Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Mike Adams az idei kedvenc OT prospectem, nem bánnám, de azért inkább Hightower.
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Te Tomi, értsed már😊
Vicceltem is, meg nem is.
Komolyan mondtam, mert van rá precedens, lásd TB, vagy Harrison UDFA.
Vicceltem, mert nyilvánvalóan nem akartam arra utalni, hogy ezzel a 3 pikkel, most gyémántokat fogunk húzni.
Egyenlőség jel (ez az a rész, ami eldönti az egyenletben a relációt a két oldal között) A sansz megvan rá, hogy akár a csapatba kerülhessen xy posztra - nyilván nem QB, OLB, SS stb, hanem valami ún. kiegészítő posztra, egy a draftcetli értéke alapján lófaszjóska, de az élet fura fintoraként mégsem kutyaütő pali. Sansz.
Van 3 pikk > nincs pikk. Ennyit mondtam. Nem kell itt agyonelemezni mindent körzővel meg vonalzóval, ez nem egy playbook elem...

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 581
Tomlintól:
- Elégedett a jelenlegi RB-állománnyal, de biztos benne, hogy az FA-piacról vagy a draftról hozunk még valakit.
- Amennyiben Hamptonnak PUP-listán kell kezdenie a szezont, NT posztra is érkezhet valaki (bár ez nem újdonság, és még akkor is valószínű az NT draft, ha Hampton az idény elejétől kezdve bevethető), de kezdő kaliberű játékosnak tartják McLendont, és Ziggy nose tackle-ként való bevetésével is számolnak.
- A Pitt egyetem prospectjei mellett eddig Mike Adams (OT, Ohio State), Derek Wolfe (DL, Cincinnati), és T.Y. Hilton (WR, Florida International) járt hivatalos viziten a csapatnál.
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Az meg szinte elképzelhetetlen, csodaszámba menne, hogy ha ebben a szakaszban egy másik csapat elől hozna el játékost kompenzációs pick-kel valaki.tomi-tomi
Ez sem igaz... Nem véletlen szoktak még 6-7. körben is feltrédelések lenni.Soldados
Nem azt írtam, hogy nincs ilyen. Ha szoktak, akkor biztos tudsz rá (jó)néhány példát, amelyekben csak hatodik és hetedik körös pick-ek szerepelnek. A tavalyi Eagles-Pats helycserét ne vedd ide, kérlek. Én egyet találtam, ami félig teljesíti az állításodat: tavaly a Browns két hatodik köröst (168. és 170.) adott a Vikingsnek egy ötödik körösért (150.).
Btw mi köze van egy esetleges 6. körös feltrade-nek a Steelers idei 7. kör utáni kompenzációs pick-jeihez, vagyis a Te állításodnak az eredeti gondolathoz?


Statisztikailag persze majd ismét megismételhetjük a póker-vitát pepitában, mert erős a párhuzamot érzek a drafthúzásokhoz.sutianap
Nem véletlen szerintem. 😊

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 115 — capitaine du château de Vienne 1487
Hogy mik vannak, némi viccbolhából támad a dinoszaurusz 😂 s arra még kitérnék, hogy még elsőkörös pikkel is mekkorát lehet szopni - mega világ legteheccségesebb játékosa aki csak azért nem futott be mert pikkelysömöre van a szuszpenzortól. Statisztikailag persze majd ismét megismételhetjük a póker-vitát pepitában, mert erős a párhuzamot érzek a drafthúzásokhoz.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Az meg szinte elképzelhetetlen, csodaszámba menne, hogy ha ebben a szakaszban egy másik csapat elől hozna el játékost kompenzációs pick-kel valaki.tomi-tomi
Ez sem igaz... Nem véletlen szoktak még 6-7. körben is feltrédelések lenni.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Nem kell túlzásokba esni; Fostert és Harrisont csak azért hoztam fel, mert jól mutatja, hogy ha UDFA-ként is későbbi OPoY/DPoY kaliberű játékosok jutottak el az NFL-be, akkor a "8. körös" pickekkel is lehet hasznos játékosokat fogni.vassadi
Szvsz nem mutatja jól. Érzésem szerint nincs oksági kapcsolat az említett urak karrierje, kalibere és a 8. körös pick-ek hasznossága között.
"Túlzás" a prospectek megítélésének nehézségében van. Az 1/1 és az 1/4 között egyenként jobban meg lehet fogalmazni a különbséget (ezáltal a saját értékeket is), mint a 2/50 ás a 7/224 között. Annyira sok tényezős a kiválasztás, hogy előbb-utóbb - de a 7. körben már szinte biztos, hogy - lottóhúzás jellege lesz a dolognak.
Nagyon ritkán kihúzza valaki az ötöst, de ebből ne vonjuk le azt a következtetést, hogy a "nyolcadik" körben lehet hasznos játékosokat fogni. Illetve lehetni lehet, csak ez az esély még így is rendkívül alacsony marad. Egyszerűen képtelenség valós különbségeket feltárni a hátsó körös játékosok között. A trade táblázat azt mutatja, hogy már az egész harmadik kör eleje és vége (32 prospect!) között van annyi különbség, mint az 1/7és az 1/9 között.
Tök mindegy a beválás szempontjából, hogy valakit 7 24x-re húzol be, vagy UDFA-ként igazolsz le. Az meg szinte elképzelhetetlen, csodaszámba menne, hogy ha ebben a szakaszban egy másik csapat elől hozna el játékost kompenzációs pick-kel valaki.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 581
Nem kell túlzásokba esni; Fostert és Harrisont csak azért hoztam fel, mert jól mutatja, hogy ha UDFA-ként is későbbi OPoY/DPoY kaliberű játékosok jutottak el az NFL-be, akkor a "8. körös" pickekkel is lehet hasznos játékosokat fogni.
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Akkor tudományosabban, hány hetedik körös húzásra jut egy darab probóler? 200-300-400?sutianap
K*rva sokra. 😊 Amúgy az 1/1 3000 pont, a 6. kör vége 15 pont környéke, a 7/224 2 pont trade esetén. (http://www.draftcountdown.com/features/Value-Chart.php) Ha ezt beválási esélynek fogjuk fel (miért is ne?!), akkor 200* kell húznod a 6. kör végén, hogy egy 1/1 tehetségre akadjál.
ulpi már leírta pontosan: idén 3 UDFA játékost a drafton hozhattok el. Ennyi, kevesebb macera a szerződtetésükkel, se több, se kevesebb.
Btw nem gondoltam ekkora kavarodást okozni, úgy éreztem, hogy kishaszi viccelődik. TB és Harrison egyedi kivételek az elhullott, le sem draftolt, le sem szerződtetett tömegekhez képest.
Az meg természetes, hogy jó gunner-t, kicker-t, long snapper-t stb. a leghátsó körökben lehet találni, mert az ST játékosok zömét a leghátsó körökben húzzák. Másképp, ki mást találnánk ott?

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Akkor tudományosabban, hány hetedik körös húzásra jut egy darab probóler? 200-300-400?sutianap
Épp ezt mondtam, nem kell, hogy Pro Bowlerre bukkanjunk. Az is megfelel, ha találunk egy jó gunner, vagy returnert, vagy éppen kickert vagy long snappert. ezek is fontosak az egész csapatot,az egészet tekintve, s erre ideálisak lehetnek a 7. körös pickek.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 115 — capitaine du château de Vienne 1487
Akkor tudományosabban, hány hetedik körös húzásra jut egy darab probóler? 200-300-400?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Így van; amikor UDFA-ként olyan játékosok kerülnek a ligába, mint Arian Foster vagy épp a mi Harrisonunk (és még hosszasan lehetne sorolni a példákat), a hetedik körös kompenzációs pickeknek is megvan a maguk értéke.vassadi
Sőt! És mi van ha csak egy jó gunnert, vagy kickert húzunk be vele? Bőven megéri ha csak egy ilyen playát találunk.Soldados
Sőt! És mi van, ha nem lesz belőlük semmi és pár hét TC után kivágjuk őket?!
Foster meg Harrison tök jó példa, tényleg kb. minden UDFA játékosból pro bowler lesz!


(Bocs, tegnap hosszú napom volt 😀 )tenorx
Köszönjük Emese!


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Így van; amikor UDFA-ként olyan játékosok kerülnek a ligába, mint Arian Foster vagy épp a mi Harrisonunk (és még hosszasan lehetne sorolni a példákat), a hetedik körös kompenzációs pickeknek is megvan a maguk értéke.vassadi
Sőt! És mi van ha csak egy jó gunnert, vagy kickert húzunk be vele? Bőven megéri ha csak egy ilyen playát találunk.Soldados
Sőt! És mi van, ha nem lesz belőlük semmi és pár hét TC után kivágjuk őket?!
Foster meg Harrison tök jó példa, tényleg kb. minden UDFA játékosból pro bowler lesz!


(Bocs, tegnap hosszú napom volt 😀 )
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Így van; amikor UDFA-ként olyan játékosok kerülnek a ligába, mint Arian Foster vagy épp a mi Harrisonunk (és még hosszasan lehetne sorolni a példákat), a hetedik körös kompenzációs pickeknek is megvan a maguk értéke.vassadi
Sőt! És mi van ha csak egy jó gunnert, vagy kickert húzunk be vele? Bőven megéri ha csak egy ilyen playát találunk.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 581
Így van; amikor UDFA-ként olyan játékosok kerülnek a ligába, mint Arian Foster vagy épp a mi Harrisonunk (és még hosszasan lehetne sorolni a példákat), a hetedik körös kompenzációs pickeknek is megvan a maguk értéke.
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Igen, mindössze arra utaltam, hogy a semminél több ez a három alsófertály húzási jog, tekintve, hogy TB is a béka segge alatt volt húzva, és ne találja ki senki nekem, hogy xy már akkor tudta, mert a világ nem így működik. Ált. úgy működik, hogy nem csak mindig egy zseni van, hanem több, akik egymástól függetlenül képesek ugyanazon a mentális síkon gondolkozni. Nem óhajtok belemenni a kollektív tudta témakörbe, csak poénosan utaltam arra, hogy a 240. pick nincs túl messze a 200-tól, és hogy hátsó körben is lehet néha kifogni nagy halat - nyilván nem túl gyakran van tombredi ott hátul, de pl. az NHL-ből rogyásig lehetne sorolni a 150-250. helyen húzott játékosokból azokat, akikre később csak annyit mondanak: zseni.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
A hetedik körös kompok értéke az, hogy kvázi nyolcadik kör. Vagyis amikor vége adraftnak, mindenki feltölti a keretet UDFA emberekkel. Akiknek esélye nem sok, de STben jók, és minden évben van pár worst->first játékos azért.
Nosakkor ezeket nem kell UDFAként csábítgatni, hanem megjelölöd és a tied aki tetszik, csak nem egy, hanem 2-3. Nem olyan rossz az. Mindig van pár meglepően hoppon maradt ember.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
ez buzi ez a rencer,
2x küldi el, kitörlöm a másodikat, erre nem látszik az első sem

---
Szóval, hányadiknak is draftolták TB-t???kishaszi
6. körös volt.kittli
Tessék most már megjegyezni, ha ennyit hivatkoztok reája! 6/199 a mágikus szám.
Értem én, ha lehetne trade-elni ezeket a kompenzációs pick-eket, akkor akár mind a hármat odaadnátok, hogy vigyétek backup-nak, most hogy Dixon rúdja kifele áll.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 083 — Steelers fan
ez buzi ez a rencer,
2x küldi el, kitörlöm a másodikat, erre nem látszik az első sem

---
Szóval, hányadiknak is draftolták TB-t???kishaszi
6. körös volt.
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
ez buzi ez a rencer,
2x küldi el, kitörlöm a másodikat, erre nem látszik az első sem

---
Szóval, hányadiknak is draftolták TB-t???

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 083 — Steelers fan
Kis toleranciával akár tombredit is érhetne😀😀😀kishaszi
😀
Kockáztatod a bant egy kis humorért! 😊 Legyen Neked intő Sobri példája! 😊 😉tomi-tomi
Sobri is csak azért kapott bant, mert kiégett 😀empty taxi
Meg ez amúgy is csak egyszeri alkalom volt. Bár lehet több oldal flame-t generál vele. 😀
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 716 — Scream and scout
Kis toleranciával akár tombredit is érhetne😀😀😀kishaszi
😀
Kockáztatod a bant egy kis humorért! 😊 Legyen Neked intő Sobri példája! 😊 😉tomi-tomi
Sobri is csak azért kapott bant, mert kiégett 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Kis toleranciával akár tombredit is érhetne😀😀😀kishaszi
😀
Kockáztatod a bant egy kis humorért! 😊 Legyen Neked intő Sobri példája! 😊 😉

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Kis toleranciával akár tombredit is érhetne😀😀😀kishaszi
😀 😀

több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Kis toleranciával akár tombredit is érhetne😀😀😀

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."