Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
az egymás elleni meccseket nem számolják rendesen, mert matekilag lehet győzni, de két esélyes közül az egyik buktafrédi. Kettő duplacsavar van - Dondiego talajdonképpen a Feketetoll ellen eldönti, ha veszit szevasz és a végin még meccsel a Kalózokkal. Másikoldalon BaltiMór kiütheti Fülöpszéket és a végén Sandokáncsapatnak is lehúzhatja a rolót. Bredicsekék benyomhatnak a Timcsónak. Csak mi meg Rákettek vagyunk szabadonfutók mer a végső fordulóban még van egy TensziwiszkiTexaszvomen. Mink Valdemorttal fejfejmellett fogunk darálni, a Patsnek elég csak a Denvermeccs a Vesztet meg értelmetlen számolgatni, de jelen helyzetben FolyamiFülpös behúzza.sutianap
😀 Na jó, vazze, minimális segítséget adjál!
Btw nekem nem sikerült előállítani olyan eredménysorozatot, hogy ne legyetek már most PO-ban. Bengals, Titans és Pats ellen alapból jobbak vagytok tie breaker-ben. A Broncos-Raiders párosból valamelyik csoportgyőztes lesz, a Raiders-nél jobb lenne mindenképpen a konf. mutatótok, a Broncos meg csak 9-7-tel csúszna le a csoportgyőzelemről, olyan gyengék meg már nem lehettek. Így a Jets eredménye tök mindegy, a 6. hely minimum megvan. Csak akkor eshetnétek ki 10-6-tal, ha a Texans nem húzná be a csoportját (ellenük kikaptatok). De ez már megtörtént.tomi-tomi
Nem vagyunk bent. Volt akinek sikerült is összeraknia ezt az amúgy felettébb valószínűtlen eredménydömpinget. Tőle kérdezd meg, hogy miként. De nem vagyunk bent (persze csak matematikailag nem), ez ezerszázalék.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
az egymás elleni meccseket nem számolják rendesen, mert matekilag lehet győzni, de két esélyes közül az egyik buktafrédi. Kettő duplacsavar van - Dondiego talajdonképpen a Feketetoll ellen eldönti, ha veszit szevasz és a végin még meccsel a Kalózokkal. Másikoldalon BaltiMór kiütheti Fülöpszéket és a végén Sandokáncsapatnak is lehúzhatja a rolót. Bredicsekék benyomhatnak a Timcsónak. Csak mi meg Rákettek vagyunk szabadonfutók mer a végső fordulóban még van egy TensziwiszkiTexaszvomen. Mink Valdemorttal fejfejmellett fogunk darálni, a Patsnek elég csak a Denvermeccs a Vesztet meg értelmetlen számolgatni, de jelen helyzetben FolyamiFülpös behúzza.sutianap
😀 Na jó, vazze, minimális segítséget adjál!
Btw nekem nem sikerült előállítani olyan eredménysorozatot, hogy ne legyetek már most PO-ban. Bengals, Titans és Pats ellen alapból jobbak vagytok tie breaker-ben. A Broncos-Raiders párosból valamelyik csoportgyőztes lesz, a Raiders-nél jobb lenne mindenképpen a konf. mutatótok, a Broncos meg csak 9-7-tel csúszna le a csoportgyőzelemről, olyan gyengék meg már nem lehettek. Így a Jets eredménye tök mindegy, a 6. hely minimum megvan. Csak akkor eshetnétek ki 10-6-tal, ha a Texans nem húzná be a csoportját (ellenük kikaptatok). De ez már megtörtént.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
az egymás elleni meccseket nem számolják rendesen, mert matekilag lehet győzni, de két esélyes közül az egyik buktafrédi. Kettő duplacsavar van - Dondiego talajdonképpen a Feketetoll ellen eldönti, ha veszit szevasz és a végin még meccsel a Kalózokkal. Másikoldalon BaltiMór kiütheti Fülöpszéket és a végén Sandokáncsapatnak is lehúzhatja a rolót. Bredicsekék benyomhatnak a Timcsónak. Csak mi meg Rákettek vagyunk szabadonfutók mer a végső fordulóban még van egy TensziwiszkiTexaszvomen. Mink Valdemorttal fejfejmellett fogunk darálni, a Patsnek elég csak a Denvermeccs a Vesztet meg értelmetlen számolgatni, de jelen helyzetben FolyamiFülpös behúzza.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
gdovin43 16 — Steelers fan
Szoktam nézni a standings táblázatot, de a gép ezt dobta nem én találtam ki 😊gdovin43
Rendben, nem is mondtam, hogy nem hiszem el, hogy kijött a Texans hatodiknak, a Titans harmadiknak, de ez a playoff machine hibás.vassadi
Ennyi. Szar a PO táblázat. 😊

több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 574
Szoktam nézni a standings táblázatot, de a gép ezt dobta nem én találtam ki 😊gdovin43
Rendben, nem is mondtam, hogy nem hiszem el, hogy kijött a Texans hatodiknak, a Titans harmadiknak, de ez a playoff machine hibás.
több mint 12 éve
gdovin43 16 — Steelers fan
A gép ezt dobta. TEN 3 W HOU 3 L és a TEN-t rakja csop. gyöztesnek.gdovin43
Akkor te valami playoff time machine-nel dolgoztál.

Nézd meg a Houstont:
http://www.nfl.com/standingsvassadi
Szoktam nézni a standings táblázatot, de a gép ezt dobta nem én találtam ki 😊

több mint 12 éve
gdovin43 16 — Steelers fan

több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ezért nem szabad ilyen playoff machine-cuccokat nézni, meg projectionöket nézni. A hivatalos oldalnál higgye el mindenki, hogy értenek hozzá és náluk jobban senki nem tudja.

Mi még nem vagyunk bent (de valszeg 3 L-lel is bemennénk), a HOU pedig csopgyőztes.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Nem ez a pontos, hanem
Jets+Titans vagy Titans+Broncos vagy Jets+Broncos plusz még mellé a Cinci, szóval ha buknak a csikók akkor PO.tenorx
kicsit off, de mi vadlovak vagyunk. a csikók az a colts, de ők aligha tényezők a PO-ban. 😛

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 574
A gép ezt dobta. TEN 3 W HOU 3 L és a TEN-t rakja csop. gyöztesnek.gdovin43
Akkor te valami playoff time machine-nel dolgoztál.

Nézd meg a Houstont:
http://www.nfl.com/standings
több mint 12 éve
gdovin43 16 — Steelers fan
Nekem kijött egy Titans a csop. gyöztes a Texans a 2.gdovin43
De már matematikailag is biztos, hogy a Texans nyeri az AFC South-t.vassadi
A gép ezt dobta. TEN 3 W HOU 3 L és a TEN-t rakja csop. gyöztesnek.

több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 574
Nekem kijött egy Titans a csop. gyöztes a Texans a 2.gdovin43
De már matematikailag is biztos, hogy a Texans nyeri az AFC South-t.
több mint 12 éve
gdovin43 16 — Steelers fan
Nekem egy Jets-Texans WC jött ki, mi meg kiestünk.gdovin43
A Texans hogyan, ha már biztos a csoportgyőzelmük? 😀vassadi
Nekem kijött egy Titans a csop. gyöztes a Texans a 2.

több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 574
Nekem egy Jets-Texans WC jött ki, mi meg kiestünk.gdovin43
A Texans hogyan, ha már biztos a csoportgyőzelmük? 😀
több mint 12 éve
gdovin43 16 — Steelers fan
Nekem egy Jets-Texans WC jött ki, mi meg kiestünk.

több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 574
Sikerült egy olyan eredményt kihoznom ,hogy nem jutunk playoffba. 😊Roth
Kijött nekem is egy verzió.
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Sikerült egy olyan eredményt kihoznom ,hogy nem jutunk playoffba. 😊
Itt-> http://sports.yahoo.com/nfl/playoffscenario?algorithm=home

Ez akkor áll fent ha minden csapat 10-6ra végez, értem ezek alatt: Pats,Jets,Ravens,Bengals,Titans,Texans,Raiders,Broncos-t és ugye mi. De hát ennek az esélye nagyon kicsi. Sőt abszolut kizárt. 😊Roth
Ehhez nekünk még háromszor zakózni kell, na most a Rams csak meglesz, a Browns a végén szintén és talán akkor már nem lesz kulcssérülés. Egyedül a Frisco meccs a billegős az erős 50-50%-nak látom most.
több mint 12 éve
Roth Pittsburgh Steelers 277 — #HereWeGo
Sikerült egy olyan eredményt kihoznom ,hogy nem jutunk playoffba. 😊
Itt-> http://sports.yahoo.com/nfl/playoffscenario?algorithm=home

Ez akkor áll fent ha minden csapat 10-6ra végez, értem ezek alatt: Pats,Jets,Ravens,Bengals,Titans,Texans,Raiders,Broncos-t és ugye mi. De hát ennek az esélye nagyon kicsi. Sőt abszolut kizárt. 😊

több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Scott Brown:
"Ben not at practice but was at Steelers' practice facility today in a walking boot. His teammates expect him to play in San Francisco."

"Pouncey says he will play in San Francisco. Says this high ankle sprain isn't as severe as one that sidelined him for the Super Bowl."vassadi
Akarat van, ez a csapategységnek is jót tehet.
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 574
Scott Brown:
"Ben not at practice but was at Steelers' practice facility today in a walking boot. His teammates expect him to play in San Francisco."

"Pouncey says he will play in San Francisco. Says this high ankle sprain isn't as severe as one that sidelined him for the Super Bowl."

Update: "Pouncey had been in a walking boot but he said he doesn't need it anymore." - Akkor a korábbi feltételezésekkel ellentétben reális esély van rá, hogy rendbe jöjjön a meccsre.
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 574
modjam vagy mutassam?
Skelton - 19/28 282y 3TD 2INT 1Fum ( plussz még Kolbász is Fum.)hümm 12 pöttyös hátrányból 😉
Jó, futni nem fogunk, csak előszedjük a Valasz-Barnatóni-Kocseri-Ward kvaterkát - elvileg Csárlinak tudni kéne annyit, mint a skullheadnek. Harrison helyire Worldis és Vugyli visszatér.sutianap
Szerintem nem kérdés, hogy a 49ers és a Chargers közül jelen pillanatban melyik a jobb csapat. Nem az számít, hogy a Cardinals mit alkotott a Frisco ellen, legfeljebb ha tényleg motivációs hiány lépett fel a játékosoknál, mert ez jelentősen növelheti az esélyeinket. Viszont lehet, sőt, valószínűnek tartom, hogy ez a vereség inkább felpaprikázta őket, mert így már azonos mérleggel állnak a Saints-szel, és ezáltal veszélyben a bye week.

Én is akárhogy nézem, megvan nektek már most a 6th seed a Broncos győzelem ellenére.Vrijbloed
Akkor te is rosszul számolsz... A csapat és a liga csak tisztában lennének azzal, ha már biztos lenne a PO-szereplésünk.
több mint 12 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
A tömjén és mirha után ismét a földön történt: Elisha Joseph DT és Chad Spann RB érkezett létszámba...utóbbi helyes kis tekegolyó

http://www.youtube.com/watch?v=1o4pIH0wx6Q
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Én is akárhogy nézem, megvan nektek már most a 6th seed a Broncos győzelem ellenére.
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
Megvan a #6 😊tenorx
Az NFL.com nem jelöl még tuti rájátszásos csapatként minket. :/Soldados
Mert még nincs meg, a Broncos nyert.

Nyu mindeggy a Frisco könnyedebbnek ígérkezik most, mint a DonDiégo otthonában a kis fekete madárkáinknak.sutianap
Egyáltalán nem, főleg ha Ben, Pouncey, és Woodley nem jön rendbe addigra, Harrisont tényleg eltiltják, ...vassadi
modjam vagy mutassam?
Skelton - 19/28 282y 3TD 2INT 1Fum ( plussz még Kolbász is Fum.)hümm 12 pöttyös hátrányból 😉
Jó, futni nem fogunk, csak előszedjük a Valasz-Barnatóni-Kocseri-Ward kvaterkát - elvileg Csárlinak tudni kéne annyit, mint a skullheadnek. Harrison helyire Worldis és Vugyli visszatér.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 574
Megvan a #6 😊tenorx
Az NFL.com nem jelöl még tuti rájátszásos csapatként minket. :/Soldados
Mert még nincs meg, a Broncos nyert.

Nyu mindeggy a Frisco könnyedebbnek ígérkezik most, mint a DonDiégo otthonában a kis fekete madárkáinknak.sutianap
Egyáltalán nem, főleg ha Ben, Pouncey, és Woodley nem jön rendbe addigra, Harrisont tényleg eltiltják, ...