Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 12 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Azon gondolkoztam a meccs alatt tegnap, hogy nem lehetne Redmant egy kicsit többet használni? Egy 60-40 %-os carry-arány Mendenhallal szerintem hatékonyabb lehetne.Szokol
Én is szívesen látnám többet Redmant. Ritkán van hogy LOS-on elkapják és leviszik, ha szar a helyzet akkor is kihoz belőle yardokat. Nagyon csípem.

Wallace kicsit flusztraltnak tunt a meccse elejen, meg az utobbi par meccsen is..folyton ossszekap valakivel.xtaki
Első pár forduló után ilyen szavak hagyták el a számat egyik barátomnak: Wallace CJ után a legjobb elkapó, hogy miért? Mert utolérhetetlen, jól futja a route-okat és mindent elkap.
Hát sajnos az utóbbi az már hetek óta nem igaz, mert nagyon sok labdát dropol, az egyszerűt és a nehezet is amit az előtt megfogott.

Remélem a holtponton átlép aztán PO-ra visszatér a mi kis 150 yardos Májkink. 😊

több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Wallace kicsit flusztraltnak tunt a meccse elejen, meg az utobbi par meccsen is..folyton ossszekap valakivel.

a tegnapi meccsen mintha vegre ultek volna a blitzek...hianyoztak...mennyi is lett a turnover mutato?xtaki
2-0.

Amúgy azért volt több blitz, mert hamar nagy vezetést szereztünk, s emiatt passzra volt kényszerítve a Cincy.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Hines has 10 more Catches left to reach his next career Milestone! 1,000 Total Career Catches. Hines is currently 8th on the all time NFL Career Receptions Ranking

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 871 — Steelers fan
Azon gondolkoztam a meccs alatt tegnap, hogy nem lehetne Redmant egy kicsit többet használni? Egy 60-40 %-os carry-arány Mendenhallal szerintem hatékonyabb lehetne.
több mint 12 éve
The terrible towel Pittsburgh Steelers 521 — Steelers fan
Folyamatosan azt mondogattam a meccs alatt hogy basszus, most még kb az is összejön amit nem akarunk, meglesz ennek még a böjtje idén 😀
Azon ritka meccsek egyike volt ez ahol nem kaptam infarktust 😀
több mint 12 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 235
Wallace kicsit flusztraltnak tunt a meccse elejen, meg az utobbi par meccsen is..folyton ossszekap valakivel.

a tegnapi meccsen mintha vegre ultek volna a blitzek...hianyoztak...mennyi is lett a turnover mutato?
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 572
Foster csütörtöki pályára lépése kérdéses, Battle és Carter most sem fog játszani, Dwyer is összeszedett egy lábsérülést. Woodley valószínűleg aktív lesz, és majd kiderül, mennyit bír.
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 572
A második variáció a legvalószínűbb. De a tegnapi győzelemnek köszönhetően már borítékolható a PO-részvétel; az, hogy ez mikor válik matematikailag is biztossá, részletkérdés.
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
A Browns ellen már bebiztosíthatjuk a POt 😊

Steelers beat the Browns, and
Packers beat the Raiders, and
Chiefs beat the Jets, and
Texans beat the Bengals
Case 2
Steelers beat the Browns, and
Packers beat the Raiders, and
Saints beat the Titans, and
Texans beat the Bengals
Case 3
Steelers beat the Browns, and
Chiefs beat the Jets, and
Saints beat the Titans, and
Texans beat the Bengals
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
http://www.post-gazette.com/pg/11338/1194517-66.stm

Nagyon jó cikk az AFC North védelmeiről és az összefüggéseikről. Ahogy tavaly magam is megírtam, ebben a csoportban mindig a legjobb védelem nyer. (Ezért fogja idén a Ravens vinni a csoportot, de PO reméljük, más kávéház lesz)


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Igazából jók voltunk az első 2 drive-ot leszámítva. Statement győzelem volt. Úgy tűnik jól gondoltuk, kicsit spóroltunk a KC ellen és erre a meccsre szívtuk magunkat, ez volt az igazán fontos. Bár spórolás most is tettenérhető volt, Woodleynak ahogy fájt egy picit is a lába, már le is hozták.

Nem baj, a lényeg, hogy PO-ra mindenki 100%-os legyen.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
A Super Bowl szünetében, a Half Time Showban, Madonna lesz a fellépő idén (jövőre).
több mint 12 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Hát ez stompin' volt, elmaradt a csontzene... vagyhát halkra sikerült... grat, remélem jöttök hozzán PO-ban 😛 😀 😂

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Én kiegyezek azzal is, ha csak az SB részvételünket közvetítik 😊 😊 😊vontod
A Browns és a 49ers elleni találkozókat közvetítik, és a PO-meccsünket/meccseinket is adják, úgyhogy a tavalyi évhez hasonlóan a szezon vége felé mi is eljutunk a Sport Tv-re.vassadi
És mint tudjuk a Foci decemberben kezdődik, vagyis a bemelegítés minek legyen képernyőn 😀
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 572
Én kiegyezek azzal is, ha csak az SB részvételünket közvetítik 😊 😊 😊vontod
A Browns és a 49ers elleni találkozókat közvetítik, és a PO-meccsünket/meccseinket is adják, úgyhogy a tavalyi évhez hasonlóan a szezon vége felé mi is eljutunk a Sport Tv-re.
több mint 12 éve
vontod Pittsburgh Steelers 1 769 — Steelers fan
Nem vagyok oda azért, ha tévés meccsünk van, az se tetszett, hogy korábbi években többet voltunk képernyőn, mint kellett volna szerintem, de az, hogy idén csak Patriots meg GB van a tévében szinte, na attól hányok.kishaszi
Én kiegyezek azzal is, ha csak az SB részvételünket közvetítik 😊 😊 😊
Persze ettől még elég messze állunk...

Azt gondolom, hogy ez a játék arról szól, hogy ki üti a legnagyobbat. Ha nem tudod állni, nem kellene játszanod - Jack Lambert.

több mint 12 éve
kicsi joe Pittsburgh Steelers 93
Mérföldkövek am eccsen:


Hines Ward over 12.000 yards

***

With today's win Coach Tomlin
became the 6th head coach in @nfl history to win at least 9 games in each of his first five seasons.

***

Big ben passed Terry Bradshaw with 2025+ completionskishaszi
És emellett Big Ben megelőzte Bradshaw-t benyelt sackek számában. Nem kis teljesítmény az O-linetól... 😂
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Tomlin: Woodley might play Thursday, felt "a little tweak" to hamstring but "no major damage."

***

Tomlin kiemelte a mai győzelmünk esetén, hogy a meccs elején a ST odavágott nagyon.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Teljesen jogosnak tartom Ádi, hogy a Lions szurkolók pl. fújolnak, hogy évek óta nincs TV-s meccsük. Az, hogy idén végre volt, az se véletlen... Már korábban is kiváncsi lettem volna pl. rájuk, simán úgy, hogy Steelers-Ravens meccs helyett. Számomra elég sablonos az NFL, pl. MNF-en is gyak Ravens-Steels volt. Uncsi is, meg nem is korrekt.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 572
Grat a mai győzelemhez, bevallom nagyobb szenvedést, és vért izzadást vártam pittsburghi részről. 😛 😂Vrijbloed
Mi is, de ez pont jól jött a csütörtöki meccs miatti rövid pihenő előtt.
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 572
Nem vagyok oda azért, ha tévés meccsünk van, az se tetszett, hogy korábbi években többet voltunk képernyőn, mint kellett volna szerintem, de az, hogy idén csak Patriots meg GB van a tévében szinte, na attól hányok.kishaszi
Ne adj alapot egy újabb, oldalakon keresztül tartó trash-áradatnak. 😊
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
HA túljutunk ma a Clevelanden, onnantól tényleg a sorrend lesz a kérdés, ami ugye nagyon nem mindegy. Nemes harc lesz ez, mint mindig. 😊

Grat a mai győzelemhez, bevallom nagyobb szenvedést, és vért izzadást vártam pittsburghi részről. 😛 😂
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Nem vagyok oda azért, ha tévés meccsünk van, az se tetszett, hogy korábbi években többet voltunk képernyőn, mint kellett volna szerintem, de az, hogy idén csak Patriots meg GB van a tévében szinte, na attól hányok.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
A PO 99,99%.

Érdekes meccs volt,legalábbis annyiban,hogy szerintem mindőnk nehezebbet várt.
De a macsekoknak alig volt passrush-a,nálunk meg nem volt igazán gyenge teljesítmény,így sima lett. Most rövid hetünk lesz,valszeg elég a barnák elleni meccsre a pihi,utána mini byweek és irány frisco.
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Mérföldkövek am eccsen:


Hines Ward over 12.000 yards

***

With today's win Coach Tomlin
became the 6th head coach in @nfl history to win at least 9 games in each of his first five seasons.

***

Big ben passed Terry Bradshaw with 2025+ completions

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."