Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 572
A legfontosabb meccs megvan, gyakorlatilag biztos a PO-részvétel.
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Az megvan hogy Wallace és Keenan Lewis középiskola óta legjobb barátok és kis híján folyamatosan csapattársak is? HS-után mindkettőt recruitolta az Oregon State. Lewis már freshman volt amior Wallace barátja miatt szintén az OSU-t választotta ám később mégis meggondolta magát és Mississippibe ment hogy volt edzőjénél játszhasson. Aztán 2009-es draft harmadik körében jött a nagy reunion 😊JayB
Igen, annó draft közben elég nagy story volt 😊tenorx
Meg most a KC ellen is szó volt róla, mert a Chiefs safetyje is abból a high schoolból érkezett.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Az megvan hogy Wallace és Keenan Lewis középiskola óta legjobb barátok és kis híján folyamatosan csapattársak is? HS-után mindkettőt recruitolta az Oregon State. Lewis már freshman volt amior Wallace barátja miatt szintén az OSU-t választotta ám később mégis meggondolta magát és Mississippibe ment hogy volt edzőjénél játszhasson. Aztán 2009-es draft harmadik körében jött a nagy reunion 😊JayB
Igen, annó draft közben elég nagy story volt 😊
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 640
Az megvan hogy Wallace és Keenan Lewis középiskola óta legjobb barátok és kis híján folyamatosan csapattársak is? HS-után mindkettőt recruitolta az Oregon State. Lewis már freshman volt amior Wallace barátja miatt szintén az OSU-t választotta ám később mégis meggondolta magát és Mississippibe ment hogy volt edzőjénél játszhasson. Aztán 2009-es draft harmadik körében jött a nagy reunion 😊
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 572
Game Day: Steelers-Bengals
http://steelers.hu/game-day-steelers-bengals/
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Woodley: "I love rookie QBs" 😂
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Btw, annyira azért nem bonyolult ez az 5 karakter 😛

több mint 12 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Kedves vitázók (Soldi, Tomi, Wyat, és még mit tudom én ki, Ja Süti barátom is)
Az egész folyamot én indítottam azzal a bizonyos véleményem, hangsúlyozom a saját véleményem, szerint helytálló mondattal. Most szeretném én lezárni. Azt kérem, hogy foglalkozzunk az előttünk álló fordulóval annál is inkább, mert számunkra ez lesz talán a szezon legfontosabb meccse eddig és végre Wugyli is játszhat.
Köszönöm a közreműködést.polamalu
+1
Nem tudom miért a Steelers topic-ba kell 3 oldalon keresztül vitázni arról hogy a Pats-ot miért kell utálni vagy miért nem. (Egyébként én is utálom. 😀)
Ez nem az első, mert szerintem az elért 154 oldalunkból 50-en legalább olyan vitázás ment aminek semmi köze a csapatunkhoz.

Engem a meccs érdekel ami előttünk van és az hogy ki játszik ott és ki mit gondol a végkifejletről illetve híreket a csapatról.

több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Kedves vitázók (Soldi, Tomi, Wyat, és még mit tudom én ki, Ja Süti barátom is)
Az egész folyamot én indítottam azzal a bizonyos véleményem, hangsúlyozom a saját véleményem, szerint helytálló mondattal. Most szeretném én lezárni. Azt kérem, hogy foglalkozzunk az előttünk álló fordulóval annál is inkább, mert számunkra ez lesz talán a szezon legfontosabb meccse eddig és végre Wugyli is játszhat.
Köszönöm a közreműködést.
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Jól el vagytok ti itt ketten, de Tomi, azért az az igazsághoz tartozik, hogy az akkori Pats elég sok emberkéből gyomorforgást váltott kit szimpátiától, vallástól, pártállástól függetlenül. Talán nem véletlenül volt az, hogy sok embernek ugyanaz jött le a képernyőn keresztül Belicsítrőlkishaszi
+1 és itt kell elvágni a mondatot.
Az alázás egy dolog, már ez is, khm... visszatetsző, ahogy Soldi mondta, (és ezt elég komolyan veszik odakint, már a Pee Wee focinál/kosárlabdánál is) az meg ahogy Bill bá nyilatkozott utána a non plus ultra. A szokásos bunkó-arrogáns stílusában, csak hogy ne legyen kétség.. egy példa, a Skins elleni nem alázásról:
Asked why he would go for two fourth downs in a blowout, Belichick responded, "What do you want us to do, kick a field goal?"
Pressed further, he said, "It's 38-0. It's fourth down. We're just out there playing." 😂
Sztem a tapasztalt szurkolók igen nagy része inkább BB miatt (akinek a hasonló gyöngyszemeiből lexikont lehetne megtölteni) "utálja" a Pats-et.. és messze lemaradva jönne a 3 SB győzelem vagy Brady.

Bocs az offért. Egyre gyakoribb, hogy egyetértek Soldival, nem lesz ez így jó...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Láthattunk egy tökéletes ellenpéldát a NE féle megalázásra. SEA az utolsó fél percben fél yardon volt és térdelt 31-14-nél. Brady és BB biztosan egy TD-t csinált volna és rámegy a kétpontosra is.polamalu
Brühühü. Saintsnél is sírtál? 62–7-nél meg a 4. és 1-nél? 😊
Wyatt
48-7-nél (3. negyed) lejöttek a kezdők és egy playnél se passzoltunk már a maradék bő egy negyedben

több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
...pl a rush D vs pass D vitában is, ...Soldados
ha valaki linkelné nekem, hol volt az a vita, nagyon megköszönném 😀Szobi22
Sok-sok oldallal ezelőtt, de még vmikor ebben az idényben. 😀 😀

A lényege az volt, hogy tomi-tominak nem sikerült befogadnia azt az alapigazságot, hogy a jó Defense az a jó rush Defense-nél kezdődik, mert amíg az nincs, addig jó Defense sincs. És ez még a mai passz buzi ligában is igaz és érvényes, sőt soha nem is fog megváltozni, mert a játék jellege olyan, hogy futással lehet kontrollálni az órát és ezáltal a meccset, tehát az arány akármennyire eltolódik a passz felé manapság, az ellenfél kontrollálásának megakadályozása mindig elsődleges fog maradni, ez pedig a rush D-nél kezdődik.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
...pl a rush D vs pass D vitában is, ...Soldados
ha valaki linkelné nekem, hol volt az a vita, nagyon megköszönném 😀

több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 108 — capitaine du château de Vienne 1487
Tomi Patriots szurkoló - teljesen átérezhető a magatartása. Itt sem mindenki a maga teljes villágegyetem tudásának birtokában választott teljesen tudatosan csapatszimpátiát, ugye Odin? Eszméletlen hányszor mondtam el, a szurkolás alapvető érzelmi magatartásforma, azonosulás. Én is föltornászom az agyvizem ha leszedik a keresztvizet valahun a csapatomról. Az egy másik kérdés, hogy ezt átkonvertáljátok egy kvázi tudományosbizonyiték-sikra, hogy aztán visszazuhanjatok az emocionalitásba. A fórum fejlődik, minthogy mostmár nemugatnakki más csapattopikbó, de úgy látszik egyesek nem tudnak átlépni az árnyékokon, s sajnálatosan gyűlnek a Steelerstop innocece exile-jei. S ekkor mindig eszembe villan a Dallasból Larry, ja a Hangember............


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
a Chiefs 24 pontos hátrányban a saját támadó drive-jában kétszer ment neki negyedikre. tomi-tomi
Ismét bebizonyítottad, hogy fogalmad sincs erről a játékról és a működési elveiről. 😊

Mellesleg elég régóta nézek NFL-t, régi meccsek tömkelegét is letöltöm, megszerzem (tájékozottság magabiztossá tesz 😉)és bizony a 2007-es Pats előtt én ilyet nem láttam. (Persze ennek megvoltak a pszichés okai - Tail Gate, de ettől csak még inkább unszimpatikussá válik az egész cselekmény, hogy még a vétkes játssza a sértődött óvist, hogy akkor nesztek, szarok rátok mindenkit annyira megalázok amennyire csak lehet) Te úgy alkotsz véleményt, hogy nem vagy birtokában a megfelelő információknak, történelmi múltnak, ezért (még) nem jutottál el odáig, hogy megértsd eme nagyszerű játék esszenciáját. 😊 Ezért alkotsz olyan téves nézeteket is, mint annó a rush D vs pass D vitában. 😉

De mondom, ott a jó példa: GB. Így is lehet csinálni. 😉Soldados
A tévedése(i)det arroganciával, sértegetéssel palástolod. Szó sincs eme nagyszerű játékról (az csak az apropó), csak a Te nagyszerűségedről (nárcisztikus viselkedésről kérdezd pszichológiával foglalkozó barátodat). Például egy kumma hangot nem ejtesz arról, hogy a mai flame indítási pontja (Seahawks utolsó két play-e hajnalban) hamis volt a Te saját alapelveid szerint. Egy a lényeg: Te vagy a fórum legokosabb, tévedhetetlen legje.
Ismét állítottál egy olyat (a Pats honosította meg az alázást), amelyre nem bizonyíték, hogy régi meccsek tömkelegét töltötted le. 1. Meg is kéne nézni őket! 2. Minden meccs megnézése után állíthatsz ilyet. 3. Nálad a bizonyítási "kényszer", hiszen Te állítottál valamit.
Az én véleményem annyi volt, hogy gratuláltam a felmérhetetlen mennyiségű kiértékelő munkádhoz.
Ezenkívül pedig nagy lelkesedésedben eljutottál odáig, hogy a Pats 2007-ben mindenkit alázott, szopatott. Holott alázni - a Te fogalmaid szerint is -. csak a Redskins-t alázta, szopatni pedig csak I guarantee Smith-t szopatta. Használd nyugodtan továbbra is frusztrációs projekciós felületnek a Pats 2007-es idényét.
Jobbulást!tomi-tomi
Már elnézést, de megint Te kezdtél velem személyeskedni és irónizálni. Én egyáltalán nem foglalkoztam veled, amíg Te konkrétan meg nem neveztél a HSZ-edben. 😉 Olvasd csak vissza nyugodtan. 😊 Ennyit az arroganciáról és sértegetésről.

A vita kiindulási pontja egy ártatlan megjegyzés volt NEM TŐLEM, hogy így is lehet, ahogy a Seahawks csinálta most éjjel és erre jött ide Wyatt. (no offense Wyatt, nekem semmi bajom a Te véleményeddel 😉 még ha nem is értünk egyet)

A tények sosem voltak az erősségeid, mint az most is látszik. 😊

Ja, és meg is nézem a letöltött meccseket, és olvasok is, mert engem érdekel a játék múltja, tradíciója, esszenciája és az egész lényege. Szeretem folyamatában látni a fejlődését, a változásait. Ezt a stílust a 2007-es Pats hozta be, s azóta több csapat alkalmazta már. (Mellesleg ha a Te elvedet venném alapul, akkor ez egyáltalán nem lehetne bizonyítható, hiszen nincs ember, aki minden meccset látott volna.) A bizonyítási kényszert pedig nem érzem, mert nekem megvan ehhez a tudásom, ami magabiztossá tesz (az ügyben), Te meg nem hiszed ezt. Én meg leszarom mit hiszel, pontosabban mit akarsz hinni, nem vagy nyitott, hogy befogadd/elhidd ezt, akkor mit győzködjelek? Egyáltalán nem akarom én ezt neked bebizonyítani, nekem bőven elég, hogy tudom, hogy így van. 😉 Teljesen felesleges is lenne, ezt bebizonyítottad sokszor, pl a rush D vs pass D vitában is, hogy fogalmad sincs a játék alapjairól sem és egyáltalán nem vagy hajlandó felülírni saját téves elképzeléseidet. Én meg már kinőttem abból, hogy győzködjek bárkit, aki nem akar többet tudni.

És kedves tomi-tomi, tanulj meg értelmezve olvasni, egyáltalán nem jutottam el oda, hogy minden ellenfelét alázta és szopatta a Pats. 😉 Hol olvastad, hogy minden ellenfelét? Ez sehol nem volt leírva. Azt írtam, hogy ezzel a szándékkal lépett pályára. És volt, hogy véghez is tudta vinni, hogy még bele is rúgdosson az ellenfélbe. (Anthony Smith szopatását pedig kár idekeverni, ő benyalt 2 nagy playt az nem egy csapat megalázásáról szólt, ő volt a safety, megverte a WR-e, ő szopta be a big playt, előtte meg guarantee-zott, ezért elhíresült az eset, de egyáltalán nem ilyen esetekről van szó a téma kapcsán, nekem pl ezzel semmi bajom nem volt.)

Frusztráció? Bennem nincs. Főleg nem a 2007-es Pats kapcsán. Minden idők legjobb Offense-nek tartom, amely azonban alázós mentalitása miatt nem tudta kivívni a szurkolók szimpátiáját. Ha már frusztráció, akkor a 2004-es AFC Champ Game... Na az még mindig keserűséggel tölt el a 15-1 után. De ennyi, nem több. 😉


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Jól el vagytok ti itt ketten, de Tomi, azért az az igazsághoz tartozik, hogy az akkori Pats elég sok emberkéből gyomorforgást váltott kit szimpátiától, vallástól, pártállástól függetlenül. Talán nem véletlenül volt az, hogy sok embernek ugyanaz jött le a képernyőn keresztül Belicsítről meg a csapatról. (((Arról nem is beszélve, hogy ezen a fórumon is milyen nárcisztikusan lealacsonyító vélemény uralkodik az igazi passzbuzi O-t játszó csapatok szurkolói által a "gyenge többséggel" szemben... de ez megint flame áradathoz vezet(het)ne)))

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
a Chiefs 24 pontos hátrányban a saját támadó drive-jában kétszer ment neki negyedikre. tomi-tomi
Ismét bebizonyítottad, hogy fogalmad sincs erről a játékról és a működési elveiről. 😊

Mellesleg elég régóta nézek NFL-t, régi meccsek tömkelegét is letöltöm, megszerzem (tájékozottság magabiztossá tesz 😉)és bizony a 2007-es Pats előtt én ilyet nem láttam. (Persze ennek megvoltak a pszichés okai - Tail Gate, de ettől csak még inkább unszimpatikussá válik az egész cselekmény, hogy még a vétkes játssza a sértődött óvist, hogy akkor nesztek, szarok rátok mindenkit annyira megalázok amennyire csak lehet) Te úgy alkotsz véleményt, hogy nem vagy birtokában a megfelelő információknak, történelmi múltnak, ezért (még) nem jutottál el odáig, hogy megértsd eme nagyszerű játék esszenciáját. 😊 Ezért alkotsz olyan téves nézeteket is, mint annó a rush D vs pass D vitában. 😉

De mondom, ott a jó példa: GB. Így is lehet csinálni. 😉Soldados
A tévedése(i)det arroganciával, sértegetéssel palástolod. Szó sincs eme nagyszerű játékról (az csak az apropó), csak a Te nagyszerűségedről (nárcisztikus viselkedésről kérdezd pszichológiával foglalkozó barátodat). Például egy kumma hangot nem ejtesz arról, hogy a mai flame indítási pontja (Seahawks utolsó két play-e hajnalban) hamis volt a Te saját alapelveid szerint. Egy a lényeg: Te vagy a fórum legokosabb, tévedhetetlen legje.
Ismét állítottál egy olyat (a Pats honosította meg az alázást), amelyre nem bizonyíték, hogy régi meccsek tömkelegét töltötted le. 1. Meg is kéne nézni őket! 2. Minden meccs megnézése után állíthatsz ilyet. 3. Nálad a bizonyítási "kényszer", hiszen Te állítottál valamit.
Az én véleményem annyi volt, hogy gratuláltam a felmérhetetlen mennyiségű kiértékelő munkádhoz.
Ezenkívül pedig nagy lelkesedésedben eljutottál odáig, hogy a Pats 2007-ben mindenkit alázott, szopatott. Holott alázni - a Te fogalmaid szerint is -. csak a Redskins-t alázta, szopatni pedig csak I guarantee Smith-t szopatta. Használd nyugodtan továbbra is frusztrációs projekciós felületnek a Pats 2007-es idényét.
Jobbulást!

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Egy csapat játékstílusát, vagy (teljes) támadó attitűdjét nagyon nehéz megváltoztatni, de folyamatban van. Ez a csapat 30 éve így játszik, így nyer és 30 éve jó védelme van és az vezeti. Egyszerűen évtizedek alatt ez beleégett ebbe a franchise-ba és ezt nehéz levetkőzni. Ez az egyik ok. Meg azt se felejtsük el, hogy Wallace harmad-, Brown és Sanders másodéves, még csak most nőnek vezéregyéniséggé, még nincsenek az út végén, vagy a csúcson. A másik pedig: OL, OL, OL, OL. 😊Soldados
Ez így rendben van😊
Nekem az a gondom, hogy mintha vissza-vissza lépegetnénk, függetlenül a az OL állapotától. OK. Uzsidoboz visszahozásáig soha nem látott mélységbe került az OL teljesítménye, azt már Ben se tudta ellensúlyozni, úgy en bloc elég hullámvasutas az O teljesítménye 2007 óta... Azért az már elég nagy idő, hogy ne oldjuk meg a problémát.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
dani2594 Pittsburgh Steelers 827 — dani2594@freemail.hu
a Chiefs 24 pontos hátrányban a saját támadó drive-jában kétszer ment neki negyedikre. tomi-tomi
Ismét bebizonyítottad, hogy fogalmad sincs erről a játékról és a működési elveiről. 😊

Mellesleg elég régóta nézek NFL-t, régi meccsek tömkelegét is letöltöm, megszerzem (tájékozottság magabiztossá tesz 😉)és bizony a 2007-es Pats előtt én ilyet nem láttam. (Persze ennek megvoltak a pszichés okai - Tail Gate, de ettől csak még inkább unszimpatikussá válik az egész cselekmény, hogy még a vétkes játssza a sértődött óvist, hogy akkor nesztek, szarok rátok mindenkit annyira megalázok amennyire csak lehet) Te úgy alkotsz véleményt, hogy nem vagy birtokában a megfelelő információknak, történelmi múltnak, ezért (még) nem jutottál el odáig, hogy megértsd eme nagyszerű játék esszenciáját. 😊 Ezért alkotsz olyan téves nézeteket is, mint annó a rush D vs pass D vitában. 😉

De mondom, ott a jó példa: GB. Így is lehet csinálni. 😉Soldados
Honnan lehet őket letölteni? 😀

"If I could start my life all over again, I would be a professional football player, and you damn well better believe I would be a Pittsburgh Steeler." Jack Lambert
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 572
Jó hírek: Troy, Ben, Pouncey, Woodley, Sanders, és Sylvester egyaránt probable. Foote questionable, csak Battle és Carter az, aki biztosan kihagyja a meccset.
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Teljesen jó jellemzés. Mi senkit nem verünk halálra. Akármekkora különbség van a 2 csapat között. Csak nyerünk, sokszor szenvedve, de nyerünk.

Csak akkor jön ki ilyen blowout, ha nagyon meg akarjuk mutatni, hogy királyok vagyunk, leginkább miután egy nagy pofonba belefutunk, lásd idén Seahawks (a Ravens-szopás után), vagy tavaly Raiders (a Pats-alázás után). De nem is ez a lényeg, hanem hogy nyerünk. Akármekkora fosok voltunk, most őszintén, vki azt érezte egy pillanatig is, hogy kikaphatunk? Én nem. Tök nyugodtan néztem a meccset, ahogy amúgy a JAX-et és a Coltsot is idén. És bizony ritká kell csalódnunk, ilyen volt a 2. Ravens idén. De épp ezért tudok nyugodt maradni, mert tudok bízni a csapatban, mert nagyon-nagyon ritkán kell csalódnom.

Mi így nyerünk és kész, aki évek óta követi és szereti ezt a csapatot, annak nincs ebben semmi új. Mi nem döntjük el a meccset a szünetig vagy egy negyed alatt, vagy 5 perc alatt, de amikor kell, be tudjuk fejezni a meccset. Ez a csapat ehhez ért. Nem kell mást várni. Képes rá az Offense, ha kell és képes rá a Defense ha kell. Ettől vagyunk nagy csapat lassan egy évtizede.Soldados
Van néhány gondom ezzel. Egyetértenék vele egyébként, múlt időben. Amíg run heavy csapat voltunk, handoff QB-val, olyan WR coorppal, amilyen, addig el is fogadtam volna ezt.

1 - BB-vel
2 - ezzel a WR corpssal (Wallace, Brown, Sanders, Cotchery, de előtte Warddal, Santonioval)
3 - Arians azzal a kiejelentésével, hogy milyen jó velük dolgozni, mer mekkora potenciál van bennük

feltételekkel már számomra nem elfogadható, hogy állandóan szenvedjünk, és csak néha-néha jöjjön ki a lépés. Vagy az egészet kell átgondolni, hogy mi és mennyire jó játékos szinten, vagy edzői szinten kéne most már villantani valamit.kishaszi
Egy csapat játékstílusát, vagy (teljes) támadó attitűdjét nagyon nehéz megváltoztatni, de folyamatban van. Ez a csapat 30 éve így játszik, így nyer és 30 éve jó védelme van és az vezeti. Egyszerűen évtizedek alatt ez beleégett ebbe a franchise-ba és ezt nehéz levetkőzni. Ez az egyik ok. Meg azt se felejtsük el, hogy Wallace harmad-, Brown és Sanders másodéves, még csak most nőnek vezéregyéniséggé, még nincsenek az út végén, vagy a csúcson. A másik pedig: OL, OL, OL, OL. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Teljesen jó jellemzés. Mi senkit nem verünk halálra. Akármekkora különbség van a 2 csapat között. Csak nyerünk, sokszor szenvedve, de nyerünk.

Csak akkor jön ki ilyen blowout, ha nagyon meg akarjuk mutatni, hogy királyok vagyunk, leginkább miután egy nagy pofonba belefutunk, lásd idén Seahawks (a Ravens-szopás után), vagy tavaly Raiders (a Pats-alázás után). De nem is ez a lényeg, hanem hogy nyerünk. Akármekkora fosok voltunk, most őszintén, vki azt érezte egy pillanatig is, hogy kikaphatunk? Én nem. Tök nyugodtan néztem a meccset, ahogy amúgy a JAX-et és a Coltsot is idén. És bizony ritká kell csalódnunk, ilyen volt a 2. Ravens idén. De épp ezért tudok nyugodt maradni, mert tudok bízni a csapatban, mert nagyon-nagyon ritkán kell csalódnom.

Mi így nyerünk és kész, aki évek óta követi és szereti ezt a csapatot, annak nincs ebben semmi új. Mi nem döntjük el a meccset a szünetig vagy egy negyed alatt, vagy 5 perc alatt, de amikor kell, be tudjuk fejezni a meccset. Ez a csapat ehhez ért. Nem kell mást várni. Képes rá az Offense, ha kell és képes rá a Defense ha kell. Ettől vagyunk nagy csapat lassan egy évtizede.Soldados
Van néhány gondom ezzel. Egyetértenék vele egyébként, múlt időben. Amíg run heavy csapat voltunk, handoff QB-val, olyan WR coorppal, amilyen, addig el is fogadtam volna ezt.

1 - BB-vel
2 - ezzel a WR corpssal (Wallace, Brown, Sanders, Cotchery, de előtte Warddal, Santonioval)
3 - Arians azzal a kiejelentésével, hogy milyen jó velük dolgozni, mer mekkora potenciál van bennük

feltételekkel már számomra nem elfogadható, hogy állandóan szenvedjünk, és csak néha-néha jöjjön ki a lépés. Vagy az egészet kell átgondolni, hogy mi és mennyire jó játékos szinten, vagy edzői szinten kéne most már villantani valamit.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Aham, akkor most nézd úgy, hogy a a Patriotsot vérgeci módon megalázták ezzel a kamerás faszsággal, és teljesen természetes reakcióként alázott utána... De a védelemre továbbra sem láttam semmit. Nekik mindent szabad bármikor? Miért? Am meg százszor inkább legyünk alázós gecik, mint balfasz lúzerek, akik megnyert meccset hagynak elveszni az AFC döntőjében 😉Wyatt
Megalázták? Vétett a szabályok ellen és büntetést kapott. Ez a normális...Soldados
Amit kapott utána az nem normális, pláne, a sok álszenttől, akik persze véletlenül sem csináltak ilyet. Én meg mindjárt el is hiszem...Wyatt
Kit érdekel más? Ez is tipikus óvodás reakció, hogy de Tanárnő, nemcsak én voltam... A Pats hibázott, büntetést kapott. Ezt el kellett volna fogadni és megcsinálni a szezont. (Fentebbi HSZ-ben pl írtam BB büntetéséről is és arra való Steelers-reakció...) Nehogy már még az játssza a durcás sértődött kisgyereket, aki lebukott, aki hibázott, aki vétett a szabályok ellen...


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
a csaltak miert van idezojelben dom ? talaltak ra bizonyitekot jol meg is kapta erte mindenki a bunteteset. akkor mi ez az idezojel ? es most ne gyere azzal amivel minden ne szurkolo miszerint mert mindenki ezt csinalja. azt meg nem bizonyitotta be senki.Fake
Provokáció. Jimmy Johnsonnak más a véleménye:

I tried it, but I didn't think it helped us. Bill Belichick was wrong because he videotaped signals after a memo* was sent out to all of the teams saying not to do it. But what irritates me is hearing some reactions from players and coaches. These players don't know what their coaches are doing. And some of the coaches have selective amnesia because I know for a fact there were various teams doing this. That's why the memo* was sent to everybody. That doesn't make [Belichick] right, but a lot of teams are doing this.
*2006-os idény előtt küldték szétDoM
rendben en ezt elfogadom es elfogadtam mar ezelott is h ez nyilvan nem oly ujkeletu dolog lehet. de akkor miert nem buntettek meg erte mast is ?Fake
Talán mert mindenki tisztában volt vele, hogy jelentékelen apróságról van szó. Mangininek volt nem olyan rég olyan nyilatkozata, hogy álmodni se mert róla, hogy ebből ilyen nagy botrány lesz. Teljesen csendben akarták elintézni, de aztán minden kicsúszott a kezükből, a Jets-Pats, Mangini-Belichick ellentét miatt meg ellenőrizhetetlen lett az egész.

Volt hosszabb cikk is, de csak ezt találtam mindenhol:

http://espn.go.com/new-york/nfl/story/_/id/6966406/eric-mangini-regret-spygate-role-alienated-bill-belichick