Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Kemo PFF szerint eddig se volt túl fényes, és csak szarabb lett, ismét kell OL a drafton.

Első körben én is mindenképp ILBt hoznék, és pont azért, amiért tavaly DEt húztunk: lesz bőven jó ILB, most kell húzni, amikor az első kör végén is lesz klasszis potenciállal rendelkező ember.
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
http://www.youtube.com/watch?v=b_CmEHoXBAQ

(érdekelne a zene : )

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Imponáló fejlődésen ment keresztül, az biztos.
Ha nem is kedvenc, de ha így folytatja, akkor nagyon elégedett leszek. Mondjuk egyébként volt egy cikk, amiben azért kicsit lehúzták, hogy az ő pickje inkább Mekkoj gyenge dobásána kvolt köszönhető, és nem elsősorban Gay ügyessége miatt, de én nem értek egyet ezzel: szépen belépett a WR elé, és ha erősebb a dobás, akkor is le tudta volna húzni Gay, ha nem, akkor meg a WR se érte volna el.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Igen, Legu simán helyt állt LG poszton és centerként is nagyon rendben volt! Nekem tetszik a játéka. Super Bowl előtt is le volt sajnálva, pedig szerintem ott is jó munkát végzett, beugróként, Punci helyettkishaszi
Nem vele van a baj, hanem azzal, hogy az LG poszton így kezdőként szerephez jutó Essex is csak egy fokkal jobb, mint Kemo.vassadi
Meglátjuk. Gayből is milyen korrekt/jó corner lett. 😊

Azért remélem, mindenki kezdi megbocsátani/elfelejteni neki a 2009-es évet és most már érti, hogy miért hoztuk vissza idén. Valszeg én mondjuk előrébb járok megint, mert én már kifejezetten kedvelem, szeretem. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 572
Igen, Legu simán helyt állt LG poszton és centerként is nagyon rendben volt! Nekem tetszik a játéka. Super Bowl előtt is le volt sajnálva, pedig szerintem ott is jó munkát végzett, beugróként, Punci helyettkishaszi
Nem vele van a baj, hanem azzal, hogy az LG poszton így kezdőként szerephez jutó Essex is csak egy fokkal jobb, mint Kemo.
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Kemo eljátszotta az utolsó esélyét. Amennyiben Pouncey nem épül fel a SF ellen, akkor Legu megy centerbe, de Essex veszi át az LG posztot és nem Kemo.Soldados
Igen, Legu simán helyt állt LG poszton és centerként is nagyon rendben volt! Nekem tetszik a játéka. Super Bowl előtt is le volt sajnálva, pedig szerintem ott is jó munkát végzett, beugróként, Punci helyett

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
BB nem akart passzolni. Az oldalfutást nagyon ritkán választják ilyen szituban, de nem véletlenül, mert könnyen mínusz yardos lesz, az pedig a lehető legrosszabb. A kiismerhetőség egyáltalán nem gond ilyenkor, meg KELL csinálni. Muszáj, jó csapatnak erre képesnek kell lennie. Addig kell csinálni, amíg nem megy.Soldados
Ez mondjuk igaz!

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 572
Pedig anno GM játékban hogy fényezted. 😀 Mondtam én hogy szar a srác.szaba
Korábban nem is volt vele gond, elfogadhatóan játszott, idén viszont borzalmas.
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Kemo eljátszotta az utolsó esélyét. Amennyiben Pouncey nem épül fel a SF ellen, akkor Legu megy centerbe, de Essex veszi át az LG posztot és nem Kemo.Soldados
Pedig anno GM játékban hogy fényezted. 😀 Mondtam én hogy szar a srác.
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 572
Kemo eljátszotta az utolsó esélyét. Amennyiben Pouncey nem épül fel a SF ellen, akkor Legu megy centerbe, de Essex veszi át az LG posztot és nem Kemo.Soldados
Márpedig úgy néz ki, hogy Pouncey nem lesz bevethető. Ugyanaz a high-ankle sprain, mint Ben sérülése, de egy centernél ez sokkal kényesebb. Elképzelhető, hogy még a Rams-meccsen sem állhat a csapat rendelkezésére, bár ott kevésbé van rá szükség, mint a Niners elit defense-ével szemben (sőt, ha San Franciscóban nem játszhat, már pihentethetjük a PO-ra). Kemo ezzel a produkcióval végképp elvágta magát, de Essex se sokkal megnyugtatóbb.
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Kemo eljátszotta az utolsó esélyét. Amennyiben Pouncey nem épül fel a SF ellen, akkor Legu megy centerbe, de Essex veszi át az LG posztot és nem Kemo.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Azt nem gondolnám, hogy Ben hibája volt amikor lezúzták. Ugyan nem mértem az időt 😉 , de nem éreztem, hogy extrém sokáig volt nála a laszti, legalábbis hetente látok irányítókat, akik ennél tovább tartogatják, mégse verik agyon őket. Persze a sok vagy kevés idő elég relatív.

Jan
Ez nem csak idő kérdése. Már kiszambázott a zsebből, s olyankor már végképp el kell dobni, amikor szorul a hurok, de nem tette meg, még harmadik szándékból megint szambázni kezdett visszafele, s ez volt sok. Ott már el kellett volna dobni, ha nincs célpont, akkor ki a pályáról.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Backupnak pedig maradna J. Scott? 😊 Tőle mindenképpen meg kell szabadulni, viszont ha Colon is megy, akkor OT pickre is számíthatunk.vassadi
Igen, így gondoltam, Colon cut, hogy Maxinak tudjunk pénzt adni, Scott természetesen cut és olyan3-4. körben jöhetne egy jobbféle projektplaya OT-backupnak.Soldados
ájjunk meg, pergessük vissza az időnek kerekit - Kolonc love BB, mikor Maxi und Flo cut,ki is az akit visszahozunk, najá Willieazegyügyű - mert Ben harcolt érte, aztán pesze Maxibébiér is, értemezt úgy, hogy valszeg feléjük is ő volt a közvetitő, hogy ugyanmmá fiúk nem makacskodjatok........... Tehát kövi körben is BBnek kőni fog Koloc első körben, túl sokat tud, vagy valami 😂sutianap
Kicsit most más a helyzet. Ott van Gilbert, akit nem fogunk Colon miatt kidobni, főleg, hogy hozza az elvárt teljesítményt.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 572
Tehát kövi körben is BBnek kőni fog Koloc első körben, túl sokat tud, vagy valami 😂sutianap
A szorult cap-helyzet miatt lehet, hogy kénytelenek leszünk megválni tőle, és ezt Bennek is meg kell értenie. Mellesleg korántsem életbiztosítás egy olyan játékosra bízni a kezdő RT posztot, aki egymás után két teljes szezont kihagyott.
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 108 — capitaine du château de Vienne 1487
Ha Starks marad, akkor nem kell OL, jók lennének ők Gilberttel, colont pedig ki kéne baszni.Soldados
Backupnak pedig maradna J. Scott? 😊 Tőle mindenképpen meg kell szabadulni, viszont ha Colon is megy, akkor OT pickre is számíthatunk.vassadi
Igen, így gondoltam, Colon cut, hogy Maxinak tudjunk pénzt adni, Scott természetesen cut és olyan3-4. körben jöhetne egy jobbféle projektplaya OT-backupnak.Soldados
ájjunk meg, pergessük vissza az időnek kerekit - Kolonc love BB, mikor Maxi und Flo cut,ki is az akit visszahozunk, najá Willieazegyügyű - mert Ben harcolt érte, aztán pesze Maxibébiér is, értemezt úgy, hogy valszeg feléjük is ő volt a közvetitő, hogy ugyanmmá fiúk nem makacskodjatok........... Tehát kövi körben is BBnek kőni fog Koloc első körben, túl sokat tud, vagy valami 😂


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 933 — Steelers fan
Csak délután tudtam megnézni a meccset, eléggé tetszett. Igazi oldschool smasmouth football, ezt bírom. 😊
Csúnya JH lezúzta a QB-t? Még ilyet, mindjárt elpityeredek. Goodell is biztos elmorzsolt egy könnycseppet a szeme sarkában.

Akik fennakadtak a 4 sikertelen TD kisérleten, azok gondolom nem látták a Browns-Frisco meccset, mert ott kb ugyanezt csinálta meg a Browns D. Csak asszem a SF 1 yardról indult, de pont ugyanennyire jutott mint mi.

Azt nem gondolnám, hogy Ben hibája volt amikor lezúzták. Ugyan nem mértem az időt 😉 , de nem éreztem, hogy extrém sokáig volt nála a laszti, legalábbis hetente látok irányítókat, akik ennél tovább tartogatják, mégse verik agyon őket. Persze a sok vagy kevés idő elég relatív.

Batch egyébként nem rossz, amikor fel tudtak készülni (BB eltiltása idején) akkor teljesen korrekten hozta a meccseket. Nyilván ez a mai gameplan nem rá készült.

D meg király volt, mint mindíg. 😉
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 108 — capitaine du château de Vienne 1487
Ha Starks marad, akkor nem kell OL, jók lennének ők Gilberttel, colont pedig ki kéne baszni.

Nálam is ILB az 1. kör.Soldados
Komolyan nem hiszem el, hogy itt a szezon, esélyünk van Super Bowlra, a playoff gyakorlatilag meg tuti, és ti meg itt a draftról beszélgettek.


:ptenorx
hühü, a tavalyi vajaskenyér, én emlékszem Tizedes - de soha nem leszek Ezredes 😉


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Komolyan nem hiszem el, hogy itt a szezon, esélyünk van Super Bowlra, a playoff gyakorlatilag meg tuti, és ti meg itt a draftról beszélgettek.


:ptenorx
11 napunk van a következő meccsig, belefér. 😉vassadi
😀 😀

Mondjuk mi csak posztokról beszélgetünk. 😛 Igazából ami új vetületet adott a témának, az sztem egyértelműen McLendon.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 572
Scott Brown: "Roethlisberger MRI confirms high-ankle sprain. He will remain in walking boot."
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Komolyan nem hiszem el, hogy itt a szezon, esélyünk van Super Bowlra, a playoff gyakorlatilag meg tuti, és ti meg itt a draftról beszélgettek.


:ptenorx
11 napunk van a következő meccsig, belefér. 😉vassadi
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 572
Komolyan nem hiszem el, hogy itt a szezon, esélyünk van Super Bowlra, a playoff gyakorlatilag meg tuti, és ti meg itt a draftról beszélgettek.


:ptenorx
11 napunk van a következő meccsig, belefér. 😉
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Ha Starks marad, akkor nem kell OL, jók lennének ők Gilberttel, colont pedig ki kéne baszni.

Nálam is ILB az 1. kör.Soldados
Komolyan nem hiszem el, hogy itt a szezon, esélyünk van Super Bowlra, a playoff gyakorlatilag meg tuti, és ti meg itt a draftról beszélgettek.


:p
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Mind középre, ötlet nélkül, balfasz módon. Ez zavaró.kishaszi
100-adszor is leírom. Ide nem kell ötlet, ezt erőből kell megoldani. Starks is elmondta, ő saruk. Ide nem ötletes play kell, hanem 4-ből erővel 2 yardot megtenni. (Amúgy BB nem akart dobni ilyen rizikós goalline szituban, ezért volt 4 futás)Soldados
Nekünk ez kurvára nem megy. Ami nem megy, nem kell erőltetni. Ergo: lehet gondolkozni is nem pedig az EPROMba égetett szubrutint futtatni folyamatosan. Mint a duracell nyuszi, amit a falhoz állítanak. Menne a falon keresztül, de nem tud. Addig, amíg bírják a cellák.

Nem passzt vártam, hanem azt, hogy ne középre fussunk. Egyébként meg 2 yardon egy trükkös passz is belefért volna egy nem teljesen botkezű emberkétől😊

(a konvenciókhoz való minden áron ragaszkodás pl. a sematikussághoz, kiismerhetőséghez vezet, meg ahhoz hogy nincs fejlődés- Erre volt jó példa ez most egyébként.)kishaszi
BB nem akart passzolni. Az oldalfutást nagyon ritkán választják ilyen szituban, de nem véletlenül, mert könnyen mínusz yardos lesz, az pedig a lehető legrosszabb. A kiismerhetőség egyáltalán nem gond ilyenkor, meg KELL csinálni. Muszáj, jó csapatnak erre képesnek kell lennie. Addig kell csinálni, amíg nem megy.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Mind középre, ötlet nélkül, balfasz módon. Ez zavaró.kishaszi
100-adszor is leírom. Ide nem kell ötlet, ezt erőből kell megoldani. Starks is elmondta, ő saruk. Ide nem ötletes play kell, hanem 4-ből erővel 2 yardot megtenni. (Amúgy BB nem akart dobni ilyen rizikós goalline szituban, ezért volt 4 futás)Soldados
Nekünk ez kurvára nem megy. Ami nem megy, nem kell erőltetni. Ergo: lehet gondolkozni is nem pedig az EPROMba égetett szubrutint futtatni folyamatosan. Mint a duracell nyuszi, amit a falhoz állítanak. Menne a falon keresztül, de nem tud. Addig, amíg bírják a cellák.

Nem passzt vártam, hanem azt, hogy ne középre fussunk. Egyébként meg 2 yardon egy trükkös passz is belefért volna egy nem teljesen botkezű emberkétől😊

(a konvenciókhoz való minden áron ragaszkodás pl. a sematikussághoz, kiismerhetőséghez vezet, meg ahhoz hogy nincs fejlődés- Erre volt jó példa ez most egyébként.)

***

After Roethlisberger's reaction to the Brown touchdown, at least one person in the stadium noticed he was alone. That's when left tackle and longtime friend Max Starks trotted out to the field, where the two embraced.

"I saw everybody else was down there with Antonio," Starks said, "and I knew Ben would want to be down there, too. That play started with him."

Everything the Steelers do starts there

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Mind középre, ötlet nélkül, balfasz módon. Ez zavaró.kishaszi
100-adszor is leírom. Ide nem kell ötlet, ezt erőből kell megoldani. Starks is elmondta, ő saruk. Ide nem ötletes play kell, hanem 4-ből erővel 2 yardot megtenni. (Amúgy BB nem akart dobni ilyen rizikós goalline szituban, ezért volt 4 futás)


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!