Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

11 hónapja
Reggio1914 Pittsburgh Steelers 1 312
Ezzel a trade-el akkor Addisonról már nem is kell álmodozni.
steelwolf
nagy kérdés, hogy tényleg el akarjuk e cserélni DJ-t, vagy ez csak szóbeszéd, de volt szó róla és akkor Robinson lenne a rutin, mögötte meg Pickens a sophomore és jöhetnek az újoncok
Klaci79
Tavalyi évben nekem az volt az érzésem, hogy Pickett és DJ között nincs meg a kémia, nem hiába pl. DJ-nek nem volt TD elkapása.
Ha Pickett mellett megvan a bizalom, márpedig úgy tűnik megvan, akkor olyan elkapót érdemes odatenni mellé, akivel tudnak egy hullámhosszon lenni. Mondjuk ez az önkéntes floridai levonulás az elkapókkal lehet javított a helyzeten, nem tudom...
11 hónapja
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 171
Ezzel a trade-el akkor Addisonról már nem is kell álmodozni.
steelwolf
nagy kérdés, hogy tényleg el akarjuk e cserélni DJ-t, vagy ez csak szóbeszéd, de volt szó róla és akkor Robinson lenne a rutin, mögötte meg Pickens a sophomore és jöhetnek az újoncok
11 hónapja
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 073 — capitaine du château de Vienne 1487
Ezzel a trade-el akkor Addisonról már nem is kell álmodozni.
steelwolf


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
11 hónapja
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 828 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Ezzel a trade-el akkor Addisonról már nem is kell álmodozni.
11 hónapja
Klemó Pittsburgh Steelers 5 170
hagyjuk már ezt....egy darab normális QB nem dobált neki két éve...még Staf lehetett volna, ha már tavaly nincs mindenféle baja...de egy Fields vagy egy Wolford...
Klaci79
Blake Bortleszel karrier évet hozott. Pedig ő sosem volt egy nagy ász a poszton. Kivéve talán 2015-ben vagy a Heinz Fielden, playoff meccsen. 😀
Viccet(?) félretéve, amikor Stafford egészséges volt, akkor sem tudtak vele mit kezdeni, pedig McVay nem éppen arról híres, hogy nem lenne elég kreatív offenzív elme. 1 év után szabadulni akarnak tőle, pedig Stafford idén visszatér és Kupp-on, meg TALÁN Van Jeffersonon kívül nincs senki, akit komolyan lehet onnan venni a passzjátékban. Skowroneket mondani nem ér. 😀
iktriad
csakhogy a nagyokos remsznek egy kurva petákja sincs, még a draftpoolra se - ezé az 5 misi föszabadításér megkapták a pickswap-et, Robinzon meg menekülne szerencsétlen az ijen fasza helyekről: szerintem kapott egy hosszabítási igéretet
Gróf de sutianap
Igen. 10 millával kiszállt a Rams ebből a számára borzasztóan sikerült kontraktusból.

Ő nem hosszabbítani szeretne, hanem kitölteni a 2024-es szerződését, ami 10+5 milla. Szinte biztosan erre sem kerül sor. Kapott egy újrakezdési esélyt, amivel még 1-2 évig a ligában lehet. Nyilván menekült ő is egy olyan helyről, ahol nem volt meg a kémia és most már igazán SB sansz sincs.
11 hónapja
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 073 — capitaine du château de Vienne 1487
hagyjuk már ezt....egy darab normális QB nem dobált neki két éve...még Staf lehetett volna, ha már tavaly nincs mindenféle baja...de egy Fields vagy egy Wolford...
Klaci79
Blake Bortleszel karrier évet hozott. Pedig ő sosem volt egy nagy ász a poszton. Kivéve talán 2015-ben vagy a Heinz Fielden, playoff meccsen. 😀
Viccet(?) félretéve, amikor Stafford egészséges volt, akkor sem tudtak vele mit kezdeni, pedig McVay nem éppen arról híres, hogy nem lenne elég kreatív offenzív elme. 1 év után szabadulni akarnak tőle, pedig Stafford idén visszatér és Kupp-on, meg TALÁN Van Jeffersonon kívül nincs senki, akit komolyan lehet onnan venni a passzjátékban. Skowroneket mondani nem ér. 😀
iktriad
csakhogy a nagyokos remsznek egy kurva petákja sincs, még a draftpoolra se - ezé az 5 misi föszabadításér megkapták a pickswap-et, Robinzon meg menekülne szerencsétlen az ijen fasza helyekről: szerintem kapott egy hosszabítási igéretet


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
11 hónapja
Klemó Pittsburgh Steelers 5 170
hagyjuk már ezt....egy darab normális QB nem dobált neki két éve...még Staf lehetett volna, ha már tavaly nincs mindenféle baja...de egy Fields vagy egy Wolford...
Klaci79
Blake Bortleszel karrier évet hozott. Pedig ő sosem volt egy nagy ász a poszton. Kivéve talán 2015-ben vagy a Heinz Fielden, playoff meccsen. 😀
Viccet(?) félretéve, amikor Stafford egészséges volt, akkor sem tudtak vele mit kezdeni, pedig McVay nem éppen arról híres, hogy nem lenne elég kreatív offenzív elme. 1 év után szabadulni akarnak tőle, pedig Stafford idén visszatér és Kupp-on, meg TALÁN Van Jeffersonon kívül nincs senki, akit komolyan lehet onnan venni a passzjátékban. Skowroneket mondani nem ér. 😀
iktriad
Hát ezért nem került ő semmibe. Egy 7 körös cetli swap az ellenérték, ami gyakorlatilag semmi. Ők fizetnek 10 millát és mi 5 millát. Ez egy igenis bevállalható kockázat. Szar éveken van túl, de benne vőben több lehet.

Még az is lehet, hogy Dj trade-re készülünk és kellett egy tapasztaltabb WR. De amennyire tragédia a mostani WR class, az is benne van, hogy lemondtunk a draftról teljesen. Döbbenet egyébként, hogy milyen gyengén tesztelt majd az összes WR az első pár részből is. Nagyjából a teljes class a tavaly második körénél indult volna.

Szerkesztette: Klemó
11 hónapja
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 171
hagyjuk már ezt....egy darab normális QB nem dobált neki két éve...még Staf lehetett volna, ha már tavaly nincs mindenféle baja...de egy Fields vagy egy Wolford...
Klaci79
Blake Bortleszel karrier évet hozott. Pedig ő sosem volt egy nagy ász a poszton. Kivéve talán 2015-ben vagy a Heinz Fielden, playoff meccsen. 😀
Viccet(?) félretéve, amikor Stafford egészséges volt, akkor sem tudtak vele mit kezdeni, pedig McVay nem éppen arról híres, hogy nem lenne elég kreatív offenzív elme. 1 év után szabadulni akarnak tőle, pedig Stafford idén visszatér és Kupp-on, meg TALÁN Van Jeffersonon kívül nincs senki, akit komolyan lehet onnan venni a passzjátékban. Skowroneket mondani nem ér. 😀
iktriad
Még Bortles is jól passzol Fields-hez képest 😉
De amúgy minimum kockázat, Penn State a srác, egy próbát bőven megér.
11 hónapja
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 171
5 milliót fizetünk mi és egy 7.koros cserébe került.
11 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
hagyjuk már ezt....egy darab normális QB nem dobált neki két éve...még Staf lehetett volna, ha már tavaly nincs mindenféle baja...de egy Fields vagy egy Wolford...
Klaci79
Blake Bortleszel karrier évet hozott. Pedig ő sosem volt egy nagy ász a poszton. Kivéve talán 2015-ben vagy a Heinz Fielden, playoff meccsen. 😀
Viccet(?) félretéve, amikor Stafford egészséges volt, akkor sem tudtak vele mit kezdeni, pedig McVay nem éppen arról híres, hogy nem lenne elég kreatív offenzív elme. 1 év után szabadulni akarnak tőle, pedig Stafford idén visszatér és Kupp-on, meg TALÁN Van Jeffersonon kívül nincs senki, akit komolyan lehet onnan venni a passzjátékban. Skowroneket mondani nem ér. 😀

Szerkesztette: iktriad
11 hónapja
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 171
hagyjuk már ezt....egy darab normális QB nem dobált neki két éve...még Staf lehetett volna, ha már tavaly nincs mindenféle baja...de egy Fields vagy egy Wolford...
11 hónapja
Razi Pittsburgh Steelers Minnesota Golden Gophers 500 — kheanton@gmail.com
Istenem de ez miért kell? Eddig mindig találtunk ételmes prospectetket WR -ből a hátsó körökben. Rádásul Robinson utolsó két éve... ez 10m nagyon nem ér... de még 5 öt is vonakodva.

Szerkesztette: Razi
11 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hoppá:
The #Steelers are working to finalize a trade to acquire veteran WR Allen Robinson from the #Rams and have been granted permission to give him a physical, per sources.

Állítólag 15 milliót kap idén, abból 10-et állunk mi, 5-öt a Rams. Elég komoly erősítés lenne...
Klaci79
Ha még mindig 2019-et írnánk, így is lenne. De A-Rob sajnos mostanság már csak árnyéka egykori önmagának.
11 hónapja
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 171
Hoppá:
The #Steelers are working to finalize a trade to acquire veteran WR Allen Robinson from the #Rams and have been granted permission to give him a physical, per sources.

Állítólag 15 milliót kap idén, abból 10-et állunk mi, 5-öt a Rams. Elég komoly erősítés lenne...

Szerkesztette: Klaci79
11 hónapja
Klemó Pittsburgh Steelers 5 170
ebből biztos lesz korai Edge húzás....egyrészt idén ez a class nagyon jó, kár lenne kihagyni, másrészt két normális játékosunk van a posztra, 3 is kevés lenne, de jövőre Highsmith is lejár, úgyhogy őt el fogjuk engedni, mert Watt másik oldalán olcsóbban is elfociznak a srácok. Látszik, hogy Dupree-re mint csere, szinte semmit nem akartunk költeni.
Klaci79
Kifejezetten ideális, hogy a második körben van 2 cetlink, mert kis tulzással ebben a körben nem lehet nekük rosszat húzni annyira rendben van a CB és EDGE class, ahol nekünk needünk van. Rush biztosan lesz valamelyik poszton az elsőben és majd a második elején is majd. Szerintem ez dönti el, lesz-e itt pick. Azt ne feledd, hogy anno pár éve a ragyogó TE classból egy Gentry-t sikerült kukáznunk. De persze az Colbert volt.. 😀
11 hónapja
Reggio1914 Pittsburgh Steelers 1 312
ebből biztos lesz korai Edge húzás....egyrészt idén ez a class nagyon jó, kár lenne kihagyni, másrészt két normális játékosunk van a posztra, 3 is kevés lenne, de jövőre Highsmith is lejár, úgyhogy őt el fogjuk engedni, mert Watt másik oldalán olcsóbban is elfociznak a srácok. Látszik, hogy Dupree-re mint csere, szinte semmit nem akartunk költeni.
Klaci79
És így Düprí el is ment Atlantába.
11 hónapja
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 171
ebből biztos lesz korai Edge húzás....egyrészt idén ez a class nagyon jó, kár lenne kihagyni, másrészt két normális játékosunk van a posztra, 3 is kevés lenne, de jövőre Highsmith is lejár, úgyhogy őt el fogjuk engedni, mert Watt másik oldalán olcsóbban is elfociznak a srácok. Látszik, hogy Dupree-re mint csere, szinte semmit nem akartunk költeni.
11 hónapja
badsco Pittsburgh Steelers 315
We're underdogs again


Willie Parker
And again and again.....
polamalu
Az a baj, hogy azok is maradunk a végére is, én nagyon nem látom, milyen sötét erőt tudunk majd rászabadítani az ellenfelekre így, hogy Canada maradt. Az offense várhatóan hajszállal jobban elkaristol, de én továbbra sem érzem a szezon második felét sem megnyugtatónak a 13, meg 16 pontos győzelmekkel... Egy Watton múlik megint a szezon, ha ő egészséges lesz végig, akkor határ a csillagos ég (ami valahol a divisional kör kb. reálisan), ha megint kiesik hónapokra, akkor meg ismét szenvedés...
11 hónapja
polamalu Pittsburgh Steelers 4 503 — 毎日何かを学ぶ
We're underdogs again


Willie Parker
And again and again.....
11 hónapja
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 525
We're underdogs again

11 hónapja
Klemó Pittsburgh Steelers 5 170
Armon Watts DL érkezik vetminért. (0 CAP helyet foglalva) Szinte biztos, hogy hozunk a draftról is pufit majd és lehet a camp-ben eldönteni ki lesz az 53-as keret tagja.
Klemó
Erős kritika ez Lealnek es Loudermilknek is, de Adams helyében is izzadnék, Cam ugye locked, nekem Ogunjobi is, és valszeg Wormley is marad, ahogy Fehoko sem tűnik elveszettnek. Érdekes lesz a DL offseason...
badsco
Jaj, nem. Ne feledd, hogy Alualu és Wormley is elment tavaly óta, így az, hogy jött 2 vetmines srác, csak annyi történt, hogy mennyiségben pótoltuk a kiesőket. Lealnek biztos nem kell izzadnia, de Loudermilknek sem szerintem, de ő már nem lazíthat valóban. Adams pedig tök természetes, hogy minden camp-ben izzadnia és bizonyítania kell. Én nagyon meglepődnék, ha ebbe a mixbe ne hoznánk még szereplőt. Vannak érdekes és jó NT prospectek ebben a draftban, szinte minden körben (Mazi Smith, Ilka, Benton) így nagyon nem lepődnék meg hogy hozunk egy 1tech mackót, aki akár rögtön a kezdőben is találhatná magát a base 3-4 D-ben.
Klemó
Alualut tudtam, ő nem lenne már megoldás, Wormley sem maradt végül? Arról lemaradtam. Szerintem is jönni fog a draftról még ide ember, én elég magasan várok DL picket.
badsco
Nem hosszabbítottunk vele. De persze még beeshet, mert más sem vitte még el.
11 hónapja
badsco Pittsburgh Steelers 315
Armon Watts DL érkezik vetminért. (0 CAP helyet foglalva) Szinte biztos, hogy hozunk a draftról is pufit majd és lehet a camp-ben eldönteni ki lesz az 53-as keret tagja.
Klemó
Erős kritika ez Lealnek es Loudermilknek is, de Adams helyében is izzadnék, Cam ugye locked, nekem Ogunjobi is, és valszeg Wormley is marad, ahogy Fehoko sem tűnik elveszettnek. Érdekes lesz a DL offseason...
badsco
Jaj, nem. Ne feledd, hogy Alualu és Wormley is elment tavaly óta, így az, hogy jött 2 vetmines srác, csak annyi történt, hogy mennyiségben pótoltuk a kiesőket. Lealnek biztos nem kell izzadnia, de Loudermilknek sem szerintem, de ő már nem lazíthat valóban. Adams pedig tök természetes, hogy minden camp-ben izzadnia és bizonyítania kell. Én nagyon meglepődnék, ha ebbe a mixbe ne hoznánk még szereplőt. Vannak érdekes és jó NT prospectek ebben a draftban, szinte minden körben (Mazi Smith, Ilka, Benton) így nagyon nem lepődnék meg hogy hozunk egy 1tech mackót, aki akár rögtön a kezdőben is találhatná magát a base 3-4 D-ben.
Klemó
Alualut tudtam, ő nem lenne már megoldás, Wormley sem maradt végül? Arról lemaradtam. Szerintem is jönni fog a draftról még ide ember, én elég magasan várok DL picket.
11 hónapja
Klemó Pittsburgh Steelers 5 170
Armon Watts DL érkezik vetminért. (0 CAP helyet foglalva) Szinte biztos, hogy hozunk a draftról is pufit majd és lehet a camp-ben eldönteni ki lesz az 53-as keret tagja.
Klemó
Erős kritika ez Lealnek es Loudermilknek is, de Adams helyében is izzadnék, Cam ugye locked, nekem Ogunjobi is, és valszeg Wormley is marad, ahogy Fehoko sem tűnik elveszettnek. Érdekes lesz a DL offseason...
badsco
Jaj, nem. Ne feledd, hogy Alualu és Wormley is elment tavaly óta, így az, hogy jött 2 vetmines srác, csak annyi történt, hogy mennyiségben pótoltuk a kiesőket. Lealnek biztos nem kell izzadnia, de Loudermilknek sem szerintem, de ő már nem lazíthat valóban. Adams pedig tök természetes, hogy minden camp-ben izzadnia és bizonyítania kell. Én nagyon meglepődnék, ha ebbe a mixbe ne hoznánk még szereplőt. Vannak érdekes és jó NT prospectek ebben a draftban, szinte minden körben (Mazi Smith, Ilka, Benton) így nagyon nem lepődnék meg hogy hozunk egy 1tech mackót, aki akár rögtön a kezdőben is találhatná magát a base 3-4 D-ben.
11 hónapja
badsco Pittsburgh Steelers 315
Armon Watts DL érkezik vetminért. (0 CAP helyet foglalva) Szinte biztos, hogy hozunk a draftról is pufit majd és lehet a camp-ben eldönteni ki lesz az 53-as keret tagja.
Klemó
Erős kritika ez Lealnek es Loudermilknek is, de Adams helyében is izzadnék, Cam ugye locked, nekem Ogunjobi is, és valszeg Wormley is marad, ahogy Fehoko sem tűnik elveszettnek. Érdekes lesz a DL offseason...

Szerkesztette: badsco
11 hónapja
Klemó Pittsburgh Steelers 5 170
Armon Watts DL érkezik vetminért. (0 CAP helyet foglalva) Szinte biztos, hogy hozunk a draftról is pufit majd és lehet a camp-ben eldönteni ki lesz az 53-as keret tagja.