Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

9 hónapja
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 321
Egyre inkább úgy tűnik Pickens lesz a következő klasszis WR a Vasasban.

iktriad
Pedig Joey Porter nagyon szépen ott volt...jó látni, hogy ő sem kezd rosszul, nyilván egy ilyen elkapást talán csak a legmagasabb polcon lévő CB-k tudnák megakadályozni.
9 hónapja
Klemó Pittsburgh Steelers 5 227
Kezdődik....Trice komolynak tűnő sérülést szenvedett....persze holnap többet tudunk...
9 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 77 134 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egyre inkább úgy tűnik Pickens lesz a következő klasszis WR a Vasasban.
9 hónapja
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 321
szerintetek hogy lesz a 3 meccs? mivel a qb1 kerdes eldolt, ezert nem valoszinu hogy sokat nyomjak majd picketet, de kozben meg kellene az osszeszokas, illetve a tapasztalat.
xtaki
Az most alakulhat ki. Előszezonban max egy félidő, vagy inkább 2-3 drive lehet neki. Edzések vannak összeszokásra, ez lesz az első offseason, ahol ő edz az első csapattal. Turbinak sem kell sokat bizonyítani, jöhet majd Rudi és Tanner Morgan. Trubi persze játszani fog többet, mert a FO biztos kiváncsi mire számíthat Butlertől, akiről jó hírek jönnek, Austintól, akiről nem nagyon olvasni extrát és Olszevskitől, akiről szinten jobb híreket olvasni. Meg nyilván Boykin és White is most bizonyíthat, hogy helyük van.
9 hónapja
xtaki Pittsburgh Steelers 3 237
szerintetek hogy lesz a 3 meccs? mivel a qb1 kerdes eldolt, ezert nem valoszinu hogy sokat nyomjak majd picketet, de kozben meg kellene az osszeszokas, illetve a tapasztalat.
9 hónapja
Fontos_Vidra Green Bay Packers 1 283
azért ez a dazn egy nagy kalap szr. 1 hónap alatt eljutottak addig, hogy vége megérkezett az emailcím aktiváló link, de kattintva (10 másodpercen belül) reklamál, hogy lejárt.

accountot törölni, meg csak 2 ügyintézőt meggyőzve lehet. gomb nincs.

egy előfizetőt elvesztett az nfl ezzel a dazn húzással.
tamaske (doki)
appot letöltöd és úgy lehet csak, de van 30 nap “várakozási idő”
9 hónapja
tamaske (doki) Pittsburgh Steelers 115
azért ez a dazn egy nagy kalap szr. 1 hónap alatt eljutottak addig, hogy vége megérkezett az emailcím aktiváló link, de kattintva (10 másodpercen belül) reklamál, hogy lejárt.

accountot törölni, meg csak 2 ügyintézőt meggyőzve lehet. gomb nincs.

egy előfizetőt elvesztett az nfl ezzel a dazn húzással.
9 hónapja
Klemó Pittsburgh Steelers 5 227
Hát szemezünk egymással már vagy 1 hónapja. Valljuk be adta magát a dolog nálunk egy prove it yeare. Kwon állítólag garanciákat akart, hogy a kezdőbe kerül és ezért húzódotr a szerződés. De no, ha valaki LB poszton átlag felett lesz, akkor kezdő lesz, így bólintás lett.
9 hónapja
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Kwon Alexander jön. 1 évre. Komoly erősítés lehet ILb-ben
Klaci79
És szükség is lesz rá. Khan engem teljesen megvett az első évében. Eddig kiválóan menedzseli a csapatot. Álomszerűen....
9 hónapja
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 321
Kwon Alexander jön. 1 évre. Komoly erősítés lehet ILb-ben
9 hónapja
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
DJ megsérült az edzésen 😕
polamalu
Nem. A meleg miatt harman is rossul lettek, koztuk DJ. Tomlin az edzes vegen nyilatkozott.
Klemó
ja. Én csak azt láttam, hogy be kellett mennie az öltözőbe
9 hónapja
Klemó Pittsburgh Steelers 5 227
DJ megsérült az edzésen 😕
polamalu
Nem. A meleg miatt harman is rossul lettek, koztuk DJ. Tomlin az edzes vegen nyilatkozott.
9 hónapja
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
DJ megsérült az edzésen 😕
9 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 556 — Így remélem megfelelek nektek.....
 fb.watch/m3WnOl-Ybq/
9 hónapja
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Most náztem a videót, az a vádli már bibis volt alapból..... Nem véletlen a szorító kötés rajta
9 hónapja
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Burrow calf injury, az nem gyogyul gyorsan
xtaki
Ráadásul non contact volt. Inkább ez a rossz jel szerintem. (bár ugye ez nem térd, de akkor is ilyenkor szakad valami)
Klemó
Nem vagyok doki, de ha csak részleges szakadás, lásd TJ mellizom annó. Akkor abból szezonkezdetre simán. Annyi, hogy ezzel mondjuk járni sem igen tud
Ha teljes és műteni kell, akkor valószínűleg a szezon fele off 😕
9 hónapja
Klemó Pittsburgh Steelers 5 227
Burrow calf injury, az nem gyogyul gyorsan
xtaki
Ráadásul non contact volt. Inkább ez a rossz jel szerintem. (bár ugye ez nem térd, de akkor is ilyenkor szakad valami)
9 hónapja
xtaki Pittsburgh Steelers 3 237
Burrow calf injury, az nem gyogyul gyorsan
9 hónapja
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Kis Porter aláírta az újjonc szerződést.
 triblive.com/sports/steelers-agree-to-4-year-rookie-deal-with-cb-joey-porter-jr-on-eve-of-reporting-to-camp/?fbclid=IwAR2k-ywBwXOujKPnxBUxEr-KWfHXBLDSNaLmQYTW_fgQe9GK_Czu8sVn7zs
Közben elkezdtek a srácok beköltöznia jól ismert Latrobe-i TC területére.
9 hónapja
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Ugyanekkor tartjuk az éves családi napot is. Hamburgerezés. Steelersről beszélgetés. Jókedv és pici foci, ha vagyunk elegen és kevés a sérült.
9 hónapja
Klemó Pittsburgh Steelers 5 227
16 milliót kapott az aláírásért
Klaci79
Igen, ezt Én is éreztem, hogy valami nem kerek.

Node akkor a lényeg, egy kis elemzéssel. Az a 16 milla aláírási pénz a garantált és a 2023 és 2024 base. ( ez utóbbi "csak" sérülés esetére). Ebből ugye 2023 gyakorlatilag nulla és a cap hit is csak 4,4M. Ez a CAP hit folyamatosan emelkedik és 2026 és 2027 között lesz olyan mértékű, amikor elgondolkodnék a kivágáson, ha nem elit a teljesítmény (persze, ha elit, akkor ő fog elgondolkodni a szerződése növelésén, de ez a kellemes gond). Node ekkor már a kivágás is olcsó. A legjobb pass rusherek bőven 20 milla felett vannak átlagban és a következő nagy hosszabbítás a 30 millát is megnézi majd. Szereintem máshol a 20 millás szintet alulról biztos karcolta volna. Nekünk pedig még jövőre is 14M alatt terheli a CAP-et és 2025-ben is "csak" 16,2M-val. Nem kérdés, hogy jó üzletet kötöttünk.

évek..base.............signing.........cap hit
2023 $1,010,000 $3,408,074 $4,418,074
2024 $10,733,000 $3,200,000 $13,933,000
2025 $13,000,000 $3,200,000 $16,200,000
2026 $14,500,000 $3,200,000 $17,700,000
2027 $15,500,000 $3,200,000 $18,700,000

Szerkesztette: Klemó
9 hónapja
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 321
16 milliót kapott az aláírásért
9 hónapja
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
Steelers have signed edge rusher @smittty_5 to a four-year, $68 million extension, locking up their breakout star prior to training camp. The deal, negotiated by @MSWENSON78 @cjlaboy1 and @dhendrickson41 of @wasserman rewards Highsmith with close to $28M in guarantees and $38M over the first two new years of the deal.

KeyG
Kurvajó deal véleményem szerint. Ő mindenképp kellett, így ittartjuk 29 éves koráig, várhatóan karrieréve lesz idén, ha Watt is egészséges tud maradni. Mindenki jól járt, Kahn előtt meg le a kalappal, hogy nem szarakszik, aki kell, annak sorsát időben lerendezi. Most mehet szépen mindenki dolgozni az edzőtáborba.
badsco
5 év 68 milla? Te atyaég milyen jó üzlet ez....nekünk....😁
Klemó
A poszton a 17. legnagyobb fizuval (átlag 13,6 milla az öt évre elosztva) és csak 38 milla garantáltal itt tartjuk a tavaly javarészt Watt nélkül is 14,5 sacket szerző, ezzel posztján hatodik leghasznosabb OLB-t, az szerintem igenis kurvajó üzlet. Kit hoznál el oda a posztra és pontosan mennyiért amúgy, ami szerinted jó üzlet lenne és ugyanilyen számokat hozna? Tényleg kíváncsi vagyok.

Highsmith valószínűleg idén még brutálisabb évet tol majd, mert folyamatosan fejlődik. Nem akartunk egy újabb Dupree vagy Bell ügyet, mert jövő nyáron még drágább lett volna.
badsco
Szerintem félreértetted, mert ez Klemó szerint is nagyon jó, csapatszempontból. Ha ennél valamennyivel többet adnak akkor se szól senki.
Reggio1914
nekem is ez jött le...még mi jártunk jól, hogy ennyiért maradt 😊
Klaci79
Ahh, túl fáradt voltam ezek szerint a szövegértelmezéshez és feleslegesen ugrottam. Elnézést kérek. 😊
badsco
Nincs semmi gond, igen, örömködtem, hogy a csapatunk jó dealt kötött. Ha jól láttam, gyakorlatilag nincs aláírási pénz "csak" 27 milla garantált és az, hogy 2025-2026 években összesen 38 milla összeget vihet majd haza. Ha viszont azt nézem, hogy ez egy 5 éves deal, akkor már más a leányzó, mivel 2024-ben mindösszesen 2,7 milla maradt a szerződése, így ha jól számolom akkor 2024-2026 évekre átlagban 13 millába kerül nekünk Highsmith. További részlet nem ismert, de ha nincs 2027-re garantált rész, akkor igazából nem értem miért írt alá ilyet Alex.

Egyébként pedig remélem nem Dupree lesz belőle. De ugye ő azért kozisztensen jó teljesítményt tolt már eddig is.
Klemó
biztos van benne singing, - senki se ír alá, ha nem kap azonnal gubát


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
9 hónapja
Klemó Pittsburgh Steelers 5 227
Steelers have signed edge rusher @smittty_5 to a four-year, $68 million extension, locking up their breakout star prior to training camp. The deal, negotiated by @MSWENSON78 @cjlaboy1 and @dhendrickson41 of @wasserman rewards Highsmith with close to $28M in guarantees and $38M over the first two new years of the deal.

KeyG
Kurvajó deal véleményem szerint. Ő mindenképp kellett, így ittartjuk 29 éves koráig, várhatóan karrieréve lesz idén, ha Watt is egészséges tud maradni. Mindenki jól járt, Kahn előtt meg le a kalappal, hogy nem szarakszik, aki kell, annak sorsát időben lerendezi. Most mehet szépen mindenki dolgozni az edzőtáborba.
badsco
5 év 68 milla? Te atyaég milyen jó üzlet ez....nekünk....😁
Klemó
A poszton a 17. legnagyobb fizuval (átlag 13,6 milla az öt évre elosztva) és csak 38 milla garantáltal itt tartjuk a tavaly javarészt Watt nélkül is 14,5 sacket szerző, ezzel posztján hatodik leghasznosabb OLB-t, az szerintem igenis kurvajó üzlet. Kit hoznál el oda a posztra és pontosan mennyiért amúgy, ami szerinted jó üzlet lenne és ugyanilyen számokat hozna? Tényleg kíváncsi vagyok.

Highsmith valószínűleg idén még brutálisabb évet tol majd, mert folyamatosan fejlődik. Nem akartunk egy újabb Dupree vagy Bell ügyet, mert jövő nyáron még drágább lett volna.
badsco
Szerintem félreértetted, mert ez Klemó szerint is nagyon jó, csapatszempontból. Ha ennél valamennyivel többet adnak akkor se szól senki.
Reggio1914
nekem is ez jött le...még mi jártunk jól, hogy ennyiért maradt 😊
Klaci79
Ahh, túl fáradt voltam ezek szerint a szövegértelmezéshez és feleslegesen ugrottam. Elnézést kérek. 😊
badsco
Nincs semmi gond, igen, örömködtem, hogy a csapatunk jó dealt kötött. Ha jól láttam, gyakorlatilag nincs aláírási pénz "csak" 27 milla garantált és az, hogy 2025-2026 években összesen 38 milla összeget vihet majd haza. Ha viszont azt nézem, hogy ez egy 5 éves deal, akkor már más a leányzó, mivel 2024-ben mindösszesen 2,7 milla maradt a szerződése, így ha jól számolom akkor 2024-2026 évekre átlagban 13 millába kerül nekünk Highsmith. További részlet nem ismert, de ha nincs 2027-re garantált rész, akkor igazából nem értem miért írt alá ilyet Alex.

Egyébként pedig remélem nem Dupree lesz belőle. De ugye ő azért kozisztensen jó teljesítményt tolt már eddig is.
9 hónapja
badsco Pittsburgh Steelers 318
Steelers have signed edge rusher @smittty_5 to a four-year, $68 million extension, locking up their breakout star prior to training camp. The deal, negotiated by @MSWENSON78 @cjlaboy1 and @dhendrickson41 of @wasserman rewards Highsmith with close to $28M in guarantees and $38M over the first two new years of the deal.

KeyG
Kurvajó deal véleményem szerint. Ő mindenképp kellett, így ittartjuk 29 éves koráig, várhatóan karrieréve lesz idén, ha Watt is egészséges tud maradni. Mindenki jól járt, Kahn előtt meg le a kalappal, hogy nem szarakszik, aki kell, annak sorsát időben lerendezi. Most mehet szépen mindenki dolgozni az edzőtáborba.
badsco
5 év 68 milla? Te atyaég milyen jó üzlet ez....nekünk....😁
Klemó
A poszton a 17. legnagyobb fizuval (átlag 13,6 milla az öt évre elosztva) és csak 38 milla garantáltal itt tartjuk a tavaly javarészt Watt nélkül is 14,5 sacket szerző, ezzel posztján hatodik leghasznosabb OLB-t, az szerintem igenis kurvajó üzlet. Kit hoznál el oda a posztra és pontosan mennyiért amúgy, ami szerinted jó üzlet lenne és ugyanilyen számokat hozna? Tényleg kíváncsi vagyok.

Highsmith valószínűleg idén még brutálisabb évet tol majd, mert folyamatosan fejlődik. Nem akartunk egy újabb Dupree vagy Bell ügyet, mert jövő nyáron még drágább lett volna.
badsco
Szerintem félreértetted, mert ez Klemó szerint is nagyon jó, csapatszempontból. Ha ennél valamennyivel többet adnak akkor se szól senki.
Reggio1914
nekem is ez jött le...még mi jártunk jól, hogy ennyiért maradt 😊
Klaci79
Ahh, túl fáradt voltam ezek szerint a szövegértelmezéshez és feleslegesen ugrottam. Elnézést kérek. 😊