Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
Nem tartanánk itt, ha pontosan olvasol/idézel. 😊 Nem azt írtam, hogy kizárt, hanem hogy szinte kizárt, azaz nagyon csekély a valószínűsége - vagyis minimális. Ehhez mást nem tudok hozzáfűzni.vassadi
😊 ehhez mást nem is nagyon kellSzesze
viszont kevesebbek lennénk Fake és Tomi esszéjével. 😛sutianap
az is igaz 😊 tehát jobb lett volna pontosabban olvasnod 😉
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 117 — capitaine du château de Vienne 1487
Hélló, köszönöm szépen! Az, hogy kizárt és a minimális az esélye - egy teljesen más dimenzió.sutianap
Nem tartanánk itt, ha pontosan olvasol/idézel. 😊 Nem azt írtam, hogy kizárt, hanem hogy szinte kizárt, azaz nagyon csekély a valószínűsége - vagyis minimális. Ehhez mást nem tudok hozzáfűzni.vassadi
😊 ehhez mást nem is nagyon kellSzesze
viszont kevesebbek lennénk Fake és Tomi esszéjével. 😛


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
Hélló, köszönöm szépen! Az, hogy kizárt és a minimális az esélye - egy teljesen más dimenzió.sutianap
Nem tartanánk itt, ha pontosan olvasol/idézel. 😊 Nem azt írtam, hogy kizárt, hanem hogy szinte kizárt, azaz nagyon csekély a valószínűsége - vagyis minimális. Ehhez mást nem tudok hozzáfűzni.vassadi
😊 ehhez mást nem is nagyon kell
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 590
Hélló, köszönöm szépen! Az, hogy kizárt és a minimális az esélye - egy teljesen más dimenzió.sutianap
Nem tartanánk itt, ha pontosan olvasol/idézel. 😊 Nem azt írtam, hogy kizárt, hanem hogy szinte kizárt, azaz nagyon csekély a valószínűsége - vagyis minimális. Ehhez mást nem tudok hozzáfűzni.
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
melyik reszevel mondtam azt ? egyeb kalkulaciot meg hiaba hozol ide nekem mert minden nem vart huzas es egyeb belevan ebbe szamolva amit leirtam. vagy akkor ilyen alapon leirhatnek egy totalis suletlenseget mint lehetseges scenariot csak nincs semmi ertelme mert ugysem fog megtortenni.Fake
Ahogy számoltad, 20 egyéb játékos plussz a a négy tekköl - pont benne vagyunk. S ha csak egy húzással is mást lövögetnek a plussz egyéb pozicióba már ha akarunk belehúzunk. S arra meg mérget vehetek, hogy lesz szihóksz-sapka, egy biztosan.sutianap
oke latom keptelenseg meggyozni mert minden ervben es ervelesben csak a sajat igazadat vagy hajlando meglatni legalabbis ebben az esetben. szamon kerted vassadin azt h miert nem magyarazza el es miert nyilatkoztat ki. en elmagyarazom nem 1 perc alatt irodott hszben es ennyi ra a reakciod 😀 mellesleg azert mokas h pont felhozod a hoxsapkat ugyanis ott egy olyan tekolt vittek ki a 24. pick utan nemsokkal (szerk. a 25. valasztassal 😀) akit a hoxon kivul senki nem vitt vna ki ott es h miert tette ezt a hox ? mert az elit tackle prospectek reg gazdara talaltak 😉
szerk.: bocsanat nem reg talaltak gazdara mert a 22. pickkel vittek castonzot. de nagyon eros volt a dline felhozatal ami indokoltta tette ezt vmint 4 qb is gazdara talalt.Fake
Így igaz, vetted a fáradságot, nekem tetszett is, amit írtál! ((Tudod, mennyivel könnyebb lenne olvasni, megérteni, ha a mondat első betűjénél nyomnál egy shift-et? 😊 ))
Ahogy én értem: a kifejtésed utolsó részéig azt mondtad, azt vezetted le, hogy a TOP 24 pick-ben lesz az első négy (elit) OT prospect. Ennél többet suti sem állított, illetve eddig Te sem zártad ki, hogy juthat egy OT a Steelers-nek. (A nulla lehetőség fontos, mert suti alapvetően ezt "sérelmezte".)
Az utolsó bekezdéseddel zártál ki három posztot (ezzel három játékost), hogy ők biztosan nem lesznek TOP21-ek. Vagyis azt állítottad teljes biztonsággal, hogy Richardson és Decastro és Kuechly előtt kimegy mind a négy OT. Ezzel az utolsó kettő esetében bizonyosan ellentmondtál önmagadnak. Szóval, nekem az utolsó bekezdés inkoherens a többivel. Viszont ezzel a bekezdéssel tudtad azt mondani, hogy minimális a Steelers esélye.
"minden nem vart huzas es egyeb belevan ebbe szamolva amit leirtam" - nekem ez egy kicsit erősnek tűnik. Szvsz fogalmilag kizárt, hogy bárki ebben az univerzumban erre képes legyen. Nagyjából azt mondtad ezzel, hogy a TOP 24 posztonkénti lebontásban (néhol konkrétan megnevezve) pontosan így fog kinézni. Én olyan "beválási" összesítést láttam, ahol a TOP100-ból hány prospect-et találtak el. Ott a 80% már kiemelkedőnek számított.
Egyáltalán nem szeretnélek felhergelni, de még mindig ott tartunk, hogy nem kizárt a Steelers OT pick-je. S ez alapvetően nem a Te levezetésed hibája, hanem a draft sajátja. Olyan bonyolult és nagyméretű döntési mátrixot akarunk kitölteni előre pontosan, amit szerintem képtelenség. Nem hinném, hogy idén a TOP5 esetében sikerülne bárkinek is.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 117 — capitaine du château de Vienne 1487
melyik reszevel mondtam azt ? egyeb kalkulaciot meg hiaba hozol ide nekem mert minden nem vart huzas es egyeb belevan ebbe szamolva amit leirtam. vagy akkor ilyen alapon leirhatnek egy totalis suletlenseget mint lehetseges scenariot csak nincs semmi ertelme mert ugysem fog megtortenni.Fake
Ahogy számoltad, 20 egyéb játékos plussz a a négy tekköl - pont benne vagyunk. S ha csak egy húzással is mást lövögetnek a plussz egyéb pozicióba már ha akarunk belehúzunk. S arra meg mérget vehetek, hogy lesz szihóksz-sapka, egy biztosan.sutianap
oke latom keptelenseg meggyozni mert minden ervben es ervelesben csak a sajat igazadat vagy hajlando meglatni legalabbis ebben az esetben. szamon kerted vassadin azt h miert nem magyarazza el es miert nyilatkoztat ki. en elmagyarazom nem 1 perc alatt irodott hszben es ennyi ra a reakciod 😀 mellesleg azert mokas h pont felhozod a hoxsapkat ugyanis ott egy olyan tekolt vittek ki a 24. pick utan nemsokkal (szerk. a 25. valasztassal 😀) akit a hoxon kivul senki nem vitt vna ki ott es h miert tette ezt a hox ? mert az elit tackle prospectek reg gazdara talaltak 😉
szerk.: bocsanat nem reg talaltak gazdara mert a 22. pickkel vittek castonzot. de nagyon eros volt a dline felhozatal ami indokoltta tette ezt vmint 4 qb is gazdara talalt.Fake
Hélló, köszönöm szépen! Az, hogy kizárt és a minimális az esélye - egy teljesen más dimenzió. Amit ugye te nem láthatsz, hogy személyemben az örökoptimista, el fogja kapni azt a kezet a sziklafalon 😉 tudod 😉


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Azért Carimi helyett Carpentert választani mindenképpen badarság volt, de mi köszöntük szépen... 😀
(Nem mondanám, h Castonzo volt az uccsó komoly OL-pick...)


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Hát ezzel nekem épp azt mondod, hogy van esélyünk. S a csapatneedekhez azt is be lehetne tolni, hogy mindig van nehány borzasztóan nem várt húzás. A másikproblémákom, hogy szeretném látni, hogy valaki kitenné, hogy mondjuk a tavalyi draft első körét ki peccelte meg csakúgy mondjuk ötveszázalékosan?sutianap
melyik reszevel mondtam azt ? egyeb kalkulaciot meg hiaba hozol ide nekem mert minden nem vart huzas es egyeb belevan ebbe szamolva amit leirtam. vagy akkor ilyen alapon leirhatnek egy totalis suletlenseget mint lehetseges scenariot csak nincs semmi ertelme mert ugysem fog megtortenni.Fake
Ahogy számoltad, 20 egyéb játékos plussz a a négy tekköl - pont benne vagyunk. S ha csak egy húzással is mást lövögetnek a plussz egyéb pozicióba már ha akarunk belehúzunk. S arra meg mérget vehetek, hogy lesz szihóksz-sapka, egy biztosan.sutianap
oke latom keptelenseg meggyozni mert minden ervben es ervelesben csak a sajat igazadat vagy hajlando meglatni legalabbis ebben az esetben. szamon kerted vassadin azt h miert nem magyarazza el es miert nyilatkoztat ki. en elmagyarazom nem 1 perc alatt irodott hszben es ennyi ra a reakciod 😀 mellesleg azert mokas h pont felhozod a hoxsapkat ugyanis ott egy olyan tekolt vittek ki a 24. pick utan nemsokkal (szerk. a 25. valasztassal 😀) akit a hoxon kivul senki nem vitt vna ki ott es h miert tette ezt a hox ? mert az elit tackle prospectek reg gazdara talaltak 😉
szerk.: bocsanat nem reg talaltak gazdara mert a 22. pickkel vittek castonzot. de nagyon eros volt a dline felhozatal ami indokoltta tette ezt vmint 4 qb is gazdara talalt.
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 117 — capitaine du château de Vienne 1487
Hát ezzel nekem épp azt mondod, hogy van esélyünk. S a csapatneedekhez azt is be lehetne tolni, hogy mindig van nehány borzasztóan nem várt húzás. A másikproblémákom, hogy szeretném látni, hogy valaki kitenné, hogy mondjuk a tavalyi draft első körét ki peccelte meg csakúgy mondjuk ötveszázalékosan?sutianap
melyik reszevel mondtam azt ? egyeb kalkulaciot meg hiaba hozol ide nekem mert minden nem vart huzas es egyeb belevan ebbe szamolva amit leirtam. vagy akkor ilyen alapon leirhatnek egy totalis suletlenseget mint lehetseges scenariot csak nincs semmi ertelme mert ugysem fog megtortenni.Fake
Ahogy számoltad, 20 egyéb játékos plussz a a négy tekköl - pont benne vagyunk. S ha csak egy húzással is mást lövögetnek a plussz egyéb pozicióba már ha akarunk belehúzunk. S arra meg mérget vehetek, hogy lesz szihóksz-sapka, egy biztosan.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Hát ezzel nekem épp azt mondod, hogy van esélyünk. S a csapatneedekhez azt is be lehetne tolni, hogy mindig van nehány borzasztóan nem várt húzás. A másikproblémákom, hogy szeretném látni, hogy valaki kitenné, hogy mondjuk a tavalyi draft első körét ki peccelte meg csakúgy mondjuk ötveszázalékosan?sutianap
melyik reszevel mondtam azt ? egyeb kalkulaciot meg hiaba hozol ide nekem mert minden nem vart huzas es egyeb belevan ebbe szamolva amit leirtam. vagy akkor ilyen alapon leirhatnek egy totalis suletlenseget mint lehetseges scenariot csak nincs semmi ertelme mert ugysem fog megtortenni.
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 117 — capitaine du château de Vienne 1487
Hát ezzel nekem épp azt mondod, hogy van esélyünk. S a csapatneedekhez azt is be lehetne tolni, hogy mindig van nehány borzasztóan nem várt húzás. A másikproblémákom, hogy szeretném látni, hogy valaki kitenné, hogy mondjuk a tavalyi draft első körét ki peccelte meg csakúgy mondjuk ötveszázalékosan?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
No most már ne haraguggy Ádi, de bütykös hattyúér kizárt, hogy egy PR listán harmadik-negyedik helyre posztján belőtt ipse 24nél elérhető legyen? Ezt a nemigaz meg kizárt dumákat hanyagoljátok már le.sutianap
alapvetoen a masodik mondatoddal egyetertek altalanossagban veve de ebben az esetben tenyleg 99 % h martin nem lesz ottan. vegyuk ugy h van 4 tekol akik kiemelkednek az idei t mezonybol. namost ez annyira sarkallatos poszt h az elottetek levo 23 csapat kiviszi oket lasd mint '09ben pedig az is meglepetes volt h ohert pl csak pont 23.-ra valasztottak mikozben a masik harmat (a ramses justin smitht, a bengalsos csocsost andre smitht es a jax monroet) 1/8ig mind elvittek. na most akkor szted mennyi eselye van h 1/24en elit prospect ot-t szerezz ?Fake
hát annyi az esélye hogy lehúznak vagy 4-5QBt, 2-3WRt meg még RBből is vagy kettőt, vagy10 cetli biztos kimegy a fent említett három pozira, akkor marad még tizenhárom és Dseket még nem is vettél elő. Valamelyik évben megcsináltam a statjait, hogy mily pozik a legkelendőbbek a drafton, igen mellette ott vírítanak a prospektek is, de figyelembe lehet venni azt is, hogy igenis léteznek az első kör elején preferált húzások, mint pölö a QB. Én möghallgatok mindenkit, sőt szeretem, ha nálam értőbbek elmondják a dolgokat, vagy vezetnek. Amit nem értek ezek a kinyilatkoztatások, hát a hülyék honnan fognak többet érteni belőle, ha képtelenek vagyunk segíteni őket, ha nem tudunk mellérakni valami indokot, csak leugatunk?
Azzal senki tudása vagy respecttye nem lesz kevesebb, ha láttya hogy zödet mond, odaír még három mondatot. REZPECTFOREVER PLZ!sutianap
namost ez igy amit mondasz h hany qbt meg hany ezt meg azt visznek ki a (24. valasztas elott ! ez fontos !), az altalanossagaban veve ha az utobbi evek draftjait attekintjuk, tehat tendenciajaban nezzuk a dolgot, azt mondom h megallna a helyet de ekkor egyaltalan nem szamolsz azzal, h melyik csapatnak mire van szuksege es h milyen a jelenlegi felhozatal jatekosbol.
lassuk eloszor is ezt a 4-5 qb dolgot : van 2 egyertelmuen elit prospect akik felulallnak tehetseguk es posztjuk miatt mindenki mason az egesz mezonybol, luck es III. ezen kivul van tannehill aki ugyan nem feltetlen 1. koros materia keves a poszton toltott tapasztalata es egyeb kerdesek miatt (dobaspontossag, vedelemolvasas h csak az egyertelmuebbeket emlitsem meg). ezen kivul meg van weeden aki ha csak azt nezem h 27 eves az mar hatalmas kerdojel vele szemben h mennyire tudna egy csapat a jovojet ra alapozni tehat hiaba volna meg a tudasa (tetelezzuk fel) es tehetsege ahhoz h jovendobeli fr. qbkent kivigyek top23ban ez azert erosen ketseges. ezen kivul te meg kit latsz elso koros prospectnek ezen poszton ? mert en mar weedent is ugy irtam ide h nala csak a kora a nagy kerdes de ez azert nem igy van mert mas kerdesek is vannak vele kapcsolatban mint pl az h neki csak ebben az okie st-fele air raidben ment ennyire esetleg blackmon ennyit segitett neki h a tobbi trivialis dologrol ne is ejtsunk szot (fejlodesi kepesseg, nfl vedelmek postsnap utani olvasasa peldaul). tehat itt mar csak 3-4 qbrol beszelhetunk ami eggyel kevesebb mint amit te irtal.
2-3 wr : ezzel egyetertek mivel meglehetosen jol elvan eresztve az idei class tehetseges elkapokbol valamint mivel egyre tobbet hajitanak manapsag nem lehet a playmakerek fontossagat hangsulyozni. blackmon, wright, floyd mar 3nal is tartunk es akkor az egyre inkabb elso korbe kiabalt hillrol, jefferyrol meg szo sem esett bar az azert meglepo lenne ha mind az otot elvinnek elottetek mivel a kor utolso negyede veletek kezdodik. lenyeg a lenyeg : 2-3 wr konnyen lehet h kimegy.
rb vagy 2 ? nem tudom ... amit a wreknel irtam h egyre tobbet hajitanak ez kihat am a rb huzasokra is csak ellenkezo elojellel sztem. tavaly 1 rb ment ki az elso korben ingram a 28. pickkel feltrade utan mert egy offensebuzi hc nem birta nezni h mennyit csuszik es lecsapott a kinalkozo lehetosegre. pedig nem volt rosszabb a tavalyi rb class az ideinel. ott volt ryan williams aki nem elhasznalva erkezett draftra, volt leshoure akit predraft eleg sokan mar neha ingram ele kiabaltak es mogottuk es meglehetosen tomor volt a mezony. iden 1 ember van ingram kaliberu jatekos (bar sztem jobb prospect (a ketto nem ugyanaz! az vki mien jatekos volt egyetemen az csak egy irany h mien prospect de nem minden jo egyetemi jatekos jo prospect lasd weeden)) richardson aki serulesbol labadozik ezen kivul meg van 3 jatekos akik emlitesre meltonak tekintheto : doug martin, david wilson es lamar miller. martinon kivul mindegyik emlitett tavalyi urge tobbre volt tartva prospectkent es jobb palyafutasuk volt az egyetemen. tehat en mar az ovatos tipp 2 rb huzassal sem ertek egyet mert egyszeruen nem ezt mutatja a tendencia es semmi nem indokolja h ez igy tortenne. maradjunk abban h max 1.
guard es center poszton valoszinu csak 1 ember fog elottetek kimenni decastro mert o iupati-szintu tehetseg. egyszeruen vki ugyis rafog menni 18-23 kozott az ar/ertek arany miatt ha egyaltalan addig bentmarad (lasd bengals a 2 db pickjukkel es hatalmas guard needjukkel). glenn nagyon jo de annyira nem h egy ilyen masodlagos fontossagu posztra ilyen magas picket adjanak erte. aki tavaly nem volt playoffban az nem egy guard hianya miatt nem volt ott hanem vmely kulcsposztra nincs embere. center iden nincs olyan tehetseg aki elottetek elmegy. konz remek volt egyetemen de annyira nem jo prospect. center huzni az elso korben amugyis kicsit luxus es ha ez meg nem is talalkozik azzal h van egy remek prospect akkor plane.
tight endekrol szot sem erdemes ejteni, sem fleener a makacs serulesevel sem mas nem er ilyen magas picket egyik csapatnak sem.
az egesz offenset nezve tehat ott tartunk h 3(+weeden nagyon zarojelben) qb, 2-3 wr, 1 rb es 1 interior ember mehet ki az en gepeloli scout tudasommal nezve. ez 9 ember esetleg, a 4 tackle nelkul plusz a defense.
ami azert velemenyem szerint annyira nem eros mivel hiaba vannak ritka jo prospectek mlb posztra (kuechly, hightower) ahol ez annyira nem altalanos ugyanakkor a cb class atlagosnak mondhato v annal nagyon kicsivel jobbnak (2 ember acsingozik a top23ra : claiborne es kirkpatrick es vannak meg remenytkelto emberek, akik elkelhetnek elobb a poszt fontossaga miatt) az elso kor relaciojaban. nezzuk sorban (nem szedem kulon a deket meg bizonyos olbket mert olyan szempontbol semmi jelentosege a konkret posztjuknak h a passrusher az passrusher sematol fuggetlenul es ok ernek sokat a poszt fontossaga miatt) :
dt : brockers, cox, poe nagyjabol az elit mogottuk nem sokkal still es worthy jonnek. hat egyik sem egy suh de megcsak mccoy v dareus szintu prospect sincs koztuk szvsz. ha kozuluk kivisznek 3at mar megleponek mondanam mert a dt azert masodhegedus poszt a passrusher mellett bar fontosabb mint a lb peldaul. legyen 2.5.
passrush : coples, ingram egyertelmuen top23at ernek majd kovetkezik upshaw, mercilus es perry valamint branch. azt nem mondom h az utolso 3bol nem visznek el kettot is elottetek de mind az ot ember mar erosen meglepne. 4.5 de ez azert sztem ovatos tulbecsles mert gyakorlatilag mindenkivel kapcsolatban vannak nagyobb kerdojelek meg a legjobbnak mondott coplesszal kapcsolatban is.
lb : ket ember aspiral arra h top23 legyen de ha kozelebbrol megnezzuk sztem az a 2 mindossze csak kuechly. hightower megszivhatja h az elmult evekben az osszes alabama sztarnak gondolt vedo prospect nem hozta a fele tamasztott elvarasokat es amugy hiaba nagyon jo a bama defense mar evek ota (mintha masik ligaban jatszananak kb) nem igazan volt a benne szereplo vedoknek atuto sikere az nflben. sorolom a peldakat bar az elso ketto meg kihozhatja magabol azt amit a baman lattunk beloluk mig a tobbiekben nemigazan latom ezt. cody, dareus, mcclain, deaderick, jackson, arenas.
olb poszton csak zach brown eleg tehetseges de ha a mlb posztot is mar masodlagos fontossagunak vesszuk draft szempontjabol (ertsd: kesobb mas posztokhoz kepest konnyebben lehet talalni kezdoszintu jatekost es ahhoz h vki megerje az elso kort, igazan nagyot kell robbantania lasd p-will v ray) akkor az olb poszt meg hatrebb van a fontossagi sorrendben. megerne zach brown a top23as picket ? no way. 1 lb.
a cornert kitargyaltam feljebb a safety class meg egy tragedia es az egyszal barron ugyanarra fazhat ra mint hightower. top23at nem er es most lefogadom veled szivesen h nem is viszik ki 😉
tehat nezzuk : van 4 qb + 3 wr + 1 rb + 1 interior + 2.5 dt + 4.5 pr + 1 lb + 2 cb = 20 jatekos + a 4 tackle. a tackle egyertelmuen fontosabb poszt egy epulo csapatnak (mint amilyen a top23as csapatok javaresze) mint a lb, interior oline, rb es akkor nem vettem ide a hatareset posztokat mint pl a cb, dt mert ezen posztok jatekosainak tobb ido kell h a ligaba razodjanak a poszt sajatossagai, osszetettsege miatt ez pedig annyira nem elonyos egy epulo csapatnak.
erted mar miert van minimalis eselye a steelersnek arra h akar a 4 elit tackle prospect egyiket is elcsipje a 24. pickkel ?
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 117 — capitaine du château de Vienne 1487
No most már ne haraguggy Ádi, de bütykös hattyúér kizárt, hogy egy PR listán harmadik-negyedik helyre posztján belőtt ipse 24nél elérhető legyen? Ezt a nemigaz meg kizárt dumákat hanyagoljátok már le.sutianap
alapvetoen a masodik mondatoddal egyetertek altalanossagban veve de ebben az esetben tenyleg 99 % h martin nem lesz ottan. vegyuk ugy h van 4 tekol akik kiemelkednek az idei t mezonybol. namost ez annyira sarkallatos poszt h az elottetek levo 23 csapat kiviszi oket lasd mint '09ben pedig az is meglepetes volt h ohert pl csak pont 23.-ra valasztottak mikozben a masik harmat (a ramses justin smitht, a bengalsos csocsost andre smitht es a jax monroet) 1/8ig mind elvittek. na most akkor szted mennyi eselye van h 1/24en elit prospect ot-t szerezz ?Fake
hát annyi az esélye hogy lehúznak vagy 4-5QBt, 2-3WRt meg még RBből is vagy kettőt, vagy10 cetli biztos kimegy a fent említett három pozira, akkor marad még tizenhárom és Dseket még nem is vettél elő. Valamelyik évben megcsináltam a statjait, hogy mily pozik a legkelendőbbek a drafton, igen mellette ott vírítanak a prospektek is, de figyelembe lehet venni azt is, hogy igenis léteznek az első kör elején preferált húzások, mint pölö a QB. Én möghallgatok mindenkit, sőt szeretem, ha nálam értőbbek elmondják a dolgokat, vagy vezetnek. Amit nem értek ezek a kinyilatkoztatások, hát a hülyék honnan fognak többet érteni belőle, ha képtelenek vagyunk segíteni őket, ha nem tudunk mellérakni valami indokot, csak leugatunk?
Azzal senki tudása vagy respecttye nem lesz kevesebb, ha láttya hogy zödet mond, odaír még három mondatot. REZPECTFOREVER PLZ!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
No most már ne haraguggy Ádi, de bütykös hattyúér kizárt, hogy egy PR listán harmadik-negyedik helyre posztján belőtt ipse 24nél elérhető legyen? Ezt a nemigaz meg kizárt dumákat hanyagoljátok már le.sutianap
alapvetoen a masodik mondatoddal egyetertek altalanossagban veve de ebben az esetben tenyleg 99 % h martin nem lesz ottan. vegyuk ugy h van 4 tekol akik kiemelkednek az idei t mezonybol. namost ez annyira sarkallatos poszt h az elottetek levo 23 csapat kiviszi oket lasd mint '09ben pedig az is meglepetes volt h ohert pl csak pont 23.-ra valasztottak mikozben a masik harmat (a ramses justin smitht, a bengalsos csocsost andre smitht es a jax monroet) 1/8ig mind elvittek. na most akkor szted mennyi eselye van h 1/24en elit prospect ot-t szerezz ?
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 117 — capitaine du château de Vienne 1487
No most már ne haraguggy Ádi, de bütykös hattyúér kizárt, hogy egy PR listán harmadik-negyedik helyre posztján belőtt ipse 24nél elérhető legyen? Ezt a nemigaz meg kizárt dumákat hanyagoljátok már le.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 590
Na a depot előhúzta Johnatan Martint a kalapból, szintén Stanford csak OT, s egynap alatt lehúztak két cikket, hogy mér nem lesz elöl ILB húzás...sutianap
Szinte kizárt, hogy lecsússzon 1/24-ig, OT-ért pedig nem érdemes feltradelni.

Amellett is lehet érveket felhozni, hogy miért elég egy későbbi körös OG és NT draft is - nem konkrét posztra fogunk utazni első körben, hanem azt hozzuk az említett játékosok közül, aki elérhető lesz.
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 590
Nem rossz, de szvsz Kuechly, DeCastro meg Poe esélytelen (és én Poet nem is szeretném, nekem nem workout warrior kell, hanem igazi, nagybetűs Játékos).
Aki nálam esélyes a Steelers draftra:
-Glenn
-Hightower
-Adams

Meglepődnék, ha nem a három úriember közül hoznánk egyet (bár még akármi lehet, óriás csúszás, stb.)tenorx
Kevés esély van rá, ezt leírtam a cikkben is, de ettől még ott lesznek a draft board elején.
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 117 — capitaine du château de Vienne 1487
Na a depot előhúzta Johnatan Martint a kalapból, szintén Stanford csak OT, s egynap alatt lehúztak két cikket, hogy mér nem lesz elöl ILB húzás...


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Draft - Első körös jelöltek:
http://steelers.hu/draft-elso-koros-opciok/vassadi
Nem rossz, de szvsz Kuechly, DeCastro meg Poe esélytelen (és én Poet nem is szeretném, nekem nem workout warrior kell, hanem igazi, nagybetűs Játékos).
Aki nálam esélyes a Steelers draftra:
-Glenn
-Hightower
-Adams

Meglepődnék, ha nem a három úriember közül hoznánk egyet (bár még akármi lehet, óriás csúszás, stb.)
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Draft - Első körös jelöltek:
http://steelers.hu/draft-elso-koros-opciok/vassadi
Nem rossz, de szvsz Kuechly, DeCastro meg Poe esélytelen (és én Poet nem is szeretném, nekem nem workout warrior kell, hanem igazi, nagybetűs Játékos).
Aki nálam esélyes a Steelers draftra:
-Glenn
-Hightower
-Adams

Meglepődnék, ha nem a három úriember közül hoznánk egyet (bár még akármi lehet, óriás csúszás, stb.)
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 590
Draft - Első körös jelöltek:
http://steelers.hu/draft-elso-koros-opciok/
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 590
Visited:
...sutianap
Igen, ahogy pár hozzászólással korábban írtam. 😉
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 117 — capitaine du château de Vienne 1487
Visidted:
Wide Receiver/Tight End
T.Y. Hilton- Central Florida

Offensive Line
Mike Adams- Ohio State
Lucas Nix- Pitt

Defensive Line
Chas Alecxih- Pitt
Akiem Hicks, DE- University of Regina (Canada)
Derek Wolfe- Cincinatti

Linebacker
Max Gruder- Pitt
Brandon Lindsey- Pitt
Greg Williams- Pitt

Defensive Back
Antwuan Reed- Pitt


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Steelers-Nation 113 — Steelers fan
mr Colbert please beaf the D Line !!! :rolleyes:

- Do the HAKA ! - How many times i have to say, if you eat around here, you have to pay! -
több mint 12 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
http://www.nfl.com/videos/nfl-network-total-access/09000d5d827e9fff/Steel-City-concerns

Tomlin és Ike beszél. Rebuilding or reloading?