Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Legu lesz a guard a gyagyás helyett úgy néz ki

kishaszi
Helyes. Tomlinék kemény döntéseket hoznak most (Ward, Kemo, Hoke), de egyértelműen jelzik, hogy bármilyen döntést meghoznak most a csapatért, hogy ismét ott legyenek az SB-n.

Arians amúgy ma beszédet tartott az offense-nek arról, hogy mindenki szeme előtt kizárólag az SB lebegjen, ne a Pro Bowl. Tudom, sokan utálják, én viszont egyre jobban bírom. Nyilván Wallace-nak szólt, aki az 1-6 meccs óta kevesebb labdát kap, de a csapat pedig egyre jobb és jobb.

Egyre inkább azt gondolom, hogy ez az "utolsó év" (legalábbis ebben a felállásban), ezt tudják Tomlinék is és most emiatt bármit képesek meghúzni az SB-ért, és egyre inkább úgy gondolom, hogy így képesek is leszünk rá, most nagyon kézben tartják a dolgokat, mind összetételben, mind mentálisan. És nemcsak az idei szezonban lehet így jobb sanszunk, mert ezzel a jövőt is építik, ahogy a fiatalok átveszik a stafétát. Még ha ez fájdalmas is bizonyos esetekben (Antonio Brown került Ward helyére pl).


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Soldi es tobbiek. Azt irtad soldi, hogy Gay jo 2. corner, de Lewis 3. cb nek nem. Tudom, hogy Mcfadden serult volt, de en amikor palyan volt mindig jobbnak lattam mint Gayt, vagy Lewist. Miert nem hozzuk vissza jatekba, ha Lewis sem megvaltas. Egyebkent meg a Superbowlban is akkor kaptunk Tdt amikor Mcfadden helyett beallt Gay, es jott is elsore a TD. Meg ertem en hogy Gay gyors, de Mcfadden futas ellen fizikalisabb, meg magabiztosabb utkozo is volt. Szoval nem volt kivalasa elott olyan mint Gay el hogy 3 rd and long es rendszeresen sikerult. Szoval valami komolyabb lehet a serulese? Mert ha nem en nekem o mindig is 2. cb maradna. Meg is ereztuk ennek a hatasat, amikor elment arizonaba. Szoval?gabimalu
B-Mac nem sérült már. Egyszerűen visszacsúszott a depthen 4. CB-nek.

Amikor elment Arizonába, tényleg beszoptuk, hogy Gay lett a 2. CB. Folyamatosan róla nyaltuk be a 3rd and longot. azóta viszont eltelt 2 év. Emiatt utálja a többség, s nem képes ezen túllépni és belátni, hogy idén viszont beválik kezdő CB-ként. Tavaly - egy meccset leszámítva (Pats) - ismét jól játszott nickelbackként, idén pedig nagyon jó 2nd CB-ként. Lewis nekem annyira nem tetszik, de mondjuk nem überfos. Az idény előtt B-Mac lett volna a kezdő, de sérült volt, a szakmai stáb pedig elégedett volt a Gayjel és Lewis-szal is, ezért amikor felépült B-Mac, nem került vissza a 2nd CB posztra, sőt, csak 4. CB maradt a depth-en. amiben biztos, hogy jobb Gaynél és Lewisnál, hogy fizikálisabb, azaz jobb futás ellen. Ez vitathatatlan.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Tomlin eheti sajtótájékoztatóján szóba került, amiről Szokollal beszéltünk, vitáztunk.


"We are probably fortunate to be a 7-3 football team being minus-10 in the turnover ratio," Tomlin said. "That is what jumps out at me. We have to continue to do a better job of getting the football, particularly in significant moments defensively."

It is not so much that the team has lost 16 turnovers but that the defense has grabbed ONLY six -- two fumbles, four interceptions. That puts them on a dubious record pace for their franchise in all instances. Four players in the league have more interceptions than the Steelers team; one, New England cornerback Kyle Arrington, nearly has double that amount with seven.

The Steelers forced 35 turnovers last season.

"I think it is realistic to anticipate that we are capable of producing turnovers," Tomlin said.

Nincs miről beszélni, mert nem kérdés, hogy melyik egység felelős a -10-es TO-mutatóért. Tavaly 35 labdaszerzés, idén 6-nál járunk. A 16 eladott labda egyáltalán nem vészesen sok, főleg annak fényében, hogy ebből 7 az első meccsen volt.Soldados
Ez szép meg jó, de nem velem beszéltél erről! 😊Szokol
Jogos. 😊 Jannal beszéltem erről.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 855 — Steelers fan
Tomlin eheti sajtótájékoztatóján szóba került, amiről Szokollal beszéltünk, vitáztunk.


"We are probably fortunate to be a 7-3 football team being minus-10 in the turnover ratio," Tomlin said. "That is what jumps out at me. We have to continue to do a better job of getting the football, particularly in significant moments defensively."

It is not so much that the team has lost 16 turnovers but that the defense has grabbed ONLY six -- two fumbles, four interceptions. That puts them on a dubious record pace for their franchise in all instances. Four players in the league have more interceptions than the Steelers team; one, New England cornerback Kyle Arrington, nearly has double that amount with seven.

The Steelers forced 35 turnovers last season.

"I think it is realistic to anticipate that we are capable of producing turnovers," Tomlin said.

Nincs miről beszélni, mert nem kérdés, hogy melyik egység felelős a -10-es TO-mutatóért. Tavaly 35 labdaszerzés, idén 6-nál járunk. A 16 eladott labda egyáltalán nem vészesen sok, főleg annak fényében, hogy ebből 7 az első meccsen volt.Soldados
Ez szép meg jó, de nem velem beszéltél erről! 😊
több mint 12 éve
gabimalu 175
Soldi es tobbiek. Azt irtad soldi, hogy Gay jo 2. corner, de Lewis 3. cb nek nem. Tudom, hogy Mcfadden serult volt, de en amikor palyan volt mindig jobbnak lattam mint Gayt, vagy Lewist. Miert nem hozzuk vissza jatekba, ha Lewis sem megvaltas. Egyebkent meg a Superbowlban is akkor kaptunk Tdt amikor Mcfadden helyett beallt Gay, es jott is elsore a TD. Meg ertem en hogy Gay gyors, de Mcfadden futas ellen fizikalisabb, meg magabiztosabb utkozo is volt. Szoval nem volt kivalasa elott olyan mint Gay el hogy 3 rd and long es rendszeresen sikerult. Szoval valami komolyabb lehet a serulese? Mert ha nem en nekem o mindig is 2. cb maradna. Meg is ereztuk ennek a hatasat, amikor elment arizonaba. Szoval?
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Only 3 RBs average fewer yards/rush after contact than Brandon Jacobs (C. Johnson, R. Mendenhall and C. Benson). Each is 37+ lbs lighter.

Érdekes...

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 543
Ben, Woodley, és Battle edzett ma limitáltan; Troy és Sanders is teljes értékű edzésmunkát végzett.
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Legu lesz a guard a gyagyás helyett úgy néz ki

***

más:

@Ike_SwagginU Ike Taylor
Don't no too much about hockey But betcha SID the KID can iceskate on WATER

😀😀😀DD

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Tomlin eheti sajtótájékoztatóján szóba került, amiről Szokollal beszéltünk, vitáztunk.


"We are probably fortunate to be a 7-3 football team being minus-10 in the turnover ratio," Tomlin said. "That is what jumps out at me. We have to continue to do a better job of getting the football, particularly in significant moments defensively."

It is not so much that the team has lost 16 turnovers but that the defense has grabbed ONLY six -- two fumbles, four interceptions. That puts them on a dubious record pace for their franchise in all instances. Four players in the league have more interceptions than the Steelers team; one, New England cornerback Kyle Arrington, nearly has double that amount with seven.

The Steelers forced 35 turnovers last season.

"I think it is realistic to anticipate that we are capable of producing turnovers," Tomlin said.

Nincs miről beszélni, mert nem kérdés, hogy melyik egység felelős a -10-es TO-mutatóért. Tavaly 35 labdaszerzés, idén 6-nál járunk. A 16 eladott labda egyáltalán nem vészesen sok, főleg annak fényében, hogy ebből 7 az első meccsen volt.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
blídblekken egy kis elmélkedés a jövőre nézve, így kezdi, hogy 2012 SalaryCapHELL!
kivágás: Aa.Smith 2M - Kemo 3,5M - Ward (Istenem!) 4M - MekFeddem - Warrior (hány Isten van!) = összevissza 15M
sutianap
A. Smith visszavonul, Kemo, McFadden cut valószínűsíthető, viszont Warrior cutban nem hiszek. wardot se fogjuk kivágni, vagy marad (esetleg paycuttal) vagy visszavonul.

RFA közül szinte mind megtartható, mert annak épp az a lényege, hogy olcsón még 1 évre magadhoz tudod láncolni a játékost.

Viszont hosszútávút most csak egyet kell kötni: Wallace, viszont az tuti egy GIGAdeal lesz.

FA: Lefty, Charlie és az egyik punter olcsón visszahozható, de lehet, hogy akár Dixon is (ez a piac érdeklődésétől függ), de én sztem ha csak egyet hozunk vissza, akkor a 3. QB-t is megoldjuk FA-ről. Az igazán érdekes kérdés Gay és Maxi. Idén mindkettő igen jó. Hoke sztem visszavonul, McLendon time is coming legalább backupként és én casey átstrukturálásban/paycutban sem hiszek.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 073 — capitaine du château de Vienne 1487
na ez http://www.al.com/sports/index.ssf/2011/11/could_steelers_offensive_coord.html


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 073 — capitaine du château de Vienne 1487
blídblekken egy kis elmélkedés a jövőre nézve, így kezdi, hogy 2012 SalaryCapHELL!
kivágás: Aa.Smith 2M - Kemo 3,5M - Ward (Istenem!) 4M - MekFeddem - Warrior (hány Isten van!) = összevissza 15M
RFA és tsai: VALASZaleggyorsabb (legfontosabb) - Johannzon, Mándi, K.Luiz, Legu, Foster, REDMAN, MegLondon
FA: MaxiBébi (Jézusatyavilág) - Lefty, Dixie und Csárli (nincsen bekápp) - Sepu, Kapinos (nagy levegő) - Hukkipokki (jájj) -
Essex no és a végin MelegVilmos meg Kocseri (jelzik az erős kérdőjeleket)
átstruktúrálás várhtató - Karizom, Kézi meg a Lőcs természetesen

tehát drafügyileg ha mindezeknek csak egy része is realizálódik - Nóz, ILB, OL, CB? elsőkörösre többire es várható QB, WR, FB!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Kihirdették a 26 HoF-elődöntőst.

Tőlünk a szokásos névsor jutott el idáig:
Jerome "The Bus" Bettis
Dermontti Dawson
Kevin Greene
Donnie Shell

Közülük az első 3 előbb-utóbb be fog jutni, Shell sztem legfeljebb majd seniorként, mert a Steel Curtainből már nem akarnak több tagot a HoF-ba pedig rajta kívül még LC Greenwoodnak is ott lenne a helye.

Én az első háromból elsőként Dawsont támogatnám, kora legjobb centere volt, a Steelers képviselőin kívül olyan nagyságok is korteskednek mellette, mint Bill Belichick.

A 26-os listát január elején szűkítik 15 főre és ez a döntős társaság kiegészül még a 2 senior jelölttel, köztük Jack Butlerrel, a mi legendás cornerünkkel az 50-es évekből.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 503 — 毎日何かを学ぶ
Egy rövid kedvcsináló
http://steelers.hu/a-fonok-csapata-a-fonokok-csapata-ellen/
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 543
Azon nem gondolkozott még senki,hogy lassan kellene majd egy fizikális elkapó,aki majd Ward helyébe lép a jövőben?Tudom,hogy jó a WR corp csak nekem nagyon egyformának tűnik a Brown-Wallace-Sanders trió +Még ha ideveszem Cotcherry-t is játékstílus alapján egyik sem hasonlít rá még kicsit sem...
Tudom,hogy nagyon nehéz lenne hasonló WR-t szerezni,de én bízom benne,hogy ha idén nem is,de jövőre talán összejöhet 😊JoeyPorter
Leginkább a 2013-as draft 2-3. körében várható valaki.
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Sanders a Ward-típusúbb elkapó a három közül. azért volt akkor is ő a #2 WR, amikor Brown jobban teljesített elkapásokban.
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Azon nem gondolkozott még senki,hogy lassan kellene majd egy fizikális elkapó,aki majd Ward helyébe lép a jövőben?Tudom,hogy jó a WR corp csak nekem nagyon egyformának tűnik a Brown-Wallace-Sanders trió +Még ha ideveszem Cotcherry-t is játékstílus alapján egyik sem hasonlít rá még kicsit sem...
Tudom,hogy nagyon nehéz lenne hasonló WR-t szerezni,de én bízom benne,hogy ha idén nem is,de jövőre talán összejöhet 😊

több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Nah, egy kis aktualité tematika, Clark a Gúndellal való megbeszélésekről:

Obviously, this is something he has been dead-set on. We've had these meetings, we've had these talks, we've had these altercations for two years, and nothing has changed his stance on it, nothing has changed the way he wants to go about delegating his power." — Free safety Ryan Clark, responding to NFL commissioner Roger Goodell's meeting with Steelers president Art Rooney II and coach Mike Tomlin last week

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
hááát, lehetne olyan eredményes Ben meg az O, mint zöldhasúaknál.... csak végre ki kéne hozni azt a potenciált!

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
http://burgh.us/a25kishaszi
"As the league changed the rules to allow for more offense -- in large part because of the Steel Curtain -- the Steelers simply scored more, winning their last two Super Bowls, 35-31 and 31-19."

No ezt kellene megvalósítani most is. Ugyanis jelenleg hasonló dolog zajlik, bár annyira nem kimondva, hogy miattunk, mint akkor a 70-es években.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
http://burgh.us/a25

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 543
Ben a sérüléséről: "It hurts first off to just grip the ball. It’s something you've got to get used to. Coach told me not to throw today but I was like 'I want to get some reps, I want to throw some.' It's early to really tell too much. We're just going to take it day by day and I can promise I'll be out there."
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 543
Pont ezért, ha a Pats lesz a konferencia-győztes, mi pedig a csoportunk első helyén végzünk, akkor meglesz a második hely az AFC-ben; a másik két divízióval ilyen szempontból nem kell számolni. Csak azzal ugye, hogy tegnap a Ravens nyert, nehezebb lesz a csoport élén zárni.vassadi
Nehezen lehetünk csoportelsők, ha a Ravens nem botlik, mert minket kétszer vertek.kishaszi
Ezt mondom én is. 😊
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
[ ( mert ugye mi semmiképp se maradtunk volna ) sutianap
Ha a Bengals nyert volna, mi lettünk volna a csoport- és főcsoportvezető.Soldados
7-3 és 2-1 div mérleggel vezettek volna, nem?sutianap
De vezettünk volna, mert a Bengals-t - jelenleg - ütjük egymás elleniben...

A tényeket ne változtasd meg. Ha Bengals nyer, akkor AFC-2. helyen lettünk volna (a Schaubot vesztett HOU lett volna csak előttünk egymás ellenivel, de ők papíron tuti többet buknak ilyen körülmények között, mint mi), a Ravens sikerével viszont 5. helyen vagyunk, s egyáltalán nem rajtunk múlik, hogy előrébb tudunk-e lépni.

Ezért tiszta szopás, hogy a Ravens nyert. A többi meccs pedig teljesen lényegtelen volt számunkra.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Közben leesett, de ahhoz több botlás kéne az ellenlábasoknál, amit nem hiszek. Sztem a Pats kb az ucsó, BUF elleni meccsét fogja elveszíteni és 13-3-mal fog végezni. Nekünk ehhez már nem szabadna kikapni, és azért a CIN elleni vereség is benne van simán szvsz. A Raiders nem tudom milyen erőt képvisel, Texans meg Salhúb kiesésével valszeg nem fognak beleszólni ebbe.kishaszi
Pont ezért, ha a Pats lesz a konferencia-győztes, mi pedig a csoportunk első helyén végzünk, akkor meglesz a második hely az AFC-ben; a másik két divízióval ilyen szempontból nem kell számolni. Csak azzal ugye, hogy tegnap a Ravens nyert, nehezebb lesz a csoport élén zárni.vassadi
Nehezen lehetünk csoportelsők, ha a Ravens nem botlik, mert minket kétszer vertek.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."