Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Ebből a meccsből legenda lesz. Big Benre nincsenek szavak, úgyhogy meg is hagyom másnak a szuperlatívuszok halmozását. Óriásit harcolt ő és az egész csapat is, ez az igazi Steelers football.vassadi
Nagyon jó ez a csapat tényleg, de azért ez a Browns messze nem egy legyőzhetetlen ellenfél, pláne a csütörtöki teljesítménye után... Szal okés, hogy bibis volt a lába meg minden, de egy nyögvenyelős, gyenge ellenfél elleni szoros (7–3-nál voltak parázások a végén 😛) győzelem mint legenda? Hát az a korábbi mérkőzésekre nézve gázWyatt
Szerintem nem az 51-0-ás meccsek a legendásak.

Egyébként jó fejek vagytok. Még Soldi ír két kommentet a Ben témához, és a vége az lesz a reakciótokból ítélve, hogy semmi extra nem történt, és hát különben is a Pecmeregi ötös számú csavargyár, ismertebb nevén a PÖCS FC elleni győzelem még úgyis minimum lett volna, hogy én vagyok pl. az irányító.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Az orvosok biztos hogy azt mondták hogy ha ráhallgatnak akkor kerülje el a pályát.laby
Az orvosok egyelőre nem mondtak semmit. A hét folyamán kiderül, mennyire gyógyul a sérülés, és ennek függvényében dől el, hogy játszik-e.

A csoportgyőzelemre még van esély, de annyit szerintem nem ér a dolog, hogy sérülten pályára küldjük. Persze lehet, hogy Ben ezt másként gondolja...vassadi
Nem azokról az orvosokról beszéltünk akik utólag nézik meg, hanem azokról akik a meccs közben nézegették és véleményt mondtak a lábáról. (Lehet hogy ugyan az a kettő, de a szituáció más)

több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 572
Két hetet írtak, 10 nap volt a meccsig akkor, szal az már simaliba 😀Wyatt
Igen, egy ilyen sérülésnél nagyjából két, rosszabb esetben három hét kell a felépüléshez, ezért is bízom Ben játékában.

Ha nem lesz bevethető, én is Dixont látnám szívesebben kezdőként.
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Két hetet írtak, 10 nap volt a meccsig akkor, szal az már simaliba 😀

több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Gondolom Friscoban a meccs előtt a bemelegítésnél fog eldőlni nagyjából, hogy ki lesz a kezdő, csak Batch ne. Nagyom bírom az öreget és tényleg mindig ott van, volt amikor szükség van, volt rá, de eljárt felette az idő.
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 572
Az orvosok biztos hogy azt mondták hogy ha ráhallgatnak akkor kerülje el a pályát.laby
Az orvosok egyelőre nem mondtak semmit. A hét folyamán kiderül, mennyire gyógyul a sérülés, és ennek függvényében dől el, hogy játszik-e.

A csoportgyőzelemre még van esély, de annyit szerintem nem ér a dolog, hogy sérülten pályára küldjük. Persze lehet, hogy Ben ezt másként gondolja...
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 572
Gondoltam írok valami hosszút, de úgy döntöttem, hogy felesleges. Nekem nem savanyú, mindig szívesen látom, ha az egyik nagy rivális kikap (nem a sérüléseket), így nem bántam volna, ha zacsiztok, de ez ellen a Browns ellen még egy BB nélküli Steelersnek is csak a győzelem lehetett volna az egyetlen elfogadható eredmény. Innentől kezdve szerintem felesleges kockázat volt, jó, nagy momentum meg minden, és nincs ha, de gondolom élvezetetek volna egy BB mentes folytatást. Persze tudjuk, Tebow után BB a legnagyobb, aki úgyis halhatatlan szal nem volt benne kockázat. De egy nem elit ellenfél elleni szenvedéses győzelem után a legendás nekem így is túlzás. Ha bírja, akkor ne ettől legyen legendás, ha nem, akkor meg üljön le a seggére. Na, majd a PO-ban folyt köv 😛Wyatt
Nekünk, Steelers-szurkolóknak ez legendás lesz; az, hogy más csapatok drukkereinek nem, teljesen érthető.

Ben sérülésénél gondolom nem sokan hittek abban, hogy az elkövetkező hetekben pályára léphet majd, erre végigjátszotta a második félidőt. Mondjanak bármit az orvosok, szakírók, akárki, ezek után nem csodálkoznék, ha San Franciscóban is kezdő lenne...
több mint 12 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Srácok, egy kicsit mintha túllihegnétek ezt a dolgot.
Felnőtt ember, el tudja dönteni, hogy játszik vagy sem. Gondolom orvosok is megnézték, és nem mondták neki hogy nem játszhat.

+Ha jól emlékszem Ward is valami komoly bokasérüléssel nyomta végig a győztes SB-t.Jan
Ajánlom figyelmedbe "Minden héten háború" című filmet, sok igazság van benne.
Az orvosok biztos hogy azt mondták hogy ha ráhallgatnak akkor kerülje el a pályát.

több mint 12 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 933 — Steelers fan
Srácok, egy kicsit mintha túllihegnétek ezt a dolgot.
Felnőtt ember, el tudja dönteni, hogy játszik vagy sem. Gondolom orvosok is megnézték, és nem mondták neki hogy nem játszhat.

+Ha jól emlékszem Ward is valami komoly bokasérüléssel nyomta végig a győztes SB-t.
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Sorry, nekem ez a Ryan dolog bár komolynak tűnik de messze nem annyira komoly esetnek.

Íme én is beteszek valamit ezt megítélendő.

Ben Roethlisberger - QB - Steelers

Sports Illustrated's Peter King is skeptical Ben Roethlisberger (ankle) will be able to play in Week 15.
"I've been working NFL locker rooms for 27 years. Not many guys in more pain than (Roethlisberger was on Thursday)," King said. Profootballtalk.com reported Friday Roethlisberger has his left foot in a protective boot. Although Big Ben won't have the benefit of the adrenaline that likely got him through Thursday's win, it's ultimately doubtful he misses his first game with injury since 2009
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
szerk: köszi linket, meg is nézem Ryant. 😉Soldados
Nincsmit. 😉
Élőben igazából még durvábbnak tűnt.
Még a riporterek is azonalli IR-t mondtak.
2play múlva jött vissza. :oBazzani
Na most viszont csalódtam. 😕 Ez lófasz Benhez képest. Ryan simán tudott futni is, kb semmi baja nem volt, az öltözőbe menet se húzta a lábát, ez kb megnézték, hogy tényleg nincs semmi, azt visszament. Ben lépni se tudott normálisan. Nagyon más kávéház.Soldados
Itt van szemből a Ryan eset.
http://www.youtube.com/watch?v=tgdH_6ccBUI&feature=related
Szerintem nem sokan játszottak volna ezután.
Szerencséje,hogy nem volt törés.

több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Nem NFL, de például amit Leftwitch csinált az egyetemen az durva volt, két OL vitte a pályára fel meg le.
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Na most viszont csalódtam. 😕 Ez lófasz Benhez képest. Ryan simán tudott futni is, Ben lépni se tudott normálisan. Nagyon más kávéház.Soldados
Én részleges bokaszalag szakadással végigjátszottam két kispályás focimeccset.
Amíg be van melegedve a láb addig használható.
Másnap pokoli.
Ha nincs törés akkor nem olyan nagy csoda ez.
Ennek ellenére respect BigBen-nek,de korántsem egyedi eset.Bazzani
Ilyet én még nem láttam, de várom a példá(ka)t.Soldados
Felesleges, nincs még egy ilyen.

(szakadt ACL, AFC döntő tudom nem játszik.)
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Na most viszont csalódtam. 😕 Ez lófasz Benhez képest. Ryan simán tudott futni is, Ben lépni se tudott normálisan. Nagyon más kávéház.Soldados
Én részleges bokaszalag szakadással végigjátszottam két kispályás focimeccset.
Amíg be van melegedve a láb addig használható.
Másnap pokoli.
Ha nincs törés akkor nem olyan nagy csoda ez.
Ennek ellenére respect BigBen-nek,de korántsem egyedi eset.Bazzani
Ilyet én még nem láttam, de várom a példá(ka)t.Soldados
Most ne várd azt,hogy Kovács Jóska XY csapat ellen ezt csinálta.
Egyrészt nem látok minden meccset sőt főként csak a Lionsét (Stafford idén vagy 6 meccset játszott törött ujjal),de biztos vagyok benne,hogy egy soktíz éve működő ligában nem ő volt az első játékos aki bokasérüléssel játszott végig egy meccset.
Nem kell túlmisztifikálni azért,mert a kedvenced csinálta.
Mondom ennek ellenére én nagyon becsülöm az ilyet,mert példaértékű.

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Romo légmellel, törött bordákkal hosszabbításban nyerés játszik? 😊 (Mellesleg sokkal erősebb ellenféllel szemben, hátrányból)
Brady is törött csontokkal tolja már évek óta, de az nem számít 😊

több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Na most viszont csalódtam. 😕 Ez lófasz Benhez képest. Ryan simán tudott futni is, Ben lépni se tudott normálisan. Nagyon más kávéház.Soldados
Én részleges bokaszalag szakadással végigjátszottam két kispályás focimeccset.
Amíg be van melegedve a láb addig használható.
Másnap pokoli.
Ha nincs törés akkor nem olyan nagy csoda ez.
Ennek ellenére respect BigBen-nek,de korántsem egyedi eset.Bazzani
Ilyet én még nem láttam, de várom a példá(ka)t.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Na most viszont csalódtam. 😕 Ez lófasz Benhez képest. Ryan simán tudott futni is, Ben lépni se tudott normálisan. Nagyon más kávéház.Soldados
Én részleges bokaszalag szakadással végigjátszottam két kispályás focimeccset.
Amíg be van melegedve a láb addig használható.
Másnap pokoli.
Ha nincs törés akkor nem olyan nagy csoda ez.
Ennek ellenére respect BigBen-nek,de korántsem egyedi eset.

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ebből a meccsből legenda lesz. Big Benre nincsenek szavak, úgyhogy meg is hagyom másnak a szuperlatívuszok halmozását. Óriásit harcolt ő és az egész csapat is, ez az igazi Steelers football.vassadi
Nagyon jó ez a csapat tényleg, de azért ez a Browns messze nem egy legyőzhetetlen ellenfél, pláne a csütörtöki teljesítménye után... Szal okés, hogy bibis volt a lába meg minden, de egy nyögvenyelős, gyenge ellenfél elleni szoros (7–3-nál voltak parázások a végén 😛) győzelem mint legenda? Hát az a korábbi mérkőzésekre nézve gázWyatt
Savanyú a szőlő? Vagy irigykedsz az irányítónkra? Mondjuk mindkettőt megértem. 😛

1,5 negyed után 7-3-nál bokaficama (nem bibi, bokaficam, tudod, amivel egy hónapot pihenni szoktak 😉) van a QB-nak. Ebbe mi a ciki? Az hogy 1,5 negyed alatt nem dőlt el a meccs, vagy az, hogy lépni se tudó QB-val nem pakoltunk fel 20 pontot a táblára?

Ez a meccs kibaszott emlékezetes marad Benről és a csapatról, mert megmutatkoztak nagy erényeik, ami miatt ez a csapat az elmúlt 8 év legjobbja. Olyat mutatott Ben, ami a mai NFL-ben példanélküli.Soldados
Gondoltam írok valami hosszút, de úgy döntöttem, hogy felesleges. Nekem nem savanyú, mindig szívesen látom, ha az egyik nagy rivális kikap (nem a sérüléseket), így nem bántam volna, ha zacsiztok, de ez ellen a Browns ellen még egy BB nélküli Steelersnek is csak a győzelem lehetett volna az egyetlen elfogadható eredmény. Innentől kezdve szerintem felesleges kockázat volt, jó, nagy momentum meg minden, és nincs ha, de gondolom élvezetetek volna egy BB mentes folytatást. Persze tudjuk, Tebow után BB a legnagyobb, aki úgyis halhatatlan szal nem volt benne kockázat. De egy nem elit ellenfél elleni szenvedéses győzelem után a legendás nekem így is túlzás. Ha bírja, akkor ne ettől legyen legendás, ha nem, akkor meg üljön le a seggére. Na, majd a PO-ban folyt köv 😛

több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
szerk: köszi linket, meg is nézem Ryant. 😉Soldados
Nincsmit. 😉
Élőben igazából még durvábbnak tűnt.
Még a riporterek is azonalli IR-t mondtak.
2play múlva jött vissza. :oBazzani
Na most viszont csalódtam. 😕 Ez lófasz Benhez képest. Ryan simán tudott futni is, kb semmi baja nem volt, az öltözőbe menet se húzta a lábát, ez kb megnézték, hogy tényleg nincs semmi, azt visszament. Ben lépni se tudott normálisan. Nagyon más kávéház.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
szerk: köszi linket, meg is nézem Ryant. 😉Soldados
Nincsmit. 😉
Élőben igazából még durvábbnak tűnt.
Még a riporterek is azonalli IR-t mondtak.
2play múlva jött vissza. :o

több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ez a meccs kibaszott emlékezetes marad Benről és a csapatról, mert megmutatkoztak nagy erényeik, ami miatt ez a csapat az elmúlt 8 év legjobbja. Olyat mutatott Ben, ami a mai NFL-ben példanélküli.Soldados
Nem nagyon akarok belekötni,meg vitázni de mondjuk idén Ryan ellenünk ennél durvább (najó hasonló) bokaficamból jött vissza és nyerte meg a meccset http://www.youtube.com/watch?v=-Qp9i52Y0VM , meg Stafford elhíresült utolsó dobása a Browns ellen sem kutya. Mondjuk ő IRre ment azután. 😀
Meg számtalan példát lehetne felhozni.Bazzani
Bevallom, Ryant nem láttam, bár azt el se tudom képzelni milyen az ennél is durvább bokaficam, tuti törésnek tűnt.

Staffordot viszont láttam. Cseppet sem szeretném kisebbíteni az érdemeit, de kb egy playre kellett visszamennie. Megcsinálta, ráadásul kulcsszituációban. Nekem akkor óriásit nőtt a szememben, én pl azóta szeretem őt, mert az ilyen harcosokat kedvelem. De azért egész más 1 playre visszamenni, mint egy egész félidőre úgy, hogy lépni se tudsz, és a helyzetet csak súlyosbítja, hogy elvileg épp ez az egyik erényed, hogy ki tudsz bújni a zsebből.

szerk: köszi linket, meg is nézem Ryant. 😉


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ez a meccs kibaszott emlékezetes marad Benről és a csapatról, mert megmutatkoztak nagy erényeik, ami miatt ez a csapat az elmúlt 8 év legjobbja. Olyat mutatott Ben, ami a mai NFL-ben példanélküli.Soldados
Nem nagyon akarok belekötni,meg vitázni de mondjuk idén Ryan ellenünk ennél durvább (najó hasonló) bokaficamból jött vissza és nyerte meg a meccset http://www.youtube.com/watch?v=-Qp9i52Y0VM , meg Stafford elhíresült utolsó dobása a Browns ellen http://www.youtube.com/watch?v=dOu1dhzyYKw&feature=related sem kutya. Mondjuk ő IRre ment azután. 😀
Meg számtalan példát lehetne felhozni.

több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ebből a meccsből legenda lesz. Big Benre nincsenek szavak, úgyhogy meg is hagyom másnak a szuperlatívuszok halmozását. Óriásit harcolt ő és az egész csapat is, ez az igazi Steelers football.vassadi
Nagyon jó ez a csapat tényleg, de azért ez a Browns messze nem egy legyőzhetetlen ellenfél, pláne a csütörtöki teljesítménye után... Szal okés, hogy bibis volt a lába meg minden, de egy nyögvenyelős, gyenge ellenfél elleni szoros (7–3-nál voltak parázások a végén 😛) győzelem mint legenda? Hát az a korábbi mérkőzésekre nézve gázWyatt
Savanyú a szőlő? Vagy irigykedsz az irányítónkra? Mondjuk mindkettőt megértem. 😛

1,5 negyed után 7-3-nál bokaficama (nem bibi, bokaficam, tudod, amivel egy hónapot pihenni szoktak 😉) van a QB-nak. Ebbe mi a ciki? Az hogy 1,5 negyed alatt nem dőlt el a meccs, vagy az, hogy lépni se tudó QB-val nem pakoltunk fel 20 pontot a táblára?

Ez a meccs kibaszott emlékezetes marad Benről és a csapatról, mert megmutatkoztak nagy erényeik, ami miatt ez a csapat az elmúlt 8 év legjobbja. Olyat mutatott Ben, ami a mai NFL-ben példanélküli.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ebből a meccsből legenda lesz. Big Benre nincsenek szavak, úgyhogy meg is hagyom másnak a szuperlatívuszok halmozását. Óriásit harcolt ő és az egész csapat is, ez az igazi Steelers football.vassadi
Nagyon jó ez a csapat tényleg, de azért ez a Browns messze nem egy legyőzhetetlen ellenfél, pláne a csütörtöki teljesítménye után... Szal okés, hogy bibis volt a lába meg minden, de egy nyögvenyelős, gyenge ellenfél elleni szoros (7–3-nál voltak parázások a végén 😛) győzelem mint legenda? Hát az a korábbi mérkőzésekre nézve gázWyatt
Minden Steelers meccs legendás,úgyhogy ez is az. 😉

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ebből a meccsből legenda lesz. Big Benre nincsenek szavak, úgyhogy meg is hagyom másnak a szuperlatívuszok halmozását. Óriásit harcolt ő és az egész csapat is, ez az igazi Steelers football.vassadi
Nagyon jó ez a csapat tényleg, de azért ez a Browns messze nem egy legyőzhetetlen ellenfél, pláne a csütörtöki teljesítménye után... Szal okés, hogy bibis volt a lába meg minden, de egy nyögvenyelős, gyenge ellenfél elleni szoros (7–3-nál voltak parázások a végén 😛) győzelem mint legenda? Hát az a korábbi mérkőzésekre nézve gáz