Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

11 hónapja
xtaki Pittsburgh Steelers 3 233
Report: Rudolph agrees to re-sign with Steelers
 www.thescore.com/s/25004822
steelwolf
Naj ez erdekes.
11 hónapja
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 873 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Report: Rudolph agrees to re-sign with Steelers
 www.thescore.com/s/25004822
11 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 76 849 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Közben jött egy CB is:
11 hónapja
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 230
NA ez még lehet érdekesség...
Jets’ free-agent and former Pro Bowl LB Kwon Alexander is visiting the Steelers tonight.
11 hónapja
Klemó Pittsburgh Steelers 5 196
_Nyilván_ nem véletlen, hogy fel is vették egy random kicker hívását, natív nyelven 😀
tenorx
Nyilván persze, de baszki a hívás, akkor is hívás volt naaaaaaa! 😀
11 hónapja
Reggio1914 Pittsburgh Steelers 1 312
_Nyilván_ nem véletlen, hogy fel is vették egy random kicker hívását, natív nyelven 😀
tenorx
Nyilván nem tudta pontosan 😀
polamalu
Ez esetben Sylvester Stallonet, azaz Franco Provolone urat tudnám idézni: " Persze hogy tudtam... csak nem sejtettem...!"
😊
11 hónapja
polamalu Pittsburgh Steelers 4 504 — 毎日何かを学ぶ
_Nyilván_ nem véletlen, hogy fel is vették egy random kicker hívását, natív nyelven 😀
tenorx
Nyilván nem tudta pontosan 😀
11 hónapja
tenorx Pittsburgh Steelers 13 264 — Wrath of Khan
_Nyilván_ nem véletlen, hogy fel is vették egy random kicker hívását, natív nyelven 😀
11 hónapja
Klemó Pittsburgh Steelers 5 196
Nem is tudtam, hogy Khan perfetto spanyolból, de aztán megnéztem, hondurasi anyuka, indiai apuka...
na és jött. valami mexikói srác csütörtökön az újonc camp-be

Klaci79
Mondjuk az, hogy Khan hívja fel elképesztő üzenet és nyilván szándékolt is, mert Mexico hatalmas piac, ahol rengeteg Steelers drukker van.

A srácnak egyébként nagyon erős lába van. A Mexikóban rendezett kis camp-ben nézték meg a scoutok személyesen is. Mekkora show volna, ha akár PS-be jutna a srác. Mondjuk az időjárási kérdések nagy kihívás lesznek neki, de kiváncsi leszek mit tud nyújtani.
11 hónapja
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 230
Nem is tudtam, hogy Khan perfetto spanyolból, de aztán megnéztem, hondurasi anyuka, indiai apuka...
na és jött. valami mexikói srác csütörtökön az újonc camp-be
11 hónapja
Reggio1914 Pittsburgh Steelers 1 312
hát asszem valami 30 éve sikerült otthonában megvernünk a Raiderst, az tutter bukó
Gróf de sutianap
Nadeaz még Ókklend volt, vivá Lás Végásban már fordulhat Fortuna nagyasszony. 🙂
11 hónapja
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
hát asszem valami 30 éve sikerült otthonában megvernünk a Raiderst, az tutter bukó


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
11 hónapja
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 230
Alapvetően azt gondolom, hogy nem rossz ez a sorsolás nekünk, de úgyis minden attól függ, hogy az erősítésnek gondolt emberek, hogy jönnek be végül. OT poszton nem várhatjuk, hogy egy újonc azonnal impact player lesz, de jó hogy a mellette lévő LG poszt is erősödött. WR poszton nagy kérdés, hogy Pickens elő tud e lépni, milyen éve lesz DJ-nek, illetve összességében, a Pickens project sokkal jobban sikerült tavaly, mint ahogy azt vártuk, most az első csapattal készülhet, de róla is több videó van az elemzőknek.

Védelemben már tavaly is meghatározó volt, hogy érdemben Watt nem tudott hozzátenni, ehhez képest sok meccsen tartott jól az egység. Gyengébb biztosan nem lett a front, de az új ILB-k elég reményteliek. A sec alakult sokat, PP-tól nem félek, minden bizonnyal ő stabilabb lesz. Persze azt jó lesz látni, hogy Porter hogy épül be, nem könnyű egyetemről NFL-be menni és jól teljesíteni ezen a poszton. Edmunds egy átlagos teljesítményt tudott tavaly, ami neki fejlődés, de azért bízom benne, hogy ezt más is hozza. A 49ers jókor érkezik, talán ott még verhető számunkra, egyelőre azt sem tudjuk milyen QB fog kezdeni. Az utána levő 3 mérkőzésen esélyesek is leszünk, persze egy Raiders nem könnyű, na de ha valamit akarunk, ez a Raiders most nem tűnik nagy falatnak jelenleg. A Ravens ellen azért nem szokott rosszul menni, persze ezen a meccsen mindig benne lehet a vereség is. A Rams nagy kérdés melyik arcát mutatja idén, de a Jaguars ellen kötelező a győzelem, ha valamit akarunk. Még akkor is, ha ez a Jax megint jobban kinéző csapat. A Titans idén mintha sokat dolgozna a jo draft pick-ért, a Packers meg lehet addigra már új QB-val nyomja.
Utána két zakó is jöhet, a Browns és a Bengals is idegenben nagyon necces, a Bengals egyenesen reménytelen most előzetesen.
A Cardinals-ban nincs idén sok, de ott már Murray lehet a pályán, nekünk múltkor is jó volt ez. A Patriots tavaly is megvert minket, rohadt nagy mázlival, most visszavágunk.
Colts ellen jól szokott menni, nem hiszem, hogy ez a Richardson gyerek lesz ott hosszútávon a megoldás, utána megint Bengals, évente egyszer összejöhetne azért ellenük a csoport rangadó.
Utána Seattle, ott is nagy kérdés lesz az irányító, de vagy a Rams vagy a Sea ellen úgyis bukunk nyugati parton.
Végül pedig ki-ki meccs a Ravens ellen, ha még a legjobban fizetett RB pályán lesz.
Én nem tartom nagy optimizmusnak egy 10 W-t. Abban az esetben ha nem lesznek kulcsserülések, amiket tavaly nem úsztunk meg.
11 hónapja
Szokol Pittsburgh Steelers 6 865 — Steelers fan
Én híresen optimista vagyok, erősödtünk az FA-n, erősödtünk a drafton, Picikétől szintugrást várok, de ezt a sorsolást elnézve jön Tomlinnak az első negatív szezon.
11 hónapja
Seda26 Pittsburgh Steelers 154
Jön megint a szokásos szezonkezdés, hogy az első körben megverünk egy papíron SB contender csapatot, aztán még kikapunk három hasonló polcon lévő, vagy még gyengébb csapattól?
Egy 2020-as szezonkezdésnek jobban örülnék, aminek egyébként még annyi realitása lehet is, hogy a szezon első felében az erősebb csapatokkal otthon játszunk, a gyengébbekkel meg idegenben.
A szezon közepén is vannak még nyerhető meccsek.
A vége viszont húzósnak tűnik, az utolsó három meccsünkből már egy győzelem sem lenne rossz eredmény, szóval addig kellene megszedni magunkat győzelmekkel.
11 hónapja
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 678
A sorsoláserősséget ugye nem tudjuk egzakt módon, a tavalyi mérlegek alapján egy közepesen húzós schedule-nek kellene lennie, csak hát jó sok csapat minőségi szintet ugorhat.

Az jó, hogy hazai pályán kezdünk, ráadásul NFC ellenféllel, a Friscoval, akinél talán még nem állnak össze a támadásritmusok.
A Browns is hazai, még akkor is bízhatunk benne, hogy Watson kicsit rozsdásabb lesz, de nyilván ki-ki meccs, ráadás MNF.
A Vegas-Houston utazáskombó elég csücskös, a vegasi prime-time game is, míg a negyedik meccs jó eséllyel trap game lesz...majd hazaesünk egy csoportrangadóra.

A BYE-nak nem örülök, hogy ennyire korai, annyi a pozitívuma, hogy az LA túrára a Rams ellen rá lehet készülni, mert a nyugati parton nem sok babér szokott teremni és eléggé lézengeni szoktunk, a hosszabb héttel viszont lehet akklimatizálódni.

A JAX-szel számolni kell, hogy wild card helyért küzdünk, ergo az egy fontos meccs lesz, majd rövid héten Titans, hát ez is durva, de legalább ekkor és utána a GB ellen is otthon játszunk. Kb itt fog eldőlni szezon iránya, mert utána húzós lesz, rögtön két idegenbeli csoportmeccsel.

A következő két hazai - ha akarunk valamit az évtől - akkor kb kötelező lenne az ARI és a NE ellen (utóbbi is várhatóan PO aspiráns + még csütörtöki meccs is, amiben BB jobb szokott lenni Tomlinnál).

A hajrában három idegenbeli (a Colts meccs is egy elég rázós meccs lehet, ha addigra összeáll az a sok atléta egy csapattá, meg ugye kevesebb pihenővel - ők éppen Cincyből jönnek majd, de normál hétről), a Cincy szombati meccs (pfejjj - csüt-vasárnap-szombat ritmus, vagyis felborul a rutin rendesen).

A végén elmegyünk kikapni Seattle-be megint a világ végére, majd a szokásos szezonzáró clusterfuck a Ravensnél.

Szerkesztette: Willie Parker
11 hónapja
Reggio1914 Pittsburgh Steelers 1 312
Kicsit hamar lesz az a Bye, nem? Mire belelendülnek pihi, aztán pedig hosszú az idény végéig...
11 hónapja
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 230
11 hónapja
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 230


Szerkesztette: Klaci79
11 hónapja
ozibozi New York Giants 15 408
4th and long
11 hónapja
Seda26 Pittsburgh Steelers 154
Meghallgattam a legújabb 4th and long podcastot és az az érzésem hogy a szakértők többsége eléggé alulértékel minket. Tavaly 9-8 voltunk, ehhez képest sokat erősödtünk keretileg, kulcsposztokon fejlődésben lévő fiatalok vannak, és a sorsolásunk is könnyebb lesz mint tavaly.
Az meg hogy erős a csoport nem érv. Tavaly az afc West is a valaha volt legerősebb csoportnak lett kikiáltva, ehhez képest csak a chiefs teljesített a várakozásokhoz hűen.
Most a ravensnél és a brownsnál is bőven vannak kérdőjelek, így én azt gondolom, hogy egy bengals mögötti csoport második wild helyre bőven van esélyünk idén.
11 hónapja
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 230
Na jönnek az infók
3. Héten megyünk Vegas-ba
10.hét meg Packers otthon.

Szerkesztette: Klaci79
11 hónapja
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 317 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
The Steelers notified Arthur Maulet they were releasing him.
xtaki
Túl molett volt 😊

11 hónapja
xtaki Pittsburgh Steelers 3 233
The Steelers notified Arthur Maulet they were releasing him.
11 hónapja
Klemó Pittsburgh Steelers 5 196
Közben Salah nyilatkozott, hogy bezony akkor is a Will gyerek lett volna a választás, ha Jones elérhető lett volna nekik. Magyarul inkább abba az irányba mész, hogy "hülye vagyok" és alá is húzom.. 😀
Klemó
Te sem mondanád fordított helyzetben, hogy igen, Broderick Jones-t szerettem volna, de Bill bácsi kitolt velem, így maradt McDonald... Hogy nézel utána az első körös választottad szemébe, hogy "mi aztán bízunk benned..."
Szerintem mindenki ezt mondaná a helyében és úgy sem fogja senki bizonyítani az ellenkezőjét, mert alapjában véve lényegtelen is, úgy is E van. 😊
Reggio1914
Hogy Én mit mondanék? Dupla hülyeséget biztos nem.

Azt mondani, hogy akkor is őt húzzuk, ha Jones bent van, nyilvánvaló hülyeség. Azt viszont mondhatom, hogy Will megér nekünk első kör közepét és need is. Persze ez is hülyeség, csak nem dupla hülyeség.

Rogers "életét" nyilván nem teszed fel "önként" egy 39 éves és egy ACL sérülésből jövő tackle párosra, akinél az utóbbi elmúlt két évben mindösszesen 50 snappet sem volt a pályán.

Anno, miután anno Colbert behúzta Burnst, nyilván nem azt mondogatta folyton, hogy akkor is Burnst huzzuk, ha Jackson Williams III. nem megy ki, hanem azt, hogy Burnsről beszélt, és arról, hogy nekünk ő első kört ért, függetlenül attól, hogy ordas egy reach volt, de nyilván bízott benne, hogy a fizikális corner nyújtja majd azt a teljesítményt, amit akarunk.....ha nyújtotta volna akár a felét is nem is lett volna gond....de nem tette.....

Szerkesztette: Klemó