Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 504 — 毎日何かを学ぶ
Azért a kivégzésnél ott lennék én is 😉
több mint 12 éve
Tibi76 Pittsburgh Steelers 705 — Steelers fan
Értem Ádi, de ami igaz az igaz.polamalu
Rendben, de az ilyen igazságokat legközelebb írd mondjuk a Pats-topikba. 😊vassadi
ott kivégzik.

"És cselekszem rajtok nagy bosszúállásokat fenyítő haragomban, hogy megtudják, hogy én vagyok az Úr, ha bosszúmat állom rajtok."
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 564
Értem Ádi, de ami igaz az igaz.polamalu
Rendben, de az ilyen igazságokat legközelebb írd mondjuk a Pats-topikba. 😊
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 504 — 毎日何かを学ぶ
Értem Ádi, de ami igaz az igaz.
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 564
NEKEM HIÁBA ÍRNAK, NEM VAGYOK HAJLANDÓ VELÜK SZÓBA ÁLLNI.polamalu
Attól még szétoffolják a topikot, és az másnak rossz. 😊
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 504 — 毎日何かを学ぶ
NEKEM HIÁBA ÍRNAK, NEM VAGYOK HAJLANDÓ VELÜK SZÓBA ÁLLNI.
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 564
Na most verte ki nálam a biztosítékot a játékvezetés. A NE-Was meccsen a félidő előtt Tomy próbált futni és leütközték, szerintetek? Simán zászló unnecesary. Vállal vitte a mellkas vonalat a srác, de hát tomyka volt.polamalu
De ezt inkább ne ide, mert megint ez a topik lesz szétoffolva.
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 504 — 毎日何かを学ぶ
Na most verte ki nálam a biztosítékot a játékvezetés. A NE-Was meccsen a félidő előtt Tomy próbált futni és leütközték, szerintetek? Simán zászló unnecesary. Vállal vitte a mellkas vonalat a srác, de hát tomyka volt.
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 564
Szerintem simán benne van egy vereség még nekik. Erre nem az eheti meccs a legsanszosabb, de mókás lenne minden esetre. Szerintem és egyben remélem is hogy buknak egyet még.laby
Benne van, mert bármikor bármi megtörténhet, csak kevés rá az esély.
több mint 12 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Szép lenne, de a realitás néha még egy fájdalmas kijózanodásnál is kellemetlenebb. Ha a Ravens botlik a hátralevő meccsein, akkor az még legvalószínűbben a Chargers ellen következhet be. De én arra sem látok túl sok esélyt. És ugye nekünk is lesz még egy friscoi vendégszereplésünk.Red Star
A Cincy-nek nagyobb esélyt adok a záró fordulóban, de szerintem se fognak már bukni a hollók. Jelenleg az tűnik a legvalószínűbbnek, hogy az AFC West győztesével (alighanem Broncos vagy Raiders) játszunk a PO első hetében.vassadi
Szerintem simán benne van egy vereség még nekik. Erre nem az eheti meccs a legsanszosabb, de mókás lenne minden esetre. Szerintem és egyben remélem is hogy buknak egyet még.

több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 564
Szép lenne, de a realitás néha még egy fájdalmas kijózanodásnál is kellemetlenebb. Ha a Ravens botlik a hátralevő meccsein, akkor az még legvalószínűbben a Chargers ellen következhet be. De én arra sem látok túl sok esélyt. És ugye nekünk is lesz még egy friscoi vendégszereplésünk.Red Star
A Cincy-nek nagyobb esélyt adok a záró fordulóban, de szerintem se fognak már bukni a hollók. Jelenleg az tűnik a legvalószínűbbnek, hogy az AFC West győztesével (alighanem Broncos vagy Raiders) játszunk a PO első hetében.
több mint 12 éve
Red Star Pittsburgh Steelers 206
Colts leveri ma a Baltimore-t figyeljétek meg. 😀laby
Szép lenne, de a realitás néha még egy fájdalmas kijózanodásnál is kellemetlenebb. Ha a Ravens botlik a hátralevő meccsein, akkor az még legvalószínűbben a Chargers ellen következhet be. De én arra sem látok túl sok esélyt. És ugye nekünk is lesz még egy friscoi vendégszereplésünk.





Aki másnak vermet ás, az sírásó.
több mint 12 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Colts leveri ma a Baltimore-t figyeljétek meg. 😀

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Soldi ezt a vitát nem tudod megnyerni. Ha Tomy fiúnak kicsit bibis lenne az ujja és úgy menne vissza 5 percre az minden Pats fannak legendás meccs lenne. Nekünk azért mert a mi terminátor 5.0-án egy félidőt olyan lábbal játszott amivel más simán fetreng és kiabál a fájdalomtól, az nekünk legendás Steelers meccs. Nem hiszem, hogy te vagy bárki akinek arany fekete a szíve elvárod, vagy igényeled, hogy ezt mások is elismerjék. Nekem nincs erre szükségem azt látom, hogy a Steelers fanoknak egységes a véleménye és ez jó. Az hogy erről mások mit gondolnak azt hiszem, legalábbis én, magasról...
Nem szeretném kedves Wyatt, ha ebből újra hosszú vita kerekedne. Ne válaszolj csak fogadd el, hogy ez a véleményem, nem tudod megváltoztatni sem az enyémet sem Soldié, sem.... senkiét aki arany fekete szívvel él.polamalu
Ez konkrétan akkor faszság, mint lényegleszűrés, hogy az hihetetlen. Ha neked ebből ennyi jött le, akkor sajnállak, hogy nem megy a szöveg értelmezése

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Michael Lombardi:

"When Ben Roethlisberger was hit Thursday night, I thought for sure he'd be out for a long time, if not the season. From my view on the couch, it looked bad. But apparently, Big Ben is made of steel. Coming back and playing on a bad leg was really remarkable and another reminder of how tough Roethlisberger is as a player. No wonder his teammates rally around him."Soldados
A félidőben biztosan bevitték az acélgyárba, aztán új lábat hegesztettek rá...
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 504 — 毎日何かを学ぶ
Michael Lombardi:

"When Ben Roethlisberger was hit Thursday night, I thought for sure he'd be out for a long time, if not the season. From my view on the couch, it looked bad. But apparently, Big Ben is made of steel. Coming back and playing on a bad leg was really remarkable and another reminder of how tough Roethlisberger is as a player. No wonder his teammates rally around him."Soldados
Mert Lombardi is olyan hülye aki még életében nem látott egy meccset sem. Nem is tudja megítélni a teljesítményt.
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Michael Lombardi:

"When Ben Roethlisberger was hit Thursday night, I thought for sure he'd be out for a long time, if not the season. From my view on the couch, it looked bad. But apparently, Big Ben is made of steel. Coming back and playing on a bad leg was really remarkable and another reminder of how tough Roethlisberger is as a player. No wonder his teammates rally around him."Soldados
Aszittem én is, hogy annyi a sezlonynak---

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 564
Más: ha McLendon beválik, akkor lehetséges hogy teljesen kimarad a NT draft, vagy mindenképpen húzunk valakit erre a posztra, csak későbbi körben? Akkor gondolom korai körökben LB és OL posztra várható ember?Jan
Mindenképpen lesz NT-draft, hiszen sztem Hoke visszavonul, tehát a depth miatt szükség van NT-re. De ha bízunk McLendonban, mint jövendőbeli kezdő, akkor ráér középső körben az NT.Soldados
Én is ilyesmire gondoltam: Hoke visszavonul, jövőre Hampton és McL együtt nyomják valszeg felváltva a pillanatnyi szitutól függően, utána Hampton visszavonul, McL kezd, és akkor kell mögé egy csere. Azt az embert viszont már a következő drafton meg kellene szerznünk, hogy szükség esetén ne egy rookienak kelljen beugrani, ha McL valami okból nem tud jászani.

Tavaly páran felhúzták a szemöldöküket, amikor nem húztuk be Powe-t, de úgy látszik tényleg nem volt rá szükségünk.Jan
NT mindenképpen kell szerintem is, ha nem is elsőre, de ahogy Soldi írta, hátsó körben depth miatt jönni fog egy. Viszont nem tartom kizártnak, hogy ettől függetlenül a 2013-as draft első körében hozunk egy top prospectet. Persze ez attól is függ, hogy McLendon és a valószínűsíthető 2012-es pick mennyire válik be.
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Michael Lombardi:

"When Ben Roethlisberger was hit Thursday night, I thought for sure he'd be out for a long time, if not the season. From my view on the couch, it looked bad. But apparently, Big Ben is made of steel. Coming back and playing on a bad leg was really remarkable and another reminder of how tough Roethlisberger is as a player. No wonder his teammates rally around him."


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Goodell takarodj a qrva anyádba!

Állítólag Harrison a legjobb esetben is 100k büntit fog kapni, de benne van, hogy eltiltják... Kérdem én, hogy mire? Idén még azt se lehet rámondani, hogy visszaeső baszd meg... Talán egy vmi 10k-s lófasz hülyesége volt, de lehet azt se....

Minden normális esetben új idényben mindenki új lappal indul. Arról nem is beszélve, hogy nehéz lenne védtelennek nyilvánítani McCoyt, miután kiszambázott a zsebből...Soldados
Le vagyok maradva 1 kicsit: ha jól emlékszem a múltkor Tomlin felemelte a szavát a büntetések miatt,ott nem lett semmi további dolog?Joco
Volt egy találkozó Goodell-lel, amin Tomlin mellett Rooney is megjelent nyomatékosítva a nem tetszésünket. De a találkozóról csak a szokásos maszlag szivárgott ki: "produktív beszélgetés volt".


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Joco New England Patriots 1 365 — Patriots fan
Goodell takarodj a qrva anyádba!

Állítólag Harrison a legjobb esetben is 100k büntit fog kapni, de benne van, hogy eltiltják... Kérdem én, hogy mire? Idén még azt se lehet rámondani, hogy visszaeső baszd meg... Talán egy vmi 10k-s lófasz hülyesége volt, de lehet azt se....

Minden normális esetben új idényben mindenki új lappal indul. Arról nem is beszélve, hogy nehéz lenne védtelennek nyilvánítani McCoyt, miután kiszambázott a zsebből...Soldados
Le vagyok maradva 1 kicsit: ha jól emlékszem a múltkor Tomlin felemelte a szavát a büntetések miatt,ott nem lett semmi további dolog?

több mint 12 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 923 — Steelers fan
Más: ha McLendon beválik, akkor lehetséges hogy teljesen kimarad a NT draft, vagy mindenképpen húzunk valakit erre a posztra, csak későbbi körben? Akkor gondolom korai körökben LB és OL posztra várható ember?

Jan
Mindenképpen lesz NT-draft, hiszen sztem Hoke visszavonul, tehát a depth miatt szükség van NT-re. De ha bízunk McLendonban, mint jövendőbeli kezdő, akkor ráér középső körben az NT.Soldados
Én is ilyesmire gondoltam: Hoke visszavonul, jövőre Hampton és McL együtt nyomják valszeg felváltva a pillanatnyi szitutól függően, utána Hampton visszavonul, McL kezd, és akkor kell mögé egy csere. Azt az embert viszont már a következő drafton meg kellene szerznünk, hogy szükség esetén ne egy rookienak kelljen beugrani, ha McL valami okból nem tud jászani.

Tavaly páran felhúzták a szemöldöküket, amikor nem húztuk be Powe-t, de úgy látszik tényleg nem volt rá szükségünk.
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Egy ütközése volt, amire azt írták, hogy vlaszeg Gúdel megbünteti, de végül nem volt róla szó.
Ez esetben szeretném kérni az esélyegyenlőség jegyében a Redmant ugyanúgy lefejelő Browns játékos hasonló szankcionálását.

Persze csak elvben. Leginkább azt kívánom, hogy mindkettő bassza telibe sisakkal gúgel mellkasát.kishaszi
Ezt még én is bevállalom, a hokis sisakom felveszem és a ráccsal úgy verem telibe az arcát, hogy az idén beszedett minden bírság is kevés lesz a plasztikára.polamalu
Megdumáltuk, az enyémen sose volt rács😊

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Más: ha McLendon beválik, akkor lehetséges hogy teljesen kimarad a NT draft, vagy mindenképpen húzunk valakit erre a posztra, csak későbbi körben? Akkor gondolom korai körökben LB és OL posztra várható ember?

Jan
Mindenképpen lesz NT-draft, hiszen sztem Hoke visszavonul, tehát a depth miatt szükség van NT-re. De ha bízunk McLendonban, mint jövendőbeli kezdő, akkor ráér középső körben az NT.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 923 — Steelers fan
Annyiból volt szerencsés Ben visszatérése, hogy teljesen megnyugtató előnybe kerültünk a TD-vel.

De -nem kisebbítve az érdemeit- nem tudtam volna elképzelni, hogy a Browns megfordítja ezt a meccset 7-3-ról. Ebben az O-ban nem volt benne, hogy két pontszerző drive-ot, vagy TD csináljanak ellenünk (hacsak nem valami véletlenszerű, egyéni hibából adódó big play formájban). Persze jöttek, jöttek, de amikor nagyon kellett volna, akkor mindig hibáztak, vagy a D-nk takarított.

Tutira örültem amikor megcsináltuk a második TD-t, de szvsz anélkül is hoztuk volna ezt a meccset. ("mi lett volna ha" kategória, tehát vitára nem alkalmas, csak magánvélemény)

Más: ha McLendon beválik, akkor lehetséges hogy teljesen kimarad a NT draft, vagy mindenképpen húzunk valakit erre a posztra, csak későbbi körben? Akkor gondolom korai körökben LB és OL posztra várható ember?


Azt csak végtelenül naív emberek hihették hogy Goodell nem fog lecspni egy ilyen lehetőségre... miután JH többször kifejtette véleményét a tevékenységéről, amiben ha jól emlékszem levizelés is szerepelt.