Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Én Goretól nem félek. Tudom, hogy más mindkét csapat az ucsó találkozás óta, de most ez a megérzésem-

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 574
Schefter: "Ben Roethlisberger is still unsure if he will be able to start tonight's game against 49ers. Roethlisberger is a true game-time decision."

Nem túl biztató, de szerintem játszani fog.
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 574
Én azt mondom, hogy Mr. Világfi is egyre jobban él a bizalommal. Szerintem a meccsnek nem ez lesz a fő kulcsa. A labdabiztosság és Gore megállítása. Aztuán jöhet Szakáll, Woodley, Worilds és feküdhet Smith.polamalu
A pass rush miatt én sem aggódok (még úgy sem, hogy Staley valószínűleg játszani fog), és tényleg nem ez a Niners O megállításának a kulcsa; Harrison kiválása is főként a rush defense miatt lehet érzékeny veszteség.
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Én ebben kevéssé hiszek RS:/
Viszont nagy kár, hogy JH ki van egyelve a roszterbúl, mer' azé nyugodtabb lennék, ha a két állat egyszerre zavarná össze Coach Dad rajzolataival a 49-esek vonalait.kishaszi
Én azt mondom, hogy Mr. Világfi is egyre jobban él a bizalommal. Szerintem a meccsnek nem ez lesz a fő kulcsa. A labdabiztosság és Gore megállítása. Aztuán jöhet Szakáll, Woodley, Worilds és feküdhet Smith.
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Én ebben kevéssé hiszek RS:/
Viszont nagy kár, hogy JH ki van egyelve a roszterbúl, mer' azé nyugodtabb lennék, ha a két állat egyszerre zavarná össze Coach Dad rajzolataival a 49-esek vonalait.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
Red Star Pittsburgh Steelers 206
Még jó hogy nem az Alcatrazban kell lejátszanunk a meccset. Bár BB szerintem nég onnan is meglógna akár mankóval is. Abban ugye semmi új sincs, hogy pokoli nehéz mérkőzés lesz, mert szinte minden Steelers meccs olyan, még akkor is ha éppen egy 0:12-es mérlegű ellenféllel kellene kiállni. De a Frisco messze nem ez a szint. Viszont elképzelhető, hogy a hosszú évek sikertelensége után kivívott PO az aranyásók játékosait tudat alatt kissé elkényelmesíti, mert számukra ez szokatlan, hatalmas siker. Ők még nem olyanok mint a Steelers, Pats, vagy Packers játékosok, akikkel szemben a PO pusztán minimum elvárás. A friscóiak már elérték céljaikat, s bár bizonyára éhesek az újabb sikerre, de ilyen helyzetben már rettenetesen nehéz továbbra is fenntartani a maximális koncentrációt. És ha ennek bármi jelét tapasztalják a mieink, azt kíméletlenül ki kell használni.
De végül minden tudományos elemzésnek az a vége, hogy menjünk zúzzunk, és nyerjünk!





Aki másnak vermet ás, az sírásó.
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Lemaradt a 😉tenorx
Sohasem öröm egy játékos sérülése, persze szomorkodni nem fogok, hogy nem játszhat ellenünk.vassadi
És ez szerinted 😊?
😉
több mint 12 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Nagyon fincsi a mekiben a rösztiburger, próbáljátok ki!
http://www.google.hu/imgres?q=r%C3%B6sztiburger+mcdonalds&hl=hu&sa=X&biw=1680&bih=883&tbm=isch&prmd=imvns&tbnid=EL76nE68AJOlDM:&imgrefurl=http://burger.blog.hu/2009/12/25/rosztiburger&docid=jLdFGYsXQ6AAGM&imgurl=http://m.blog.hu/bu/burger/image/rosti.JPG&w=321&h=227&ei=tGHvTsaLH8XN4QT7y_ziCA&zoom=1&iact=hc&vpx=394&vpy=177&dur=405&hovh=160&hovw=220&tx=155&ty=70&sig=101163541858988634510&page=1&tbnh=160&tbnw=220&start=0&ndsp=30&ved=1t:429,r:1,s:0
Hajrá Big Ben!




több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 574
Lemaradt a 😉tenorx
Sohasem öröm egy játékos sérülése, persze szomorkodni nem fogok, hogy nem játszhat ellenünk.
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Bár ott is kérdéses Willis játékagravedigger
Kizárt, hogy játsszon, egyszer sem edzett a héten. Az ő esetében az igazi kérdés, hogy a Seahawks ellen pályára tud-e lépni...vassadi
Lemaradt a 😉
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 574
Bár ott is kérdéses Willis játékagravedigger
Kizárt, hogy játsszon, egyszer sem edzett a héten. Az ő esetében az igazi kérdés, hogy a Seahawks ellen pályára tud-e lépni...
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Jó meccs lesz, az NFL két legkevesebb pontot engedő Dje csap össze, alig várom 😀tenorx
Aztán a végén nehogy pontzuhatag legyen belőle. Mindenki egy kevés pontos szoros meccset vár és a végen meg kapunk majd egy 35-24-es Steelers sikert. Mert, hogy nyerünk az természetes. 😀
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Jó meccs lesz, az NFL két legkevesebb pontot engedő Dje csap össze, alig várom 😀
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Nyugi BB-n olyan cipő lesz amiben azt sem érezné, ha egy golfkocsi, mert megtörténhet, vagy egy tank haladna át a lábán. Csak meg kell fogni a futásukat, az lesz a kulcs.
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Hatalmas meccs lesz az biztos, hihetetlen mekkora harcos ez a Big Ben...bár azért lehet ebből rosszül is kijönni ha mondjuk most rásérül erre, mert a Frisco védőit sem kell félteni ha big hit-ekről beszélünk 😊 Bár ott is kérdéses Willis játékagravedigger
Érdekesnek ígérkezik az biztos. BB ugye sérült, ergo bazinagy hangsúlyt kéne fektetni a futásra, viszont a Frisco runD az első a ligában, még nem is kaptak futott TD-t... hihetetlen stat. Passznál meg ugye még QB hitet se szabadna engedni, nehogy nagyobb baj legyen... Nehéz lesz ez nagyon. Egyébként is az lenne, de így kritikus.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Hatalmas meccs lesz az biztos, hihetetlen mekkora harcos ez a Big Ben...bár azért lehet ebből rosszül is kijönni ha mondjuk most rásérül erre, mert a Frisco védőit sem kell félteni ha big hit-ekről beszélünk 😊 Bár ott is kérdéses Willis játéka
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Én a Ravens-vereség után kb biztos vagyok Ben játékában, a kérdés csak az, milyen állapotban lesz.Soldados
Biztosra veszem, hogy ebben a helyzetben ő is úgy gondolja, mindenképpen ott kell lennie a pályán. Remélhetőleg nem hiába vállaljuk a kockázatot a szerepeltetésével. 😉vassadi
És mi a szitu Polamaluval ? Ha jól tudom ő sem edzett a hétengravedigger
Ő játszik. (Probable)

De mostanra Ben is hivatalos, hogy ő kezd!


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Én a Ravens-vereség után kb biztos vagyok Ben játékában, a kérdés csak az, milyen állapotban lesz.Soldados
Biztosra veszem, hogy ebben a helyzetben ő is úgy gondolja, mindenképpen ott kell lennie a pályán. Remélhetőleg nem hiába vállaljuk a kockázatot a szerepeltetésével. 😉vassadi
És mi a szitu Polamaluval ? Ha jól tudom ő sem edzett a héten
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 574
Én a Ravens-vereség után kb biztos vagyok Ben játékában, a kérdés csak az, milyen állapotban lesz.Soldados
Biztosra veszem, hogy ebben a helyzetben ő is úgy gondolja, mindenképpen ott kell lennie a pályán. Remélhetőleg nem hiába vállaljuk a kockázatot a szerepeltetésével. 😉
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
😀

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Nem meglepő, de amint kikapott a Ravens, napvilágot látott a következő:

Mike Tomlin says he's "optimistic" Ben Roethlisberger will be able to play on MNF vs Niners.

Én a Ravens-vereség után kb biztos vagyok Ben játékában, a kérdés csak az, milyen állapotban lesz.Soldados
Valaki azt írta tegnap twitteren, hogy jól mozgott Ben. Na mostez konkrétan nem tudom mire vonatkozott, látta az edzést, vagy mittomén, úgyhogy passz, mivel nem újságíró volt a figura, hanem csak egy mezei fan valszeg.kishaszi
Lehet látta beszállni a repülőre, vagy le, és strandpapucsban minden kötés nélkül szépen sétált, pici sántika sem volt benne😀. Lehet, hogy csak így akarjuk megtéveszteni az ellenfeleket, valójában semmi baja, de mindenki úgy számol, hogy korlátozott 😀
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Punci hivatalosan is out.kishaszi
Tegnap óta... 😊vassadi
Tudtommal akkor még csak kvescsönéböl volt, de mindegy is végül😊
Hajrá Legu!

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Nem meglepő, de amint kikapott a Ravens, napvilágot látott a következő:

Mike Tomlin says he's "optimistic" Ben Roethlisberger will be able to play on MNF vs Niners.

Én a Ravens-vereség után kb biztos vagyok Ben játékában, a kérdés csak az, milyen állapotban lesz.Soldados
Valaki azt írta tegnap twitteren, hogy jól mozgott Ben. Na mostez konkrétan nem tudom mire vonatkozott, látta az edzést, vagy mittomén, úgyhogy passz, mivel nem újságíró volt a figura, hanem csak egy mezei fan valszeg.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
A nagy filmváros forgatókönyv írói is csak pilláznak, nem gondolta volna valójában komolyan senki, hogy szívni fog a Ravens, főleg, hogy ekkorát (persze leszámítva a világ több millió Steelers fanját). De jó is az utolsó munkanapot így kezdeni. Asszony meg hülyének nézett amikor elkezdtem ugrálni és táncolni örömömben hajnali negyed hatkor.
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Női szemmel a hölgy szerkesztőnktől, ma egy kicsit másképp az öröm miatt 😀
http://steelers.hu/noi-szemmel-49ers-vs-steelers/