Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 590
Hölgyeim és Uraim!

A szezonnyitó mérkőzésre a Chilliben természetesen szervezünk egy közös szurkolást. Ezen időben indítjuk útjára a megújult honlap design-t és meghívtunk egy illusztris vendéget kovács Sándort a Sport Tv szakkommentátorát, aki a fizikai football szerelmese.
Aki csak teheti jöjjön el, részletek a www.steelers.hu-n lesznek olvashatóak nemsokára.polamalu
Akkor vajon a szezonnyitón vagy az MNF-en lesz ott szakkommentátorként Sanyi? 😊
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 509 — 毎日何かを学ぶ
Hölgyeim és Uraim!

A szezonnyitó mérkőzésre a Chilliben természetesen szervezünk egy közös szurkolást. Ezen időben indítjuk útjára a megújult honlap design-t és meghívtunk egy illusztris vendéget kovács Sándort a Sport Tv szakkommentátorát, aki a fizikai football szerelmese.
Aki csak teheti jöjjön el, részletek a www.steelers.hu-n lesznek olvashatóak nemsokára.
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!

Jaja. És nem a védelemtől kell várni a csodát ellenük, mert a Steel Curtain 2.0-nak egyértelműen ez az egyetlen csapat, amellyel nem tud mit kezdeni. Ha a Patset meg akarjuk verni, akkor az O-nak meg megvernie a Patset. Én erre látok esélyt most már, mert az O évről évre javulást mutat.Soldados
Én úgy látom, hogy a probléma a konzisztenciával van. A potenciál megvan ebben a támadóalakulatban, hogy odabaszós legyen, de valahogy esetlegesnek érzem sokszor a stratégiát. Ariansék olykor brillíroznak, aztán becsődöl az egész kurva gépezet egy Browns ellen- Na egy elit O ilyet nem csinálhat, ha a képességei megvannak, hogy top5ös alakulat legyen, mert szvsz Ward, Wallace, BB, és ki tudja mi lesz Tónival, nem lehet azt mondani, hogy ezek a skacok ne tudnának annyit, mint egy Rivers féle bagázs stb.kishaszi
2009-ben volt betli (épp a Browns ellen, de tavaly ilyenre azért már nem emlékszem, amikor teljes homály lett volna, mint azon az ominózus meccsen. A potenciál megvan, és minél többet játszanak együtt, minél rutinosabbak, annál inkább ki fog jönni. A mai elit O-k, ahogy a mi elit D-nk is hosszú évek felépített munkája. A mi O-nknak most (idén) kell elkezdenie virágozni, most kell hogy beérjen.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 590
Cotchery-val mi van? A Falcons ellen nem láttam a pályán, pedig szerintem elég jól játszott az Eagles ellen.vontod
Sérülés miatt nem lépett pályára, de tegnap már edzett, akárcsak Lewis, aki a Falcons ellen sérült meg. A tegnapi edzést Ward, Troy, Farrior, Hampton, és Pouncey hagyta ki, utóbbi azt nyilatkozta, hogy a csütörtöki meccsen már játszani akar.
több mint 12 éve
vontod Pittsburgh Steelers 1 769 — Steelers fan
Cotchery-val mi van? A Falcons ellen nem láttam a pályán, pedig szerintem elég jól játszott az Eagles ellen.

Azt gondolom, hogy ez a játék arról szól, hogy ki üti a legnagyobbat. Ha nem tudod állni, nem kellene játszanod - Jack Lambert.

több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan

Jaja. És nem a védelemtől kell várni a csodát ellenük, mert a Steel Curtain 2.0-nak egyértelműen ez az egyetlen csapat, amellyel nem tud mit kezdeni. Ha a Patset meg akarjuk verni, akkor az O-nak meg megvernie a Patset. Én erre látok esélyt most már, mert az O évről évre javulást mutat.Soldados
Én úgy látom, hogy a probléma a konzisztenciával van. A potenciál megvan ebben a támadóalakulatban, hogy odabaszós legyen, de valahogy esetlegesnek érzem sokszor a stratégiát. Ariansék olykor brillíroznak, aztán becsődöl az egész kurva gépezet egy Browns ellen- Na egy elit O ilyet nem csinálhat, ha a képességei megvannak, hogy top5ös alakulat legyen, mert szvsz Ward, Wallace, BB, és ki tudja mi lesz Tónival, nem lehet azt mondani, hogy ezek a skacok ne tudnának annyit, mint egy Rivers féle bagázs stb.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 509 — 毎日何かを学ぶ
Congrat neki. Azt gondolom megérdemelte, hogy valami úttörő szerep jusson neki a francsinál.
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 590
Colbert mától a franchise történetének első general managere.
több mint 12 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 090 — Steelers fan
Sztem erre az idényre gondolt.kittli
Szerintem Soldi is. 😊vassadi
Akkor félreértettem. De kibogozódott és eljött a megvilágosodás. 😊
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Igen, engem az lepne meg, ha nem most hosszabbítanánk vele. Bár az tény, hogy a cap miatt már nem szükséges (hisz bent vagyunk és a hosszabbításból felszabaduló összegből már úgysem tudnánk valódi erősítést jelentő játékost hozni a felkészülés jelen szakaszában), de a játékospolitikánkból kiindulva is az a valószínűbb, hogy még most az idény előtt megtörténik a hosszabbítás.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 509 — 毎日何かを学ぶ
Lehet, hogy Soldi meg fog lepődni? Nem lesz hosszabbítás, hiába kiabáljuk, hogy priorítás stb. 😕
Félreértés ne essék én örülnék Burnellnek, imádom a játékát, pedig D fanatikus vagyok. Maradjon és Steelerként vonuljon vissza. Meglátjuk.
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 590
Sztem erre az idényre gondolt.kittli
Szerintem Soldi is. 😊
több mint 12 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 090 — Steelers fan
Amíg nem megy le az első meccs, addig van esély a hosszabbításra.Soldados
Esély az van, de szerintem már nem hosszabbítunk vele.vassadi
Engem pedig nagyon meglepne, ha nem történne meg a hosszabbítás.Soldados
Sztem erre az idényre gondolt.
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Amíg nem megy le az első meccs, addig van esély a hosszabbításra.Soldados
Esély az van, de szerintem már nem hosszabbítunk vele.vassadi
Engem pedig nagyon meglepne, ha nem történne meg a hosszabbítás.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 590
Amíg nem megy le az első meccs, addig van esély a hosszabbításra.Soldados
Esély az van, de szerintem már nem hosszabbítunk vele.
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Idén biztos nem. Köv off-seasonban megkapja a legmagasabb RFA tendert, vagy hosszútávú, vele most nem kell foglalkozni. De őt tuti megtartjuk, őt nem fogjuk elengedni.Soldados
Idén már Troy-jal se fogunk hosszabbítani, jövőre franchise tag, aztán meg lehet állapodni a hosszútávúban. Egyébként egyetértek, Wallace nem megy sehova.

Az AFC elején az utóbbi évekhez képest egyáltalán nincs olyan nagy tolongás szerintem. A Steelers és Patriots mellé legfeljebb a Chargerst tenném, de bizonytalan, hogy a DC váltás milyen hatással lesz rájuk. DoM
Jetset odasorolnám az AFC-ben. Bár nyilván rövidebb ideje vannak az AFC élcsoportjában, de jelenleg abszolút domináns egység a gyengébb QB ellenére is.Soldados
Chargers helyett szerintem is inkább Jets, és ahogy Bazzani mondta, a Texans idén meglepetést okozhat.vassadi
Amíg nem megy le az első meccs, addig van esély a hosszabbításra. Ha elkezdődik a szezon, akkor már nincs, mert a Steelers sosem tárgyal hosszabbításról idény közben.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Nos, akkor ennyi 'találgatás' mellett lehetne egy power ranking a főoldalon... expert/fan, mint nfl.com-on... lehetne mazsolázni 😊

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 590
Idén biztos nem. Köv off-seasonban megkapja a legmagasabb RFA tendert, vagy hosszútávú, vele most nem kell foglalkozni. De őt tuti megtartjuk, őt nem fogjuk elengedni.Soldados
Idén már Troy-jal se fogunk hosszabbítani, jövőre franchise tag, aztán meg lehet állapodni a hosszútávúban. Egyébként egyetértek, Wallace nem megy sehova.

Az AFC elején az utóbbi évekhez képest egyáltalán nincs olyan nagy tolongás szerintem. A Steelers és Patriots mellé legfeljebb a Chargerst tenném, de bizonytalan, hogy a DC váltás milyen hatással lesz rájuk. DoM
Jetset odasorolnám az AFC-ben. Bár nyilván rövidebb ideje vannak az AFC élcsoportjában, de jelenleg abszolút domináns egység a gyengébb QB ellenére is.Soldados
Chargers helyett szerintem is inkább Jets, és ahogy Bazzani mondta, a Texans idén meglepetést okozhat.
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Én egyáltalán nem félek a Patstől. Minden évben elmondják, hogy így favoritok, úgy favoritok, de csak azért mert az elmúlt 10 évben nyertek 3 gyűrűt és minden off-seasonban odamegy vagy vmi kiöregedett sztár, vagy vmi tehetséges, ámde annál renitensebb f.sz, s így van miért hype-olni őket. Valójában az a keret sztem nincs TOP3-ban az AFC-ben.Soldados
Az AFC elején az utóbbi évekhez képest egyáltalán nincs olyan nagy tolongás szerintem. A Steelers és Patriots mellé legfeljebb a Chargerst tenném, de bizonytalan, hogy a DC váltás milyen hatással lesz rájuk.

Az NFC-ben ellenben nagyon sűrű az élmezőny. Évek óta nem volt annyira ígéretes ott a párharc, mint most. Ehhez hozzájön a rövidebb offseason, és hétről-hétre drasztikusan változhatnak az erőviszonyok.DoM
Jetset odasorolnám az AFC-ben. Bár nyilván rövidebb ideje vannak az AFC élcsoportjában, de jelenleg abszolút domináns egység a gyengébb QB ellenére is.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Én egyáltalán nem félek a Patstől. Minden évben elmondják, hogy így favoritok, úgy favoritok, de csak azért mert az elmúlt 10 évben nyertek 3 gyűrűt és minden off-seasonban odamegy vagy vmi kiöregedett sztár, vagy vmi tehetséges, ámde annál renitensebb f.sz, s így van miért hype-olni őket. Valójában az a keret sztem nincs TOP3-ban az AFC-ben.Soldados
Az AFC elején az utóbbi évekhez képest egyáltalán nincs olyan nagy tolongás szerintem. A Steelers és Patriots mellé legfeljebb a Chargerst tenném, de bizonytalan, hogy a DC váltás milyen hatással lesz rájuk.

Az NFC-ben ellenben nagyon sűrű az élmezőny. Évek óta nem volt annyira ígéretes ott a párharc, mint most. Ehhez hozzájön a rövidebb offseason, és hétről-hétre drasztikusan változhatnak az erőviszonyok.
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Hát igen Wallace-al hosszútávút kellene kötni, idén v. jövőre, de mivel lassan kinövi magát joggal fog pénzt is kérni. Mivel a pénzek a D-re vannak elköltve ezért nem kapja meg. Aláír máshová. Sanders és Brown szinte ugyanez csak más évben. Ne legyen igazam, de ez az érzésem. Ward egy ritka kivétel és lehet, hogy nem lesz egy darabig újra ilyen.polamalu
Idén biztos nem. Köv off-seasonban megkapja a legmagasabb RFA tendert, vagy hosszútávú, vele most nem kell foglalkozni. De őt tuti megtartjuk, őt nem fogjuk elengedni.

Igazából azt fogjuk elengedni a 4. éve után (3 év+RFA-tender), aki csak 3. WR lesz, mert ő joggal fog nagyobb szerepkörre vágyni.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 509 — 毎日何かを学ぶ
Hát igen Wallace-al hosszútávút kellene kötni, idén v. jövőre, de mivel lassan kinövi magát joggal fog pénzt is kérni. Mivel a pénzek a D-re vannak elköltve ezért nem kapja meg. Aláír máshová. Sanders és Brown szinte ugyanez csak más évben. Ne legyen igazam, de ez az érzésem. Ward egy ritka kivétel és lehet, hogy nem lesz egy darabig újra ilyen.
több mint 12 éve
GombiÁdám Pittsburgh Steelers 276 — Pittsburgh Steelers / ManUtd fan
Hihetetlen, hogy mennyire jól húztunk WReket. Ez a Wallace-Sanders-Brown hármas most úgy kb. 10 évre oldotta csak meg a dolgokat.tenorx
Ez elvileg jó is lenne, de a szerződés mizériák végett úgyse lesz így.

több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 590
Kenneth Moore (WR), Eric Greenwood (WR), Vaughn Charlton (TE), Kevin Dockery (CB) cut, Miguel Chavis (TE) waived/injured, Baron Batch IR-en. Keddig még négy további játékostól kell megválnunk.
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Vágom h 1x, de az sovánka, és értem amit mondasz, de valamit nagyon el kell találni, ha PO-ban találkozik a csapat adott esetbe, mert Belicsít mindig odapirít nekünk TB-vel, akármekkora király is a védelmünk. Mumus egyértelműen.kishaszi
Jaja. És nem a védelemtől kell várni a csodát ellenük, mert a Steel Curtain 2.0-nak egyértelműen ez az egyetlen csapat, amellyel nem tud mit kezdeni. Ha a Patset meg akarjuk verni, akkor az O-nak meg megvernie a Patset. Én erre látok esélyt most már, mert az O évről évre javulást mutat.Soldados
Meg a Pats D is csak romlik évről évre, én most nem félek tőlük bevallom. Szerintem idén egyértelműen mi vagyunk a team to beat.tenorx
Hát a tegnapi előtt mondtam volna, hogy most pont, hogy kifejezetten pofásan kezd kinézni végre a védelem, de aztán jött a tegnapi meccs. Na mindegy, lesz még felépülő a szezonra, lesz ez jobb. Rosszabb biztos nem, mint az előző években