Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 569
Haggans Eason Porter Wiz Orton Grimm Towsend sok az öreg pókerfész arra, hátmég beesik Heap Dockett ilyenek, lehet kicsit görbedzik a téridő kontiunumsutianap
De egyikük se volt akkora ikon a Steelers-nél, mint Aaron. Én is biztosra veszem, hogy nem keres magának új csapatot, vissza fog vonulni; csak hivatalosan még nem jelentette be, erre utaltam az előbbi hozzászólásban.
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Mivel kútolva lett az már 110% vala.kishaszi
Sarizonai levezetés az talán nem létező intézmény?sutianap
Áronnál nem látom a téridőfodor hajlását arrafelé.kishaszi
Haggans Eason Porter Wiz Orton Grimm Towsend sok az öreg pókerfész arra, hátmég beesik Heap Dockett ilyenek, lehet kicsit görbedzik a téridő kontiunum


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Mivel kútolva lett az már 110% vala.kishaszi
Sarizonai levezetés az talán nem létező intézmény?sutianap
Áronnál nem látom a téridőfodor hajlását arrafelé.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Hát igen egy legendával kevesebb. Sok sikert Aaron akárhová is vet az élet, boldogságot és egészséget az egész családnak. Erre csak ezt lehet válaszolni. Köszönünk mindent.
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Mivel kútolva lett az már 110% vala.kishaszi
Sarizonai levezetés az talán nem létező intézmény?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Mivel kútolva lett az már 110% vala.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 569
Aaron Smith a Post-Gazette hasábjain köszönt el a szurkolóktól:

Dear Steelers Fans,

As of today, I am no longer a member of the Pittsburgh Steelers. I leave the field and Steelers with no regrets, and am grateful to have played for such a tremendous organization. I feel truly blessed to have spent my entire professional career in the best town, playing for the most loyal fans who have loved and supported myself and my family.

The last 13 years of our lives have been special because of the people who cheered me on, and I am truly fortunate to have been a part of the Steelers, the City of Pittsburgh and the Steelers Nation. You have opened your arms and your hearts to us as a family and we will never forget that. Your support, enthusiasm, love and dedication are gifts I will carry with me my entire life.

I may no longer be on the Steelers active roster, but I will always be a Steeler and will never forget the people who made it all worthwhile -- the fans, the Rooneys, the front office, the equipment guys and trainers, my teammates and family. Thank you for supporting me over the last 13 years, and I hope you will support me in whatever future path life will take me on.

We plan on making Pittsburgh our home and I will endeavor for the rest of my days to find a way to thank each and every one of you personally for all that you have done and meant for me and my family. You cheered for me for 13 years and now I cheer for you for the rest of my life. You will always be in my heart, thoughts and prayers. Thank you from the bottom of my heart for allowing me to have the job of a lifetime. You will always be in my heart.

Your friend always,
Aaron Smith and Family, No. 91
Nem írja konkrétan, de elég egyértelmű, hogy vissza fog vonulni.

Köszönünk mindent, Aaron!
több mint 12 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
http://www.youtube.com/watch?v=dgg60Kxn5SQ
na ki ismer magára? Vazzeg az átüléssel énis szoktam próbálkozni 😂 😂 😂sutianap
😂
abszolút ,átülés,vita a tv-vel ,kiállhatatlan megjegyzések sora stb.
😂


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 12 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Steelers, Washington, Rams, ez akárhogyan adom össze három 😉polamalu
Rams-es hírrel még nem találkoztam előtte, ezért nem értettem. 😊

több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Olyan ravaszdin megy a ködösítés Scottal, h felvonult a csapat a Buckeyes pro day-én, és köröztek Adams körül.... 😀
De ez mind csak álca... 😀Bear
Az OSU pro day nálunk minden évben kötelező program. 😊 DeVier Posey (hátsó körös WR) lehet még érdekes.vassadi
Persze, húzni is kifejezetten szeret innen a Steelers, de akkor is jól jött ki... 😊Bear
Colbert favorittyai a Bukáj védők


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Mintha azonos ligában játszana mindhárom csapat vagy nem? 😉polamalu
Mintha mindhárom csapatnak lenne külön topikja, vagy nem? 😉vassadi
te most kötsz? komolyan?
annyi köze van pölö, hogy nem jön a Clevelandbe


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Steelers, Washington, Rams, ez akárhogyan adom össze három 😉
több mint 12 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Mintha azonos ligában játszana mindhárom csapat vagy nem? 😉polamalu
Mintha mindhárom csapatnak lenne külön topikja, vagy nem? 😉vassadi
Mindhárom csapat az valójában kettő nem? 😀

több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 569
Mintha azonos ligában játszana mindhárom csapat vagy nem? 😉polamalu
Mintha mindhárom csapatnak lenne külön topikja, vagy nem? 😉
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
A rézbőrűek nagyon tepernek, gondolom irányító és nem Luck a kiszemelt. 😊polamalu
Ennek mi köze a Steelers-hez? 😊vassadi
Mintha azonos ligában játszana mindhárom csapat vagy nem? 😉
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Olyan ravaszdin megy a ködösítés Scottal, h felvonult a csapat a Buckeyes pro day-én, és köröztek Adams körül.... 😀
De ez mind csak álca... 😀Bear
Az OSU pro day nálunk minden évben kötelező program. 😊 DeVier Posey (hátsó körös WR) lehet még érdekes.vassadi
Persze, húzni is kifejezetten szeret innen a Steelers, de akkor is jól jött ki... 😊


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 569
Olyan ravaszdin megy a ködösítés Scottal, h felvonult a csapat a Buckeyes pro day-én, és köröztek Adams körül.... 😀
De ez mind csak álca... 😀Bear
Az OSU pro day nálunk minden évben kötelező program. 😊 DeVier Posey (hátsó körös WR) lehet még érdekes.
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Olyan ravaszdin megy a ködösítés Scottal, h felvonult a csapat a Buckeyes pro day-én, és köröztek Adams körül.... 😀
De ez mind csak álca... 😀


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 569
A rézbőrűek nagyon tepernek, gondolom irányító és nem Luck a kiszemelt. 😊polamalu
Ennek mi köze a Steelers-hez? 😊
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
A rézbőrűek nagyon tepernek, gondolom irányító és nem Luck a kiszemelt. 😊
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
http://www.youtube.com/watch?v=dgg60Kxn5SQ
na ki ismer magára? Vazzeg az átüléssel énis szoktam próbálkozni 😂 😂 😂sutianap
Ez kurvanagy😀

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
http://www.youtube.com/watch?v=dgg60Kxn5SQ
na ki ismer magára? Vazzeg az átüléssel énis szoktam próbálkozni 😂 😂 😂sutianap
Ez kurvanagy😀

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
http://www.youtube.com/watch?v=dgg60Kxn5SQ
na ki ismer magára? Vazzeg az átüléssel énis szoktam próbálkozni 😂 😂 😂


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 569
Ha Sean Spence 3-4-be kerül akk tényleg felesleges bármiféle system fitről diskurálni 😀empty taxi
OLB-k terén csak a mainstream játékosokkal vagyok képben, így a Steelers Depot-ra hagyatkoztam, de ezek szerint ők is hasonló cipőben járnak, mint én. 😊
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Colon és Gilbert révén van két kezdőnk, így nincs akkora kényszerpályánk. (Mint pl, amikor ezt elkerülendő transition taget kellett tenni Starksra)

Viszont csere is kell, és bizony van ilyen, hogy ha túl nagy a need, akkor bizony többet kell fizetni pénzben az FA-nek, vagy pickben a trédpartnernek, hogy szerezz megfelelő játékost az adott posztra, sőt akkor a draftstratégia és túlon túl könnyen kitalálható, s nagy szívások lehetnek ebből egy elénk trédeléssel, stb.) Ráér kibaszni Scottot, amikor eljön a megfelelő ideje.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!