsco Pittsburgh Steelers 319
Amúgy egy kérdés, ha Green az 53-as, akkor a negyedik negyedben hogyan lehetett egy fehér LB az 53as mezben? Nem igazán értettem.

Kwiatowski volt szinten 53as, azóta megnéztem...
9 hónapja
badsco Pittsburgh Steelers 319
Pickett nagyon jó volt, szinte nem volt rossz döntése, Trubisky meglepően szar, mármint magához képest is, Rudi a szokásos: egy jó playre jön 4 borzasztó baromság.

Austin és Herbig, meg Kwon tetszett még. Jöhet a kövi.
9 hónapja
polamalu Pittsburgh Steelers 4 509 — 毎日何かを学ぶ
Az első harmadot néztem meg. Az a drive a TD-vel tényleg szép volt. A szélre kidobom továbbra sem az erősségünk, abból pozitív yard sosem jön 😀 A védelem mondjuk a két legnagyobb sztár nélkül volt, így nem mérvadó. Ha ez az irány várható az O-ban és tudunk így haladni akkor jó lehet a szezon. Picket továbbra sem beszari. És éretebb lett, sztem. Bizakodó vagyok
9 hónapja
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 369
10+yardos futott TD...remélem ilyenek várnak minket idén 😀
9 hónapja
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 116 — capitaine du château de Vienne 1487
a Pi-to-Pi TD csodásvót
de..
KWON FOR ME!
sírok
csipázzatok maj tikis
eszementülbaszottjó


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
9 hónapja
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 369
amit akart a nép, megkapta, lássuk Traubit és csapatát 😊