NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 12 éve
GombiÁdám Pittsburgh Steelers 274 — Pittsburgh Steelers / ManUtd fan
Lenne egy érdekes, de lehet buta kérdésem....
Cap helyzet végett megválnánk Óriási Béitől is és nem drafton hanem FA-ről hoznánk pl Paul Soliai, nem lehet, hogy olcsóbb és hosszútávúbb megoldás lenne?
Vagy ez elképzelhetetlen lenne?

több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
Mindannyiunk nagy "kedvence" Scott ezek után ha marad......az már több mint csoda lenne....Darth
Nem kell aggódni, amint eljön az ideje, ki fogjuk tenni.
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
Ami még fontos: az RFA aláírási periódus április 20-án zárul, addig lehet izgulni Wallace kapcsán.gsn
Hacsak alá nem írja a hosszútávút... Ha a free agency első napjaiban nem jön offer sheet, szerintem meglesz a szerződés; Colbert már többször elmondta, mennyire fontosnak tartják Wallace megtartását.
több mint 12 éve
GombiÁdám Pittsburgh Steelers 274 — Pittsburgh Steelers / ManUtd fan
Cap is $120.6M for 2012 - close to 11 as expected.kishaszi
A korábban várt 125 millió körüli cap limittel is rendesen meg lettünk volna szorítva, hát még így...vassadi
Még durvább a szitu.
Ez lehet még egy nagy név távozásával fog járni.
Mindannyiunk nagy "kedvence" Scott ezek után ha marad......az már több mint csoda lenne....

több mint 12 éve
GombiÁdám Pittsburgh Steelers 274 — Pittsburgh Steelers / ManUtd fan
Cap is $120.6M for 2012 - close to 11 as expected.kishaszi
A korábban várt 125 millió körüli cap limittel is rendesen meg lettünk volna szorítva, hát még így...vassadi
Még durvább a szitu.
Ez lehet még egy nagy név távozásával fog járni.
Mindannyiunk nagy "kedvence" Scott ezek után ha marad......az már több mint csoda lenne....

több mint 12 éve
gsn 3 548
Cap is $120.6M for 2012 - close to 11 as expected.kishaszi
A korábban várt 125 millió körüli cap limittel is rendesen meg lettünk volna szorítva, hát még így...vassadi
A másfél milliót biztosan kölcsönveszitek a 2014-2017 közötti évekből, így már kicsit jobb, 122,1 millió.

Ami még fontos: az RFA aláírási periódus április 20-án zárul, addig lehet izgulni Wallace kapcsán.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
Cap is $120.6M for 2012 - close to 11 as expected.kishaszi
A korábban várt 125 millió körüli cap limittel is rendesen meg lettünk volna szorítva, hát még így...
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Cap is $120.6M for 2012 - close to 11 as expected. RFA tenders $1.26M; 2nd rnd $1.927M; 1st rnd tender$2.742M

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Nézd Ádám, nem mondtam, hogy ligaelit, de a saját korosztályában ma is nagyszerű. Ne a fiatal srácokhoz hasonlítsuk, azért az nem lenne etikus.polamalu
Porter nagy játékos volt nálunk, de nem kell szépítgetni, ma már nagyon nem az.

http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/420564_148298565292246_100003363096802_178210_2145017622_n.jpgtenorx
9809-es hozzászólás. 😉vassadi
Sorry nem vettem észre.Rolni
Jobb így egybe, köszi


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 628 — Raiders fan
Nézd Ádám, nem mondtam, hogy ligaelit, de a saját korosztályában ma is nagyszerű. Ne a fiatal srácokhoz hasonlítsuk, azért az nem lenne etikus.polamalu
Porter nagy játékos volt nálunk, de nem kell szépítgetni, ma már nagyon nem az.

Former Steeler Aaron Smith, as classy as they come, took out a full-page ad in Pittsburgh paper to thank the fans. Top notch individualRolni
http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/420564_148298565292246_100003363096802_178210_2145017622_n.jpgtenorx
9809-es hozzászólás. 😉vassadi
Sorry nem vettem észre.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 366 — Wrath of Khan
Az csak a szöveg 😉
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
Nézd Ádám, nem mondtam, hogy ligaelit, de a saját korosztályában ma is nagyszerű. Ne a fiatal srácokhoz hasonlítsuk, azért az nem lenne etikus.polamalu
Porter nagy játékos volt nálunk, de nem kell szépítgetni, ma már nagyon nem az.

Former Steeler Aaron Smith, as classy as they come, took out a full-page ad in Pittsburgh paper to thank the fans. Top notch individualRolni
http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/420564_148298565292246_100003363096802_178210_2145017622_n.jpgtenorx
9809-es hozzászólás. 😉
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
No igen... Ezt nem lehet tanítani.
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 366 — Wrath of Khan
Former Steeler Aaron Smith, as classy as they come, took out a full-page ad in Pittsburgh paper to thank the fans. Top notch individualRolni
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 628 — Raiders fan
Former Steeler Aaron Smith, as classy as they come, took out a full-page ad in Pittsburgh paper to thank the fans. Top notch individual

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Aaron már korábban kijelentette, hogy soha nem fog máshol játszani, így szóba sem kerülhet más csapat, még a Cards sem, nemhogy a Pats. És azt is megmondta, hogy hivatalosan nem fog visszavonulni, tehát nem lesz nagy bejelentés, meg ilyesmi, hanem szép csendben csak úgy szögre akasztja a sisakot, épp úgy, ahogy az egész pályafutását szép csendben végigcsinálta az árnyékban. Aaron soha nem fog már játszani.

Porter-nek nem járt le a szerződése, 2006-ban cutoltuk 1 évvel szerződésének lejárta előtt. De ez esetben is békével váltak el a csapat és a játékos útjai. Nem hiszem, hogy vissza kéne idézni Porter szavait ("tudom, hogy szerettek"), amikor a Miami játékosaként visszatért a Heinz Fieldre.

Porter ikon volt a Steelers-ben, és nagyon nagy játékos volt akkoriban, sőt még a Finsben is. És nemcsak teljesítménye volt kiváló, hanem az öltöző vezére volt - szavakban, tettekben (ND-mezek a 2005ös SB előtt Bettis tiszteletésre, stb.) Most viszont már gyengus, csak levezet a Cards-ban.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Rotációban még szerintem simán tudná nyomni, az csak az én véleményem, hogy ha nem is nagy delláér de inkább tudjanak levezetni. Minthogy most azér kelljen visszavonulni, mert az FO elbaszarintotta. Hónapokkal ezelőtt azt nyilatkozta Aa. hogy kész a játékra és játszani akar. Azt alàírom, hogy egyszer igen kegyesek voltak vele, de ezt a kapet tavaly cseszerintették el, hogy nem tudtak dönteni a szüzek meg a öregmotorosok közt. Mostmeg texasi láncfűrészest jáccunk. S azt se higgyétek, hogy nem lesz hatással az öltözőre, mer mondjuk Valasz közveten közelről skubizhattya mi a különbség a duma meg a valóság közt...... Hümmm ugye kedves barátaim, amit felépíteni évtizedek munkája azt ugyanúgy szétlehet barmolni egy hét alatt és akkor már semmi áhítat, csak szép szavak, csupàn szavak amik belőlük másztak fel az égre és most üvöltenek hogy szétszaggassák maguk, mocskos kis hazugságaik....


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Nézd Ádám, nem mondtam, hogy ligaelit, de a saját korosztályában ma is nagyszerű. Ne a fiatal srácokhoz hasonlítsuk, azért az nem lenne etikus.
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
Na Porter miamittymütty volt, ha nem ikon? Labdaszedő vagy vizesfiú. Néha azér nézzetek szét, tudom itt nagy repsektye van Aa.S-nek, de ez nem általános. A Warrior-Porter gyilkos volt, főleg, hogy Joeyt nem nyomják le szájkaratéban, történtek aztán kíseérletek felvenni a fonalat, de nem annyira ment, leginkább Karizom - hát neki a szájszerve megvan a beböfögeshez, csak amit a fejecskéjében összerak, aza gáz.sutianap
Nem mondtam, hogy Porter nem volt ikon, csak nem akkora, mint Smith. Legalábbis szerintem.

Porterben még sok jó év volt, látjuk most is nagyon jó játékos.polamalu
😂
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Süti, szerintem Porter és Smith közt a különbség igazán az, hogy Porterben még sok jó év volt, látjuk most is nagyon jó játékos. Smithben viszont a két sérüléssel telt év után szerintem senki sem fog már igazán potenciált látni. Smit is és Porter is ikon volt a maga idejében a Steelersnél. Porternek lejárt a szerződése és máshová ment, mert biztosan nem lett volna már kezdő. Smith-nek még volt szerződése, de a csapat érdekében be kellett áldozni. Én is látnám még a pályán, mert nagyon szeretem és szerintem az egyik legjobb volt a posztján, alul értékelve.
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Ahogy Ádi is írja, Áron nem hinném h akarna máshol játszódni,kishaszi
Na Porter miamittymütty volt, ha nem ikon? Labdaszedő vagy vizesfiú. Néha azér nézzetek szét, tudom itt nagy repsektye van Aa.S-nek, de ez nem általános. A Warrior-Porter gyilkos volt, főleg, hogy Joeyt nem nyomják le szájkaratéban, történtek aztán kíseérletek felvenni a fonalat, de nem annyira ment, leginkább Karizom - hát neki a szájszerve megvan a beböfögeshez, csak amit a fejecskéjében összerak, aza gáz.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Ráadásul az egészség sem a régi, mint az utolsó két szezonban láttuk, nem hiszem, hogy két kézzel kapkodnának utána, Ő meg azért van akkora ikon, hogy csontért ne adja el magát.polamalu
Jöhetne Bostonba levezetni egy évet. Még talán plusz gyűrűje is lenne 😊
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Ráadásul az egészség sem a régi, mint az utolsó két szezonban láttuk, nem hiszem, hogy két kézzel kapkodnának utána, Ő meg azért van akkora ikon, hogy csontért ne adja el magát.
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Ahogy Ádi is írja, Áron nem hinném h akarna máshol játszódni,

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
Haggans Eason Porter Wiz Orton Grimm Towsend sok az öreg pókerfész arra, hátmég beesik Heap Dockett ilyenek, lehet kicsit görbedzik a téridő kontiunumsutianap
De egyikük se volt akkora ikon a Steelers-nél, mint Aaron. Én is biztosra veszem, hogy nem keres magának új csapatot, vissza fog vonulni; csak hivatalosan még nem jelentette be, erre utaltam az előbbi hozzászólásban.