Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

9 hónapja
astroid Pittsburgh Steelers 514
Csak úgy iderakok az első 10 nap TC WR statból néhányat. Pickensnek lehet szép volt az elkapása de még szokni kell egymást

Pickens 12/28 190Y 3 TD 42,9%
Dió 15/16 192Y 3TD 93,8%
Calvin III 11/19 252Y 3TD 57,9% (főleg az első napokban hibázott)
C White 17/23 291 2TD 73%
9 hónapja
polamalu Pittsburgh Steelers 4 509 — 毎日何かを学ぶ
Napi rasszizmus is megvan úgy látom 😊
Eredeti borsodiként mindig melengeti a szívemet. Most Sopronban a romákra a "borsodi" kifejezést használják itt, hogy azért mégse tűnjenek annyira rasszistának, gg.
tenorx
nem rasszizmus. Tény. Úgy, hogy a közelünkben lakó család tagjai előtt nem tudok nekik köszönni. Mindig, 47 éve, tiszteljük egymást. Sosem vittek el tőlünk semmit. Mindig tisztelettudóak voltak. De nem minden család ilyen. Sajnos.
9 hónapja
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Napi rasszizmus is megvan úgy látom 😊
Eredeti borsodiként mindig melengeti a szívemet. Most Sopronban a romákra a "borsodi" kifejezést használják itt, hogy azért mégse tűnjenek annyira rasszistának, gg.
9 hónapja
polamalu Pittsburgh Steelers 4 509 — 毎日何かを学ぶ
Gondótam kimaxolom a jinxelést a szezonyra
üdv a Búbánat-völgyből 🤩
Gróf de sutianap
Basszus Süti, ha tegnap ezt látom kitekerek. Itt lakom vagy 13 km-re Esztergom-Kertvárosban...
polamalu
Most nekünk is ez a tervek között van, hogy Kertvárosba költözünk..
Dodó
Mármint Esztergom?
polamalu
Jaja, feleségem Esztergom-Kertvárosi, de itt pesten lehetetlen házat venni...
Dodó
Na. Akkor hajrá. Akkor Ő tudja melyik oldalra kell. bár már ez a fele is kezd sötétülni. Inkább Dorogot ajánlom.
polamalu
Ne már, hogy azok a népek Esztergomot meg tudják fizetni... Most ledöbbentem...
Reggio1914
Kertvárost, de nem megfizetni. Itt laktak már 40 éve is, csak szaporodnak..... Igaz nem a legalja jön erre, de azért mégsem akarod azt halani tőle reggel, hogy "jó reggelt szomszéd". Egyébként Esztergomban a normál ingatlan nem olyan vészes. Nyilván vannak részek ahol rózsdombi árak vannak. Dorog ilyen szempontból jobb. Olcsóbb, de élhetőbb
9 hónapja
Reggio1914 Pittsburgh Steelers 1 314
Gondótam kimaxolom a jinxelést a szezonyra
üdv a Búbánat-völgyből 🤩
Gróf de sutianap
Basszus Süti, ha tegnap ezt látom kitekerek. Itt lakom vagy 13 km-re Esztergom-Kertvárosban...
polamalu
Most nekünk is ez a tervek között van, hogy Kertvárosba költözünk..
Dodó
Mármint Esztergom?
polamalu
Jaja, feleségem Esztergom-Kertvárosi, de itt pesten lehetetlen házat venni...
Dodó
Na. Akkor hajrá. Akkor Ő tudja melyik oldalra kell. bár már ez a fele is kezd sötétülni. Inkább Dorogot ajánlom.
polamalu
Ne már, hogy azok a népek Esztergomot meg tudják fizetni... Most ledöbbentem...
9 hónapja
polamalu Pittsburgh Steelers 4 509 — 毎日何かを学ぶ
Gondótam kimaxolom a jinxelést a szezonyra
üdv a Búbánat-völgyből 🤩
Gróf de sutianap
Basszus Süti, ha tegnap ezt látom kitekerek. Itt lakom vagy 13 km-re Esztergom-Kertvárosban...
polamalu
Most nekünk is ez a tervek között van, hogy Kertvárosba költözünk..
Dodó
Mármint Esztergom?
polamalu
Jaja, feleségem Esztergom-Kertvárosi, de itt pesten lehetetlen házat venni...
Dodó
Na. Akkor hajrá. Akkor Ő tudja melyik oldalra kell. bár már ez a fele is kezd sötétülni. Inkább Dorogot ajánlom.
9 hónapja
Dodó Pittsburgh Steelers 251
Gondótam kimaxolom a jinxelést a szezonyra
üdv a Búbánat-völgyből 🤩
Gróf de sutianap
Basszus Süti, ha tegnap ezt látom kitekerek. Itt lakom vagy 13 km-re Esztergom-Kertvárosban...
polamalu
Most nekünk is ez a tervek között van, hogy Kertvárosba költözünk..
Dodó
Mármint Esztergom?
polamalu
Jaja, feleségem Esztergom-Kertvárosi, de itt pesten lehetetlen házat venni...

Szerkesztette: Dodó
9 hónapja
polamalu Pittsburgh Steelers 4 509 — 毎日何かを学ぶ
Gondótam kimaxolom a jinxelést a szezonyra
üdv a Búbánat-völgyből 🤩
Gróf de sutianap
Basszus Süti, ha tegnap ezt látom kitekerek. Itt lakom vagy 13 km-re Esztergom-Kertvárosban...
polamalu
Most nekünk is ez a tervek között van, hogy Kertvárosba költözünk..
Dodó
Mármint Esztergom?
9 hónapja
Dodó Pittsburgh Steelers 251
Gondótam kimaxolom a jinxelést a szezonyra
üdv a Búbánat-völgyből 🤩
Gróf de sutianap
Basszus Süti, ha tegnap ezt látom kitekerek. Itt lakom vagy 13 km-re Esztergom-Kertvárosban...
polamalu
Most nekünk is ez a tervek között van, hogy Kertvárosba költözünk..
9 hónapja
xtaki Pittsburgh Steelers 3 241
Green mint FB?!
xtaki
Ha már a rookie FB visszavonult 1 hét után.
JoeyPorter
RB drilleket csinál az OL edzés után/közben. Már Fitz is nyilatkozott róla, hogy na őt szerelni nem nagyon szeretné edzés közben. 😀

Az izgalmas vele kapcsolatban az, hogy így egyel több OL-t tudunk nevezni a meccsek napján, ha őt FB-re is tudjuk használni. Persze spec teamben kevesebb haszna van, de ha azt nézem, hogy short szituknál vele a backfielden akár milyen lehetőségek nyílnak ki, akkor na, már várom az előszezon meccseket. 😀
Klemó
ez azt feltetelezo, hogy bizony itt lesz mindenfele furmanyos O, de ez mar 2 eve nincs.
9 hónapja
Reggio1914 Pittsburgh Steelers 1 314
Myles Jack végül elment az Iglicchez (úgy Sütisen mondva 😊 ).
9 hónapja
Klemó Pittsburgh Steelers 5 234
Green mint FB?!
xtaki
Ha már a rookie FB visszavonult 1 hét után.
JoeyPorter
RB drilleket csinál az OL edzés után/közben. Már Fitz is nyilatkozott róla, hogy na őt szerelni nem nagyon szeretné edzés közben. 😀

Az izgalmas vele kapcsolatban az, hogy így egyel több OL-t tudunk nevezni a meccsek napján, ha őt FB-re is tudjuk használni. Persze spec teamben kevesebb haszna van, de ha azt nézem, hogy short szituknál vele a backfielden akár milyen lehetőségek nyílnak ki, akkor na, már várom az előszezon meccseket. 😀
9 hónapja
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 675 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Az a járás 😕


steelwolf
De legalább jár. Ere sem adtak sok esélyt
polamalu
Pontosan! Az a csoda, hogy mindenféle segítség nélkül megy. Jó látni, hogy jól érzi magát. 😊
badsco
Sok sportolóval ellentétben megtalálta a helyét egy ilyen sérülés után.

" class="embed">
9 hónapja
polamalu Pittsburgh Steelers 4 509 — 毎日何かを学ぶ
Idén szeretnénk ilyet látni....
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/272984468_1022628778465928_7145178803719105616_n.jpg?_nc_cat=111&ccb=1-7&_nc_sid=a27664&_nc_ohc=iIn9sA_UvIgQ7kNvgGJCk7L&_nc_ht=scontent.xx&oh=00_AYAC3ttR6FIiSjmJm2V40Lx4nCyPGPq0HJP1HUWuyPN-3Q&oe=664A94B6
Ben Roethlisberger vs Tom Brady, 2004 | The 1st time Ben faced Tom … | By Stiller GangFacebook
The 1st time Ben faced Tom …
9 hónapja
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Green mint FB?!
xtaki
Ha már a rookie FB visszavonult 1 hét után.

9 hónapja
xtaki Pittsburgh Steelers 3 241
Green mint FB?!
9 hónapja
badsco Pittsburgh Steelers 319
Az a járás 😕


steelwolf
De legalább jár. Ere sem adtak sok esélyt
polamalu
Pontosan! Az a csoda, hogy mindenféle segítség nélkül megy. Jó látni, hogy jól érzi magát. 😊
9 hónapja
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 116 — capitaine du château de Vienne 1487
Gondótam kimaxolom a jinxelést a szezonyra
üdv a Búbánat-völgyből 🤩
Gróf de sutianap
Basszus Süti, ha tegnap ezt látom kitekerek. Itt lakom vagy 13 km-re Esztergom-Kertvárosban...
polamalu
nem kellett volna, ott baszattuk a csülökbe meg a nextbe..


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
9 hónapja
polamalu Pittsburgh Steelers 4 509 — 毎日何かを学ぶ
Gondótam kimaxolom a jinxelést a szezonyra
üdv a Búbánat-völgyből 🤩
Gróf de sutianap
Basszus Süti, ha tegnap ezt látom kitekerek. Itt lakom vagy 13 km-re Esztergom-Kertvárosban...
9 hónapja
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 116 — capitaine du château de Vienne 1487
Gondótam kimaxolom a jinxelést a szezonyra
üdv a Búbánat-völgyből 🤩


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
9 hónapja
Klemó Pittsburgh Steelers 5 234
Közben a behemót TE-nkről egyre jobb hírek jönnek a lassú kezdése után. Már szépen a vertikális passz játékban is részt vesz és a QB-k el vannak ájulva mennyire könnyű dolguk van rá dobni a lasztit. Ha ő és Calvin Austin is beválik és használjuk is őket szépen, akkor ennek az O-nak működnie kell....
9 hónapja
Klemó Pittsburgh Steelers 5 234
Trice IR sajnos, ahogy sejtettük....
Klemó
Előzőleg a bal térde volt ACL szakadt. Most a jobb sérült. Állítólag. Bár a Depot leírta, hogy egyes kutatások szerint akinek az egyik ACL elszakad annál az esély, hogy a másik is szakadni fog megemelkedik.
polamalu
Hát ja. Egyszerű fizika. Óhatatlanul is a másik lábat terheled jobban ilyenkor, ami rendszerint ezt nem bírja.

Az szerintem világos, hogy ezt a CB világot, gyors irányváltásokat WR-ekkel nem bírja a teste ezzel a tömeggel. Viszont egy intelligens játékosról beszélünk és a safety világban szerintem értékes(ebb) lehet, ha visszatér. Mindenesetre ezt majd 1 év múlva látjuk majd.
Klemó
hát...ezt így nem mondanám, 17-8 évvel később szakadt el a másik, nem a terheléssel volt gond, de amúgy ezzel a dologgal még erősödik is a combizom...
Klaci79
😀 Én általánosságban beszéltem és kifejezetten sportolókról, akik extrém terhelésnek vannak kitéve és ha az egyik oldalt - féltve a sérülést - nem egyenletesen terhelik, akkor abból mindig a másik oldalon is sérülés jön. Ezért is szoktak az indokoltnál több ideig is térdgéppel játszani. Rossz esetben ebből egyébként gerinc problémák is jönnek, szóval nem véletlen azért az, hogy fősülis korban egy ACL nagy red flag.
Klemó
Nincsenek adataim erről, nem is láttam ilyen statokat. És neki sem fogok állni összeszedni. Az biztos, hogy amcsiban extrém hamar visszajönnek a játékosok ACL-ből, ilyenkor talán lehet szerepe ennek. Ugyanakkor azért nem adnék erre sokat, mert ezeknek a játékosoknak extrém erős izomzatuk van, ami sok terhet levesz az ACL-ről adott esetben, de egy-egy rossz mozdulat simán benne van a játékban, sokaknak ugyanaz a szalag szakad el, pedig elég jól megcsinálják azt. Ez nálam abszolút szerencse kérdése, egy rossz lépés bármikor jöhet, aztán a termelésre szakad is. Különösen műfüvön.
Klaci79
Én láttam ilyen statot/kutatást még régebben, igaz európait. Próbálom keresni.

Az ACL szakadások zöme non contact módon történik és még rossz mozdulatot sem látsz. Az már a vége, a következmény.

A rehab technika, a tudomány rengeteget fejlődött. Így pontosan mérik az izomzati terhelést. EZ kell a rengeteg edzés mellé, hogy kevesebb legyen a sérülés, vagy a rehab gyorsabb és pontosabb legyen. Önmagában a nagy izom lószar és ha nem szimmetrikus, és a hiányos mérés miatt fáradt izomra megy a terhelés rögtön jön a sérülés. (valamilyen formában)
9 hónapja
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 369
Trice IR sajnos, ahogy sejtettük....
Klemó
Előzőleg a bal térde volt ACL szakadt. Most a jobb sérült. Állítólag. Bár a Depot leírta, hogy egyes kutatások szerint akinek az egyik ACL elszakad annál az esély, hogy a másik is szakadni fog megemelkedik.
polamalu
Hát ja. Egyszerű fizika. Óhatatlanul is a másik lábat terheled jobban ilyenkor, ami rendszerint ezt nem bírja.

Az szerintem világos, hogy ezt a CB világot, gyors irányváltásokat WR-ekkel nem bírja a teste ezzel a tömeggel. Viszont egy intelligens játékosról beszélünk és a safety világban szerintem értékes(ebb) lehet, ha visszatér. Mindenesetre ezt majd 1 év múlva látjuk majd.
Klemó
hát...ezt így nem mondanám, 17-8 évvel később szakadt el a másik, nem a terheléssel volt gond, de amúgy ezzel a dologgal még erősödik is a combizom...
Klaci79
😀 Én általánosságban beszéltem és kifejezetten sportolókról, akik extrém terhelésnek vannak kitéve és ha az egyik oldalt - féltve a sérülést - nem egyenletesen terhelik, akkor abból mindig a másik oldalon is sérülés jön. Ezért is szoktak az indokoltnál több ideig is térdgéppel játszani. Rossz esetben ebből egyébként gerinc problémák is jönnek, szóval nem véletlen azért az, hogy fősülis korban egy ACL nagy red flag.
Klemó
Nincsenek adataim erről, nem is láttam ilyen statokat. És neki sem fogok állni összeszedni. Az biztos, hogy amcsiban extrém hamar visszajönnek a játékosok ACL-ből, ilyenkor talán lehet szerepe ennek. Ugyanakkor azért nem adnék erre sokat, mert ezeknek a játékosoknak extrém erős izomzatuk van, ami sok terhet levesz az ACL-ről adott esetben, de egy-egy rossz mozdulat simán benne van a játékban, sokaknak ugyanaz a szalag szakad el, pedig elég jól megcsinálják azt. Ez nálam abszolút szerencse kérdése, egy rossz lépés bármikor jöhet, aztán a termelésre szakad is. Különösen műfüvön.
9 hónapja
polamalu Pittsburgh Steelers 4 509 — 毎日何かを学ぶ
Az a járás 😕


steelwolf
De legalább jár. Ere sem adtak sok esélyt
9 hónapja
Klemó Pittsburgh Steelers 5 234
Trice IR sajnos, ahogy sejtettük....
Klemó
Előzőleg a bal térde volt ACL szakadt. Most a jobb sérült. Állítólag. Bár a Depot leírta, hogy egyes kutatások szerint akinek az egyik ACL elszakad annál az esély, hogy a másik is szakadni fog megemelkedik.
polamalu
Hát ja. Egyszerű fizika. Óhatatlanul is a másik lábat terheled jobban ilyenkor, ami rendszerint ezt nem bírja.

Az szerintem világos, hogy ezt a CB világot, gyors irányváltásokat WR-ekkel nem bírja a teste ezzel a tömeggel. Viszont egy intelligens játékosról beszélünk és a safety világban szerintem értékes(ebb) lehet, ha visszatér. Mindenesetre ezt majd 1 év múlva látjuk majd.
Klemó
hát...ezt így nem mondanám, 17-8 évvel később szakadt el a másik, nem a terheléssel volt gond, de amúgy ezzel a dologgal még erősödik is a combizom...
Klaci79
😀 Én általánosságban beszéltem és kifejezetten sportolókról, akik extrém terhelésnek vannak kitéve és ha az egyik oldalt - féltve a sérülést - nem egyenletesen terhelik, akkor abból mindig a másik oldalon is sérülés jön. Ezért is szoktak az indokoltnál több ideig is térdgéppel játszani. Rossz esetben ebből egyébként gerinc problémák is jönnek, szóval nem véletlen azért az, hogy fősülis korban egy ACL nagy red flag.