Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
ata: nem a név volt a lényeg, csak az ilyen QB-kat védik. Ebbe amúgy BB is beletartozik már. (2 éve még nem). De emlékszem én arra a Harrison hitre, ami szintúgy egy röhejes zászló és pénzbünti volt. Még csak keménynek sem neveztem volna a hitet. De egyébként egyáltalán nem a QB-k a hibásak és nem a neveken van a hangsúly, egyszerűen a szabály gáz, hogy 100 millás embereket jobban védik, mint bárki mást. Innen látszik, hogy a liga az egészség mögé bújik, de az csak takaró a gazdasági érdekekhez. És ez az undorító, meg az ehhez tartozó kettős mérce, akár áldozat, akár elkövető oldalon.

A mondandóm lényege a kettős mérce igazságtalanság volt, nem Brees, Brady vagy éppen BB.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 989 — #neverpunt
Bocs, te szálltál vitába azzal, hogy Brees-re oda se érnek.
De értelek.

több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Itt.
Nem én.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 989 — #neverpunt
Dehogy terelek, itt hangzott el, hogy Brees-t különösen védik a bírók. Hallgatom hogyan. Ja hogy nem érnek oda időben? Akkor sehogyan.

Különben meg idén volt több olyan eset is, amikor felszisszentünk, hogy miért nem repült sárga Brees védelmében, pedig kellett volna (JAX, HOU: Brees már a földön a kontakttól, sípszó, utána egy másik védő érkezik sebességgel és még üt rajta) amikor az ugyanolyan szitut ellenünk teljesen jogosan befújták (DET).

több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Ahogy mondod. Arról nem BB tehet, hogy nincs kinek passzolni.
A másik meg: nem én állítottam, hogy őt védik a bírók, kettő: a hangsúly nem ezen van, hanem azon, hogy ha nem érnek oda hozzá, akkor szabyáltalankodni is nehéz ellene, de gondolom ez világos, csak nem értem miért kell terelni.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 989 — #neverpunt
Mondom, ha oda se érnek hozzá, akkor nehéz. Ha meg már ezer éve eldobta a labdát, akkor megint csak nehéz. Néztem a csodameccset, ahol kiiírták, hogy 23x sackelték Breest 15 meccsen és az egész alatt szinte nulla nyomás volt rajta. Tehát nem az, hogy földre vinni. 6 méterre voltak tőle a passrusherek....kishaszi
Tehát ennyire védik Brees-t a bírók.
ez azért lehet, mert Brees hamar ereszti el a labdát.
Tavalyi stat, de sokat nem változhatott a játék képe: Brees átlagban 2 mp alatt válik meg a snap után a labdától (leggyorsabb az NFL-ben), BB meg 3 felett (az egyik legrosszabb). Emlékszem az adott cikk ezért nem is BB-t hibáztatta, hanem a playhívást

több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Mondom, ha oda se érnek hozzá, akkor nehéz. Ha meg már ezer éve eldobta a labdát, akkor megint csak nehéz. Néztem a csodameccset, ahol kiiírták, hogy 23x sackelték Breest 15 meccsen és az egész alatt szinte nulla nyomás volt rajta. Tehát nem az, hogy földre vinni. 6 méterre voltak tőle a passrusherek....

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 989 — #neverpunt
BB ellen asszem 3-at..

Mondjuk más kérdés, hogy Breeshez nem érnek oda. Big Bent meg agyba-főbe verik.kishaszi
Brees védelmében 0-t

több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
BB ellen asszem 3-at..

Mondjuk más kérdés, hogy Breeshez nem érnek oda. Big Bent meg agyba-főbe verik.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 989 — #neverpunt
Mondjuk mindettől függetlenül csak nem baj, hogy tesznek azért lépéseket a biztonság érdekében, és nem feltétlen lesz 40-50 éves korában a többség emberi roncsWyatt
A liga semmit nem tesz összességében a játékosok épségének megőrzéséért, csak egy szűk rétegért, a QB-kért, de azon belül is elsősorban Bradyért, Breesért, Rodgersért. Soldados
Akkor gondolom nem tudod, hogy idén mennyi roughing the passert fújtak Brees és mennyit Roethlisberger védelmében.

több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 513 — 毎日何かを学ぶ
peterk:

az a baj, hogy én még egy darab olyan chop block fújást nem láttam, amikor valóban úgy történt volna a cut block, hogy közben más is támadta a felső testét...

Amit meg mondasz az mind szép és jó, de ez megint további aggodalomra ad okot. Ugyanis azt mérlegelni, hogy mekkora a százalékos különbség a sérülésveszélyre vonatkoztatva azt vizsgálva, hogy épp a támadott játékos védtelen pozícióban vagy sem, az megint részrehajlásra ad okot megítélés szempontjából. Ez megint csak igazságtalansághoz vezet. Ugyanis, ha az a pláne, hogy védjük a játékosokat, akkor
a) legyen azonos elbírálás a pályán történő konzekvenciákra - vagy legyen büntetve mind, vagy egyik se
b) szituációtól függően lehetne persze differenciálni, hogy ez most egy vétlen eset volt, vagy semkishaszi
Lásd Ward féle eset. Felvette a pozíciót és megkapta az ütést, nem is tudott felállni, nem dobtak zászlót. Ugyanez a meccs, ugyanolyan szitu, a WR felvette a pozíciót és megkapta az ütést, nem is volt annyira kemény mint Ward-on, zászló azonnal. Nincs itt egyenlő elbírálás sajnos. Valamilyen másféle elbírálási rendszert kell kialakítani. Eddig is voltak minden évben vitás esetek, de mióta szóban nagyon védjük a játékosokat feltűnően sok a furcsa ítélet ami ide és oda nem stimmel ugyanolyan szituknál. Sajna nincs annyi időm és annyi anyagom, de érdemes lenne összeszedni egy összeállítást amiben ugyanazok az ütközések zászlóval és zászló nélkül láthatóak.
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
peterk:

az a baj, hogy én még egy darab olyan chop block fújást nem láttam, amikor valóban úgy történt volna a cut block, hogy közben más is támadta a felső testét...

Amit meg mondasz az mind szép és jó, de ez megint további aggodalomra ad okot. Ugyanis azt mérlegelni, hogy mekkora a százalékos különbség a sérülésveszélyre vonatkoztatva azt vizsgálva, hogy épp a támadott játékos védtelen pozícióban vagy sem, az megint részrehajlásra ad okot megítélés szempontjából. Ez megint csak igazságtalansághoz vezet. Ugyanis, ha az a pláne, hogy védjük a játékosokat, akkor
a) legyen azonos elbírálás a pályán történő konzekvenciákra - vagy legyen büntetve mind, vagy egyik se
b) szituációtól függően lehetne persze differenciálni, hogy ez most egy vétlen eset volt, vagy sem

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 605
Antonio Brownt választották a csapat MVP-jének! (Ez kisebb meglepetés, BB lett volna a papírforma)Soldados
BB is hatalmasat nyomott idén összességében, de én teljesen egyetértek Brown MVP címével.
Brown-nak ez hatalmas visszajelzés lehet, biztos vagyok benne hogy ettől csak még keményebben fogja nyomni az edzéseken és mindenhol.laby
Wallace Keenan Lewis-ra szavazott. 😀
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Brady kihagyta az edzést, röntgenezték a bal lábát, asszem, persze semmi baja sincs és nem kell listázni, nem sérült. Nagyjából az mint amikor a vállával volt sérült és folyamatos taktikázás folyt Bill mester részéről. Nem szép örülni egy sérülésnek és távol álljon tőlem, de szerintem a Patsnak kb ott lenne vége, ha TB nem tudna kiállni egy meccsre akár.polamalu
Hát az biztos, hogy ez már nem az a Patriots, ami 2008-ban még Cassellel is 11–5-re volt képes :/ Ott meglehetett volna a 19–0, ha nincs Pollard, de nincs ha 😕
Mondjuk az is biztos, hogy annyira nem szarnánk telibe az egészet, mint a tippmixesek 😛
De reméljük TB és BB sem esik ki, úgy lenne igazán jó egy győzelem a PO-ban 😊

több mint 12 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
- Warrior kapta a "The Chief" díjat - the member of the Steelers’ organization who best exemplifies the spirit of cooperation with the media

- Gilbert kapta a Joe Greene-díjat, azaz ő volt a legjobb újonc a csapatban.

- Antonio Brownt választották a csapat MVP-jének! (Ez kisebb meglepetés, BB lett volna a papírforma)Soldados
BB is hatalmasat nyomott idén összességében, de én teljesen egyetértek Brown MVP címével.
Brown-nak ez hatalmas visszajelzés lehet, biztos vagyok benne hogy ettől csak még keményebben fogja nyomni az edzéseken és mindenhol.

több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Brady kihagyta az edzést, röntgenezték a bal lábát, asszem, persze semmi baja sincs és nem kell listázni, nem sérült. Nagyjából az mint amikor a vállával volt sérült és folyamatos taktikázás folyt Bill mester részéről. Nem szép örülni egy sérülésnek és távol álljon tőlem, de szerintem a Patsnak kb ott lenne vége, ha TB nem tudna kiállni egy meccsre akár.polamalu
A vállát röntgenezték, nem mondta senki, hogy semmi baja sincs. A röntgen volt negatív (= nincs törés). Listára a sajátságos BB szabályértelmezés miatt nem teszik fel. "The team is only required to list injuries that will impact whether or not the player will be available to play in the upcoming game. Any secondary issue the team believes will not impact his availability technically does not need to be disclosed." (Anno pont az ellenkezője volt, folyamatosan sérült listán volt, akkor meg az volt a baj, a "folyamatos taktikázás".)
A korábbi híresztelésekkel szemben ma edzett.
Melyik csapatnak nem lenne ott vége, ha kiesne egy TB szintű irányítója?tomi-tomi
Tudod pár éve még elviselte volna a Pats a hiányát, mint hogy volt is szezon nélküle és nem sikertelenül. Akkor még volt védelem. aki k egy picit ellensúlyoztak. Igazából az idei idény a védelem teljes hiányáról szól és ez az ami aggasztó lehet Bostoni oldalon. Nem támadásnak szántam, csak egy megjegyzés volt részemről.polamalu
(Az egészet a Pats-topic-ban kéne megbeszélnünk, de ha már itt vetetted fel.)
Brady már szerepel a mai sérültlistán. Talán kevésbé köztudott, de 2007-et, 2009-et is és 2010-et is sérüléssel fejezte be. (Jobb boka, aztán törött ujj jobb kezén és zúzott bordák, végül tavaly fáradásos törés a jobb lábon (Schaub ilyesmivel ment műtétre).) Szóval, minden évben ott a veszély, hogy végünk van. Btw a szakértők a rengeteg sérülésből inkább azt vetik fel, hogy mennyire káros, felesleges és érdektelen lenne a 18 meccses alapszakasz.
Az a legendás 2008-as Pats-védelem! A Ti jelzőtöket használva, szarabb volt a mostaninál. Ugyanúgy engedte a 3rd down-okat (45%), pontot kb. ugyanannyit engedett (20/mérkőzés), ellenben nyelte a TD-ket RZ-ban (67%, idén 53%), labdát keveset szerzett (23 vs 30). Valóban kevesebb yard-ot engedett (60-70 yard-dal meccsenként.) Túrót ellensúlyoztak ők az idei védelemhez képest, nem TB hiányát.
Az az idény a Pats védelme helyett sokkal inkább szólt a tökéletes backup QB fejlesztésről, a képességeknek megfelelő gameplan-ek kidolgozásáról és egy viszonylag könnyű schedule-ról. (Rossz nyelvek szerint egyértelmű bizonyíték volt arra, hogy nem Brady a kiugró, hanem a rendszer.)
Igen, végünk lenne TB nélkül a PO-ban. De az ő hiányát arra a 3-4 meccsen még tán a komplett Steelers védelem átigazolásával sem lehetne pótolni. S hogy mennyire finom hangoláson (s egy-egy kimagasló ember ottlétén) múlik egy-egy csapatrész kiemelkedő teljesítménye, érdemes visszagondolnotok a tavalyi Def-etekre Polamalu nélkül.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
2, a QB-t nem baszhatod telibe h2h, de az RB-t igen -> akkor mennyire is igaz, hogy a játékos védelmét tartja fontosnak a liga?
Szánalmasan álszent a liga ebben a kérdésben, amely egyrészt igazságtalanságot szül, másrészt puhul a focsi. Nekem egyik sem tetszik.Soldados
Az ízlés az egy dolog, de azért a szabályt talán jobb lenne úgy kritizálni, ha előbb megérted. 😊

Az újabb szabályok általában a "védekezésre képtelen" pozícióban levő játékost próbálják védeni abból az alapállításból kiindulva, hogy védekezésre képtelen állapotban a legnagyobb a sérülésveszély. Nem csak a QB-t, hanem pl. a receiver-t is védik, amíg fel nem veszi a pozícióját. Vagy például a falembert is ("chop block" - amikor az amúgy legális "cut block" azért válik illegálissá, mert a) hátulról történik, b) ha elölről, de közben egy másik játékos is támadja felsőtesten). A dolog nem poszton múlik, mert ha pl. a QB elkezdt futni, onnantól ugyanúgy (akár h2h) támadható, mint egy RB, és fordítva, ha egy RB elkap, akkor amíg fel nem veszi a védekezés képes pozíciót (általában két lábbal a földet érinti), addig ő sem támadható így.

Szóval van logika és következetesség a dologban, de persze megértem, hogy nektek nem tetszik, mert a ti stílusotokat érinti a leginkább. 😉 Ezért azt is megértem, hogy a Steelers "nyomja a témát", hiszen érdekében áll. Ezen felül viszont úgy érzem, hogy több hype-ot kap a dolog, mint amekkora vele a baj. A H2H (és a többi játékos védő új szabály) elég könnyen megítélhető, így várhatóan az ítélkezés is rövid időn belül viszonylag konzekvens lesz. A DPI/OPI vagy a holding szabállyal például szerintem sokkal több a baj. Egy-egy holding (ill DPI/OPI) befújása vagy be-nem fújása komplett drive-okat tehet tönkre vagy engedhet tovább, miközben olyan a játék jellege, hogy szinte minden play-ben befújható lenne. Ahhoz képes, hogy mennyire gyakori szabálytalanságról van szó, túlságosan szubjektív és nem konzekvens a gyakorlat.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 605
A tegnapi naphoz képest annyi a változás, hogy Wallace és JH is teljes edzésmunkát végzett. A többiek változatlan státuszban vannak. Vagyis Legu, Troy és Moore nem, míg Vuyli limitáltan edzett.polamalu
Ettől függetlenül azt mondják, Troy játszani fog.
több mint 12 éve
Red Star Pittsburgh Steelers 206
Melyik csapatnak nem lenne ott vége, ha kiesne egy TB szintű irányítója?tomi-tomi
Egy ilyen sérülésveszélyes sportban soha nem lehet mentség néhány sérült sztár hiánya, mert általában az ellenfél is ugyanúgy sérülésektől tizedelten szokott felállni. Az irányító szerepe valóban kiemelt fontosságú, s néhány csapatban az irányító valóban pótolhatatlannak tűnik. A Colts pl totál összezuhant PM hiányában, azonban ezt részben edzői hibák fokozzák ilyen szintre. Manning, Brady vagy éppen csak Big Ben kvalitású csereirányítót természetesen senki sem rejteget a kabátujjban, ám egy kiegyensúlyozott csapatban ilyenkor elsődlegessé válik a futójáték, amit természetesen nem ott és akkor kell megkezdeni felépíteni, mert akkor mindenképpen a Colts sorsára jut a csapat. A Patsben viszont BB stabil futójátékot épített fel, jól rotálható játékosokkal. Ezért úgy vélem, hogy Brady esetleges kiesése alaposan lerontaná ugyan a Pats esélyeit, de nem nullázná le teljesen. A Pats esélyeit az ásná el véglegesen, ha a botrányos védelem már labdákat sem szerezne. Azt még Bradyvel sem bírná el a csapat.





Aki másnak vermet ás, az sírásó.
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 513 — 毎日何かを学ぶ
Brady kihagyta az edzést, röntgenezték a bal lábát, asszem, persze semmi baja sincs és nem kell listázni, nem sérült. Nagyjából az mint amikor a vállával volt sérült és folyamatos taktikázás folyt Bill mester részéről. Nem szép örülni egy sérülésnek és távol álljon tőlem, de szerintem a Patsnak kb ott lenne vége, ha TB nem tudna kiállni egy meccsre akár.polamalu
A vállát röntgenezték, nem mondta senki, hogy semmi baja sincs. A röntgen volt negatív (= nincs törés). Listára a sajátságos BB szabályértelmezés miatt nem teszik fel. "The team is only required to list injuries that will impact whether or not the player will be available to play in the upcoming game. Any secondary issue the team believes will not impact his availability technically does not need to be disclosed." (Anno pont az ellenkezője volt, folyamatosan sérült listán volt, akkor meg az volt a baj, a "folyamatos taktikázás".)
A korábbi híresztelésekkel szemben ma edzett.
Melyik csapatnak nem lenne ott vége, ha kiesne egy TB szintű irányítója?tomi-tomi
Tudod pár éve még elviselte volna a Pats a hiányát, mint hogy volt is szezon nélküle és nem sikertelenül. Akkor még volt védelem. aki k egy picit ellensúlyoztak. Igazából az idei idény a védelem teljes hiányáról szól és ez az ami aggasztó lehet Bostoni oldalon. Nem támadásnak szántam, csak egy megjegyzés volt részemről.
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 513 — 毎日何かを学ぶ
A tegnapi naphoz képest annyi a változás, hogy Wallace és JH is teljes edzésmunkát végzett. A többiek változatlan státuszban vannak. Vagyis Legu, Troy és Moore nem, míg Vuyli limitáltan edzett.
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Brady kihagyta az edzést, röntgenezték a bal lábát, asszem, persze semmi baja sincs és nem kell listázni, nem sérült. Nagyjából az mint amikor a vállával volt sérült és folyamatos taktikázás folyt Bill mester részéről. Nem szép örülni egy sérülésnek és távol álljon tőlem, de szerintem a Patsnak kb ott lenne vége, ha TB nem tudna kiállni egy meccsre akár.polamalu
A vállát röntgenezték, nem mondta senki, hogy semmi baja sincs. A röntgen volt negatív (= nincs törés). Listára a sajátságos BB szabályértelmezés miatt nem teszik fel. "The team is only required to list injuries that will impact whether or not the player will be available to play in the upcoming game. Any secondary issue the team believes will not impact his availability technically does not need to be disclosed." (Anno pont az ellenkezője volt, folyamatosan sérült listán volt, akkor meg az volt a baj, a "folyamatos taktikázás".)
A korábbi híresztelésekkel szemben ma edzett.
Melyik csapatnak nem lenne ott vége, ha kiesne egy TB szintű irányítója?

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Nem tudom mennyit játszott, de van valakinek valamiféle benyomása Cam Heywardról? 😊fetomy
Jól nyomja. 5-6 snapet van pályán, passrushban átlagon felüli 3-4-es DE, de nekem nem tűnt fel, hogy futás ellen gyengébb lenne.

A kérdés az, mikor lehet belőle kezdő azt figyelembe véve, hogy Ziggy és Keisel egyaránt nagyon jól teljesít és szerződésük is hosszútávú. De jövőre már nyilván 3. számú DE lesz, ami olyan 20-30 snapet jelent meccsenként. azt hiszem az eddigiek alapján, hogy nagyon jó 3-4-es DE lesz belőle, főleg amilyen kiváló work ethic-je van.Soldados
Kösz szépen, ennek nagyon örülök 😊
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 214
RB-t sem szabad szerintem, meg WR-t se direkt h2hWyatt
Moore minden évben kap minimum egy egyértelmű, elég messziről bevitt hth hitet, amit le se szarnak.
Idén Redman is kapott már, ugyanazon a meccsen, ahol minket meg megbüntettek - Browns meccskishaszi
Mert lehet is. Épp ez a röhejes. Csak a védtelen (labda nélküli) WR-t, RB-t nem lehet. Álszent a liga, de qrvára, semmi másról nem szól a dolog, mint pénzről, hogy a Bradyket, Breeseket megvédjék.Soldados
mondjuk mind2 oldalon van igazság. Labda nélküli, a játékban már részt nem vevő játékost - mondjuk egy dobás utáni QB-t - telibe verni nincs értelme, de azt nem büntetném amikor úgy ütik meg dobás után a QB-t, hogy amikor a védő elindította a mozdulatsort akkor még az irányítónál volt a labda, s csak a lendület viszi már előre az ütközővédőt, vagy épp a levegőben van, s úgy üti meg a mozdulatsor végére már "inaktívvá" váló irányítót. (Aktuális play szempontjából inaktív)

bocsi ha nyakatekerten fogalmazok.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Nem tudom mennyit játszott, de van valakinek valamiféle benyomása Cam Heywardról? 😊fetomy
Jól nyomja. 5-6 snapet van pályán, passrushban átlagon felüli 3-4-es DE, de nekem nem tűnt fel, hogy futás ellen gyengébb lenne.

A kérdés az, mikor lehet belőle kezdő azt figyelembe véve, hogy Ziggy és Keisel egyaránt nagyon jól teljesít és szerződésük is hosszútávú. De jövőre már nyilván 3. számú DE lesz, ami olyan 20-30 snapet jelent meccsenként. azt hiszem az eddigiek alapján, hogy nagyon jó 3-4-es DE lesz belőle, főleg amilyen kiváló work ethic-je van.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!