Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 590
A tegnapi mock draft game eredménye:

1/24. - Dont'a Hightower, ILB (Alabama)
Gondolkoztam azon, hogy Fleenerrel vagy Hillel felkavarom az állóvizet, de végül maradtam az evidens picknél.

2/24. - Brandon Brooks, OG (Miami-Ohio)
Zeitler majdnem lecsúszott eddig, de Brooks-szal is elégedett vagyok. Akár az első naptól kezdő lehet.

3/24. - Mike Martin, DT (Michigan)
Nem kellett sokat gondolkodnom ezen a picken, egyértelmű steal.

4/24. - T.Y. Hilton, WR (Florida International)
Negyedikre is egy olyan játékos, aki iránt igencsak érdeklődnek Tomlinék. Hilton slot receiver, de sebessége miatt Wallace-hoz hasonlóan életveszélyes mélységi célpont lehet. És ha ők ketten egyszerre lennének a pályán... Egyúttal ezzel a pickkel bebiztosíthatjuk magunkat, hogy Wallace elvesztése esetén (ha pl. jövőre UFA-ként távozik) se maradjunk deep threat nélkül.

5/24. - Matt McCants, OT (UAB)
Jóféle project OT, ötödik körben stealnek is tekinthető.

6/24. - Chris Rainey, RB (Florida)
Negyedik körben még vihettem volna Tomlinék nagy kedvencét, Peadet, de helyette megkapják Rainey-t, aki jó kis szituációs RB. Jól kap el, visszahordásoknál is veszélyes, teljesen más stílus, mint a többi futónk, így jól kiegészítheti a mostani running back állományt. Mellesleg ezzel megvan a szokásos Gator pick, igaz most nem az OL-be.

7/24. - Brian Linthicum, TE (Michigan State)
Hátsó körös tight end kellett, Linthicum itt gyakorlatilag steal.

7/33. - Brian Walsh, K (Georgia)
Kell a konkurencia Suishamnek, az idei class legjobbja pont megfelel.

7/39. - Matt Daniels, SS (Duke)
Korábban nem tudtam értéknek megfelelő safety-t húzni, itt pedig már tulajdonképpen mindegy volt, kit választok. Special teamernek elmegy, úgyis Mundy áll be, akár Troy, akár Clark helyére kell beugrani. Jövőre jöhet a minőségi utánpótlás, akár első körben is.

7/41. - Brad Smelley, FB/TE (Alabama)
Itt a fullback, akit sokan hiányoltak. Smelley hasonló típusú játékos, mint Johnson, blokkolni tud, elkapásoknál viszont nem igazán számolhatunk vele. Utóbbi annyival jobb, hogy egy ideje már nálunk van, és van rutinja az NFL-ben, de ha Smelley beválik, Johnson elküldésével kb. 1 milliót spórolhatunk a capen.
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Lehet, hogy ez csak egy munkaanyag ami kiszivárgott, én a steelersunivers.com-on leltem rá az egyik fórumozónál. Ha nem valós elnézést a félretájékoztatásért.polamalu
Nekem picit gyanús a Lionsnál 4SNF, 2MNF + a Thanksgiving meccs.
Ja és a hálaadás napi meccs miatt nem kezdünk otthon, itt meg igen.

több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 509 — 毎日何かを学ぶ
Lehet, hogy ez csak egy munkaanyag ami kiszivárgott, én a steelersunivers.com-on leltem rá az egyik fórumozónál. Ha nem valós elnézést a félretájékoztatásért.
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Az alapszakasz menetrend.

http://eaglesstats2012.blogspot.ca/2012/04/full-nfl-2012-regular-season-schedule.html?m=1polamalu
Ez nem fake?
Én úgy tudtam, hogy április közepén lesz menetrend.

több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Az alapszakasz menetrend.

http://eaglesstats2012.blogspot.ca/2012/04/full-nfl-2012-regular-season-schedule.html?m=1polamalu
Ez marhaság...nem hivatalos....de ami rosszabb, h nem is igaz....4 hazai meccs egy csapatnak zsinórban???
Fake...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 509 — 毎日何かを学ぶ
Az alapszakasz menetrend.

http://eaglesstats2012.blogspot.ca/2012/04/full-nfl-2012-regular-season-schedule.html?m=1
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Ramon Foster Has Signed One Year Restricted Tender

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Steelers Tell P Daniel Sepulveda He Won’t Be Back in 2012

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 509 — 毎日何かを学ぶ
Nem rossz, de azt hiszem amit én találtam hasonló, most néztem hozzá pólót és a jövő héten elkészülnek a minta darabok, gyerek, női és Férfi változatban. A legdrágább ha jól számoltam 1300-1400 Ft körül lesz mindennel+posta, ha nem a családi napra kéri az illető.
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Kedves Hölgyeim és Uraim!
A mai napon rendelést adtam le matricákra, Kavasánszki Péter által megtervezett Steeler Nation Hungary fekete alapon sárga feliratú (facebook oldalunkon látható) matricák lesznek. 6X12 cm-es nagyságban. Vásárolni nem lehet belőle egyenlőre, aki a családi napra eljön az biztosan kap ajándékba egyet. Továbbá ugyanilyen mintájú szitázott pólóra is kaptam ajánlatot. A pólókat nekünk magunknak kell vinnünk és a szitázás pólónként 450 Ft. Azt gondolom, hogy aki szeretne ilyen pólót az vegye fel a kapcsolatot velem és telefonon vagy privát mailban megbeszéljük a pontos részleteket. Azt gondolom, hogy aki a családi napra eljön az ott átvehetné a pólóját, szerintem 1500-2000 Ft körüli áron kijöhetne. Amint az első minták készen vannak a családot lefotózom és akkor mindenki megnézheti, milyen lenne.
A terveim szerint a matricákból egy nagyobb adagot eljuttatok a Steelers Front Officnak, hogy a játékosok közt osszák szét, mint a magyar szurkolók ajándéka.
Üdvözlettel : Fizel Zoltánpolamalu
A. Tök vicces, mert Peti a tesóm egyik legjobb haverja 😀
B. http://szitart.hu/ Ezt nézzétek meg, ismerős emberek csinálják, VIKesek, akik tök gyorsan meg kollégista barát áron (értsd olcsón) csinálják a pólókat, ha jól láttam az a fekete alapon sárga dizájn, az talán 1 szita, ami tök olcsó lenne. Nekünk a legutolsó póló, ami elöl-hátu volt 4-4 szit az lett 1900 forint.
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 590
Az már biztos, hogy a Colts elleni meccs augusztus 19-én, vasárnap, helyi idő szerint 20:00-kor lesz, és az NBC élőben közvetíti.
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 590
Az idei preseason meccseink:
Eagles (idegenben)
Colts (otthon)
Bills (idegenben)
Panthers (otthon)
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 509 — 毎日何かを学ぶ
Kedves Hölgyeim és Uraim!
A mai napon rendelést adtam le matricákra, Kavasánszki Péter által megtervezett Steeler Nation Hungary fekete alapon sárga feliratú (facebook oldalunkon látható) matricák lesznek. 6X12 cm-es nagyságban. Vásárolni nem lehet belőle egyenlőre, aki a családi napra eljön az biztosan kap ajándékba egyet. Továbbá ugyanilyen mintájú szitázott pólóra is kaptam ajánlatot. A pólókat nekünk magunknak kell vinnünk és a szitázás pólónként 450 Ft. Azt gondolom, hogy aki szeretne ilyen pólót az vegye fel a kapcsolatot velem és telefonon vagy privát mailban megbeszéljük a pontos részleteket. Azt gondolom, hogy aki a családi napra eljön az ott átvehetné a pólóját, szerintem 1500-2000 Ft körüli áron kijöhetne. Amint az első minták készen vannak a családot lefotózom és akkor mindenki megnézheti, milyen lenne.
A terveim szerint a matricákból egy nagyobb adagot eljuttatok a Steelers Front Officnak, hogy a játékosok közt osszák szét, mint a magyar szurkolók ajándéka.
Üdvözlettel : Fizel Zoltán
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 590
Bobby Massie (OT, Ole Miss) a következő, aki hivatalos viziten vesz részt a csapatnál.
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 117 — capitaine du château de Vienne 1487
Az idei mezünk:
vassadi
amúgy szólhattak volna a rajzolónak, hogy Polamalu nem afro-amerikai.....
http://www.nfl.com/photos/09000d5d8280d850#id:09000d5d8280d904
http://www.steelers.com/news/article-1/Steelers-new-Nike-uniform-unveiled/eef1aa11-9406-402b-82b0-c7a2b6a45a6e
ostobákok, ehhh nájklájkfaszom


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 117 — capitaine du château de Vienne 1487
Már a második Csincsinaci játékos, most hogy kerültek arra a szkútok legalább tízéve odase böktünk. Akkor lemondtak a Bukájokról vagy kírúgtak minket Kolumbuszbó?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Ti ilyen infókat honnan szedtek én sehol nem találok Jets workoutra érkező prospectekről. 😕Beki
Jets beat writereknél nézelődj.vassadi
Itt egy tracker: http://profootballtalk.nbcsports.com/2012/03/29/2012-draft-visits-and-workout-tracker/empty taxi
Köszi. 😊
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
Ti ilyen infókat honnan szedtek én sehol nem találok Jets workoutra érkező prospectekről. 😕Beki
Jets beat writereknél nézelődj.vassadi
Itt egy tracker: http://profootballtalk.nbcsports.com/2012/03/29/2012-draft-visits-and-workout-tracker/


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 590
Ti ilyen infókat honnan szedtek én sehol nem találok Jets workoutra érkező prospectekről. 😕Beki
Jets beat writereknél nézelődj.
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 590
De akkor miért? Levegőváltozásra volt szüksége?Blitzburgh
Tisztában volt azzal, hogy nem vele képzeljük el a jövőt, jelezte ezt már a tavalyi CB draft is; ott volt mögötte Lewis, Allen, és Brown, akik - ha minden terv szerint alakul - előbb vagy utóbb kiszorították volna. Arizonában a volt DB edzője a defensive coordinator Horton személyében, minden esélye megvan a kezdőcsapatba kerülni, és ugyanazt a pénzt ott is megkapja.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Isaiah Peadet (RB, Cincinnati) is várják ma Pittsburgh-be. Komoly az érdeklődés, mert Tomlinék a combine-on is beszéltek vele, és a Bearcats pro day-re is elmentek. Tomlin mellesleg nemrég maga nyilatkozta, hogy biztosan hozunk még RB-t draftról vagy FA-piacról.vassadi
Ti ilyen infókat honnan szedtek én sehol nem találok Jets workoutra érkező prospectekről. 😕
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
De akkor miért? Levegőváltozásra volt szüksége?Blitzburgh
Gyanítom Tomlinék úgy gondolták h vmelyik fiatal megérett már a kezdésre és Gay mehetett volna vissza nickelnek, azt meg nem akarta.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
Nyilvánosságra hozták Gay szerződésének számait: a kontraktus összértéke 3.2 millió $, idén 1.225 millió-t (975 ezer $ base salary, 500 ezer $ aláírási bónusz), jövőre 1.975 milliót (1.475 milliós alapfizetés, 250 ezer $-os roster bonus) foglal a capből. Nem a pénz miatt ment el, mert ennyit szerintem mi is adtunk volna neki.vassadi
De akkor miért? Levegőváltozásra volt szüksége?
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 590
Isaiah Peadet (RB, Cincinnati) is várják ma Pittsburgh-be. Komoly az érdeklődés, mert Tomlinék a combine-on is beszéltek vele, és a Bearcats pro day-re is elmentek. Tomlin mellesleg nemrég maga nyilatkozta, hogy biztosan hozunk még RB-t draftról vagy FA-piacról.
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 590
Az idei mezünk: