Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

11 hónapja
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Végre bazdmeg nem sitting duck vagyunk, és várjuk, hogy szopassanak minket.
Nem volt drága a feltrade, a pick is tetszik.
GG!
11 hónapja
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 860 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Èn ,hazai' srácot szeretnék Addison, Porter vagy Kancey személyében! 😃
11 hónapja
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 649
takli, future center, CB, front7, TE

inkabb lefele kéne mennünk

PókerVili pikkjei nemsexyk - ballhakCB (de azokhoz nem értünk), a DT felhozatal ergya - ED/LB, meg nézni mellik takli csúszik le hozzank

megkockaztatom hogy a masodikba nem fogunk gatyázni, ha Edizon benn csücsül
Gróf de sutianap
Én nem őket hoznám, csak el tudnám fogadni, h picit felugrunk értük. Falemberért nem szeretném.

Addison 32-re no brainer
11 hónapja
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 103 — capitaine du château de Vienne 1487
takli, future center, CB, front7, TE

inkabb lefele kéne mennünk

PókerVili pikkjei nemsexyk - ballhakCB (de azokhoz nem értünk), a DT felhozatal ergya - ED/LB, meg nézni mellik takli csúszik le hozzank

megkockaztatom hogy a masodikba nem fogunk gatyázni, ha Edizon benn csücsül


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
11 hónapja
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 649
Egy kérésem van, hogy ne legyünk kretének!
Mint Bush, Edmunds és Burns esetében...
Willie Parker
Majdnem minden poszton tudunk fejlődni, tényleg "csak" egy jó játékost kell húzni.

Viszont idén is megjegyzem, hogy TE vagy NT legyen az első körös választásunk! 😀

(Abban az évben, amikor elkezdtem a nose és a tight end kívánságom, még mindkét poszt valid első körös választás lett volna a ligában. Változott a játék egy picit...)
Szokol
Mondjuk remélem, h a második körösökkel nem tradelünk fel vmi lutriért, mert nem leszek lelkes.

Ha vmi impact gyerekre használjuk akkor oké, de én egyik T-re sem lőnék. JSN, VanNess, Kancey, Witherspoon és Branch talán, ha pár helyet ugrunk fel.
11 hónapja
Szokol Pittsburgh Steelers 6 863 — Steelers fan
Egy kérésem van, hogy ne legyünk kretének!
Mint Bush, Edmunds és Burns esetében...
Willie Parker
Majdnem minden poszton tudunk fejlődni, tényleg "csak" egy jó játékost kell húzni.

Viszont idén is megjegyzem, hogy TE vagy NT legyen az első körös választásunk! 😀

(Abban az évben, amikor elkezdtem a nose és a tight end kívánságom, még mindkét poszt valid első körös választás lett volna a ligában. Változott a játék egy picit...)
11 hónapja
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 649
Egy kérésem van, hogy ne legyünk kretének!
Mint Bush, Edmunds és Burns esetében...
11 hónapja
Reggio1914 Pittsburgh Steelers 1 312
Lehet volt már, de itt egy jó kis cikk így a draft előttre 🙂


https://bunteto.com/media/rovat/minden-idok-legjobb-nfl-draftja-negy-bajnoki-cimet-eredmenyezett?fbclid=IwAR1v9Z2RfUpLwLoP-D2ETzQZgGJkGpDbAtOBnHp_jjosZfR5nc-LeqprELw
12 hónapja
Klemó Pittsburgh Steelers 5 192
Én a helyünkön maradást elsősorban úgy gondoltam, h felfelé nem érdemes menni, pláne nem a 32 beáldozásával, pláne nem Paris Johnsonért v Carterért.

A 32-ről leugrani lehet, de sztem felesleges, m a legjobb maradék elsőköröst kiszedheted.
Willie Parker
Caerterért nem, de Paris Johnsonért Én biza felmozognék. Az persze érdekes kérdés, hogy meddig. Egy éve van tackle (LT) poszton és teljesen tanulható technikai hiányosságai vannak és ehhez képest nyújtott 2022-ben nagyon jó teljesítményt. (1 sack) Egyébként egy prototype LT és szinte az egyetlen, akire ezt ki lehet mondani és minden kétség nélkül hozni lehet.
12 hónapja
Klemó Pittsburgh Steelers 5 192
Hörit hallgatva nekem nagyon szimpi Calijah Kancey is. Ő is hazai fiú, csak hát azok a fránya rövid karok. Mondjuk így is az 1. körbe várják!
steelwolf
Ő nálunk belső penetrator lenne, ami hiánycikk a ligában is.
A rövid kar ott nem akkora hátrány, viszont gyors első lépése van, robbanékony, jó a motorja és van funkcionális ereje is. Kimozdítani sem olyan könnyű, csak néha fura a súlyponteloszlása, azt tanítgatni kell.
32-n kérdés nélkül, 17-en VanNess-ben többet látok, mint DL.
Willie Parker
A rövid kar nem annyira hátrány, de azt felejted, hogy Kancey ősereje össze sem hasonlítható a Donald dominanciával. Ez az NFL, ahol egy szinttel nagyobb a tömeg az erő és a gyorsaság. Itt komoly kétségem van, hogy Kancey meg tud-e élni. Az persze igaz, hogy Donald esetében is kérdés volt ez és ugye látjuk mire futott ki.
12 hónapja
Vadmókus Pittsburgh Steelers 7
 steelersdepot.com/2023/04/steelers-sign-wr-miles-boykin-to-one-year-deal/
12 hónapja
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Én nem bonyolítanám túl, rebuildelünk.
Menjen a BPA, mindenhova van hely.
12 hónapja
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 216
Felesleges itt tippelni, úgyis a kis Porter lesz az első körös választásunk...kell a család, a hagyomány
Klaci79
akkor ott le is húzhattya a karrierjét a fajanszosba, steelers meg a magas körös cébék.....
Gróf de sutianap
ki volt az utolsó olyan magas körös CB, aki Steeler lett és a draft előtt magasba is várták?
mert Burns, Golson biztosan nem mást meg nem húztunk mostanában első vagy második körben....És őszintén szólva alaposan meg is lepődtünk mindkettőn, most Porteren nem lepődne meg senki
Klaci79
Són Davis, Körtish Allén, KörtiszBrón egytől egyig instant pályavonalzók
Gróf de sutianap
előbbi 2. körös safety, aki szintén baromi korai volt, utóbbi már 3. kör...ott azért említsük meg Sutton húzást is vagy Keenan Lewis-t
12 hónapja
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 649
Ők nem voltak tragikusak

Bryant McFadden 2005, 2.kör
William Gay 2007, 5.
Keenan Lewis 2009, 3.
Cam Sutton 2017, 3.

Utána már csak
Justin Layne 2019, 3.
Tre Norwood 2021, 7.
12 hónapja
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 103 — capitaine du château de Vienne 1487
Felesleges itt tippelni, úgyis a kis Porter lesz az első körös választásunk...kell a család, a hagyomány
Klaci79
akkor ott le is húzhattya a karrierjét a fajanszosba, steelers meg a magas körös cébék.....
Gróf de sutianap
ki volt az utolsó olyan magas körös CB, aki Steeler lett és a draft előtt magasba is várták?
mert Burns, Golson biztosan nem mást meg nem húztunk mostanában első vagy második körben....És őszintén szólva alaposan meg is lepődtünk mindkettőn, most Porteren nem lepődne meg senki
Klaci79
Són Davis, Körtish Allén, KörtiszBrón egytől egyig instant pályavonalzók


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
12 hónapja
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 649
Hörit hallgatva nekem nagyon szimpi Calijah Kancey is. Ő is hazai fiú, csak hát azok a fránya rövid karok. Mondjuk így is az 1. körbe várják!
steelwolf
Ő nálunk belső penetrator lenne, ami hiánycikk a ligában is.
A rövid kar ott nem akkora hátrány, viszont gyors első lépése van, robbanékony, jó a motorja és van funkcionális ereje is. Kimozdítani sem olyan könnyű, csak néha fura a súlyponteloszlása, azt tanítgatni kell.
32-n kérdés nélkül, 17-en VanNess-ben többet látok, mint DL.
12 hónapja
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 860 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Hörit hallgatva nekem nagyon szimpi Calijah Kancey is. Ő is hazai fiú, csak hát azok a fránya rövid karok. Mondjuk így is az 1. körbe várják!
12 hónapja
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 649
Én a helyünkön maradást elsősorban úgy gondoltam, h felfelé nem érdemes menni, pláne nem a 32 beáldozásával, pláne nem Paris Johnsonért v Carterért.

A 32-ről leugrani lehet, de sztem felesleges, m a legjobb maradék elsőköröst kiszedheted.
12 hónapja
Klemó Pittsburgh Steelers 5 192
Érdekes draft lesz Steelers szemszögből, Khan már nem olyan konzervatív, mint Colbert, vannak
mindenféle trade pletykák is, sok ebből a smokescreen is. Szvsz a következők lehetnek az első körben, várható bekövetkezésük sorrendjében:

a.) Steelers vér – Porter
b.) Pickett-nek kedvezünk – Jön O-line-ba valaki
c.) Pickett-nek kedvezünk – jön a haver Addison (DJ out)
d.) DB – CB vagy Safety needre
e.) OL – pletyka van, feltrade kérdezősködünk 9.Bears-nél, 11. Titans-nál OT miatt
f.) DL – pletyka van, feltrade kérdezősködünk 9.Bears-nél Jalen Carter miatt (ha még bent lesz)
g.) Letrade

Szóval CB(DB), OL, DL legyen az első 4 pick-ben, plusz jöjjön még Campbell vagy Simpson valamelyik 2-al, akkor én már megvagyok 😊
kriSTEELan
Olyannyira érdekes ez, hogy Tomlinék a sajttájon többször "for sale"-t hangsúlyozták a 2/1 pick kapcsán. Van egy érzésem most, hogy Paris jhonson Jr. a célpontunk az elsőben felfelé és meg is van az opciós trade partnerünk. Cserébe viszont ezt a trade-et a 2/1 áruba bocsátásával kompenzálnánk. Én ezt most kurvára élvezem a Colbert féle maradunk a helyünkön és ha ott a playa, akit adott körre értékelünk, akkor behúzzuk. 99%-ban ott volt.... 😀
12 hónapja
kriSTEELan Pittsburgh Steelers 303
Érdekes draft lesz Steelers szemszögből, Khan már nem olyan konzervatív, mint Colbert, vannak
mindenféle trade pletykák is, sok ebből a smokescreen is. Szvsz a következők lehetnek az első körben, várható bekövetkezésük sorrendjében:

a.) Steelers vér – Porter
b.) Pickett-nek kedvezünk – Jön O-line-ba valaki
c.) Pickett-nek kedvezünk – jön a haver Addison (DJ out)
d.) DB – CB vagy Safety needre
e.) OL – pletyka van, feltrade kérdezősködünk 9.Bears-nél, 11. Titans-nál OT miatt
f.) DL – pletyka van, feltrade kérdezősködünk 9.Bears-nél Jalen Carter miatt (ha még bent lesz)
g.) Letrade

Szóval CB(DB), OL, DL legyen az első 4 pick-ben, plusz jöjjön még Campbell vagy Simpson valamelyik 2-al, akkor én már megvagyok 😊

12 hónapja
Klemó Pittsburgh Steelers 5 192
Nem húztunk az elmúlt 20 évben CB-t az első körben, csak Burnst és őt is a 25. helyen, ott is a pánik volt a baj, amit Williams III. kihúzása után keletkezett....az igazság tehát annyi, hogy a mai érában nem adtunk magas picket CB-ért. Mi a nyomásban hiszünk továbbra is és az NFL meg fejlődik....a többi urban legend....
12 hónapja
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 216
Felesleges itt tippelni, úgyis a kis Porter lesz az első körös választásunk...kell a család, a hagyomány
Klaci79
akkor ott le is húzhattya a karrierjét a fajanszosba, steelers meg a magas körös cébék.....
Gróf de sutianap
ki volt az utolsó olyan magas körös CB, aki Steeler lett és a draft előtt magasba is várták?
mert Burns, Golson biztosan nem mást meg nem húztunk mostanában első vagy második körben....És őszintén szólva alaposan meg is lepődtünk mindkettőn, most Porteren nem lepődne meg senki
12 hónapja
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 103 — capitaine du château de Vienne 1487
Felesleges itt tippelni, úgyis a kis Porter lesz az első körös választásunk...kell a család, a hagyomány
Klaci79
akkor ott le is húzhattya a karrierjét a fajanszosba, steelers meg a magas körös cébék.....


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
12 hónapja
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 216
Felesleges itt tippelni, úgyis a kis Porter lesz az első körös választásunk...kell a család, a hagyomány
12 hónapja
Klemó Pittsburgh Steelers 5 192
Én Willivel értek egyet, hogy igazán olyan "hűha" prospectek nincsenek nagy számosságban és azzal is, hogy akár a 4. körben is lehet majd találni az idei classban bőven olyat, aki kezdő lesz. De azzal nem értek egyet, hogy a trade-eknek nincs helye és pont ezért. Nyugodtan lehet ilyenkor lefelé menni különösebb kockázat nélkül.

A második kör első pickje például sok mindenkinek értékes lesz az első nap végén. Ilyenkor rendre csöngeni szoktak a telefonok és ilyenkor igenis lehet jó deal-eket kötni. Én azt is el tudom képzelni, hogy DJ kapcsán kötünk adott napi opciós dealt. Addison és csakis Addison egy olyan upside-ot ad nekünk, amire igenis építeni lehet, azon felül, hogy nem kis pénzt tudunk takarítani is a CAP-ből.

Khan nagy mágus és most először draftolhat is. Én várok - akár bátor - mozgásukat is tőlünk...az ugyanis nyílt titok, hogy ő sokkal inkább figyeli azt is, hogy a csapatok összessége hogyan ítél meg valakit, de csak az a kérdés, hogy mennyire lesz így. Ezt Én nagyon várom. Jobban, mint azt kit húzunk. 😀