Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Hamptonnal már paycut se lesz. Marad annyiért, amennyi a szerződésében van.

A Real Madridoktól nem kell tartani, mert asszem a CBA-ban az is benne van, hogy minden csapatnak kötelező lesz elkölteni a cap bizonyos százalékát (és nem 50 ez a szám, hanem olyan 90 körüli)

Ikonja pedig a kluboknak is van, nemcsak a szurkolóknak. A nehéz döntést viszont a kluboknak ikonjai ellen is meg kell hozni, mert a nap végére (pontosabban az új szezon kezdetére 😊) a cap alatt kell lenni, de ő nekik jár a megkülönböztetett figyelem. Jár az, hogy a családfő (Rooney) vesz végső búcsút, amelyben hálás nemcsak a pályán nyújtott teljesítményért, hanem mindazért amit Pittsburgh-ért és az ottani közösségért tett. Másokkal szemben nem épp ez a szokás. És akkor ne is beszéljünk, hogy pl a 86-os mezt se fogja senki viselni, ez is jelzi majd ő nemcsak a szurkolók, hanem a klub ikonja is volt.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
És az eagles nem költött sokat a példa itt sántit

több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 543
Nem tudom hogy mennyit emelkedik, de remélem nem sokat. Nem lenne jó ha sok Real Madrid lenne az NFL-be.
Mondjuk az Eagles így is megoldotta előző szezonban.laby
Pedig sokat fog emelkedni. De ez nekünk is jó, máskülönben még hosszú évekig ugyanaz menne a cappel, mint idén. Attól pedig szerintem nem kell tartani, hogy az európai focihoz hasonló körülmények lesznek az NFL-ben.

Az Eagles a nagybevásárlás után 8-8-ig jutott.
több mint 12 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Bocs, ha félreérthető voltam. Nem Hamptonra akartam kihegyezni a témát és nem feltétlenül mostanra. Hanem egy átlagos átstrukturálásra a közeli vagy távolabbi jövőben. Idén is volt belőle jó sok. Valszeg lesz jövőre is.kittli
Értem, csak Hampton rossz példa volt, a fentebb leírt okok miatt.

Jövőre is lesznek átstrukturálások, de talán nem annyi, mint idén. A 2014-ben várható jelentős cap limit emelkedéssel viszont elvileg megoldódnak majd ezek a dolgok.vassadi
Nem tudom hogy mennyit emelkedik, de remélem nem sokat. Nem lenne jó ha sok Real Madrid lenne az NFL-be.
Mondjuk az Eagles így is megoldotta előző szezonban.

több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 543
Bocs, ha félreérthető voltam. Nem Hamptonra akartam kihegyezni a témát és nem feltétlenül mostanra. Hanem egy átlagos átstrukturálásra a közeli vagy távolabbi jövőben. Idén is volt belőle jó sok. Valszeg lesz jövőre is.kittli
Értem, csak Hampton rossz példa volt, a fentebb leírt okok miatt.

Jövőre is lesznek átstrukturálások, de talán nem annyi, mint idén. A 2014-ben várható jelentős cap limit emelkedéssel viszont elvileg megoldódnak majd ezek a dolgok.
több mint 12 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 081 — Steelers fan
Ez igaz, de itt arra gondoltam, hogy adott esetben pl. ha Hamptonnal át akarjuk írni a szerződését nem gondolkozhat-e úgy, hogy basszus ha ezektől a játékosoktól ilyen "könnyen" megvált a csapat (a könnyen nagyon idézőjeles) akkor egy átstrukturálás után jövőre én is hasonló helyzetbe kerülhetek. Ergo nehezebben lehet majd vele megegyezni, nem megy bele olyan variációba amelybe akkor ment volna bele, ha látja azt, hogy mennyire megbecsülik az ikonokat. (akárkinek is vannak ikonjai)kittli
Hamptonnál nem az átstrukturálás, hanem a fizetésének csökkentése a téma. Egy év van még hátra a szerződéséből, és valószínűleg nem fogjuk ezt meghosszabbítani (a korát és a most elszenvedett ACL-sérülését figyelembe véve), alighanem ez lesz az utolsó szezonja a ligában. Alapból is jól keres, utolsó évére készül, és ő is tisztában van azzal, hogy félig-meddig kiszolgáltatott helyzetben vagyunk, mert meg kell őt tartunk - így nyilván törekedni fog arra, hogy minél kevesebbet kelljen engednie. Nem hiszem, hogy bármit is befolyásol nála az, hogy megváltunk más veteránoktól; az ő egyéni érdeke az, hogy a számára alighanem utolsó évben még nagy pénzt akasszon le.

Amivel talán egy kicsit meg lehet "szorongatni", hogy ha mégsem úgy alakul, hogy a Steelers-nél tölti ezt a szezont, más csapat közel sem fog neki akkora fizetést ajánlani, mint amennyit a jelenlegi szerződése szerint nálunk keresne 2012-ben.vassadi
Bocs, ha félreérthető voltam. Nem Hamptonra akartam kihegyezni a témát és nem feltétlenül mostanra. Hanem egy átlagos átstrukturálásra a közeli vagy távolabbi jövőben. Idén is volt belőle jó sok. Valszeg lesz jövőre is.
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 543
Ez igaz, de itt arra gondoltam, hogy adott esetben pl. ha Hamptonnal át akarjuk írni a szerződését nem gondolkozhat-e úgy, hogy basszus ha ezektől a játékosoktól ilyen "könnyen" megvált a csapat (a könnyen nagyon idézőjeles) akkor egy átstrukturálás után jövőre én is hasonló helyzetbe kerülhetek. Ergo nehezebben lehet majd vele megegyezni, nem megy bele olyan variációba amelybe akkor ment volna bele, ha látja azt, hogy mennyire megbecsülik az ikonokat. (akárkinek is vannak ikonjai)kittli
Hamptonnál nem az átstrukturálás, hanem a fizetésének csökkentése a téma. Egy év van még hátra a szerződéséből, és valószínűleg nem fogjuk ezt meghosszabbítani (a korát és a most elszenvedett ACL-sérülését figyelembe véve), alighanem ez lesz az utolsó szezonja a ligában. Alapból is jól keres, utolsó évére készül, és ő is tisztában van azzal, hogy félig-meddig kiszolgáltatott helyzetben vagyunk, mert meg kell őt tartunk - így nyilván törekedni fog arra, hogy minél kevesebbet kelljen engednie. Nem hiszem, hogy bármit is befolyásol nála az, hogy megváltunk más veteránoktól; az ő egyéni érdeke az, hogy a számára alighanem utolsó évben még nagy pénzt akasszon le.

Amivel talán egy kicsit meg lehet "szorongatni", hogy ha mégsem úgy alakul, hogy a Steelers-nél tölti ezt a szezont, más csapat közel sem fog neki akkora fizetést ajánlani, mint amennyit a jelenlegi szerződése szerint nálunk keresne 2012-ben.
több mint 12 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 081 — Steelers fan
Nem ismerem a szerződéseket, hogyan működik az egész, de ha egy jelenlegi stabil játékos azt látja, hogy az ikonokat csak úgy kidobják a kukába akkor az későbbiekben nem üthet vissza mikor egy átstrukturálásról stb.. lesz szó?kittli
Ikonjai a szurkolóknak vannak. A GM-eknek és a csapat döntéshozóinak nincsenek ikonjai. A nap végén teljesen mindegy ki voltál, lényegében csak egy szám vagy, és erre az út végén a legnagyobb sztárok is rájönnek. Peyton Manning is rá fog a jelek szerint pár napon belül.gsn
Ez igaz, de itt arra gondoltam, hogy adott esetben pl. ha Hamptonnal át akarjuk írni a szerződését nem gondolkozhat-e úgy, hogy basszus ha ezektől a játékosoktól ilyen "könnyen" megvált a csapat (a könnyen nagyon idézőjeles) akkor egy átstrukturálás után jövőre én is hasonló helyzetbe kerülhetek. Ergo nehezebben lehet majd vele megegyezni, nem megy bele olyan variációba amelybe akkor ment volna bele, ha látja azt, hogy mennyire megbecsülik az ikonokat. (akárkinek is vannak ikonjai)
több mint 12 éve
gsn 3 548
Nem ismerem a szerződéseket, hogyan működik az egész, de ha egy jelenlegi stabil játékos azt látja, hogy az ikonokat csak úgy kidobják a kukába akkor az későbbiekben nem üthet vissza mikor egy átstrukturálásról stb.. lesz szó?kittli
Ikonjai a szurkolóknak vannak. A GM-eknek és a csapat döntéshozóinak nincsenek ikonjai. A nap végén teljesen mindegy ki voltál, lényegében csak egy szám vagy, és erre az út végén a legnagyobb sztárok is rájönnek. Peyton Manning is rá fog a jelek szerint pár napon belül.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 12 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 081 — Steelers fan
Nem ismerem a szerződéseket, hogyan működik az egész, de ha egy jelenlegi stabil játékos azt látja, hogy az ikonokat csak úgy kidobják a kukába akkor az későbbiekben nem üthet vissza mikor egy átstrukturálásról stb.. lesz szó?
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 503 — 毎日何かを学ぶ
Én is sírok belül, de a csapatnak teljesen igaza van el kell engedni, küldeni, az öregedő ikonokat is. Gondoljatok bele, hogy mi a magyarok akik, tisztelet a kivételnek én sem, az aranycsapat után sóvárgunk. Buzánszky Jenő Bácsi vagy Grosics, hogy csak az élőket említsem, hiába állna a válogatott rendelkezésére segíteni már nem tudna. Aki felett eljárt az idő azt el kell engedni, küldeni, ez a világ rendje. Nekem a nappali falán lóg egy Ward fotó az ott is marad, sőt lehet beszerzek mellé egy Smith és egy Warrior képet is. Ezzel segítik ők a csapatot igazán, mármint hogy tisztességgel és emelt fővel távoznak és nem sarat dobálnak.
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 073 — capitaine du château de Vienne 1487
mentünk a ladával érted, ............ ozta eza szar vas meg keresztbe az úton, ........................értem én Ezredes, hogyha mondja is akkor nekiindulhatnánk a légkörnek még akár az űrnek is, de ezen a rohadt ülésen így most mégis inkább az érzem, hogy basszameg leszakadt a tengely!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Moore tudtommal szabadügynök lesz, Foote kezdő lesz, Colon kezdő lesz, Essex szintén FA lesz, Suishamről azt olvastam, hogy őt később "éri meg" kivágni, de azért kicker kell, Kapinos teljesen jó volt, mikért kéne bántani?

Persze fájó ez a névsor: Aaron Smith, Farrior, Ward, Kemo, B-Mac, Battle - az első öt tagja volt mindhátom SB-nek, és ebben a hatosban benne van a 2011-es év mindhárom kapitánya. Nehéz, valóban nehéz elfogadni és még nehezebb megérteni. DE!

De már egyik sem lenne kezdő, cserének meg azért nem jók, mert a cserék legyenek fiatalok, akik majd a jövő sztárjai lesznek. Ne legyen Warrior a csere, mert az nem jövő, legyen a csere Sylvester, így van esélyünk nem eltünni e 10 csodálatos év után a süllyesztőben, és így van esély új Wardot és új Farriort nevelni. Ez a Steelers. Húztuk, ameddig csak tudtuk, de most már nem lehetett tovább, minden körülmény ezt vetítette előre, a cap és a visszaléptetések a DC-n, illetve a sérülések is.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 073 — capitaine du château de Vienne 1487
Cotchery mennyit keres? Gondolom Ő is 2 milla körül kap, ha nem többet?!laby
Semennyit, mert nincs szerződése. Tavaly veterán minimumért játszott, de szerintem akkor sem kell majd túl sokat fizetni, ha idén hosszabb távra szóló szerződést akarunk vele aláíratni. Az ügynöke tegnap azt nyilatkozta, hogy eredményes tárgyalásokat folytattak a csapattal, úgyhogy Cotchery szerintem vissza lesz igazolva.

Azt mondjuk én is érdekesnek találom, hogy ha Wardot, Smith-t, Farriort cutoltuk, akkor pl. Scott miért van még a csapatnál.vassadi
na még mondjak párat - Madison, Essex, Suisham, Foote, Moore, Allen, Colon, Kapinos - és Zsuzsám meg Kapinyó bizony nem fényes teljesítményű rösztlihelyek bárhul kaparnánk már jobbat találnánk, kár az öreg vécécsészedobáló Reedér meg szegény üvegDanielér. Namost nemondja senki, hogy ezér a nyolc ingyenebédezőnek áracskájából legalább az egyiket, értitek legalább az egyiket. Esküszöm ha finixbe felszedik őket csakazér fogok drukkolni a szezonba, nemis csak a szezonba, csak nekik...............


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 543
Cotchery mennyit keres? Gondolom Ő is 2 milla körül kap, ha nem többet?!laby
Semennyit, mert nincs szerződése. Tavaly veterán minimumért játszott, de szerintem akkor sem kell majd túl sokat fizetni, ha idén hosszabb távra szóló szerződést akarunk vele aláíratni. Az ügynöke tegnap azt nyilatkozta, hogy eredményes tárgyalásokat folytattak a csapattal, úgyhogy Cotchery szerintem vissza lesz igazolva.

Azt mondjuk én is érdekesnek találom, hogy ha Wardot, Smith-t, Farriort cutoltuk, akkor pl. Scott miért van még a csapatnál.
több mint 12 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
Ike twitteren:

My favorite DE in the game Most underrated D-Lineman EVER All he cared about was playing football A MANS MANS MY ROLE model Aaron Smith#91
több mint 12 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Kb vetminimumra kellett volna lenyomni a fizuját. Ugyanis 4-5. WR-.nek értelmetlen többet fizetni.Soldados
Ezt Én értem, de ki volt ennek az elrontója? Ward-nak szerintem teljesen mindegy volt hogy mennyi pénzt kap, csak maradhasson.laby
Ebben nem vagyok annyira biztos. Egyrészt nem hiszem, hogy 4-5. WR akar lenni, másrészt volt olyan - igaz nem hivatalos forrásból érkező - hír, hogy 2 milliós paycutba lett volna benne.Soldados
Cotchery mennyit keres? Gondolom Ő is 2 milla körül kap, ha nem többet?!
Lehet hogy a hihetetlen Ward szimpátia szól belőlem, de ha 1 évre is itt van Ward akkor már inkább Cotchery távozására szavaztam volna. Még akkor is hogyha a pályán lehet már Ő tudna többet letenni az asztalra, és Ő benne nem csak egy év van. Ward viszont az a személy akire minden Steeler felnéz és mindenki megtiszteltetésnek veszi hogy edzhet, játszhat vele hétről hétre és pont ez az a plusz ami sokat számít több játékosnak is.
Amilyen Farrior a védelemben, és most ezektől az emberektől válunk meg? Akárki akármit mond, ha szerették volna akkor megoldhatták volna legalább az egyik maradását.

Félreértések elkerülése végett leírom hogy tisztában vagyok vele hogy Cotchery nagyon jó játékos és a jövőben több szerepet szánhatunk neki (én is szeretném mert csipázom), és azzal is hogy Wallace-nak kellett a pénzt spórolni, de más úton is lehetett volna.

Ward kirúgása olyan mintha Keisel szakállát levágnák...ja le is vágták, merre tart ez a világ?! 😊

több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 543
A combine-os beszélgetés után a Cincinnati pro day-ére is küldött megfigyelőket a csapat Isaiah Pead (és részben talán Derek Wolfe) miatt.
több mint 12 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
Ha az értelem és időszerű fiatalításon túl,ez Wallace-ért /is/ megy,és véletlen olyan szezont produkál mint idén novembertől,sírok..
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 503 — 毎日何かを学ぶ
Jelenleg valamivel több, mint 111 millió $ a salary-nk, a várható RFA tendereket is beleszámítva közel 118 millió, ami magába foglalja Wallace nagyjából 2.7 milliós tenderét is. Így most kb. 8-10 millió dollárral vagyunk a várható cap limit alatt. Lehet, hogy megszületett a hosszútávú szerződés Wallace-szal; esetleg mégiscsak tagelni fogjuk?vassadi
Szerintem azon a hosszútávún dolgoznak, most minden annak van alávetve. A még egy évet az öregekkel stratégia le lett váltva az építsünk egy csapatot a tapasztalt, de még fiatal srácokból. Az öregek akik már nem tudnak annyit hozzátenni balra el, az újoncok pedig hamar beépítve és újabb pár évre az élvonalban maradunk. Egyébként lehet, hogy, ha még húztuk volna ezeket a fájdalmas döntéseket az átmenetben sokkal nagyobb, ha lesz-e egyáltalán, hullámvölgy lett volna.
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 543
Jelenleg valamivel több, mint 111 millió $ a salary-nk, a várható RFA tendereket is beleszámítva közel 118 millió, ami magába foglalja Wallace nagyjából 2.7 milliós tenderét is. Így most kb. 8-10 millió dollárral vagyunk a várható cap limit alatt. Lehet, hogy megszületett a hosszútávú szerződés Wallace-szal; esetleg mégiscsak tagelni fogjuk?
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Egyébként paycut esetén miért nem lett volna pénz Ward-ra?laby
Kb vetminimumra kellett volna lenyomni a fizuját. Ugyanis 4-5. WR-.nek értelmetlen többet fizetni.Soldados
Ezt Én értem, de ki volt ennek az elrontója? Ward-nak szerintem teljesen mindegy volt hogy mennyi pénzt kap, csak maradhasson.laby
Ebben nem vagyok annyira biztos. Egyrészt nem hiszem, hogy 4-5. WR akar lenni, másrészt volt olyan - igaz nem hivatalos forrásból érkező - hír, hogy 2 milliós paycutba lett volna benne.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Egyébként paycut esetén miért nem lett volna pénz Ward-ra?laby
Kb vetminimumra kellett volna lenyomni a fizuját. Ugyanis 4-5. WR-.nek értelmetlen többet fizetni.Soldados
Ezt Én értem, de ki volt ennek az elrontója? Ward-nak szerintem teljesen mindegy volt hogy mennyi pénzt kap, csak maradhasson.

több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Na, hát aki mozgalmas Steelers offseasont akart, annak itt van.
Nagyon sok ikontól válunk meg, de talán nem is feltétlenül rossz ez, kell a vérfrissítés, főleg a Dbe.tenorx
Nem lesz túl mozgalmas, csak most több a cut. Megvannak az utódok csapaton belül.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 039 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Ward én is nagyon sajnálom, én azért őt megtartottam volna playcuttal, mint ahogy Smith is......akár, hogy is van, ők azért már letettek valamit az asztalra itt.
Nagyon sajnálom mind a kettőt, Ward egy hihetetlen pali volt, maga a Steelers....
Smith, meg személyes kedvenc (Top3.-ik)....

Kemoeatu...én imádom a szamoai játékosokat, de az ő távozását nagyon nem bánom....nagyon gyengén produkált már az utóbbi években.Darth
Az már megvolt tavaly, jóval kevesebb snapet játszott, mint előtte 😛