NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
egen azér is inkább azok blazíroznak akik amúgy sem húznának annyira elölsutianap
Igazából komolyabb érdeklődés eddig egyik csapat részéről se volt (Belichick fényezte még korábban Wallace-t), csak média, szurkolók, stb. által gyártott elméletek.vassadi
BB türelmes ember, akit ő fényez, az biztos figyelmére méltó, de szerződés környékére akár csak évek múlva kerül a dolog (vagy soha). Szvsz fizikai rosszullét fogja el, ha arra gondol, hogy egy első köröst adjon a Steelers-nek(!) Wallace-ért és kétszer húzzatok 1/31-ig. Ráadásul Rátok nem jellemző, hogy elbaszarintanátok a draftot.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
egen azér is inkább azok blazíroznak akik amúgy sem húznának annyira elölsutianap
Igazából komolyabb érdeklődés eddig egyik csapat részéről se volt (Belichick fényezte még korábban Wallace-t), csak média, szurkolók, stb. által gyártott elméletek.
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
13 évig voltunk lojálisak, de ez nem volt tovább fenntartható, hisz 20-25 millával voltunk a cap felett, ami brutális szám. De ez a lojalitás éppen Wallace-ra és a fiatalokra szállt rá, pl azokra, akik tavaly nyáron kaptak giga dealt (lásd Woodley, Timmons), vagy most fognak, mint wallace. Tehát a lojalitás most éppen Wallace felé van, hisz ő a jelen, egyben a jövő és most ő élvezheti 10 évig ennek gyümölcseit.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Üdv, régen láttalak, aszittem evesztél
1. szerintem nem - még túl sok a kérő
2. meg nem is érdemeljük meg a megúszást, a Ward ügyből kifolyólagsutianap
A két legnagyobb veszélyforrás, a Pats és a 49ers kihúzva. A Broncos merült fel, most, hogy Manning őket választotta, de eddig is need volt náluk a WR, úgyhogy ez megint csak a média agyszüleménye Peyton miatt.vassadi
Szerintem azért nem viszik, mert nem elég, hogy nagyjából egy (mostani) prémium első körös szerződést minimum le kell elé tenni, de az érte adott első körös pick nem a "semmibe" megy, hanem az egyik legerősebb konkurenst erősítené.tomi-tomi
egen azér is inkább azok blazíroznak akik amúgy sem húznának annyira elöl, zwei nem lutrit húznak, hanem egy már bizonyított playát. A megérdemlés az kábé azért mert Valasz az első sorból élvezhette végig, hogy építik le majd basszák ki pénzügyi okokból mindennidők.... blabla satöbbi csak azt nem veszitek figyelembe, hogy ez az öltőzőben is lereagálódik valahogy, tehát ha Valasz kap ajánlatot és számára kedvező lépni fog, mert látta a sorsot maga előtt dumából. Most a Pats-es példa jutna eszembe, hogy lehet csábítgatni a játékosokat, hogy figyejj öcsi mi ám a gyűrűre megyünk, úgyhogy ne légy maroktartó - ám egy idő után hitelét veszti és jogosan fog duzzogni, hogy nem erről volt szó. Mer a lojalitás is kétirányú, persze magyarázni mindent meglehet és a papír is mindent elbír, csak utána nem kell elvárni a másik fél részéről a szívességet, kapisch?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Megúsztátok a Wallace-ügyet, szerintetek? Maradt még potenciális gaz csábító?tomi-tomi
Üdv, régen láttalak, aszittem evesztél
1. szerintem nem - még túl sok a kérő
2. meg nem is érdemeljük meg a megúszást, a Ward ügyből kifolyólagsutianap
A két legnagyobb veszélyforrás, a Pats és a 49ers kihúzva. A Broncos merült fel, most, hogy Manning őket választotta, de eddig is need volt náluk a WR, úgyhogy ez megint csak a média agyszüleménye Peyton miatt.vassadi
Szerintem azért nem viszik, mert nem elég, hogy nagyjából egy (mostani) prémium első körös szerződést minimum le kell elé tenni, de az érte adott első körös pick nem a "semmibe" megy, hanem az egyik legerősebb konkurenst erősítené.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
Ward ma délben sajtótájékoztatót tart a Steelers székházban, aki örökoptimista és van kedve (pl én), reménykedhet. 😊Soldados
Akik abban bíztak, hogy Steelerként vonul vissza, azok is nézzék meg.
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
Megúsztátok a Wallace-ügyet, szerintetek? Maradt még potenciális gaz csábító?tomi-tomi
Üdv, régen láttalak, aszittem evesztél
1. szerintem nem - még túl sok a kérő
2. meg nem is érdemeljük meg a megúszást, a Ward ügyből kifolyólagsutianap
A két legnagyobb veszélyforrás, a Pats és a 49ers kihúzva. A Broncos merült fel, most, hogy Manning őket választotta, de eddig is need volt náluk a WR, úgyhogy ez megint csak a média agyszüleménye Peyton miatt.

Ezt a mazochista szemléletet pedig nem értem; hogy azért, mert több, a csapatnál ikonnak számító játékossal egyesek szerint csúnyán bántunk el, miért kellene elveszítenünk Wallace-t. Megjegyzem, első körös picket kapnánk érte, úgyhogy nem is lenne az akkora büntetés.

Ahogy nézegetem Johnson statjait,a combine-on top1-2 lett volna/csak a 40 yard ill bench-ben/.
Nem ismerem a technikai tudását,valszeg az nem ennyire jó,de ha tudsz róla többet,az jó lenne.Blitzburgh
Egyszerű rétegjátékos, aztán majd meglátjuk, tud-e olyat mutatni, amivel esélye lehet a roster közelébe érni. Saját elmondása szerint az H-back szerepkör fekszik neki leginkább, így pedig nem adok neki sok esélyt, mert a névrokont, Davidet megtartottuk RFA tenderrel.
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ward ma délben sajtótájékoztatót tart a Steelers székházban, aki örökoptimista és van kedve (pl én), reménykedhet. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Üdv, régen láttalak, aszittem evesztél
1. szerintem nem - még túl sok a kérő
2. meg nem is érdemeljük meg a megúszást, a Ward ügyből kifolyólag -
3. Kolbertésa http://www.steelersdepot.com/2012/03/history-of-steelers-big-name-free-agent-losses-under-kevin-colbert/sutianap
Kifejezetten jólesett read only módban lenni. 😊 Csak kittli visszacsábított! Pont az egyik kedvenc ulpi kommentet nem találta.
Én sem tudnám jó szívvel azt mondani, hogy megérdemlitek Wallace kibekkelését.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Leigazoltuk Will Johnsont, a West Virginia korábbi tight endjét. Tavaly nem szerződtette senki, így a WVU idei pro day-én megpróbált újra bizonyítani, és a jelek szerint jó benyomást tett a scoutjainkra. Visszahoztuk továbbá Wes Lyons-t is.

"Nagy meglepetésre" Gay tegnap a Cardinals-nál vizitált, és a hírek szerint ma a Titans-hez is ellátogat.vassadi
Ahogy nézegetem Johnson statjait,a combine-on top1-2 lett volna/csak a 40 yard ill bench-ben/.
Nem ismerem a technikai tudását,valszeg az nem ennyire jó,de ha tudsz róla többet,az jó lenne.

Wes lett volna a legmagasabb idén... 😊Blitzburgh
jól is tolta, a vasington pregémen Csárli nyomott egy bombát a siskajára 😂


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
Leigazoltuk Will Johnsont, a West Virginia korábbi tight endjét. Tavaly nem szerződtette senki, így a WVU idei pro day-én megpróbált újra bizonyítani, és a jelek szerint jó benyomást tett a scoutjainkra. Visszahoztuk továbbá Wes Lyons-t is.

"Nagy meglepetésre" Gay tegnap a Cardinals-nál vizitált, és a hírek szerint ma a Titans-hez is ellátogat.vassadi
Ahogy nézegetem Johnson statjait,a combine-on top1-2 lett volna/csak a 40 yard ill bench-ben/.
Nem ismerem a technikai tudását,valszeg az nem ennyire jó,de ha tudsz róla többet,az jó lenne.

Wes lett volna a legmagasabb idén... 😊
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Köszönöm, pont erre gondoltam. Illenék már megtanulnom, hogy a számítógépen nem csak reset gomb van hanem egyéb funkciók is.kittli
A reset gomb nagyon hasznos tud lenni! 😊
Nem hibátlan a fórum keresője távolról sem, de azért el lehet vele boldogulni, ha viszonylag pontosan emlékszel a keresett hsz (kulcs) kifejezéseire.

Megúsztátok a Wallace-ügyet, szerintetek? Maradt még potenciális gaz csábító?tomi-tomi
Üdv, régen láttalak, aszittem evesztél
1. szerintem nem - még túl sok a kérő
2. meg nem is érdemeljük meg a megúszást, a Ward ügyből kifolyólag -
3. Kolbertésa http://www.steelersdepot.com/2012/03/history-of-steelers-big-name-free-agent-losses-under-kevin-colbert/


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Köszönöm, pont erre gondoltam. Illenék már megtanulnom, hogy a számítógépen nem csak reset gomb van hanem egyéb funkciók is.kittli
A reset gomb nagyon hasznos tud lenni! 😊
Nem hibátlan a fórum keresője távolról sem, de azért el lehet vele boldogulni, ha viszonylag pontosan emlékszel a keresett hsz (kulcs) kifejezéseire.

Megúsztátok a Wallace-ügyet, szerintetek? Maradt még potenciális gaz csábító?

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
Leigazoltuk Will Johnsont, a West Virginia korábbi tight endjét. Tavaly nem szerződtette senki, így a WVU idei pro day-én megpróbált újra bizonyítani, és a jelek szerint jó benyomást tett a scoutjainkra. Visszahoztuk továbbá Wes Lyons-t is.

"Nagy meglepetésre" Gay tegnap a Cardinals-nál vizitált, és a hírek szerint ma a Titans-hez is ellátogat.
több mint 12 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 082 — Steelers fan
Köszönöm, pont erre gondoltam. Illenék már megtanulnom, hogy a számítógépen nem csak reset gomb van hanem egyéb funkciók is.
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Ulpi anno elég szépen felvázolta ezt a hátrébb húzódott-e az LB sor kérdést illetve azt, hogy mennyire befolyásolta a futás elleni védekezésünket. Szerinte nem ezen múlt, múlik a dolog. Hajlamos vagyok elhinni, hogy igaza van főleg annak tükrében, hogy két képen is demonstrálta a megállapítását. (Meg akartam keresni, de vagy én vagyok a hülye hozzá vagy tényleg ennyire nehéz a fórumon rákeresni valamire.)kittli
Íme:
Szívesen, bár én sem vagyok nagy sztár a kérdésben.
Első állításom igazát egyszerű megítélni. Miszerint az LBk pozíciója nem változott a steelersben.

Kifényképeztem a meccs összefoglalóból a két nagy futást amit beletettek a hájlányba.
Nem valami szuper szerkesztői eszközökkel éltem. De a lényeg látható. A felső képen (negyedik negyed) tehát a két OLB olyan hátul áll ,hogy a LOSon vannak. Előrébb már szabálytalan. De ez így van jól 3-4ben. A két ILB pedig 3 yard mélyen. Nos, anélkül, hogy fényképeket hoznék a többi 3-4 defről, elhihető hogy nem állnak 2 yardon a többiek sem.

Másik képen (első negyed (igen elbasztam, fordítva vágtam össze, evvan)) látható, hogy egy ILB áll 4 yard mélyen. De miért? Mert hatan vannak a LOS vonalán. Tehát nem igaz, hogy hátrébb áll aki előrébb áll. egyébként a standard távolság 3-4 yard, és ízlés szerint maga a LB pozicionálja be magát. Nem állhat nyilván 8 yardon vagy 1 yardon, kivéve utasírásra. De nem kell pontosan 3.001 yardon sem lenni.


Na most, nyalodafost. Az van ,hogy nincs olyan, hogy passz ellen beálló LB. Ez ugye alap, mert honnan tudná, hogy run or gun? Csak nem mondják meg neki. 😀
Vagyis kulcsokat olvasva dönti el, hogy mi lészen. Mondjuk a közelebbi G+QB+közelebbi RB (FB vagy HB) háromszöge a kulcs (LBnél). És persze ahogy lehet, a labdát nem szem elöl téveszteni.

Ezt azért írtam, mert erre céloztam az előbb is. Nem úgy van, hogy a zónában, ha hátrébb van a passz zónája az LBnek, akkor ott is kezdi a játékot. Elég könnyű pre snap readet adna a QBnek. Meg nem is kell ott lenin, mert MIRE a célpont+labda odaér ADDIGRA kell a zónába érni. Nem ott kell állni. Ez kiemelten fontos a zone blitzben. Ahol a FŐ elem, hogy nem tudja az offense, kit blokkoljon, ki jön blitzre és milyen úton (kereszteznek stb.), és ki zónázik?

Vagyis akkor mi a döntő, hogy valaki jó run stoppot tudjon? sok egyéni dolog, de erre mondtam, hogy ez nem változott. DE az, hogy a kulcsokat hogy olvassa a LB? Első az ,hogy futás lesz vagy passz? Azért ezt fontos tudni. ÉS ha futás, akkor teljesen mindeggyé válik, hogy a passz zóna hol LETT VOLNA, mert nem lesz sehol.

Egyébként az is még egyelem, hogy nem a zónákat szokták feltétlen tolni. inkább a zónában a védő helyét. Nagyjából leegyszerűsítve a zónának 3 fő értéke van. szélesség, magasság, pozíció. Nos itt most a pozíció lenne a kérdés. ebből két adat van (Mint mértanban x és Y tengely) a LOShoz mélysége, és az oldalvonalhoz képest (igazából a snap ponthoz, mert legtöbb csapat ugyanazt a def palyt máshogy játssza az egyik illetve a másik hashmarknál, e be sem mondja a vezető, ezt tudni kell).
Most akkor itt a mélység volt a kérdés. Csakhogy 3 féle mélység van alapon.
-flat (az OT (TE) külső válla és az oldalvonal közt, olyan 0-3 yard mélységig)
-under
-deep
Nyilvánvaló, hogy a LBk hol teljesítenek őrszolgálatot (kiéve az olyat, mint a tampa2 MLBje, aki deep).
Tehát nem a zónákat húzzák hátrébb. Hanem a kiindulási pontot, starting positiont.
Hogy mondjam? Szal mint a tükörtojás, a sárgája mozog, de a fehérje fix. Egy under middle weak fourth zóna az a pálya 1/4 része, és a weak side-on belül a második. Ezen belül, hogy a LB a zónáját elölről vagy hátulról, jobbról vagy balról eltolva, vagy az origóból játssza be, az taktika kérdése. Ez változhat ez tény.

Csak ennek semmi köze futáshoz. Mert az LB el sem indul erre a pontra, mivel nincs passz, futást olvasott. Vagyis a kérdés az ,és ezt is írtam, hogy képesek jó kulcsokat jól olvasni a Steelers LBk? A válasz, ha az elmúlt éveket nézzük (ahol konkrétan a legjobbak voltak a világon): igen képesek. Ez a másik amit mondtam.

Lezárásként annyit még, hogy állításom szerint nem is segít a run stopban ha előrébb állsz. Ezt a fenti két kép után elért yardok is igazolják. DE az is, hogy miért vannak LBk? Anno régesrégesrégesrég nem voltak. Beálltak egy kurva nagy falba és kész. Nem a passzjáték miatt, csak futás volt. Aztán volt valaki aki rájött, hogy sokkal jobb (mert extra védőt ad), ha nem állunk vonalba, hanem pár gyorsabb, kisebb (de nem nyikhaj) srác hátrébb áll. Ők nem támadnak előre, hanem támadnak a PLAY IRÁNYÁBA. ez a lényeg. Ehhez viszont hátrébb kell állni. 2 yardról meg egy yardról nem tudod megcsinálni. Van Goal line formáció, és belső futás ellen működik, mint a páncélozott lovasság. Lendület=tömeg*sebesség. sebességre sok hely nincs, de súly van, be kell hozni 3 TE-t egy FBt, és egy powerback, azt előre. Ez ellen nem állhatnak föl nickelben. Ellenben nem is játssza senki 1&10re.ulpianus

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Steelers-Nation 113 — Steelers fan
Tolbertöcsi párduckodik, és akkor indulhat a milehighManning után a run for Wallace.sutianap
Kíváncsi vagyok ki mozdul először... :cool:

- Do the HAKA ! - How many times i have to say, if you eat around here, you have to pay! -
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Tolbertöcsi párduckodik, és akkor indulhat a milehighManning után a run for Wallace.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
Tolbert egyébként aláírt Carolinába, ezt is lezárhatjuk.
több mint 12 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 082 — Steelers fan
Hm... nincs benne a sec teljesítményében, hogy elvileg - itt olvastam régebben - a LB sor hátrébb húzódott,
ami miatt több lett a futás, de jóval kevesebb a passz?
Ike ettő még igen jól tolta, Williem barátunk, pedig így már kényelmesen - és amúgy nem rosszul - elvédekezgetett?
No offense, just philosophize...Collapo
Ulpi anno elég szépen felvázolta ezt a hátrébb húzódott-e az LB sor kérdést illetve azt, hogy mennyire befolyásolta a futás elleni védekezésünket. Szerinte nem ezen múlt, múlik a dolog. Hajlamos vagyok elhinni, hogy igaza van főleg annak tükrében, hogy két képen is demonstrálta a megállapítását. (Meg akartam keresni, de vagy én vagyok a hülye hozzá vagy tényleg ennyire nehéz a fórumon rákeresni valamire.)
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
Gay 2011-es éve bőven nem átlagot alulról suroló, hanem átlagosnál bőven jobb 2nd corner volt.

Az egész sec kiváló volt, ebből Ike pedig kimagasló volt, a többiek "csak" kiválóak, mind a 4 kezdő nagyszerű teljesítménnyel járult hozzá az imponáló pass statokhoz.Soldados
Keenan Lewis-t se hagyjuk ki a sorból. Nickel felállásoknál ő volt a szélen, Gay pedig a slot corner. A mai, passzjáték felé orientálódó ligában, ahol egyre inkább előtérbe kerülnek az 5 és 6 DB-s formációk, az ő előrelépése is sokat jelent. Emiatt lesz fontos az is, hogy második évére mennyit fejlődik Allen és Brown.
több mint 12 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Hm... nincs benne a sec teljesítményében, hogy elvileg - itt olvastam régebben - a LB sor hátrébb húzódott,
ami miatt több lett a futás, de jóval kevesebb a passz?
Ike ettő még igen jól tolta, Williem barátunk, pedig így már kényelmesen - és amúgy nem rosszul - elvédekezgetett?
No offense, just philosophize...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
GombiÁdám Pittsburgh Steelers 273 — Pittsburgh Steelers / ManUtd fan
Namost ha jó irányítók ellen leégnek, én megértem, hogy leszóljátok őket, de csak azért, mert közepes QB-k ellen voltak jók, már akkor szarok lesznek? Szóval én ezt így nem értem. Ja, nem voltak elit QB-k, de attól még Gayék jók voltak.

Egyébként Dalton, Flacco és Schaub sem szar, idén Smith és Tarvaris sem.fetomy
Na a CB mellett egy kicsit azért. Taylor nekem idén nagyon tetszett ellentétben a RÉGI komoly sérelmek végett a túloldalon található melegvili.
QB akik ellen voltak....hm nem liga elit rangsor, de Brady ott van. Schaub is inkább az igen jó kategória. Smith idén nagyot futott....továbbá lehet gyenge a QB ha iszonyat WR-eket kell fogni. Az meg azért akadt, főleg Taylornak.Darth
Ez sem igaz, bőven akadtak jó WR-ek és megoldották.Soldados
Bocsi az iszonyat-ot én mint jó jelzőt használt ezek szerint értetlenül.
Igen igen jó WR-ek akadtak pont Taylornak.......Azért szinte minden csapatban van egy liga szinten elit WR. (egy pár kivételtől eltekintve)

több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Flacco, T Jackson, Painter, Schaub, Hasselbeck, Gabbert, Kolb, Brady, Dalton, Palko, McCoy, Smith, Clemens.

Ezek ellen az irányítók ellen kellett bizonyítani 2011-ben a pass D-nek. Na most ott van Brady, mint császár, de a többiek? Még erős közepest qb-t is csak kettőt-hármat találsz a listán. Mielőtt elmerülünk a statokban, szerintem vegyük figyelembe ezt is. És akkor a "csodagyerek" Tebow még nem is szerepel a listán...Szokol
Namost ha jó irányítók ellen leégnek, én megértem, hogy leszóljátok őket, de csak azért, mert közepes QB-k ellen voltak jók, már akkor szarok lesznek? Szóval én ezt így nem értem. Ja, nem voltak elit QB-k, de attól még Gayék jók voltak.

Egyébként Dalton, Flacco és Schaub sem szar, idén Smith és Tarvaris sem.fetomy
Soldi szerint "baszott jók" voltak. Az, hogy nem értek vele egyet nem egyenlő azzal, hogy szarok. Egész szezonban agyon voltak dicsérve mindketten, holott Gay esetében egy az átlagot alulról súroló cb-ről beszélünk és Taylor se lenne sok helyen első számú.Szokol
Gay 2011-es éve bőven nem átlagot alulról suroló, hanem átlagosnál bőven jobb 2nd corner volt.

Az egész sec kiváló volt, ebből Ike pedig kimagasló volt, a többiek "csak" kiválóak, mind a 4 kezdő nagyszerű teljesítménnyel járult hozzá az imponáló pass statokhoz.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Flacco, T Jackson, Painter, Schaub, Hasselbeck, Gabbert, Kolb, Brady, Dalton, Palko, McCoy, Smith, Clemens.

Ezek ellen az irányítók ellen kellett bizonyítani 2011-ben a pass D-nek. Na most ott van Brady, mint császár, de a többiek? Még erős közepest qb-t is csak kettőt-hármat találsz a listán. Mielőtt elmerülünk a statokban, szerintem vegyük figyelembe ezt is. És akkor a "csodagyerek" Tebow még nem is szerepel a listán...Szokol
Namost ha jó irányítók ellen leégnek, én megértem, hogy leszóljátok őket, de csak azért, mert közepes QB-k ellen voltak jók, már akkor szarok lesznek? Szóval én ezt így nem értem. Ja, nem voltak elit QB-k, de attól még Gayék jók voltak.

Egyébként Dalton, Flacco és Schaub sem szar, idén Smith és Tarvaris sem.fetomy
Na a CB mellett egy kicsit azért. Taylor nekem idén nagyon tetszett ellentétben a RÉGI komoly sérelmek végett a túloldalon található melegvili.
QB akik ellen voltak....hm nem liga elit rangsor, de Brady ott van. Schaub is inkább az igen jó kategória. Smith idén nagyot futott....továbbá lehet gyenge a QB ha iszonyat WR-eket kell fogni. Az meg azért akadt, főleg Taylornak.Darth
Ez sem igaz, bőven akadtak jó WR-ek és megoldották.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!