Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
De bizony komolyan gondolom. Qrva jó volt mindkét cornerünk. Akik szembejöttek, azokat egytől egyig megoldották, mind Ike, mind Gay. A védelmünk messze legjobb egysége volt a 2 CB és a 2 safety. Sokkal jobbak voltak, mint az agyonajnározott LB-corp... 😉Soldados
Az egy dolog, hogy a lb-k nem tudták hozni a korábbi évi teljesítményt és az egyik másik, hogy a korábbi évekhez képest jobb volt a passz elleni védekezés. De ettől még nem táltosodott meg sem Taylor, sem Gay, csak maximum önmagukhoz képest. De ligaszinten mindez arra elég, hogy az FA-piacon ne foglalkozzon senki Gayvel, aminél jobb visszajelzés nem létezik.Szokol
LOL! 😂 😂

Ike kb 300 yardot engedett 16 meccsen. Szar szám... 😂 Gay pedig igencsak jobbféle 2nd corner volt idén. Mindezt nem túl erős passrush segítséggel tették le az asztalra. Innentől kezdve igen vicces őket fikázni, miközben ők voltak a 2 safetyvel kiegészülve a védelmünk legjobbjai. Utálhatod őket, de amit írsz, az csak negatív elfogultság. 😉 2nd cornerekért pedig nem szoktak versenyt futni még az FA-piacon sem. De én örülök is neki, így legalább van esélyünk visszahozni. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 868 — Steelers fan
De bizony komolyan gondolom. Qrva jó volt mindkét cornerünk. Akik szembejöttek, azokat egytől egyig megoldották, mind Ike, mind Gay. A védelmünk messze legjobb egysége volt a 2 CB és a 2 safety. Sokkal jobbak voltak, mint az agyonajnározott LB-corp... 😉Soldados
Az egy dolog, hogy a lb-k nem tudták hozni a korábbi évi teljesítményt és az egyik másik, hogy a korábbi évekhez képest jobb volt a passz elleni védekezés. De ettől még nem táltosodott meg sem Taylor, sem Gay, csak maximum önmagukhoz képest. De ligaszinten mindez arra elég, hogy az FA-piacon ne foglalkozzon senki Gayvel, aminél jobb visszajelzés nem létezik.
több mint 12 éve
GombiÁdám Pittsburgh Steelers 274 — Pittsburgh Steelers / ManUtd fan
Gay ha nyomna egy D.Revis féle szezont akkor is lennének itt utálói, annyira a béka segge alatt van egyeseknél a renoméja.laby
Én ezt is adom. Bár azért ez így egy kicsit durva, illetve olyan úgyse lesz.
Valahogy nem bírok benne megbízni.

több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Adom én is!
Steelers védelemhez nagyon nem méltó CB.....számomra. Tudom, most nem volt annyira katasztrófa, meg tudom Nickelben használható.....de én akkor sem akarom.....Darth
Akkor nézzük a tényeket, legjobb pass D voltunk tavaly. És erre jöhetne az, hogy a passrush mennyit segített a cornereinknek, de ez nem igaz, legfeljebb átlagos volt a passrush-unk 2011-ben. Akkor mégis hogy lettünk a legjobb pass D? Nagyon egyszerű, a cornereink baszott jók voltak. Gay is.Soldados
És a nevetségesen gyenge schedule? A top irányítók hiánya az ellenfél soraiban? A Ravens elleni második meccs utolsó drive-ja, vagy éppen a PO-meccsünk? Te se gondolod komolyan, hogy a legjobb pass D tavaly Pittsburghben volt, mert ezek szerint a top cornerek is nálunk játszottak tavaly.Szokol
De bizony komolyan gondolom. Qrva jó volt mindkét cornerünk. Akik szembejöttek, azokat egytől egyig megoldották, mind Ike, mind Gay. A védelmünk messze legjobb egysége volt a 2 CB és a 2 safety. Sokkal jobbak voltak, mint az agyonajnározott LB-corp... 😉


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 868 — Steelers fan
++kishaszi
Adom én is!
Steelers védelemhez nagyon nem méltó CB.....számomra. Tudom, most nem volt annyira katasztrófa, meg tudom Nickelben használható.....de én akkor sem akarom.....Darth
Akkor nézzük a tényeket, legjobb pass D voltunk tavaly. És erre jöhetne az, hogy a passrush mennyit segített a cornereinknek, de ez nem igaz, legfeljebb átlagos volt a passrush-unk 2011-ben. Akkor mégis hogy lettünk a legjobb pass D? Nagyon egyszerű, a cornereink baszott jók voltak. Gay is.Soldados
És a nevetségesen gyenge schedule? A top irányítók hiánya az ellenfél soraiban? A Ravens elleni második meccs utolsó drive-ja, vagy éppen a PO-meccsünk? Te se gondolod komolyan, hogy a legjobb pass D tavaly Pittsburghben volt, mert ezek szerint a top cornerek is nálunk játszottak tavaly.
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
LOLSoldados
++kishaszi
Adom én is!
Steelers védelemhez nagyon nem méltó CB.....számomra. Tudom, most nem volt annyira katasztrófa, meg tudom Nickelben használható.....de én akkor sem akarom.....Darth
Akkor nézzük a tényeket, legjobb pass D voltunk tavaly. És erre jöhetne az, hogy a passrush mennyit segített a cornereinknek, de ez nem igaz, legfeljebb átlagos volt a passrush-unk 2011-ben. Akkor mégis hogy lettünk a legjobb pass D? Nagyon egyszerű, a cornereink baszott jók voltak. Gay is.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Gay ha nyomna egy D.Revis féle szezont akkor is lennének itt utálói, annyira a béka segge alatt van egyeseknél a renoméja.

több mint 12 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
The parts change. The machine quietly rolls on.

That is the Steelers' way



http://www.pittsburghlive.com/x/pittsburghtrib/sports/steelers/s_787120.htmlSteelers-Nation
Kösz,tökéletes cikk!!
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
Adom én is!
Steelers védelemhez nagyon nem méltó CB.....számomra. Tudom, most nem volt annyira katasztrófa, meg tudom Nickelben használható.....de én akkor sem akarom.....Darth
Pedig a jelenlegi helyzetben nem nagyon válogathatunk. Szolid teljesítményt nyújtott tavaly, így ha más kérője nincs, és olcsón vissza lehet hozni, akkor újra kell igazolnunk.
több mint 12 éve
GombiÁdám Pittsburgh Steelers 274 — Pittsburgh Steelers / ManUtd fan
Bár tavaly korábbi önmagához képest jó volt, de még így is kiválóan jellemzi a szezonbeli teljesítményét, hogy a kutyának sem kell..Szokol
LOLSoldados
++kishaszi
Adom én is!
Steelers védelemhez nagyon nem méltó CB.....számomra. Tudom, most nem volt annyira katasztrófa, meg tudom Nickelben használható.....de én akkor sem akarom.....

több mint 12 éve
Steelers-Nation 113 — Steelers fan
The parts change. The machine quietly rolls on.

That is the Steelers' way



http://www.pittsburghlive.com/x/pittsburghtrib/sports/steelers/s_787120.html

- Do the HAKA ! - How many times i have to say, if you eat around here, you have to pay! -
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Emberi számítások szerint a ekapó-bolt bezárt Bostonban meg FansanFrizkóban a Lloyd/Gonzales illetve Moss/Manningham átjelentkezésekkel. Az AFCN pedig továbbra is marad egy egyre nagyobb és nagyobb nyitott kérdés - modjuk a Ravens gyakorolja a gyosfoltozást, de hogy a Bráunszok birodalmaiban mi a hétszentség működik a fejekben, az a kérdés.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 082 — Steelers fan
Első nap felmerült egy ilyen hír (a Bills-szel is szóba hozták), de Bengals-drukker honfitársaink azt mondják, nem erősítették meg, hogy Gay vizitált a csapatnál.vassadi
Bár tavaly korábbi önmagához képest jó volt, de még így is kiválóan jellemzi a szezonbeli teljesítményét, hogy a kutyának sem kell..Szokol
LOLSoldados
Ha ez tavaly(előtti) hír lett volna tutira azt mondom menjen. De idén sokkal többet mutatott. Maradjon csak, és írjuk át mondást, hogy a cicának nem kell.
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
van h nem engedi ez abuzi, nincs ott az ikon minden hsz-nél, mai napig nem értem miért, de azé köszi h emlékeztettél😀

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 366 — Wrath of Khan
Bár tavaly korábbi önmagához képest jó volt, de még így is kiválóan jellemzi a szezonbeli teljesítményét, hogy a kutyának sem kell..Szokol
LOLSoldados
++kishaszi
Ezeknek a hszeknek az elkerülésére használható a +1 gomb.
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 366 — Wrath of Khan
Bár tavaly korábbi önmagához képest jó volt, de még így is kiválóan jellemzi a szezonbeli teljesítményét, hogy a kutyának sem kell..Szokol
LOLSoldados
++kishaszi
Ezeknek a hszeknek az elkerülésére használható a +1 gomb.
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Első nap felmerült egy ilyen hír (a Bills-szel is szóba hozták), de Bengals-drukker honfitársaink azt mondják, nem erősítették meg, hogy Gay vizitált a csapatnál.vassadi
Bár tavaly korábbi önmagához képest jó volt, de még így is kiválóan jellemzi a szezonbeli teljesítményét, hogy a kutyának sem kell..Szokol
LOLSoldados
++

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Állítólag Vilmos után melegen érdeklődött a Cincinátussutianap
Első nap felmerült egy ilyen hír (a Bills-szel is szóba hozták), de Bengals-drukker honfitársaink azt mondják, nem erősítették meg, hogy Gay vizitált a csapatnál.vassadi
Bár tavaly korábbi önmagához képest jó volt, de még így is kiválóan jellemzi a szezonbeli teljesítményét, hogy a kutyának sem kell..Szokol
LOL


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 868 — Steelers fan
Állítólag Vilmos után melegen érdeklődött a Cincinátussutianap
Első nap felmerült egy ilyen hír (a Bills-szel is szóba hozták), de Bengals-drukker honfitársaink azt mondják, nem erősítették meg, hogy Gay vizitált a csapatnál.vassadi
Bár tavaly korábbi önmagához képest jó volt, de még így is kiválóan jellemzi a szezonbeli teljesítményét, hogy a kutyának sem kell..
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
Állítólag Vilmos után melegen érdeklődött a Cincinátussutianap
Első nap felmerült egy ilyen hír (a Bills-szel is szóba hozták), de Bengals-drukker honfitársaink azt mondják, nem erősítették meg, hogy Gay vizitált a csapatnál.
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Állítólag Vilmos után melegen érdeklődött a Cincinátus


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Addig felesleges ugráűlni, amíg a saját FA-ket nem hívják máshova. Mindig, minden évben ezt csináljuk, csak akkor kezdünk el lépni, ha már vhova hívják a mi játékosunkat. Ez nem változtat sztem a Wallace-ügy, pontosabban ez csak akkor derülne ki, ha esetleg vkit hívnának és mi most nem lépnénk, na az emiatt lenne, de hogy eddig nem léptünk ahhoz sztem semmi köze Wallace-nak.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
Sztem semmi szükség Tolbertre. Meg nem kell kapkodni, igazából addig nem szoktunk iparkodni a saját FA-k esetében, amíg vki rájuk nem nyomul. Mi ráérünk egyelőre.Soldados
Nem jönne rosszul, de én is azt gondolom, hogy a jelenlegi RB-állomány is elegendő; fontosabb játékosokra is el lehet költeni azt a pénzt, amit Tolbertnek kellene fizetni.

Szerintem azért nem igazoltunk még vissza senkit, mert a Wallace-ügy végére nem került még pont. Amíg az ő helyzete nem tisztázódott, nem tudjuk, mennyit költhetünk más szabadügynökökre. Ha most szerződtetnénk egy-két játékost, csökkenne a cap space, és lehet, hogy ezt kihasználná valamelyik csapat, adott esetben olcsóbb ajánlattal is el tudnák vinni Wallace-t. Stevie Johnson, V-Jax, DeSean, stb. szerződései irányadóak lehetnek, mennyit kell áldoznunk Wallace-re. Ha nem érkezik rövidesen offer sheet, akkor neki is engednie kell, mert nyilván számára az a legkedvezőtlenebb, ha az RFA tenderrel kell végigjátszania a szezont.

Inkább Plax-re menjünk rá. 😊laby
Cotchery-vel folynak a tárgyalások, ha őt sikerül visszahozni, akkor Plaxicóra nincs szükség.
több mint 12 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Tolbertnek Én sem látom sok értelmét, Mendenhall majd visszajön, addig Redman tökéletes és ott lesz Batch is várhatóan. Ha mégsem akkor Clay is betud ugrálni, Moore is olcsó pénz. Szóval felesleges. Inkább Plax-re menjünk rá. 😊

több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Sztem semmi szükség Tolbertre. Meg nem kell kapkodni, igazából addig nem szoktunk iparkodni a saját FA-k esetében, amíg vki rájuk nem nyomul. Mi ráérünk egyelőre.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!