Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

11 hónapja
polamalu Pittsburgh Steelers 4 504 — 毎日何かを学ぶ
Tanner Morgan az, aki tehetségtelenebb fasz, mint Turboman, de valahol ki kell kompenzálni a draftot...
Gróf de sutianap
Kellenek a body camp-ek. Valakit össze kell törni az újoncoknak....
11 hónapja
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 106 — capitaine du château de Vienne 1487
Tanner Morgan az, aki tehetségtelenebb fasz, mint Turboman, de valahol ki kell kompenzálni a draftot...


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
11 hónapja
GombiÁdám Pittsburgh Steelers 272 — Pittsburgh Steelers / ManUtd fan
Két udfa érkezett:
Minnesota QB Tanner Morgan (source)
Iowa FB Monte Pottebaum (source)

Derek Watt szerintem tuti nem lesz visszahozva. Sok embert próbálunk ott ki.

11 hónapja
Klemó Pittsburgh Steelers 5 194
Nos akkor volt egy frankó FA-piacunk, a jelenlegi tudás alapján a draftba belekötni nem lehet.

Picike lépjen szintet, Canada ne legyen barom és rendben is vagyunk.
Szokol
azert a vedelemben vannak eros kerdesek, tekintve, hogy a CB sor 1 ujonc es a futottak meg kategoria. melyseg a secondary-ban sehol.
xtaki
Elhoztuk Portert és Trice-t és jött Peterson és ippeeg Sullivan nickel opciónak. Ehhez képest elment Sutton, kivágtuk a soha pályát nem látó Williams III-öt, de itt van Wallace, Witherspoon és Maulet. Nem kérdés, hogy vannak erősebb CB posztok is, és Én Herbig helyett is CB-t hoztam volna, de rosteren van jelenleg 7 CB és a legpesszimistább kijelentés is az lenne, hogy kicsit erősödtünk. Mindig szokott érdekes UDFA prospect jönni a fennmaradó helyekre, de lesznek érdekes kivágások is máshol. Szóval Én ahol állunk CB poszton rendben érzem, de a legpesszimistább mondatom is az, hogy kicsit javultunk. (ezt nagyjából Porter fejlődése mellett Trice dönti majd el, hogy az egészsége tényleg problémás-e, amiért csúszott a hetedikbe. Ha ugyanis nem, akkor a Trice-Porter duó egy reak CB duó lenne)

Kérdés nélküli viszont, hogy safety és ILB poszton erősödés kell, de 1 évvel ezelőtt azt mondtuk, hogy idén a prioritás a fal. Én azt gondolom ez totális pipa és főleg Washingtonnal olyan opcióink nyílnak, amire más csapatok és QB-k csak álmodnak. Nem túlzás. Washingtonnal nem csupán egy jól blokkoló TE-t kaptál, hanem egy 6. OL játékost is. Őt bárhova felpakolhatod, a legmokányabb EDGE playák ellen is megállja a helyét.

Szóval egy szó, mint száz, nagyjából kell még egy offszezon, hogy teljes legyen a cspaat, de ha Pickett fejlődik, akkor most azt mondom, hogy irány a fel...
11 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 581 — Kinek mit intézett a kormánya
Gratula a drafthoz, top2-es class
11 hónapja
Szokol Pittsburgh Steelers 6 865 — Steelers fan
Nos akkor volt egy frankó FA-piacunk, a jelenlegi tudás alapján a draftba belekötni nem lehet.

Picike lépjen szintet, Canada ne legyen barom és rendben is vagyunk.
Szokol
azert a vedelemben vannak eros kerdesek, tekintve, hogy a CB sor 1 ujonc es a futottak meg kategoria. melyseg a secondary-ban sehol.
xtaki
A CB sorban úgy érzed gyengültünk tavalyhoz képest? Mert tavaly is aggódtunk, aztán kellemes meglepetést okoztak. Lassan amúgy kezdem azt érezni, hogy a rendszer nem igényel kiváló tehetségeket a cornerback sorban.

Ne felejtsd el, nem a SB a cél jövőre, lépésekben szépen épül ez a keret, túléljük az évtizedes franchise irányító cseréjét komolyabb visszaesés nélkül.
11 hónapja
xtaki Pittsburgh Steelers 3 231
Nos akkor volt egy frankó FA-piacunk, a jelenlegi tudás alapján a draftba belekötni nem lehet.

Picike lépjen szintet, Canada ne legyen barom és rendben is vagyunk.
Szokol
azert a vedelemben vannak eros kerdesek, tekintve, hogy a CB sor 1 ujonc es a futottak meg kategoria. melyseg a secondary-ban sehol.
11 hónapja
Szokol Pittsburgh Steelers 6 865 — Steelers fan
Nos akkor volt egy frankó FA-piacunk, a jelenlegi tudás alapján a draftba belekötni nem lehet.

Picike lépjen szintet, Canada ne legyen barom és rendben is vagyunk.
12 hónapja
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 314 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
 www.youtube.com/watch?v=H5qMgo-6vJQ

Csak ideteszem, aki még nem látta...."blokkoló TE" 😀
Klemó
A jobb lába kint van 😊

12 hónapja
Klemó Pittsburgh Steelers 5 194
Sullivant, akit tavaly kértem, leszerződtettünk, CB
Gróf de sutianap
Gyorsba megvan a nickel option. Van egy érzésem, hogy Myles Jack is visszajön egy alacsonyabb fizuval...
12 hónapja
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 106 — capitaine du château de Vienne 1487
Sullivant, akit tavaly kértem, leszerződtettünk, CB


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
12 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 76 840 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Óriási Steel. Akarom mondani steal.
12 hónapja
Klemó Pittsburgh Steelers 5 194
Ezt nem hiszem el....Cory Trice lecsúszott a 7. körig. Így a safety pick is megvan, minden bizonnyla nálunk az lesz. Valszinű emiatt a pozíció kérdés miatt csúszott eddig. Én nem tartottam annyira jónak, de 7. körben ez iszonyat nagy value!
12 hónapja
Klemó Pittsburgh Steelers 5 194


Csak ideteszem, aki még nem látta...."blokkoló TE" 😀
12 hónapja
GombiÁdám Pittsburgh Steelers 272 — Pittsburgh Steelers / ManUtd fan
Nick Herbig picknek tudnék még nagyon örülni, de nem hiszem hogy bent marad 4. végéig.
GombiÁdám
És bejött!!! Nagyon örülök neki!

Wisconsin védekezik, Georgia támad (eddig egyetem nézve nálunk) + Penstate

12 hónapja
Klemó Pittsburgh Steelers 5 194
PFF analízis róla: "Herbig is one of the best pass-rushing linebackers in the country. Plain and simple, he knows how to get to the quarterback, which was proven over the last two seasons by his 20 combined sacks and 91 overall pass-rushing grade. Herbig played on the edge a lot for Wisconsin, but he is a little undersized to do that in the NFL. Therefore, we expect him to move to full-time outside linebacker, where he still had plenty of success for the Badgers. Herbig is a strong, well-rounded defender who knows how to track down the ball carrier. He finished with a terrific 87.4 overall grade."

Élmény nézni tényleg, de kérdés nekem tényleg, hogy NFL szintjén ez mire elég....
12 hónapja
Klemó Pittsburgh Steelers 5 194
Hoppili. Az edzőink EDGE-két gondolnak rá. Most volt a sajttáj. Kétségtelen, hogy hihetetlen motorja van, de fizikuma nekem kétséges, hogy elég lehet.
12 hónapja
Klemó Pittsburgh Steelers 5 194
Akkor most jön két kör pihi és a 7-ben húzunk kettőt.

Safety, OLB duó? Special teamben apríthatnak majd.
Szokol
Egyetértek. Minden bizonnyal EDGE és safety prospectek lesznek. Bár ilyenkor BPA is szokott az irány lenni és DB is lehet bőven.
Klemó
Létezik hetedik körös CB, aki bevált? Apropó, ki lesz a slot CB-nk?
Szokol
Mondjuk Hilton, aki UDFA volt. Azt tudtuk, hogy annyi a need, hogy egy drafton nem lehet mindent pótolni. Lesz még veterán FA ott, ahova nem húztunk, hiszen ne feledjük, hogy lesznek bőven cutok is még. De lehet nem vagyunk készen. Ha valaki csúszik 6. körig lehet beszállunk egy trade-del a két 7. körössel és jövő évi 6-kal. Én várok még ilyet.
12 hónapja
Szokol Pittsburgh Steelers 6 865 — Steelers fan
Akkor most jön két kör pihi és a 7-ben húzunk kettőt.

Safety, OLB duó? Special teamben apríthatnak majd.
Szokol
Egyetértek. Minden bizonnyal EDGE és safety prospectek lesznek. Bár ilyenkor BPA is szokott az irány lenni és DB is lehet bőven.
Klemó
Létezik hetedik körös CB, aki bevált? Apropó, ki lesz a slot CB-nk?
12 hónapja
Klemó Pittsburgh Steelers 5 194
Akkor most jön két kör pihi és a 7-ben húzunk kettőt.

Safety, OLB duó? Special teamben apríthatnak majd.
Szokol
Egyetértek. Minden bizonnyal EDGE és safety prospectek lesznek. Bár ilyenkor BPA is szokott az irány lenni és DB is lehet bőven.
12 hónapja
Szokol Pittsburgh Steelers 6 865 — Steelers fan
Akkor most jön két kör pihi és a 7-ben húzunk kettőt.

Safety, OLB duó? Special teamben apríthatnak majd.
12 hónapja
tenorx Pittsburgh Steelers 13 264 — Wrath of Khan
Nem bírunk nem családi kötelékre húzni 😀

Still A++
12 hónapja
Klemó Pittsburgh Steelers 5 194
HERBIG.....Nate tesója jön hozzánk. Nyilván volt így scouting közelről. EDGE-nek mondják, de ILB lesz nálunk szerintem. Azért tetszik a pick, mert elképesztően jó ösztönei vannak és lehet jobban járunk ilyen srácot "átnevelni", mint átlagost. 24 éves viszont, vagyis sokat tanulni már nem fog, de 4. körben vagyunk, valami nyilván van ilyenkor....

Pont ezért őt kicsit reachnek érzem, bár sokan furcsálták, hogy eddig is esett.

Most azért viszont lehet sajnálni, hogy eltrade-eltük az 5. és 6. pickünket korábban. Még bőven lenne CB és safety is....

Szerkesztette: Klemó
12 hónapja
Razi Pittsburgh Steelers Minnesota Golden Gophers 505 — kheanton@gmail.com
Herbig it is!
12 hónapja
Klemó Pittsburgh Steelers 5 194
Bent van Antonio Johnson még.....és Herbig is....no kiváncsi leszek.