Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Nem tudom mennyit játszott, de van valakinek valamiféle benyomása Cam Heywardról? 😊fetomy
Jól nyomja. 5-6 snapet van pályán, passrushban átlagon felüli 3-4-es DE, de nekem nem tűnt fel, hogy futás ellen gyengébb lenne.

A kérdés az, mikor lehet belőle kezdő azt figyelembe véve, hogy Ziggy és Keisel egyaránt nagyon jól teljesít és szerződésük is hosszútávú. De jövőre már nyilván 3. számú DE lesz, ami olyan 20-30 snapet jelent meccsenként. azt hiszem az eddigiek alapján, hogy nagyon jó 3-4-es DE lesz belőle, főleg amilyen kiváló work ethic-je van.Soldados
Kösz szépen, ennek nagyon örülök 😊
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 248
RB-t sem szabad szerintem, meg WR-t se direkt h2hWyatt
Moore minden évben kap minimum egy egyértelmű, elég messziről bevitt hth hitet, amit le se szarnak.
Idén Redman is kapott már, ugyanazon a meccsen, ahol minket meg megbüntettek - Browns meccskishaszi
Mert lehet is. Épp ez a röhejes. Csak a védtelen (labda nélküli) WR-t, RB-t nem lehet. Álszent a liga, de qrvára, semmi másról nem szól a dolog, mint pénzről, hogy a Bradyket, Breeseket megvédjék.Soldados
mondjuk mind2 oldalon van igazság. Labda nélküli, a játékban már részt nem vevő játékost - mondjuk egy dobás utáni QB-t - telibe verni nincs értelme, de azt nem büntetném amikor úgy ütik meg dobás után a QB-t, hogy amikor a védő elindította a mozdulatsort akkor még az irányítónál volt a labda, s csak a lendület viszi már előre az ütközővédőt, vagy épp a levegőben van, s úgy üti meg a mozdulatsor végére már "inaktívvá" váló irányítót. (Aktuális play szempontjából inaktív)

bocsi ha nyakatekerten fogalmazok.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Nem tudom mennyit játszott, de van valakinek valamiféle benyomása Cam Heywardról? 😊fetomy
Jól nyomja. 5-6 snapet van pályán, passrushban átlagon felüli 3-4-es DE, de nekem nem tűnt fel, hogy futás ellen gyengébb lenne.

A kérdés az, mikor lehet belőle kezdő azt figyelembe véve, hogy Ziggy és Keisel egyaránt nagyon jól teljesít és szerződésük is hosszútávú. De jövőre már nyilván 3. számú DE lesz, ami olyan 20-30 snapet jelent meccsenként. azt hiszem az eddigiek alapján, hogy nagyon jó 3-4-es DE lesz belőle, főleg amilyen kiváló work ethic-je van.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 513 — 毎日何かを学ぶ
Brady kihagyta az edzést, röntgenezték a bal lábát, asszem, persze semmi baja sincs és nem kell listázni, nem sérült. Nagyjából az mint amikor a vállával volt sérült és folyamatos taktikázás folyt Bill mester részéről. Nem szép örülni egy sérülésnek és távol álljon tőlem, de szerintem a Patsnak kb ott lenne vége, ha TB nem tudna kiállni egy meccsre akár.
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Nem tudom mennyit játszott, de van valakinek valamiféle benyomása Cam Heywardról? 😊
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
RB-t sem szabad szerintem, meg WR-t se direkt h2hWyatt
Moore minden évben kap minimum egy egyértelmű, elég messziről bevitt hth hitet, amit le se szarnak.
Idén Redman is kapott már, ugyanazon a meccsen, ahol minket meg megbüntettek - Browns meccskishaszi
Mert lehet is. Épp ez a röhejes. Csak a védtelen (labda nélküli) WR-t, RB-t nem lehet. Álszent a liga, de qrvára, semmi másról nem szól a dolog, mint pénzről, hogy a Bradyket, Breeseket megvédjék.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
RB-t sem szabad szerintem, meg WR-t se direkt h2hWyatt
Moore minden évben kap minimum egy egyértelmű, elég messziről bevitt hth hitet, amit le se szarnak.
Idén Redman is kapott már, ugyanazon a meccsen, ahol minket meg megbüntettek - Browns meccs

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 513 — 毎日何かを学ぶ
Mivel Soldi gyorsabb volt, egy kis történelmi adatsor.
A csapat MVP-k 1969-től:
1969 WR Roy Jeffeson
1970 DT Joe Greene
1971 LB Andy Russell
1972 RB Franco Harris
1973 WR Ron Shanklin
1974 S Glen Edwards
1975 CB Mel Blount
1976 LB Jack Lambert
1977 QB Terry Bradshaw
1978 QB Terry Bradshaw
1979 WR John Stallworth
1980 SS Donnie Shell
1981 LB Jack Lambert
1982 CB Dwayne Woodruff
1983 PK Gary Anderson
1984 WR John Stallworth
1985 WR Louis Lipps
1986 LB Bryan Hinkle
1987 LB Mike Merriweather
1988 LB David Little
CB Rod Woodson
1989 WR Louis Lipps
1990 CB Rod Woodson
1991 LB Greg Lloyd
1992 RB Barry Foster
1993 CB Rod Woodson
1994 LB Greg Lloyd
1995 QB Neil O'Donnell
1996 RB Jerome Bettis
1997 RB Jerome Bettis
1998 LB Levon Kirkland
1999 LB Levon Kirkland
2000 RB Jerome Bettis
2001 QB Kordell Stewart
2002 WR Hines Ward
LB Joey Porter
2003 WR Hines Ward
2004 LB James Farrior
2005 NT Casey Hampton
WR Hines Ward
2006 RB Willie Parker
2007 LB James Harrison
2008 LB James Harrison
2009 QB Ben Roethlisberger
2010 SS Troy Polamalu
2011 WR Antonio Brown
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
- Warrior kapta a "The Chief" díjat - the member of the Steelers’ organization who best exemplifies the spirit of cooperation with the media

- Gilbert kapta a Joe Greene-díjat, azaz ő volt a legjobb újonc a csapatban.

- Antonio Brownt választották a csapat MVP-jének! (Ez kisebb meglepetés, BB lett volna a papírforma)


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
RB-t sem szabad szerintem, meg WR-t se direkt h2hWyatt
Tudtommal lehet. Épp ez a vicces. Merthogy a labdás RB nem védtelen. (Harrison tavalyi h2h Cribbs tackle-jét ezért nyilvánították szabályosnak 😉) Hát nem röhejes...? És a labdás WR sem védtelen.

Az meg külön érdekes, hogy "direkt". Ezt hogy állapítod meg mozgó célpontoknál? A védő lehajtja a fejét és megy előre tackle-t csinálni. Így kell. Akkor lesz h2h, ha ebbe a támadó úgy mozog bele, hogy pont ő is oda hajol, ahol a védő sisakja van. Szegény Clarkot büntették meg, amikor kb hasmagasságban vállal vezetett h2h csinált egy elkapón, de biztos az ő hibája, mert ha térdre megy, akkor odáig hátha nem tud lehajolni a WR...


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
RB-t sem szabad szerintem, meg WR-t se direkt h2h

több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Nem tartok én semmit kizártnak ám 😊
Csak úgy alapból nem vagyok ellene annyira a durva sérülések megelőzésére tett javaslatoknak, márpedig itt úgy éreztem, hogy kezd túlzottan másik irányba menni a nép 😊Wyatt
2 ok miatt megy más irányba itt a nép.

1, kettős mérce van, nem egyenlően ítélik meg az eseteket. (Brady vs Henne, vagy Harrison vs any other player)
2, a QB-t nem baszhatod telibe h2h, de az RB-t igen -> akkor mennyire is igaz, hogy a játékos védelmét tartja fontosnak a liga?

Szánalmasan álszent a liga ebben a kérdésben, amely egyrészt igazságtalanságot szül, másrészt puhul a focsi. Nekem egyik sem tetszik.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nem tartok én semmit kizártnak ám 😊
Csak úgy alapból nem vagyok ellene annyira a durva sérülések megelőzésére tett javaslatoknak, márpedig itt úgy éreztem, hogy kezd túlzottan másik irányba menni a nép 😊

több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 513 — 毎日何かを学ぶ
Soldi a véleményed adom. Amennyiben csinálnának akkor a védőfelszerelések fejlesztésébe ölnének hatalmas pénzeket. Egyébként a 40-50 éves emberi roncsok már régen nem állják meg a helyüket, sőt én emlékszem olyan 40 éves játékosra aki most akasztotta a szögre. Majd amikor a szabályokat egyenlően alkalmazzák akkor elhiszem, hogy valóban a játékosokról és nem az üzleti befektetésről van szó. Egyébként az egész érvelés úgy faszság ahogy van.
Lambert 60, Bradshaw 64 éves, nem hiszem, hogy bármelyik roncs lenne, pedig ők még azt hiszem kemény időkben játszottak, vagy lehet, hogy rosszak az emlékeim?
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Mondjuk mindettől függetlenül csak nem baj, hogy tesznek azért lépéseket a biztonság érdekében, és nem feltétlen lesz 40-50 éves korában a többség emberi roncsWyatt
A liga semmit nem tesz összességében a játékosok épségének megőrzéséért, csak egy szűk rétegért, a QB-kért, de azon belül is elsősorban Bradyért, Breesért, Rodgersért. A többire szarik rá és a szabályok pontosan ezt tükrözik... 😉 (Nem szól ez sem másról, mint pénzről, ugyanis ezek az emberek hozzák a milliókat a franchise-oknak, a ligának, s őket ezért megvédik, de a többit egyáltalán nem.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mondjuk mindettől függetlenül csak nem baj, hogy tesznek azért lépéseket a biztonság érdekében, és nem feltétlen lesz 40-50 éves korában a többség emberi roncs

több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 513 — 毎日何かを学ぶ
Ha BB és Maurkice tudja vállalni akkor nagy bajunk már nem lehet. Vugyli a PO-ra jöjjön már helyre végre és ott azután aprítsa az ellent JH-vel közösen. Nyerni kell más alternatíva nincs.
Egyébként a múltkor megnéztem a csapat történelméről szóló filmet ahol megszólalt Mr. 58-is. Amennyiben nincs kiírva alá a neve akkor én nem mondtam volna meg, hogy Ő az a rettenetes "vérengző" fenevad.
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
"Ez volt kemény? Akkor mutatok én neked igazán keményet!" - Lambert mint commish. 😊

Amúgy BB és Pouncey valszeg játszanak, viszont Woodley nem.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 513 — 毎日何かを学ぶ
Hát igen végre nem a flagfootball uralkodna a pályákon, hanem újra igazi férfias focit láthatnánk. Valószínűleg a lyánykák mennének panaszra, hogy egy-egy kemény ütközés után, Ő meg demonstrálná az irodában, valahogy így volt? és leütközné kajakra. 😀
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Jah, a hth hitért meg nem pénzbünti meg eltiltás lenne, hanem telibeverné, ha sérülés nélkül megúszná a delikvens, akkor játszhat tovább😀

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
😂


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
Csak a fogvédőt tiltaná be...😊
több mint 12 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
polamalu
😀 😀 Akkor tényleg igazi foci térne vissza. 😊

több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 513 — 毎日何かを学ぶ
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 513 — 毎日何かを学ぶ
A sérültek:
NAME POSITION INJURY WED. THU. FRI. GAME STATUS
Carter, Chris LB Hamstring FP - - -
Harrison, James OLB Neck DNP - - -
Legursky, Doug G Shoulder DNP - - -
Moore, Mewelde RB Knee DNP - - -
Polamalu, Troy SS Knee DNP - - -
Pouncey, Maurkice C/G Ankle FP - - -
Roethlisberger, Ben QB Ankle FP - - -
Sanders, Emmanuel WR Foot FP - - -
Wallace, Mike WR Ankle LP - - -
Woodley, LaMarr OLB Hamstring LP - - -