Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
miert ? 😐
több mint 12 éve
tamasboldizsar New England Patriots 270
Akkor naív vagy. 😉
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
igen.
több mint 12 éve
tamasboldizsar New England Patriots 270
Mert szerinted mindenki aki bűncselekmény követet el életében azt elkapták?
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
a csaltak miert van idezojelben dom ? talaltak ra bizonyitekot jol meg is kapta erte mindenki a bunteteset. akkor mi ez az idezojel ? es most ne gyere azzal amivel minden ne szurkolo miszerint mert mindenki ezt csinalja. azt meg nem bizonyitotta be senki.Fake
Provokáció. Jimmy Johnsonnak más a véleménye:

I tried it, but I didn't think it helped us. Bill Belichick was wrong because he videotaped signals after a memo* was sent out to all of the teams saying not to do it. But what irritates me is hearing some reactions from players and coaches. These players don't know what their coaches are doing. And some of the coaches have selective amnesia because I know for a fact there were various teams doing this. That's why the memo* was sent to everybody. That doesn't make [Belichick] right, but a lot of teams are doing this.
*2006-os idény előtt küldték szétDoM
rendben en ezt elfogadom es elfogadtam mar ezelott is h ez nyilvan nem oly ujkeletu dolog lehet. de akkor miert nem buntettek meg erte mast is ?
több mint 12 éve
tamasboldizsar New England Patriots 270
Szerintem más bukásának szurkolni/kárörvendeni ugyanolyan szánalmas, mint a földön fekvőbe belerúgni. Lehet azzal jönni, hogy az alázás volt az ok a kárörvendés meg az okozat, de akkor a te példádból kiindulva ezt is szépen csendben meglehetett volna tenni és otthon ünnepelni magadban és nem azt csinálni ami a fórumon zajlott.
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
a csaltak miert van idezojelben dom ? talaltak ra bizonyitekot jol meg is kapta erte mindenki a bunteteset. akkor mi ez az idezojel ? es most ne gyere azzal amivel minden ne szurkolo miszerint mert mindenki ezt csinalja. azt meg nem bizonyitotta be senki.Fake
Provokáció. Jimmy Johnsonnak más a véleménye:

I tried it, but I didn't think it helped us. Bill Belichick was wrong because he videotaped signals after a memo* was sent out to all of the teams saying not to do it. But what irritates me is hearing some reactions from players and coaches. These players don't know what their coaches are doing. And some of the coaches have selective amnesia because I know for a fact there were various teams doing this. That's why the memo* was sent to everybody. That doesn't make [Belichick] right, but a lot of teams are doing this.
*2006-os idény előtt küldték szét
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Az NFL-t pedig kár összekeverni az NCAA-vel, mert bár ugyanaz a sportág, de teljesen más kulturális háttérrel, szocializációval és ezáltal működési elvekkel zajlik, résztvevői is teljesen mások, nem profik, hanem fiatal felnőttek, akik el akarják magukat adni, hogy profivá válhassanak, s ez a tényező nagyon sok mindent befolyásol, pl leginkább a más működési mechanizmusokat, más szokásokat, más tradíciókat, más szisztémákat és más stratégiákat eredményez.Soldados
De az itt felszínen tartott alázás probléma ott is ugyanúgy jelenhet meg. Egy vezetőedzői döntés, hogy letérdeltetem az irányítót, vagy negyedik downra is hívok egy belső futást mezőnygól helyett. Ez legfeljebb a HC felfogását mutatja meg, és a tisztelet miatt őt lehet elítélni. Az irányító mégsem mondhatja azt, hogy bocs öreg, de mit bohóckodsz itt, vagy a FG unit feloson a pályára.

A jogosan vélt ellenszenvvel nem szép dolog ezek után általánosítani, és elítélni a csapatot játékosokkal és szurkolókkal együtt.

A cameragate meg a Super Bowlok miatt lett botrány és egész nyilatkozatháború ami körbevette. Az akkori Chargers meccsnél (2007) meg nem kellett nagyobb puskaporos hordó, a veszíteni nem tudó LT-vel a 2006-os PO meccs után alig egy évvel. Attól kezdve meg beütött a "mindenki ellenünk" mentalitás, és csak azért is megmutatjuk, ami nyilván sokaknak nem tetszett, amikor már dörzsölte mindenki a tenyerét, hogy végre láthatja a Pats bukását és igazolást nyer a hipotézis, hogy csak azért lettek dinasztia mert "csaltak". Aztán 2007-ben a 16-0 során ez dőlt össze kártyavárként, és az ebből eredő frusztáció csapott át először gyűlöletté, majd a végén mindenki kiélhette magát.DoM
Az NCAA-t tényleg kár ide keverni, teljesen más szokásokkal rendelkezik, de ezt Te is tudod, sőt, biztos vagyok benne, hogy az okait is legalább olyan jól látod, mint én, ha nem jobban. De az első és második bekezdés mondandójával (HC-mentalitást tükröz) egyetértek veled. Lehet félreérthető voltam, hogy csapatokat említettem "utált kategóriába", valójában az elvet, ezt a "játékstílust, játékmentalitást" utálom. (Bár pl a Steelers történetén végignézve szinte elképzelhetetlennek tartom hasonló eset bekövetkezését 😊, mert nem illik bele a csapat profilképébe, de ha mégis megtörténne, én pl azonnal a HC elküldését követelném, bár nem mintha ez bárkit is érdekelne 😀)

A Csak azért is mentalitás volt túlzó. Addig ezzel nincs baj, amíg motivációs elem, de amikor ez átcsapott abba, hogy mindenkit megb.szunk (durván hangzik, de ezt csinálta a Pats, nem nyerni akart, hanem sz.patni és alázni), az már rohadtul ellenszenves volt a szurkolók döntő többségének. Ezt a csapat/BB abszolút maga javára fordíthatta volna azzal a csodálatos produkcióval, amit lettettek az asztalra. De nem ezt tette, a szurkolók szemében csak még mélyebbre ásta magát ezzel az NFL-ben vadiúj, és igencsak visszatetsző attitűddel. Pedig semmi mást nem kellett volna, minthogy elfogadom csendben a büntetést és megmutatom, hogy én így is qrva jó vagyok és a drukkerek meghajoltak volna - legkésőbb az alapszakasz végére. De Pats nem qrva jó akart lenni, hanem sz.patni akart. És ezért nem jár tisztelet senkitől. A csapat/BB mentalitása váltotta ki azt a kárörvendést, ami az elbukott SB után jött.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
a csaltak miert van idezojelben dom ? talaltak ra bizonyitekot jol meg is kapta erte mindenki a bunteteset. akkor mi ez az idezojel ? es most ne gyere azzal amivel minden ne szurkolo miszerint mert mindenki ezt csinalja. azt meg nem bizonyitotta be senki.
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Az NFL-t pedig kár összekeverni az NCAA-vel, mert bár ugyanaz a sportág, de teljesen más kulturális háttérrel, szocializációval és ezáltal működési elvekkel zajlik, résztvevői is teljesen mások, nem profik, hanem fiatal felnőttek, akik el akarják magukat adni, hogy profivá válhassanak, s ez a tényező nagyon sok mindent befolyásol, pl leginkább a más működési mechanizmusokat, más szokásokat, más tradíciókat, más szisztémákat és más stratégiákat eredményez.Soldados
De az itt felszínen tartott alázás probléma ott is ugyanúgy jelenhet meg. Egy vezetőedzői döntés, hogy letérdeltetem az irányítót, vagy negyedik downra is hívok egy belső futást mezőnygól helyett. Ez legfeljebb a HC felfogását mutatja meg, és a tisztelet miatt őt lehet elítélni. Az irányító mégsem mondhatja azt, hogy bocs öreg, de mit bohóckodsz itt, vagy a FG unit feloson a pályára.

A jogosan vélt ellenszenvvel nem szép dolog ezek után általánosítani, és elítélni a csapatot játékosokkal és szurkolókkal együtt.

A cameragate meg a Super Bowlok miatt lett botrány és egész nyilatkozatháború ami körbevette. Az akkori Chargers meccsnél (2007) meg nem kellett nagyobb puskaporos hordó, a veszíteni nem tudó LT-vel a 2006-os PO meccs után alig egy évvel. Attól kezdve meg beütött a "mindenki ellenünk" mentalitás, és csak azért is megmutatjuk, ami nyilván sokaknak nem tetszett, amikor már dörzsölte mindenki a tenyerét, hogy végre láthatja a Pats bukását és igazolást nyer a hipotézis, hogy csak azért lettek dinasztia mert "csaltak". Aztán 2007-ben a 16-0 során ez dőlt össze kártyavárként, és az ebből eredő frusztáció csapott át először gyűlöletté, majd a végén mindenki kiélhette magát.
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Még nem nyertek eleget.DoM
Lassan 1 éve kaptak ki. Csak ők tudnak szimpatikusan nyerni.Soldados
Nem példa nélküli. Négy év alatt három Super Bowl az. A Pats topikban jelentkező rendszeres utálat meg a szurkolói kultúra kritikája. Mindig könnyebb valami ellen szurkolni és mindig könnyű a favorit bukásán fröcsögni.

The interesting thing about football is that football is the only sport where you quit playing when you get a lead. In golf, you keep trying to score well when you’re ahead. In basketball, they don’t quit shooting when they’re ahead. In hockey, they don’t quit shooting when they’re ahead. In boxing, you don’t quit punching when you’re ahead. But in football, somehow, magically, you’re supposed to quit playing when you’re ahead. Well, I don’t subscribe to that. I don’t do it like that.Mike Leach
Az alázás, és unszimpátia körébe nagyon sok minden beleférhet. Kezdve a sajtótájékoztatókon lenézett ellenféltől, nagy előnynél sackelt irányító felett mellett a csoportos ünneplésig stb.

Egyetértek azzal, hogy nagy előnynél első down szerzésére megy egy csapat negyedikre mezőnytávon? Nem, de a nagy felháborodásra okot adó körülményt se látom. Egyetemi fociban is mindennapos. Ráadásul szélsőséges esetben az NFL-ben is lehet jelentősége a pontaránynak, vagy éppen a szerzett pontnak.DoM
A GB legalább olyan domináns, mint Pats volt. Mégsem utálja senki. 2007-ben sem azzal vívta ki a Pats az unszimpátiát, hogy előtte nyert 3 SB-t. Tail Gate és erre válaszul a csapat alázós attitűdje.

A bárkivel szembeni tisztelet kifejezésére pedig nincs annál kiválóbb (és felsőbbrendű), mint amikor szemtől szembe vagytok. Sportban ez a pályán történik meg. Üzenhetsz bármit előtte, utána (persze ez sem épp tisztelettudó), de az számít igazán, amit a pályán teszel, mert az a sport, a többi csak a körítés. De bármilyen emberi kapcsolatot vehetsz, az számít igazán, amikor szemtől szembe vagytok, akkor képes vagy-e tiszteletet adni.

Az NFL-t pedig kár összekeverni az NCAA-vel, mert bár ugyanaz a sportág, de teljesen más kulturális háttérrel, szocializációval és ezáltal működési elvekkel zajlik, résztvevői is teljesen mások, nem profik, hanem fiatal felnőttek, akik el akarják magukat adni, hogy profivá válhassanak, s ez a tényező nagyon sok mindent befolyásol, pl leginkább a más működési mechanizmusokat, más szokásokat, más tradíciókat, más szisztémákat és más stratégiákat eredményez.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Vajon a GB-t miért nem utálják? Pedig nekik is kinéz a 16-0 és ők is brutál offense miatt ilyen jók. Mert ők képesek letérdelni, képesek elrúgni a labdát, ha már megnyerték a meccset, s ezzel nem alázzák meg az ellenfelet, nem rúgnak bele a már földön fekvőbe.Soldados
Még nem nyertek eleget.DoM
Lassan 1 éve kaptak ki. Csak ők tudnak szimpatikusan nyerni.Soldados
Nem példa nélküli. Négy év alatt három Super Bowl az. A Pats topikban jelentkező rendszeres utálat meg a szurkolói kultúra kritikája. Mindig könnyebb valami ellen szurkolni és mindig könnyű a favorit bukásán fröcsögni.

The interesting thing about football is that football is the only sport where you quit playing when you get a lead. In golf, you keep trying to score well when you’re ahead. In basketball, they don’t quit shooting when they’re ahead. In hockey, they don’t quit shooting when they’re ahead. In boxing, you don’t quit punching when you’re ahead. But in football, somehow, magically, you’re supposed to quit playing when you’re ahead. Well, I don’t subscribe to that. I don’t do it like that.Mike Leach
Az alázás, és unszimpátia körébe nagyon sok minden beleférhet. Kezdve a sajtótájékoztatókon lenézett ellenféltől, nagy előnynél sackelt irányító felett mellett a csoportos ünneplésig stb.

Egyetértek azzal, hogy nagy előnynél első down szerzésére megy egy csapat negyedikre mezőnytávon? Nem, de a nagy felháborodásra okot adó körülményt se látom. Egyetemi fociban is mindennapos. Ráadásul szélsőséges esetben az NFL-ben is lehet jelentősége a pontaránynak, vagy éppen a szerzett pontnak.
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Vajon a GB-t miért nem utálják? Pedig nekik is kinéz a 16-0 és ők is brutál offense miatt ilyen jók. Mert ők képesek letérdelni, képesek elrúgni a labdát, ha már megnyerték a meccset, s ezzel nem alázzák meg az ellenfelet, nem rúgnak bele a már földön fekvőbe.Soldados
Még nem nyertek eleget.DoM
Lassan 1 éve kaptak ki. Csak ők tudnak szimpatikusan nyerni.

Wyatt: én az összes csapatot elítélem, aki ezt megteszi, nemcsak a Patset. Én láttam már ezt a NO-tól, a SD-tól és a SF-től is. Részemről egyáltalán nem a Patsről szól a vita, hanem az elvről, hogy földön fekvőbe nem rúgok bele még egyet. Ez nem tökösség, hanem alázás.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Továbbra sem értem, hogy a védelem tettei, és a futások miért kevésbé alázósak, például 4. kísérletre is. De én leléptem, és bocsi, hogy ennyit írtam erről a témáról. Innentől megígérem, hogy nem szólok hozzá, de ezt sosem fogjuk egyformán látniWyatt
Százszor elmondtam, nem futásról és passzról van szó, de lovagolhatsz ezen továbbra is... Negyedikre baszd be az FG-t azt csá, de ne rúgj bele a földön fekvőbe. Erről van szó.

A költői kérdésem továbbra is áll. Vajon a GB-t miért nem utálják? Pedig nekik is kinéz a 16-0 és ők is brutál offense miatt ilyen jók. Mert ők képesek letérdelni, képesek elrúgni a labdát, ha már megnyerték a meccset, s ezzel nem alázzák meg az ellenfelet, nem rúgnak bele a már földön fekvőbe.Soldados
Nem tűnik úgy, hogy pl egy New Orleans megkapná ugyanazt a gyűlöletet a 4. kísérletre meccs végén, vagy a 62 pontért...
Faszom, tényleg idegesít már ez a téma, nem kérek több választ 😛

több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Vajon a GB-t miért nem utálják? Pedig nekik is kinéz a 16-0 és ők is brutál offense miatt ilyen jók. Mert ők képesek letérdelni, képesek elrúgni a labdát, ha már megnyerték a meccset, s ezzel nem alázzák meg az ellenfelet, nem rúgnak bele a már földön fekvőbe.Soldados
Még nem nyertek eleget.
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Továbbra sem értem, hogy a védelem tettei, és a futások miért kevésbé alázósak, például 4. kísérletre is. De én leléptem, és bocsi, hogy ennyit írtam erről a témáról. Innentől megígérem, hogy nem szólok hozzá, de ezt sosem fogjuk egyformán látniWyatt
Százszor elmondtam, nem futásról és passzról van szó, de lovagolhatsz ezen továbbra is... Negyedikre baszd be az FG-t azt csá, de ne rúgj bele a földön fekvőbe. Erről van szó.

A költői kérdésem továbbra is áll. Vajon a GB-t miért nem utálják? Pedig nekik is kinéz a 16-0 és ők is brutál offense miatt ilyen jók. Mert ők képesek letérdelni, képesek elrúgni a labdát, ha már megnyerték a meccset, s ezzel nem alázzák meg az ellenfelet, nem rúgnak bele a már földön fekvőbe.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Továbbra sem értem, hogy a védelem tettei, és a futások miért kevésbé alázósak, például 4. kísérletre is. De én leléptem, és bocsi, hogy ennyit írtam erről a témáról. Innentől megígérem, hogy nem szólok hozzá, de ezt sosem fogjuk egyformán látni

több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ami egyébként az elmúlt mintegy 4 év legszánalmasabb dolga volt a fórumon, nem baj, mindenki kiélte magát, hogy milyen geci jól bele tudott rúgni a csapatba, gratula hozzá 😉Wyatt
Pontosan úgy rúgtak bele a szurkolók a Pats-be, ahogy a cspaat tette a pályán az ellenfelein. Éppen erről beszélek. Az ellenfél tisztelete megköveteli, hogy ne alázd meg. Senkinek nincs baja a blowouttal, azzal van baj, hogy 3 drive előnynél FG-távon 2 perccel a vége előtt nekimész negyediknek. Az undorító. Egy elvert ellenfélbe belerúgni olyan undorító, mint egy földön fekvőbe belerúgni. És ezt kapta vissza a Pats a szurkolóktól az elbukott SB után.

Érdekes ezt a GB-t senki nem utálja (hacsaknem elvből egy elvakult csoportrivális), azt a Patset kb mindenki utálta... Vajon miért? (Költői kérdés...)


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
a Chiefs 24 pontos hátrányban a saját támadó drive-jában kétszer ment neki negyedikre. tomi-tomi
Ismét bebizonyítottad, hogy fogalmad sincs erről a játékról és a működési elveiről. 😊

Mellesleg elég régóta nézek NFL-t, régi meccsek tömkelegét is letöltöm, megszerzem (tájékozottság magabiztossá tesz 😉)és bizony a 2007-es Pats előtt én ilyet nem láttam. (Persze ennek megvoltak a pszichés okai - Tail Gate, de ettől csak még inkább unszimpatikussá válik az egész cselekmény, hogy még a vétkes játssza a sértődött óvist, hogy akkor nesztek, szarok rátok mindenkit annyira megalázok amennyire csak lehet) Te úgy alkotsz véleményt, hogy nem vagy birtokában a megfelelő információknak, történelmi múltnak, ezért (még) nem jutottál el odáig, hogy megértsd eme nagyszerű játék esszenciáját. 😊 Ezért alkotsz olyan téves nézeteket is, mint annó a rush D vs pass D vitában. 😉

De mondom, ott a jó példa: GB. Így is lehet csinálni. 😉Soldados
Ja igen, a csalózás után meg az egész liga érdemelte, amit kaptak, vicc az egész, álszent faszok. És nincs akkora előny, ami biztos, észre lehetne már venni a Patsnél. Nem baj, fröcsögjünk csak, az a jó (Y)
Remélem szerzünk vagy 40 pontot a Colts ellen, hogy megint lehessen sírni. Vagy 62-t, az úgysem baj...

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Vicc, az ellenfél tisztelete akkor ezek szerint az, hogy nem teljesítünk maximumon, de még csak közelében sem. Az nem megalázó. Btw, miért csak a támadók? Az imádott védők 1x pontos vezetésnél bemutatott 10. sackje majd az arcoskodás utána mennyivel jobb? Nem alázás? Vagy ők védők, nekik lehet? Bezzeg a mocskos geci Pats, meg is érdemlik. Ja. Én attól tudok kiakadni, ha megy a játék egy félidőn keresztül, majd jófejségből visszaveszünk, majd jól ki is kapunk (háló 2009-es év). Ti is nyilván kurvára örültetek volna, ha a Jax végül nyer. 4. kísérlet, a Chiefs ellen felesleges volt, de a helyzetek gyakorlása éles meccsen (Tomi is írta, hogy a KC-nek még az volt, különben nem tették volna ezeket) szükséges. És a kevés játéklehetőséget kapó embereknek is legyen meg a lehetőségük bizonyítani a meccs végén. Ha nem bizonyítanak, nem fognak játszani, mehetnek dolgozni. Nem fognak csak azért visszavenni, hogy a másiknak jobb legyen... Futással nem gond az alázás, passzal igen. Sackkel, az irányító megölésével az utolsó percekben megint nem. Értem, szakadjon meg a Patriots, és legyen minden vereség ajándék az ellenszurkereknek, hogy jöhessenek megint verni a nyálukat, mint a 2007-es döntő után 😀 Ami egyébként az elmúlt mintegy 4 év legszánalmasabb dolga volt a fórumon, nem baj, mindenki kiélte magát, hogy milyen geci jól bele tudott rúgni a csapatba, gratula hozzá 😉

több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
a Chiefs 24 pontos hátrányban a saját támadó drive-jában kétszer ment neki negyedikre. tomi-tomi
Ismét bebizonyítottad, hogy fogalmad sincs erről a játékról és a működési elveiről. 😊

Mellesleg elég régóta nézek NFL-t, régi meccsek tömkelegét is letöltöm, megszerzem (tájékozottság magabiztossá tesz 😉)és bizony a 2007-es Pats előtt én ilyet nem láttam. (Persze ennek megvoltak a pszichés okai - Tail Gate, de ettől csak még inkább unszimpatikussá válik az egész cselekmény, hogy még a vétkes játssza a sértődött óvist, hogy akkor nesztek, szarok rátok mindenkit annyira megalázok amennyire csak lehet) Te úgy alkotsz véleményt, hogy nem vagy birtokában a megfelelő információknak, történelmi múltnak, ezért (még) nem jutottál el odáig, hogy megértsd eme nagyszerű játék esszenciáját. 😊 Ezért alkotsz olyan téves nézeteket is, mint annó a rush D vs pass D vitában. 😉

De mondom, ott a jó példa: GB. Így is lehet csinálni. 😉


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 103 — capitaine du château de Vienne 1487
Mert Te olyan sűrűn vagy! 😊
(Elvégeztem egy "Tisztelettudás alapjai" és egy "Az NFL büntetéspolitikájának alakulása a Steelers fanok elvárásai alapján" kurzust. Most pedig beiratkozom egy "Sport iránti alázat és sportszerűtlen alázás különbségei, ezek felismerése" tanfolyamra. Ide jöhetsz velem, az nem a szoptatok, gecik! jelzése, hanem egy végtelenül szimpatikus, alázatos sportember öröme.)
Azt elfogadom (nem értek vele egyet!), hogy jó néhányan alázást látnak bizonyos szituációkban. Attól viszont még felforr az agyvizem, hogy bármilyen eseménysorozat történik, az egyenletet úgy rendezik, hogy a végén X = alázós Patstomi-tomi
mer allergiás reakciókat produkálsz, és természetesen tisztán sportszpihológiai és sportetikai megfontolásokból nyilván odakellbaszni ahun a sérülés maga van. Nos konklúzionista megfontolásból már ezen szezon után nem imigyen fog folyni az egyenlet rendezése. Mivel egyrészt Belicsik direkt rámutató taktikával úgy irányitja a dolgokat, hogy mostmár néha kikapjatok, másodrész saját meglátásom szerint Rodzsernyúlból nemsoká előfog mászni önnönmaga Fülöpriverze és onnatól a mutatók egészen más irányokba fodulnak - mer az irigység határtalan ( ögyébként nekem a grénbú a Favre-ügy óta nem tecc és erre csak rápakoltak a mocsadékok a kurva szuperbón )


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Az NFL történetének leghosszabb olyan passzjátéka, amelynek során a labda röppályájának megkezdése pillanatában az irányító jobb-, a támadófal minden tagja pedig bal lábfejének első harmadára helyezi át súlyát úgy, hogy mindeközben a támadó koordinátor bal talpán egy frissen használt Donald rágó-papír feszeng...

az NFL és a rekordok...
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Mert Te olyan sűrűn vagy! 😊
(Elvégeztem egy "Tisztelettudás alapjai" és egy "Az NFL büntetéspolitikájának alakulása a Steelers fanok elvárásai alapján" kurzust. Most pedig beiratkozom egy "Sport iránti alázat és sportszerűtlen alázás különbségei, ezek felismerése" tanfolyamra. Ide jöhetsz velem, az nem a szoptatok, gecik! jelzése, hanem egy végtelenül szimpatikus, alázatos sportember öröme.)
Azt elfogadom (nem értek vele egyet!), hogy jó néhányan alázást látnak bizonyos szituációkban. Attól viszont még felforr az agyvizem, hogy bármilyen eseménysorozat történik, az egyenletet úgy rendezik, hogy a végén X = alázós Pats

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 103 — capitaine du château de Vienne 1487
áj derég láttalak Tomikám!
A játék pszichológiában véleményem szerint, nem létezik olyan, hogy alázás - főleg ha valaki néz boxmeccseket is. Tehát a megtörni az ellenfelet az csak a játékidő kétharmadáig él? Második kérdés valaki szerint is Belicsikbá meg TBredicsek vagy akárkimás úgy megy fel a pályára, hogy most ezt meg ezt meg ezt a rekordot úgy fogom megdönteni hogy.... Tényleg a Lőcs tudatosan és direkte arra ment, hogy behúzza a leghossazbb Steelers ofenzpléjt a frencsájz tötrénetében, vagy csak a sikeres passzra ment rá? A húdehűde rekordöntögetéseket meg a sajtó csinálja, hogy mindig lehessen fényezni az adott közvetítést, mert még ilyet se látott soha senki...

jelen állás szerint nekem sokkal unszimpatikusabb a GB, és Rodzsernyúl övmutogatós műsora egyedül nagyobb köcsögség mindennél


Aki nem hiszi, annak utánajárnak