Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 12 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 336
A legtudatosabb labdaszerzés a 3&out
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 606
Jah, a meccsünket eltolták esti 4ről n11-re, akárcsak a Bengals-Ravenst. Értelmét nem tudom, de ők tudják.kishaszi
A PO szempontjából jelentős meccseket próbálják későbbre tenni, ezért került a Bengals-Ravens a 4 órai idősávba, és így a mi meccsünknek is mennie kellett, mert annak a találkozónak a végeredménye befolyással van a mi helyezésünkre is.
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Az volt már, hogy BarnaTóni Steelers rekordot döntött:

AntonioBrown84 set a team record for all-purpose yards, 2048. Ebből 1018 az elkapásokból.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
RT @NFLhistory: #Panthers' Cam Newton is 2nd player in NFL history with 20+ pass TDs & 10+ rush TDs (Kordell Stewart - '97)

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Jah, a meccsünket eltolták esti 4ről n11-re, akárcsak a Bengals-Ravenst. Értelmét nem tudom, de ők tudják.kishaszi
még jó, hogy csak másnap reggel indul a gépem Pittsburghből... persze reggel 7kor.... Talán azért csoportgyőzelmet lesz időm ünnepelni 😉kutya76
wow😊

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
kutya76 Pittsburgh Steelers 136 — NO WAY ! ! !
Jah, a meccsünket eltolták esti 4ről n11-re, akárcsak a Bengals-Ravenst. Értelmét nem tudom, de ők tudják.kishaszi
még jó, hogy csak másnap reggel indul a gépem Pittsburghből... persze reggel 7kor.... Talán azért csoportgyőzelmet lesz időm ünnepelni 😉



Öreg indián sohasem felejt, csak a bosszúja öregszik...
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Pola, aszondom, hogy meccsről meccsre tudjuk, ne csak 1x-1x 😉

Amúgy 58% passz, 42% futás az adatok.
Kicsit én borúlátóbb vagyok ,remélem rámcáfol az egész stáb!!!kishaszi
Én azért vagyok bizakodó, mert játékban egyértelműen mi vagyunk az AFC legjobbjai. Ezt nem befolyásolja, hogy ki milyen mérleggel áll, én csak és kizárólag a mutatott játékról, teljesítményről és játékerőről és fejlődési ívekről beszélek.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 513 — 毎日何かを学ぶ
Ne légy, én is ilyenre emlékeztem, de nem voltam biztos, ezért nem akartam leírni.
Azt gondolom, ha nincs a sérülés mosta harmadik, negyedik ilyen meccsről beszélnénk. Nyugi. A stáb biztosan tudja mit kell még tenni, ha ők nem pánikolnak akkor mi nyugodtan bontsuk azt a sört. 😀
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Pola, aszondom, hogy meccsről meccsre tudjuk, ne csak 1x-1x 😉

Amúgy 58% passz, 42% futás az adatok.
Kicsit én borúlátóbb vagyok ,remélem rámcáfol az egész stáb!!!

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Soldi, persze, és amit írtál, hogy fejlődtünk az szemmel látható Starks visszatérte óta, csak arra utaltam, hogy a PO-ban már nincs kecmec, nincs javítási lehetőség, mindig akkor kell a maxot kihozni, amikor ott a lehetőség, nem lehet elszalasztani lehetőségeket, droppolni, stb., mert a megvolt, de elejtette az INT-et, azt nem jegyzik. Azt a csapatot jegyzik, amelyik megcsinálja a TO-t!
Remélem ebben előre lépünk, mert akkor nagy a sansz, D wins... tudjuk😊
Ez egyébként Ariansékra is vonatkozik. Értem Soldi a lelkesedésed iránta, de most már tényleg illene úgy felkészülni, hogy ha ott van Ben, akkor ne csak mindig 1-1 játékos legyen a csúcson. Járassuk azt a k labdát Millernek, Válasznak, Tóninak, Wardnak, Co. Cherry-nek bakker. Legyen használva az egész csapat rendesen, kreatívan!kishaszi
Mondom, alapvetően egyetértünk.

Amiben leginkább előrelépésre van szükség, hogy sikeresek legyünk a PO-ban, az a labdaszerzés. De ez kezelhető (előrelépés nélkül is), abban az esetben, ha az O nem adja el a labdát. 😊

Meglátjuk, én most rettenetesen bizakodó vagyok. Tavaly azt mondtam, hogy a csapat túlteljesített, többet ért el, mint amire preszdesztinálva volt. Idén viszont mindent csalódásként fogok megélni, ami nem SB-győzelem. Minden adott az utolsó nagy dobásra. Legalábbis sztem. És nagyon tetszett, ahogy az idény során folyamatosan jöttünk fel a játék MINDEN elemében.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 513 — 毎日何かを学ぶ
Haszi, nem lesz ezzel gond, lassan kerülnek a helyére a mozaikok, sőt szerintem már csak rá kell nyomni egy picit az utolsó darabra. A kérdés az, hogy a sérültek milyen állapotban tudnak visszatérni, persze a kulcsjátékosokra gondolok, mert az, hogy Wugyli kezd azután 3 play múlva már csak padozik, ugyanez pouncey és sorolhatnám, ebből lehet még gond. A változatos játékot láthattuk egészen a Browns meccsig. a többi azóta másról szólt. Volt olyan meccs a Browns előtt, hogy 9 ember jegyzett elkapást azért ezt nem nevezném egysíkúnak, ha ezt egyszer tudta Ben akkor egészségesen újra tudja majd. A meccs elején kiírták, hogy 1970 óta ez az első szezon ahol sokkal több apassz hívás mint a futás, írtak százalékot, de mivel már nem emlékszem nem akarok hülyeséget írni. Soldi ezt biztosan pontosan tudja majd.
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Jah, a meccsünket eltolták esti 4ről n11-re, akárcsak a Bengals-Ravenst. Értelmét nem tudom, de ők tudják.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Soldi, persze, és amit írtál, hogy fejlődtünk az szemmel látható Starks visszatérte óta, csak arra utaltam, hogy a PO-ban már nincs kecmec, nincs javítási lehetőség, mindig akkor kell a maxot kihozni, amikor ott a lehetőség, nem lehet elszalasztani lehetőségeket, droppolni, stb., mert a megvolt, de elejtette az INT-et, azt nem jegyzik. Azt a csapatot jegyzik, amelyik megcsinálja a TO-t!
Remélem ebben előre lépünk, mert akkor nagy a sansz, D wins... tudjuk😊
Ez egyébként Ariansékra is vonatkozik. Értem Soldi a lelkesedésed iránta, de most már tényleg illene úgy felkészülni, hogy ha ott van Ben, akkor ne csak mindig 1-1 játékos legyen a csúcson. Járassuk azt a k labdát Millernek, Válasznak, Tóninak, Wardnak, Co. Cherry-nek bakker. Legyen használva az egész csapat rendesen, kreatívan!

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
It was @Wallace17_daKid that got the ball back for Clay after his first TD & spike

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
Köszi,a műtét megvolt,csak az okát nem tudtam.
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 513 — 毎日何かを学ぶ
Red Star:"A Broncostól nem tartanék, de akkor Clark nem játszhat. A Raiders teljesen kiszámíthatatlan, de egy megfelelően koncentrált Steelersnek győztesen kellene hazatérnie Falikornyikából."

Ezt nem vágom,Clark miért nem játszhat ellenük?Blitzburgh
A 2007-es idényben a denveri meccs alkalmával a magaslati levegő hatására rosszul lett és kivették a lépét. Tulajdonképpen életmentő műtét volt, akkor nem sokan bíztak benne, hogy visszatér a pályára. Azóta egyszer játszottunk Denverben és Clark nem játszott.Soldados
Igen valami olyan van, hogy a magaslati levegő hatására a vérben fellépő változásokat nem tudja a szervezete lekezelni és a nagy fizikai megterheléssel együtt ez gyakorlatilag az életébe kerülhet. Azért azt gondolom, hogy nélküle is győznünk kell, nem ezen múlna az a meccs.
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 513 — 毎日何かを学ぶ
Vagy megy, de most titkoljuk. Kiszólnak a srácok, Coach Dad lehet most? Nem srácok titkolunk. Azért van, hogy beleérnek a labdába, lásd Troy, de azután direkt elejtik. 😀 Csak így tudom elképzelni. Mindenki leír minket, azután a PO-ban meccsenként szerzünk majd 5-6 labdát 😀. Karácsony van vagy mi? z a csodák ideje, és nem ittam sokat csak este egy kis aszút 😀. Egyébként a legnagyobb baj az lesz, hogy az AFC döntőt vagy Bostonban vagy Baltimore-ban kell játszanunk és ott (mindkét helyen) szinte lehetetlen győzni PO-ban. Ritkán egy-egy csapatnak sikerülhet, de irtózat. Bár a Pats védelme idén annyira szar, hogy szerintem lehet, hogy az első meccsén el is bukik. A Ravensnek pedig valóban tripla gatyakötőt kell felvennie, mert a Cinci hazai pályán valami iszonyat kemény lesz, és nem is rossza csapat azért. Taktikázni sem nagyon lehet, mert azért az egy WC helyért folyó küzdelem szinte minden résztvevője ugyanabban az időben játszik, kivéve az OAK.
Wardot, meg tuti eltiltják, mert milyen dolog az, hogy a labdát elkapja és azután összegörnyedve várja, hogy az ellenfél védője sisakkal leütközze? Neki ki kellett volna egyenesedni és úgy várni az ütést. Különben is az, hogy elkapta és nemsokára meglesz az 1000 elkapás is egy Steelernek az is milyen renitens cselekedet. Sose engedjük többet pályára lépni.
Azt gondolom, hogy ha JH olyan hímes tojásként bánik az irányítókkal, de mégis ilyen eredményes akkor megértette a liga szándékát és mi is boldogok lehetünk, azért amikor a pufi fánkkal együtt vitte a QB-t az nem volt semmi, bár azért még kaphat büntit 😀
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Red Star:"A Broncostól nem tartanék, de akkor Clark nem játszhat. A Raiders teljesen kiszámíthatatlan, de egy megfelelően koncentrált Steelersnek győztesen kellene hazatérnie Falikornyikából."

Ezt nem vágom,Clark miért nem játszhat ellenük?Blitzburgh
A 2007-es idényben a denveri meccs alkalmával a magaslati levegő hatására rosszul lett és kivették a lépét. Tulajdonképpen életmentő műtét volt, akkor nem sokan bíztak benne, hogy visszatér a pályára. Azóta egyszer játszottunk Denverben és Clark nem játszott.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
Red Star:"A Broncostól nem tartanék, de akkor Clark nem játszhat. A Raiders teljesen kiszámíthatatlan, de egy megfelelően koncentrált Steelersnek győztesen kellene hazatérnie Falikornyikából."

Ezt nem vágom,Clark miért nem játszhat ellenük?
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Igen, de az előjelek nem túl jók. Valahogy hiányzik az átütőerő, a gyilkos ösztön számomra. Ott a 49ers. mondhatni szenvedtek a Seahawks ellen, de amikor kellett megint olyan fumblet csináltak, ami bebiztosította a szoros, szenvedős győzelmet számukra. Na ez idén nem megy nekünk, sajnos.kishaszi
Egyetértek.

Ettől függetlenül végignézve a vereségeinken, engem egyedül a 2. Ravens zakó bánt. Az 1. Ravens és HOU még az 1-4. héten volt, amikor többnyire azért voltunk Offense oldalon TO-gyár, mert értékelhetetlen volt a pass protection. Számunkra az 5. héten új idény kezdődött Starks visszatérésével. A SF elleni zakó - és sok TO - pedig sztem nagyrészt BB mozgásképtelenségének köszönhető.

Ezzel csak azt akarom mondani, hogy normál körülmények között nincs olyan nagy baj a TO-mutatóval, s ez elsősorban az O-nak köszönhető, mert 1-nél többször nem adja el a labdát. Viszont extrém körülmények között (ami persze PO-ban is előfordulhat), igazi TO-gyár voltunk.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Igen, de az előjelek nem túl jók. Valahogy hiányzik az átütőerő, a gyilkos ösztön számomra. Ott a 49ers. mondhatni szenvedtek a Seahawks ellen, de amikor kellett megint olyan fumblet csináltak, ami bebiztosította a szoros, szenvedős győzelmet számukra. Na ez idén nem megy nekünk, sajnos.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Annyit hozzátennék Soldi, hogy ha mínuszos lesz TO mutatónk, akkor meg tökmindegy kivel játszunk, nagy valószínűséggel szopó lesz. A PO-ban már sajna nincs mindig még egy következő etap, ahol elmondhatjuk, hogy majd kijavítjuk a hibákat, meg fejlődnünk kell és fogunk is... Az kb. olyan lenne, mint a Jax elleni vereség pár éve.kishaszi
-1 TO-mutató még beleférhet, -2 az szinte tuti zakó a PO-ban.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
http://burgh.us/b9p

Na, eltiltják Wardot vajon ? 😊

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Annyit hozzátennék Soldi, hogy ha mínuszos lesz TO mutatónk, akkor meg tökmindegy kivel játszunk, nagy valószínűséggel szopó lesz. A PO-ban már sajna nincs mindig még egy következő etap, ahol elmondhatjuk, hogy majd kijavítjuk a hibákat, meg fejlődnünk kell és fogunk is... Az kb. olyan lenne, mint a Jax elleni vereség pár éve.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Jeleleg valószínűsíthetően az AFC West bajnokához kell menjünk. A Broncostól nem tartanék, de akkor Clark nem játszhat. A Raiders teljesen kiszámíthatatlan, de egy megfelelően koncentrált Steelersnek győztesen kellene hazatérnie Falikornyikából.Red Star
Azért a Ravens-nek nagyon meredek lesz Cincyben, mert a cicáknak nyerni kell a PO-ért. Ott nagyon könnyen megéghetnek. 😉

Mindettől függetlenül, ha úgy alakul, akkor nekünk az AFC West bajnokát simán ütni kell. Teljesen mindegy melyik jut be, nem ugyanaz a kávéház, mint mi.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!