Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 581
Depon futtattyák sz eszmét a Farrior pótlásról, miszerint van-é megfelelő ILB buck- prospect, aki megfelelő a DerAltének. Magastorony, Kölcsi azt szevasz - ez jelentheti azt is, hogy Slyban bízunk mer az említett két úr, men biztos, hogy a mi húzáskörnyéküknkön lesz. Hightowerér fel kell menni Kuetchyér meg le.sutianap
Kicsit kevered a dolgokat, feltrade esetén mozog előre a csapat, akkor választhat előbb. Hightowerért nem hiszem, hogy bármerre is kellene mozogni: felmenni nem érdemes, mert valószínűleg bent lesz még 1/24-nél, letrade-elni pedig azért nem, mert sokkal később már nem lesz elérhető, ott sorakoznak mögöttünk az ILB needes csapatok. Az Eagles Ryans megszerzése után talán a DL-be húz első körben, így szerencsés esetben Kuechly is elérhető lehet, amikor mi választunk. Sylvesterben én is bízom, de ő egyedül kevés backupnak, mindenképpen kell még ILB. Vannak jó középső körös prospectek is, de kétség kívül Kuechly és Hightower az etalon.
több mint 12 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
4 CB az vékony,főleg 2 másodévessel. De mikor bizonyítsanak,ha nem most?
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 581
csak nincs helyette más, szólok, sztem a 2. számú CB-nk szarabb lesz mint Vilike voltkishaszi
Szerintem is, épp ezért ez most nem esett jól. Eddig legalább nem nagyon kellett a drafton a CB-ket figyelni.kittli
Nem biztos, hogy rosszabb lesz, de Gay nagyon kellett volna. Ne legyen igazam, de szerintem vissza fogják még sírni azok is, akik most azt mondják, jó, hogy nem került vissza hozzánk.

A drafton pedig ezután sem kell majd a CB-ket nézegetni. Tavaly hoztuk Allent és Brownt, most rajtuk a világ szeme. Ha hozunk cornert, akkor szerintem egy tapasztalt FA-t, kb. olyan fizetésért, mint amit Gay kapott volna. Kíváncsi leszek, a Cardinals mennyit ajánlott neki.
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 589 — Apu ökölbeszorított keze
vigyétek Asantet.... 10millió alatti fizu 😊

több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Meg Townsend, na Db puceválás tekintetében mindenkinek teljesült a kívánsága, mármint VilmosG. és Mekfeddem is felejtvesutianap
csak nincs helyette más, szólok, sztem a 2. számú CB-nk szarabb lesz mint Vilike voltkishaszi
Szerintem is, épp ezért ez most nem esett jól. Eddig legalább nem nagyon kellett a drafton a CB-ket figyelni.kittli
így se kell. Lewis előrelép 2. cornernek, és ott van mögötte még 2 tavaly draftolt fiatal CB.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 115 — capitaine du château de Vienne 1487
Meg Townsend, na Db puceválás tekintetében mindenkinek teljesült a kívánsága, mármint VilmosG. és Mekfeddem is felejtvesutianap
csak nincs helyette más, szólok, sztem a 2. számú CB-nk szarabb lesz mint Vilike voltkishaszi
Draft is van a világon mega három kölökgólya.

Depon futtattyák sz eszmét a Farrior pótlásról, miszerint van-é megfelelő ILB buck- prospect, aki megfelelő a DerAltének. Magastorony, Kölcsi azt szevasz - ez jelentheti azt is, hogy Slyban bízunk mer az említett két úr, men biztos, hogy a mi húzáskörnyéküknkön lesz. Hightowerér fel kell menni Kuetchyér meg le.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 084 — Steelers fan
Meg Townsend, na Db puceválás tekintetében mindenkinek teljesült a kívánsága, mármint VilmosG. és Mekfeddem is felejtvesutianap
csak nincs helyette más, szólok, sztem a 2. számú CB-nk szarabb lesz mint Vilike voltkishaszi
Szerintem is, épp ezért ez most nem esett jól. Eddig legalább nem nagyon kellett a drafton a CB-ket figyelni.
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
http://www.youtube.com/watch?v=7jxwotQ4ldI&feature=related :cool:Steelers-Nation
Mekkora!!4 KÖszi

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Meg Townsend, na Db puceválás tekintetében mindenkinek teljesült a kívánsága, mármint VilmosG. és Mekfeddem is felejtvesutianap
csak nincs helyette más, szólok, sztem a 2. számú CB-nk szarabb lesz mint Vilike volt

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
Steelers-Nation 113 — Steelers fan
http://www.youtube.com/watch?v=OzybdYNCHvE&feature=related :cool:

- Do the HAKA ! - How many times i have to say, if you eat around here, you have to pay! -
több mint 12 éve
Steelers-Nation 113 — Steelers fan
http://www.youtube.com/watch?v=7jxwotQ4ldI&feature=related :cool:

- Do the HAKA ! - How many times i have to say, if you eat around here, you have to pay! -
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 115 — capitaine du château de Vienne 1487
Meg Townsend, na Db puceválás tekintetében mindenkinek teljesült a kívánsága, mármint VilmosG. és Mekfeddem is felejtve


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 581
Úgy tűnik, Horton Gay-t is Arizonába csábította: "O yeah by the way I'm #Birdgang now west coast".
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Mikey facséja:

Steelers owner wants to sign WR Wallace to long-term deal

Mike Wallace hasn't received an offer as a restricted free agent, and Steelers owner Art Rooney II said he wants to sign the big-play wide receiver to a long-term contract.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 115 — capitaine du château de Vienne 1487
Nézd, ha ezt JH egyedül csinálja meg majdnem ippon-t kapott volna érte, egy kicsit megtört a lendület az elején nem volt folytonos a mozgás. 😀
Viccet félretéve, itt "csak" az ösztön vitte őket, gondolj bele, hogy egyesek azért, hogy ilyet csináljanak ezért pénzt kaptak külön. Egyébként a fizetésük is erről szól, nem is értem. Aki keveset sackel az LB-k közül és puhapöccsel játszik az kis vagy semmilyen gázsi, aki kemény és odateszi magát, bevállalós az megkapja a nagy lét. Ez egy hatalmas butaság volt a NO részéről. Remélem több csapatot ne érint a ligában. Láttam olyan véleményt is, hogy miért büntetik a HC-t ennyire, mikor Belichik májszter a videós ügyben tutira főkolompos volt és szinte alig kapott büntit. A büntetések szabályozásán kellene változtatni, az a baj, hogy hasra ütősnek érzem őket, ma így keltem a nejem jó volt az ágyban este, ma csak ennyi, vagy tegnap a titkárnőmet nem sikerült mert nem állt fel ezért ma elmeszelek mindenkit. Egyértelmű pontos szabályozás, amiből mindenki láthassa tudhassa miért mi vár rá.polamalu
Én azért sarkosabban fogalmaznék - az ellenfélen elkövetett brutalitás jutalmazása és a jogosulatlan előnyszerzés közt azért néhány árnyalatni eltérés mutatkozik. Ami a büntetés mértékét érinti, ezekszerint nálunk a vezetőség jól érzékelte, hogy ez nem egy Rambo- Harrison ellen kijelentett magánháború, hanem igenis mélyebb konzekvenciák levonására törekszik God-el, tehát számolni kell azzal, ha folyamatosan érkeznek a durvaságok, akko az adott edző is meszelve lesz. Tehát mindenki lesz szíves alkalmazkodni, de sürgősen a szabály és szemléletváltozáshoz. És iszonyat szakadék van a stikli meg a kerekesszék közt. Zwei most szépen csöndbe kell maradni, mert mi az előző szezonbam igenis alkalmazodtunk - míg lám-lám hiába voltunk a célkereszt közepin, mégse mi vagyunk a hunyók. Azért annyit előrebocsájtanék, hogy érzésem szerint, nem orleáns Szüzei voltak az egyetlenek, talán a csoportban is lehetne találni?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 507 — 毎日何かを学ぶ
Nézd, ha ezt JH egyedül csinálja meg majdnem ippon-t kapott volna érte, egy kicsit megtört a lendület az elején nem volt folytonos a mozgás. 😀
Viccet félretéve, itt "csak" az ösztön vitte őket, gondolj bele, hogy egyesek azért, hogy ilyet csináljanak ezért pénzt kaptak külön. Egyébként a fizetésük is erről szól, nem is értem. Aki keveset sackel az LB-k közül és puhapöccsel játszik az kis vagy semmilyen gázsi, aki kemény és odateszi magát, bevállalós az megkapja a nagy lét. Ez egy hatalmas butaság volt a NO részéről. Remélem több csapatot ne érint a ligában. Láttam olyan véleményt is, hogy miért büntetik a HC-t ennyire, mikor Belichik májszter a videós ügyben tutira főkolompos volt és szinte alig kapott büntit. A büntetések szabályozásán kellene változtatni, az a baj, hogy hasra ütősnek érzem őket, ma így keltem a nejem jó volt az ágyban este, ma csak ennyi, vagy tegnap a titkárnőmet nem sikerült mert nem állt fel ezért ma elmeszelek mindenkit. Egyértelmű pontos szabályozás, amiből mindenki láthassa tudhassa miért mi vár rá.
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 581
Ja, harmadik vagy negyedik köröst talán. Amikor tavaly néztem Bills-meccset, egész jó volt és nekünk hiányposztunk is. Na meg csak a mi kutyánk kölyke, ennyit nem megérne?Szokol
Csak Soldit tudom ismételni, nem érné meg, és nem is tudnánk elhozni.

Gay egyébként Twitteren közölte, hogy végzett a workoutokkal, és hamarosan dönteni fog, hol folytatja a pályafutását. A Steelers-től, a Cardinals-tól, a Titans-től, és a Broncos-tól kapott ajánlatot (utóbbi talán Tracy Porter leigazolása miatt kiesik).

Közben Rooney és Ben is nyilatkozott Wallace-ügyben; mindketten elmondták, szeretnék, ha megvalósulna a hosszútávú szerződés.

Rich Eisen beszélt Vince Younggal, és a bounty botrány kapcsán VY megemlítette az ominózus jelenetet a 2010-es szezonból, amikor Harrison (és még néhány Steelers-védő) sackelte. Úgy tűnik, benne is mély nyomokat hagyott az eset...
több mint 12 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 876 — Steelers fan
Az mennyire lehet nekünk érdekes, hogy Urbik RFA?Szokol
Nem néztem utána, de bizonyára kapott tendert a Bills-től.vassadi
Ja, harmadik vagy negyedik köröst talán. Amikor tavaly néztem Bills-meccset, egész jó volt és nekünk hiányposztunk is. Na meg csak a mi kutyánk kölyke, ennyit nem megérne?
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Az mennyire lehet nekünk érdekes, hogy Urbik RFA?Szokol
Semennyire. Nem fogjuk visszahozni draftpickért. Meg amúgy sokkal olcsóbb a mi caphelyzetünkben az alsó RFA-tenderrel megtartani Legurskyt és Fostert. Ezzel szemben Urbiknak egy komolyabb szerződést kellene leraknunk az asztalra ahhoz, hogy a Bills ne matchelje.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 581
Az mennyire lehet nekünk érdekes, hogy Urbik RFA?Szokol
Nem néztem utána, de bizonyára kapott tendert a Bills-től.
több mint 12 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 876 — Steelers fan
Az mennyire lehet nekünk érdekes, hogy Urbik RFA?
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Wallace egyébként twitteren cáfolta, hogy Fitz-szerű fizetési igényei lennének.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Tündibündi.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 115 — capitaine du château de Vienne 1487
Mike el kezdett képeket tolni fácséra, mi van búcsúzik?😛:/kishaszi
nem, csak újra szépnek érzi magát


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Mike el kezdett képeket tolni fácséra, mi van búcsúzik?😛:/

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."