Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
És hány hetedik katikát váltanak mondjuk egy ketteskére?sutianap
A kompenzációs pickeket nem lehet trade-be bevonni.vassadi
suti minden bizonnyal ezt eddig nem tudta. 😊
Mi a lófüttyöt ér x darab 7. körös kompenzációs pick? Nekem ez volt a kérdés (s benne a válasz).

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 581
És hány hetedik katikát váltanak mondjuk egy ketteskére?sutianap
A kompenzációs pickeket nem lehet trade-be bevonni.
több mint 12 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
http://www.nfl.com/draft/story/09000d5d827e1749/article/afc-north-team-needs-how-will-browns-utilize-no-4-pick?module=HP11_content_stream

ILB nélküli,ámde CB-s mock,talán az első.. 😉
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Tekmindegy. Nem járókelőek a komp pikkek, elvégre nem ászok.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 115 — capitaine du château de Vienne 1487
3 db 7. körös kompenzáció pickkel lettünk többek Spaeth, Keyaron Fox és Eason távozása miatt. (240., 246. és 248. pick overall)kishaszi
És hány hetedik katikát váltanak mondjuk egy ketteskére?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
3 db 7. körös kompenzáció pickkel lettünk többek Spaeth, Keyaron Fox és Eason távozása miatt. (240., 246. és 248. pick overall)

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 507 — 毎日何かを学ぶ
Colbert szavai szerint Burnell is visszatérhet, sőt reális esély van Warrior újra szignálására is.polamalu
Wallace-nak nem kell visszatérnie: ha hosszútávú szerződés és offer sheet sem lesz, akkor RFA tender alatt marad egy évet.vassadi
Jól van, így értettem én is 😀
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 581
Colbert szavai szerint Burnell is visszatérhet, sőt reális esély van Warrior újra szignálására is.polamalu
Wallace-nak nem kell visszatérnie: ha hosszútávú szerződés és offer sheet sem lesz, akkor RFA tender alatt marad egy évet.
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 507 — 毎日何かを学ぶ
Colbert szavai szerint Burnell is visszatérhet, sőt reális esély van Warrior újra szignálására is. Az ami ismerőseimnél olvastam, hogy ez a pletyka járja.
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
- saját UFA-k közül Lefty, Batch, Starks és Moore négyese térhet vissza Colbert szavai szerint Cotchery mellett.
- Akiem Hicks 325 fontos DE járt náléunk viziten.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
- Dixon vizitre utazik Denverbe.
- Valszeg csak egy 7. körös compensatory picket kapunk.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
A D kapitánya tuti nem Timmons lesz, nem vezéralkat, csendes fiú ő (bár a rádió lehet hozzá lesz bekötve, mert azt ILB-hez szokták). Inkább Woodley, Clark és Keisel lehet esélyes.Soldados
Tory nem lehet esélyes?
Keisel, Clark a kora végett lehet nem lesz....inkább a hosszútávú megoldáss Woodley. (bár én az előző kettőnek jobban örülnék.Darth
Troy sem az a hangos ember.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
GombiÁdám Pittsburgh Steelers 275 — Pittsburgh Steelers / ManUtd fan
A D kapitánya tuti nem Timmons lesz, nem vezéralkat, csendes fiú ő (bár a rádió lehet hozzá lesz bekötve, mert azt ILB-hez szokták). Inkább Woodley, Clark és Keisel lehet esélyes.Soldados
Tory nem lehet esélyes?
Keisel, Clark a kora végett lehet nem lesz....inkább a hosszútávú megoldáss Woodley. (bár én az előző kettőnek jobban örülnék.

több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
A D kapitánya tuti nem Timmons lesz, nem vezéralkat, csendes fiú ő (bár a rádió lehet hozzá lesz bekötve, mert azt ILB-hez szokták). Inkább Woodley, Clark és Keisel lehet esélyes.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
http://www.timesonline.com/columnists/sports/mark_madden/madden-wallace-wants-to-be-a-star-not-a-steeler/article_3f4cb673-9733-519a-b60a-c02ec73d2870.html

"Wallace, sadly, seems to personify a new breed of Steeler. He hasn't won anything, yet displays inflated ego and arrogance."

Éles kritika,de van benne igazság bőven..
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Nem kell parázni, itt vannak a fiatalok, egyszer úgy is ki kell próbálni őket, ha szarok akkor draft/FA jövőre vagy utána. Mindháromra nagyon kíváncsi vagyok, alig várom a szezont 😊
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 115 — capitaine du château de Vienne 1487
Starkbébi visszatérne, sajátmaga szerint - draftot megmajd úgyis mögláttyuk 😀sutianap
TC-be szerintem vissza is fogjuk hozni. ACL-műtéttől függetlenül inkább ő maradjon depth-nek a szezonra, mint Scott.

Inkább mondjátok ki lesz a D kapi - Vugyli, Szakáll vagy Clark?sutianap
Timmonsvassadi
Vugyli


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 581
Starkbébi visszatérne, sajátmaga szerint - draftot megmajd úgyis mögláttyuk 😀sutianap
TC-be szerintem vissza is fogjuk hozni. ACL-műtéttől függetlenül inkább ő maradjon depth-nek a szezonra, mint Scott.

Inkább mondjátok ki lesz a D kapi - Vugyli, Szakáll vagy Clark?sutianap
Timmons
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 115 — capitaine du château de Vienne 1487
Starkbébi visszatérne, sajátmaga szerint - draftot megmajd úgyis mögláttyuk 😀
Inkább mondjátok ki lesz a D kapi - Vugyli, Szakáll vagy Clark?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Én is erősen bízom ebben.
Kíváncsian várom az idényt.

A másik izgalmas kérdés számomra, hogy Coach Dad hogy oldja meg a fiatalítást, mekkora visszaesés várható a D-ben, BB mellett én és gondolom sokan mások is a védelem miatt nézik a meccseiteket független szurkolóként.
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
1. LOL. Most lesz csak igazán félnivaló, hogy Lewis elég jó-e kezdőnek.
2. Gilberttől nem tartok, szépen fejlődött folyamatosan rookie-ként is. Nem lesz TOP vakoldali tackle, de nem is lesz nevetség tárgya sztem.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Ha Homokzsák nem jön vissza akkor Gilbert is izgalmas lehet pl mint LT. Ebben a csoportban azért előferdül pass rush.
több mint 12 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 876 — Steelers fan
Na már csak Scottnak kell távoznia és a kerékkötők kiminuszolva. Kíváncsian várom, a következő szezontól ki miatt kell majd rendszeresen idegeskedni 😊
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 581
4 CB az vékony,főleg 2 másodévessel. De mikor bizonyítsanak,ha nem most?Blitzburgh
Lehet CB-draft, de max 4. körtől.Soldados
Ike mellett lenne egy újonc, két másodéves, és Lewis sem tartozik a legtapasztaltabbak közé, a tavalyi volt az első olyan szezonja, amikor komolyabb szerephez jutott. Ezért gondolom, hogy inkább egy veteránt kellene igazolni.
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
4 CB az vékony,főleg 2 másodévessel. De mikor bizonyítsanak,ha nem most?Blitzburgh
Lehet CB-draft, de max 4. körtől.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!