Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 590
Nyilvánosságra hozták Gay szerződésének számait: a kontraktus összértéke 3.2 millió $, idén 1.225 millió-t (975 ezer $ base salary, 500 ezer $ aláírási bónusz), jövőre 1.975 milliót (1.475 milliós alapfizetés, 250 ezer $-os roster bonus) foglal a capből. Nem a pénz miatt ment el, mert ennyit szerintem mi is adtunk volna neki.
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 590
látogattók nálunk: WVU cornerback Keith Tandy und Alabama Linebacker Jerrell Harrissutianap
Minek jön ide várhatóan második körös cb? Hiszen az elején idén tutira nem draftolunk cb-t! 😊Szokol
Tandy 5-6. körös prospect.

Harris-nek a Bama miatt örülök.
több mint 12 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 884 — Steelers fan
látogattók nálunk: WVU cornerback Keith Tandy und Alabama Linebacker Jerrell Harrissutianap
Minek jön ide várhatóan második körös cb? Hiszen az elején idén tutira nem draftolunk cb-t! 😊
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 117 — capitaine du château de Vienne 1487
látogattók nálunk: WVU cornerback Keith Tandy und Alabama Linebacker Jerrell Harris


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
http://www.steelers.com/mypghsteelers/index.html
több mint 12 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 053 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Én írtam még februárban a mock draft topikba igaz 4. körbe, ott talán reach, de kell NT.Shilkor
Reach bizony, 4. körben én biztosan nem hoznám el. Ott még bőven lehet húzni a többi needre 4/24-nek megfelelő értékű játékost.vassadi
Csak akkor még eléggé kifele állt Hampton szénája a csapatból és ha kivitték volna előlünk Fangupot, akkor nem nagyon maradt volna más opciónk NT-re...
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 590
Én írtam még februárban a mock draft topikba igaz 4. körbe, ott talán reach, de kell NT.Shilkor
Reach bizony, 4. körben én biztosan nem hoznám el. Ott még bőven lehet húzni a többi needre 4/24-nek megfelelő értékű játékost.
több mint 12 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 053 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Az a második körös CB pick eleve lehúzza. Semmi szükség rá, ott van Allen és Brown, de ezt már túltárgyaltuk. A Fangupo pick viszont tetszik. Kevés mockban (vagy egyben sem) láttam hozzánk írva, pedig jó kis NT project.vassadi
Valaki pedig tőlünk írt egy olyat.
Mennyit volt sérült szezonban CBrown?sutianap
Én írtam még februárban a mock draft topikba igaz 4. körbe, ott talán reach, de kell NT.
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 590
Mennyit volt sérült szezonban CBrown?sutianap
Térdsérülés miatt a 15. és 16. héten nem játszott, de ha minden igaz, az összes többi meccsen ott volt az aktív keretben.
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 117 — capitaine du château de Vienne 1487
Az a második körös CB pick eleve lehúzza. Semmi szükség rá, ott van Allen és Brown, de ezt már túltárgyaltuk. A Fangupo pick viszont tetszik. Kevés mockban (vagy egyben sem) láttam hozzánk írva, pedig jó kis NT project.vassadi
Valaki pedig tőlünk írt egy olyat.
Mennyit volt sérült szezonban CBrown?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 590
Az a második körös CB pick eleve lehúzza. Semmi szükség rá, ott van Allen és Brown, de ezt már túltárgyaltuk. A Fangupo pick viszont tetszik. Kevés mockban (vagy egyben sem) láttam hozzánk írva, pedig jó kis NT project.
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 117 — capitaine du château de Vienne 1487
blidtől a hármas mokk
Round 1 (24)- Dont’a Hightower ILB, Alabama
Round 2 (56)- Josh Robinson CB, Central Florida
Round 3 (86)- Brandon Brooks OG, Miami Oh
Round 4 (119)- Trenton Robinson FS, Michigan State
Round 5 (159)- DeVier Posey WR, Ohio State
Round 6 (193)-Hebron Fangupo NT, BYU
Round 7 (231)- Levy Adcock OT, Oklahoma State
Round 7 (240)- Blair Walsh K, Georgia
Round 7 (246)- Bradie Ewing FB, Wisconsin
Round 7 (248)-Derek Moye WR, Penn State


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 117 — capitaine du château de Vienne 1487
http://www.steelersdepot.com/2012/03/steelers-1st-round-draft-analysis-player/
Ime az eddig megszült mockok elsőkörös steel-pikkjeinek elelmzése.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Antonio Brown Says No Doubt In His Mind That Mike Wallace Will Be Back With Steelers

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Steelers' Cotchery sets visit with Ramskishaszi
Plax-nek örülnék ha esetleg Cotchery nem lesz.

több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Steelers' Cotchery sets visit with Rams

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 590
Bell hasznos játékos, de ő is kicsit sérülékeny, tavaly csak hét meccsen tudott játszani. Jó fogás lenne, de bekavarhat a Philly: megsérült Jason Peters, és ha az FA-piacról próbálják megoldani a pótlását, akkor számukra is Bell az elsőszámú opció. Az Eagles-szel aligha tudnánk versenyezni, így amennyiben az FO le akarja igazolni Bellt, jobb lesz, ha rögtön a vizit után szerződést kínálnak neki.

Cotchery pedig jövő héten a Rams-hez látogat.
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 117 — capitaine du château de Vienne 1487
Újabb Kugler tanítvány, a Malone-fijú. Újabb OH bűvész, de lehet jobb lenne, mint a Skót. Nem lehet sokba, ám...


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 590
Idén első szabadügynökként Demetrius Bell (ex-Bills OT) érkezik ma vizitre a csapathoz. Pittsburgh-be látogat továbbá Brandon Brooks (OG, Miami-Oh.) és a Stanford korábbi long snappere, Zach Nolan is.

Cam Johnson (DE/OLB, Virginia) is jön vizitre jövő héten.
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Jólvan na, nem tudtam kihagyni 😊 de nem volt komoly.
(Fake elemzése meg tényleg jó volt egyébként - bár a stílusát nem kedvelem túlzottan, de az magánügy😊Szesze
Nem is lehetett.
Átjött egyértelműen.
Egyetértek, nekem még a stílusa is bejön, főleg, ha nem engem küld el melegebb éghajlatra. 😀

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
viszont kevesebbek lennénk Fake és Tomi esszéjével. 😛sutianap
az is igaz 😊 tehát jobb lett volna pontosabban olvasnod 😉Szesze
Egy Giants szurkoló ennél sokkal-sokkal finomabban bánjon egy Pats szurkoló érzékeny lelkével! Pfúj! 😉
Btw tényleg elmehet a búsba a két úriember 😊 , nagyjából ugyanazt mondták. (Ádi még meg is említi azt a szégyentelen Martin-t a cikkében!)tomi-tomi
Jólvan na, nem tudtam kihagyni 😊 de nem volt komoly.
(Fake elemzése meg tényleg jó volt egyébként - bár a stílusát nem kedvelem túlzottan, de az magánügy😊
több mint 12 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 090 — Steelers fan
szerintem, véleményem szerint, valószínűleg .....
De egyébként tök jó kis pengeváltás volt, alapvetően tetszett Fake levezetése is. (de jó lett volna egy icipicit szerkeszteni rajta!)
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 590
Ádi még meg is említi azt a szégyentelen Martin-t a cikkében!tomi-tomi
Igen, csak ott a "szinte kizárt" és "minimális az esélye" helyett egy harmadik változatban írom le, hogy aligha fog ő 1/24-ig csúszni.
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
😊 ehhez mást nem is nagyon kellSzesze
viszont kevesebbek lennénk Fake és Tomi esszéjével. 😛sutianap
az is igaz 😊 tehát jobb lett volna pontosabban olvasnod 😉Szesze
Egy Giants szurkoló ennél sokkal-sokkal finomabban bánjon egy Pats szurkoló érzékeny lelkével! Pfúj! 😉
Btw tényleg elmehet a búsba a két úriember 😊 , nagyjából ugyanazt mondták. (Ádi még meg is említi azt a szégyentelen Martin-t a cikkében!)

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 117 — capitaine du château de Vienne 1487
😊 ehhez mást nem is nagyon kellSzesze
viszont kevesebbek lennénk Fake és Tomi esszéjével. 😛sutianap
az is igaz 😊 tehát jobb lett volna pontosabban olvasnod 😉Szesze
az is igaz, csak érzékeny reggelem volt, s egyből nem esett jól az orromon a koppintgatás, ennyi
10123 egy ezredes elég, és hűű még a szent depot is csupa csacskaságot szed elő, hátrébb az agarakkal.............


Aki nem hiszi, annak utánajárnak