Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

11 hónapja
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 213
Bazdmeg de jó így nekiindulni a második körnek, nem pedig az eddigi szokásos "ő volt elérhető" meg "végülis adjuk meg neki az esélyt" hozzáállással.
A csávóban benne van, hogy bebetonozza az LT helyet, ami már egy ideje kurva nagy lyuk.

Ha még Chase Young is valahogy idekeveredne, hát nem tudom mi jön az A+ után.
tenorx
Eddig is B+ -t láttam nekünk Nem is értem....
polamalu
Ha ez nem A minimum, akkor nem tudom mi lenne az. Ezért teljesen felesleges ezekkel foglalkozni
11 hónapja
polamalu Pittsburgh Steelers 4 504 — 毎日何かを学ぶ
Bazdmeg de jó így nekiindulni a második körnek, nem pedig az eddigi szokásos "ő volt elérhető" meg "végülis adjuk meg neki az esélyt" hozzáállással.
A csávóban benne van, hogy bebetonozza az LT helyet, ami már egy ideje kurva nagy lyuk.

Ha még Chase Young is valahogy idekeveredne, hát nem tudom mi jön az A+ után.
tenorx
Eddig is B+ -t láttam nekünk Nem is értem....
11 hónapja
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Bazdmeg de jó így nekiindulni a második körnek, nem pedig az eddigi szokásos "ő volt elérhető" meg "végülis adjuk meg neki az esélyt" hozzáállással.
A csávóban benne van, hogy bebetonozza az LT helyet, ami már egy ideje kurva nagy lyuk.

Ha még Chase Young is valahogy idekeveredne, hát nem tudom mi jön az A+ után.
11 hónapja
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 213
Milyen rugói vannak ennek a csávónak 😀
11 hónapja
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Ha van esély Chase Youngra, akkor no brainer, meg kell lépni.
11 hónapja
Klemó Pittsburgh Steelers 5 192
Nagy húzás lenne.

 steelerswire.usatoday.com/2023/04/27/pittsburgh-steelers-washington-commanders-chase-young-nfl-draft/?utm_campaign=trueanthem&utm_medium=trueanthem&utm_source=facebook
steelwolf
Mi értelme lenne ennek? Ott van Higshmith ugyanabból a draft classból, ugyanolyan, vagy ha nem jobb teljesítménnyelk nekünk. Minek nekünk Chase Young és pláne egy második kört beáldozva. Akkor már hozzunk fiatal EDGE prospectet ugyanezen a picken. Legyen White, vagy Hall.
Klemó
Hát sztem kurvajó Young, csak nem akar egészséges lenni. Persze ezért akarnak túladni rajta, ha igazak a pletykák.

Állítólag jönnek a hívások a 2/1 èrt.
dande2
Lewisért csörög a matàvos 🙃
steelwolf
2020-ban nagyot ment. Azóta egy "jó" edge teljesítményt ad. Ha nem lenne Higshmith érdekes lenne, de így teljesen felesleges.
11 hónapja
Klemó Pittsburgh Steelers 5 192
Állítólag jönnek a hívások a 2/1 èrt.
dande2
Hát persze, hogy jönnek. Egy top5-be várt QB van a boardon...
11 hónapja
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 859 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Nagy húzás lenne.

 steelerswire.usatoday.com/2023/04/27/pittsburgh-steelers-washington-commanders-chase-young-nfl-draft/?utm_campaign=trueanthem&utm_medium=trueanthem&utm_source=facebook
steelwolf
Mi értelme lenne ennek? Ott van Higshmith ugyanabból a draft classból, ugyanolyan, vagy ha nem jobb teljesítménnyelk nekünk. Minek nekünk Chase Young és pláne egy második kört beáldozva. Akkor már hozzunk fiatal EDGE prospectet ugyanezen a picken. Legyen White, vagy Hall.
Klemó
Hát sztem kurvajó Young, csak nem akar egészséges lenni. Persze ezért akarnak túladni rajta, ha igazak a pletykák.

Állítólag jönnek a hívások a 2/1 èrt.
dande2
Lewisért csörög a matàvos 🙃
11 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 394 — Így remélem megfelelek nektek.....
Állítólag jönnek a hívások a 2/1 èrt.
11 hónapja
Klemó Pittsburgh Steelers 5 192
Nagy húzás lenne.

 steelerswire.usatoday.com/2023/04/27/pittsburgh-steelers-washington-commanders-chase-young-nfl-draft/?utm_campaign=trueanthem&utm_medium=trueanthem&utm_source=facebook
steelwolf
Mi értelme lenne ennek? Ott van Higshmith ugyanabból a draft classból, ugyanolyan, vagy ha nem jobb teljesítménnyelk nekünk. Minek nekünk Chase Young és pláne egy második kört beáldozva. Akkor már hozzunk fiatal EDGE prospectet ugyanezen a picken. Legyen White, vagy Hall.
11 hónapja
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 859 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Nagy húzás lenne.

 steelerswire.usatoday.com/2023/04/27/pittsburgh-steelers-washington-commanders-chase-young-nfl-draft/?utm_campaign=trueanthem&utm_medium=trueanthem&utm_source=facebook
11 hónapja
Klemó Pittsburgh Steelers 5 192
Az Eagles draftja nekem "no brainer", illetve nekik egy "kötelezően" bevállalható kockázat Carterrel. Ugyanolyan mák, hogy Nolan Smith csúszott hozzájuk, bár itt az orvosi kockázatok is figyelendőek.
11 hónapja
Klemó Pittsburgh Steelers 5 192
Majd 4-5 év múlva megmondjuk. De az egyik olyan LT az elemzők szerint aki szinte azonnal kezdő tud lenni. Idén 0 engedett sack more than 400 snap alatt..... Biztosan instant upgrade, de majd kiderül szeptemberben
polamalu
A live drafton Én az első gondoltaom az volt, hogy Gonzalez a célpont. Aztán átgondolva, hogy mennyi tackle ment ki előttünk és az elsőben rájöttem, hogy az, hogy a draft legjobb, hanem a legjobb tackle prospectjét hoztuk el, nagyon nagy dolog. Mintezt a 17. poziról, ami általában nagyon nem életbizti. Ráadásként pedig 2/1-ben ott van Porter is nekünk. Én emiatt a "csomag" miatt örülök ennek. Jones úgy volt nagyon jó, hogy könnyen javítható technikai hiányosságai vannak. (ahogy Paris Johnsonnak is) Remek az upside, de neki egy jó képzésbe, jó faledzőhöz kellett kerülnie. Ez azt gondolom MOST nálunk megvan. Így ez nekem "A" grade.

Már csorognak a hírek egyébként Gonzalez kapcsán és az a rumor, amit Willie írt korábban, hogy nincs benne gyilkos ösztön. Egy "jó fiú" fó focista kulombiai srácot látnak benne, akinél a next level ezért lehet problémás.

A letrade innentől nagyon problémás, mert ez azt jelentené, hogy Porter nekünk nagyon nem volt "érték" és ezen csodálkoznék. A WR class minősége ellenére volt WR Rush az elsőben és ez volt az óriási szerencsénk. Mivel még mindig igaz, hogy a CB poszt mély, így lemenni, akkor legalább kör közepéig mennék, hogy jó sok legyen az ellenérték.

Kérdés van-e olyan csapat elöl, aki jönne Lewis-ért. Hamarosan megtudjuk.

Szerkesztette: Klemó
11 hónapja
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 646
Azon gondolkodtam, hogy letradeljünk-e a Seahawks-ig, hiszen nekik nagyon tetszik Will Levis, sokat spanoltak PC-vel a combine-on, elvileg le lehetne őket húzni.
Mondjuk Lions és Rams húzhat cornert, szóval lehet, hogy Porter akkor nem esne be, de vannak más opciók is.
Willie Parker
Általánosságban mit lehet kapni egy 2/1-ért letrédkor?
kriSTEELan
A Seahawks és a mi pickünk értéke között kb 60 egység van a value chart alapján, az kb negyedik kör és vmi apró, vagy jövő évi 3. kör.
11 hónapja
kriSTEELan Pittsburgh Steelers 303
Azon gondolkodtam, hogy letradeljünk-e a Seahawks-ig, hiszen nekik nagyon tetszik Will Levis, sokat spanoltak PC-vel a combine-on, elvileg le lehetne őket húzni.
Mondjuk Lions és Rams húzhat cornert, szóval lehet, hogy Porter akkor nem esne be, de vannak más opciók is.
Willie Parker
Általánosságban mit lehet kapni egy 2/1-ért letrédkor?

11 hónapja
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 859 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Annyira egyértelműnek tűnik a Porter pick, hogy biztos nem ő jön. Bár anno Najee is ennyire egyértelmű volt 😀
Ha ő összejön, akkor kb párban leszünk az Eagles zseni draftjával.
tenorx
Azèrt a zseni drafttal mèg várjunk a kövi idèny vègèig de legalábbis a mai körök vègèig a 2-3. körben hajlamos Howie is elbízni magát ès hülyesèget csinálni. Eddig jól nèz ki annyi biztos 😊
dande2
Hát nekem a Seahawks draft jobban tetszik, mint az Eagles-é!
11 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 394 — Így remélem megfelelek nektek.....
Annyira egyértelműnek tűnik a Porter pick, hogy biztos nem ő jön. Bár anno Najee is ennyire egyértelmű volt 😀
Ha ő összejön, akkor kb párban leszünk az Eagles zseni draftjával.
tenorx
Azèrt a zseni drafttal mèg várjunk a kövi idèny vègèig de legalábbis a mai körök vègèig a 2-3. körben hajlamos Howie is elbízni magát ès hülyesèget csinálni. Eddig jól nèz ki annyi biztos 😊
11 hónapja
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Annyira egyértelműnek tűnik a Porter pick, hogy biztos nem ő jön. Bár anno Najee is ennyire egyértelmű volt 😀
Ha ő összejön, akkor kb párban leszünk az Eagles zseni draftjával.
11 hónapja
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 213
Nem biztos, hogy Porter kellett volna nekünk CB-ként, de aki jó lett volna már nincs bent, emberileg meg tuti jó lenne ez a húzás. Van még LB, akit nagyon mondanak, meglátjuk. Eddig jo, de ma jön az igazán nagy lehetőség, mert 3 jo játékos is érkezhet, CB és LB poszton ráadásul kezdő is. És ide a rozsdás bökőt, a 3-ból 1 3-4 OLB lesz
11 hónapja
polamalu Pittsburgh Steelers 4 504 — 毎日何かを学ぶ
Tok jó ez az első pick, van idő alaposan átgondolni.

Porter most BPA, vagy csak a név miatt kötelező? Ha mégsem öt húzzuk ki jöhet még szóba?
Jan
CB kell. Első körös tehetség, mindenkinél. A neve egy dolog, bár nyilván ha valaki tudja mi a Steelers akkor az Ő. Viszont az is tény, hogy nem biztos, hogy a mi rendszerünkben jól nézne ki. Ez egy rizikó. Mennyire lehet átképezni, vagy mennyire akarunk rendszert váltani? Mivel a m/1-en igen jó érték és hiányposzt, sztem no brain. Az meg, hogy a város felrobbanna mint tavaly, egy plusz hozadék. Azért ez üzlet első sorban.
11 hónapja
Jan Pittsburgh Steelers 4 923 — Steelers fan
Tok jó ez az első pick, van idő alaposan átgondolni.

Porter most BPA, vagy csak a név miatt kötelező? Ha mégsem öt húzzuk ki jöhet még szóba?
11 hónapja
polamalu Pittsburgh Steelers 4 504 — 毎日何かを学ぶ
A 2. 2.körös pickel jöhetne vmi LB, mert ott is aztán van lyuk! 😕
A leírtakból lehet örülni Brodinak 😀
steelwolf
Porter Jr és akkor megkapja a nép is amit akar, mint tavaly Pickettel. Meg jól jár a csapat is sztem, aztán valami LB csak marad aki képes futást fogni. Onnantól meg minden más ajándék.
11 hónapja
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 859 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
A 2. 2.körös pickel jöhetne vmi LB, mert ott is aztán van lyuk! 😕
A leírtakból lehet örülni Brodinak 😀
11 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 502 — Kinek mit intézett a kormánya
Jött kiváló LT prospect és még Porter Jr. is benn maradt.
Kiváló forgatókönyv és kivaló draftmunka azzal a felcserével
11 hónapja
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 646
Azon gondolkodtam, hogy letradeljünk-e a Seahawks-ig, hiszen nekik nagyon tetszik Will Levis, sokat spanoltak PC-vel a combine-on, elvileg le lehetne őket húzni.
Mondjuk Lions és Rams húzhat cornert, szóval lehet, hogy Porter akkor nem esne be, de vannak más opciók is.